X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    i do salve jedziesz zrobić bete, ja sobie podejde do diagnostyki w sobote bo mam praktycznie pod domem :) i wynik spokojnie przez internet do podejrzenia. w salve za każdym razem muszę prosić o udostępnienie wyników przez telefon lub żeby wysłali mi na meila. co prawda w salve szybciej są wyniki, ale jakoś się przemęcze o te pare godzin :) oby te testy były pozytywne !!!! a kusi Cię żeby zrobić sikanca ???
    Nie kusi mnie bo boję się zobaczyć jedną kreskę przez którą i tak będę miała nutkę nadziei i jaknpojade na betę to już z totalnie negatywnym nastawieniem jak by nie było @ tylko dla formalności. Szczerze to wolę poczekać do samego końca a nawet dzień dłużej i wtedy zrobić.
    Tak będę robiła w Salve bo tam mam blisko i szybo jest wynik tak jak mowisz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie udało się beta 0.97

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam co 28 dni średnio dzisiaj 27 dzień cyklu w 14 była IUI myślę że do tego czasu powinna już pokazać. Chociaż zastanawia mnie to bo zawsze miałam 0.1 a tu 0.97 może ten zastrzyk wpłynął na wynik.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 marca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co miała na pęknięcie ? nie wiem dlaczego ale wydaje mi się, ze jakoś szybko testowałaś. ja po in vitro testowanie mam po 11-12 dniach a to już zarodek 5 dni leżał na szkle przecież. moze zrób za 2-3 dni jeszcze raz ???

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovitrelle miałam na pęknięcie Ale on tak długo się z tego co czytałam to nie utrzymuje tylko do 10 dni jakoś Ale nie wiem może on fałszuje. IUI miałam w 14 wc o 15 Ale pecgerzyk jeszcze się trzymał na drugi dzień o 13 już na monitoringu lekarz stwierdził że pękł. Więc sama nie wiem co teraz zrobić czy odstawić ta kursuje czy jeszcze pobrać czy co robić :-( wydaje mi się że jak by już coś wyszło to by było. Ale robiłam betę już niezliczoną ilość razy i zawesze 0,1. Być może to OVI. Zrobilaam dzisiaj przed pracą bo mąż prosił mnie żebym zrobiła jutro bo jest bardzo ciekawy Ale nie chciało by mi się specjalnie jutro jehac to poszłam dzisiaj. A w piątek co wstępnie zakladalam że zrobię to bałam się ze moze będzie za późno na odstaiwebienluteiny jak coś i zaburzeń sobie tylko cykl a mam regularne zawsze +- 1 dzien

    MoniaS lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może zadzwoń do Kłosińskiego, ja co prawda nie mam numeru tel do lekarzy ale mam do p. embrolog i z nią zawsze konsultuje czy odstawić leki czy co dalej robić. jak chcesz to mogę podać Ci numer do niej i pogadaj z nią w końcu zabieg mialaś robiony też w Salve

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do Klosinskiego bo dał mi numer do siebie Ale mi trochę glupio dzwonić bo się trochę pospieszylam. Pomyslalam że poczekam i w sobotę najwyżej powtórzę i będę brać dalej leki chyba że okres dostane

    MoniaS lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 marca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no widzisz jak kazał Ci testowac w sobote a dziś jest środa to 3 dni w przypadku bety to kawał czasu

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nic nie mówił kazał brać cały czas Luteine dopóki okres się nie pojawi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak czuję że to złudzenie głupiego no ale cóż życie

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 marca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja ledwo żyje, dziś musiałam już zadzwonić do p. Gosi - embriolog i koordynator IVF jutro na cito beta do zrobienia. Zaczął mnie bardzo brzuch boleć i znacząco powiększył swoją wielkość. takze nici z bety w sobote. jutro się okaże

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To koniecznie dawaj znac co się dzieje

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 16 marca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dam dam ale boje się jak cholera :(

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak die czujesz dzisiaj?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rano był koszmar, nawet dziewczyny z zabiegowego zwróciły uwagę na mój kałdun i podejrzewają hiperkę jednak, ale czekam na wyniki. Były zdziwione, ze od razu nie lece do lekarza na usg, ale o 7:30 to jeszcze chyba żadnego nie ma, poza tym powiedziałam że mieszkam 10 minut od salve więc jak coś szybko przylece. teraz czuje się dobrze nawet mnie nie boli. sama juz nie wiem co jest grane. z wyniakami mam szybko dzwonić do p. Gosi i ona mnie dalej pokieruje.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rany brak słów na to wszystko :-/

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nic zostało mi czekać, juz blizej niż dalej. Niby w 7dpt już beta jest produkowana ale poco w takim razie każą ja robić normalnie ok 10-11 dpt.

    a Ty w końcu dostałaś @

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dostałam i czuje się dobrze Ale myślę że dlatego że biorę luteine jeszcze i dlatego żadnych oznak chociaż kazał minbrac do wystąpienia @. Więc dzisiaj wzięłam i jutro wezmę a w sobotę pojadę na betę do salve. I dostawie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któregoś dnia co pisałam to miałam bol jak na @. Ale to było z jakieś 3-4 dni temu. I od tamtej pory cisza. Zastanawiam się teraz czy iść za ciosem na następną czy zrobić sobie mieisiac prZerwy bo z pracą może być ciężko żeby połączyć to z lataniem po lekarzach. Teraz musiałam wziąć urlop inwnkwietniu też planuje urlop na ten okres.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to wyć mi się chce na To wszystko już.

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ