X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie chyba jelitowka bierze :-( bo mam kontakt z nią aktualnie w pracy. I coś źle się czuje trochę mnie mdli i jestem osłabiona ale narazie nie leci ani góra ani dołem... :-)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 10 marca 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciesze się, ze dziś majątku nie zostawiłam w aptece, w sumie to wydałam 0 zł bo wszystko kupiliśmy już po punkcji, ale profilaktycznie wziełam na wszystko recepty dodatkowo jak się już uda to będe mogła nabieżąco coś dokupywać. Bo leków do łykania mam sporo + oczywiscie zastrzyki jakby inaczej :) cudzie trwaj !!!

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 11 marca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej dopiero doczytałam ,ze Ty chora cholera jasna aż mi głupio :( jak się czujesz obecnie, a moze kropek się wgryza nie denerwuj się. Ja niestety nie mam dobrych wiadomości u mnie, dzwoniłam do embriologa i nie mamy mrozaczków. Zaklinam rzeczywistość zeby Bąbel raczył zostać z nami teraz przez 9 mcy ehhhhh

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co się stalo, że nie ma mrozaczkow?
    Dzisiaj już czuję się dobrze Ale wczoraj myslalm że mnie jelitowka bierze bo miałam z nią kontakt w pracy a ja Jestem podatna na takie rzeczy. I wczoraj źle się poczułam zemdlilo mnie i myslalm że już wirUs mnie dopadł Ale przeszli i dzisiaj ok. Mam nadzieję że mnie ominie.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety 2 zarodki padły na etapie moruli po prostu przestały się rozwijać, a wczorajsza blastka była słaba i z tego co zrozumiałam nie przetrwała do mrozenia. jedyna szansa to Babel pod serduchem bo jest silny bardzo silny!!! nie stety ilość jajcorów nie poszła w jakość.

    Kiedy testujesz ???

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie trafić w dobre jajko to jak na loterii z moją niską rezerwą to juz wgl myślę że temat rzeka.
    18 zrobię betę bo będę w okolicach Salve chyba że wcześniej dostanę @. Ogólnie na 17 mi wypada @. Plus minus. Tylko zastanawia mnie ta luteina bo czytałam że niektóre kobiety biorą na wywoalnaie @ i odstawiaja i wtedy przychodzi w ciągu paru dni. I zastanawiam się jak ja nieodstawie bo mam ciągle brać czy ten okres przyjdzie czy ta luteina mi go nie zablokuje jak cos.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ przyjdzie jak odstawisz lutkę, a któy to u Ciebie bedzie dzień po zabiegu nie za szybko do testowania?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To będzie 15 dzień jakoos po IUI. Dzień po dniu spodziewanej @.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaaaaaaaaaaaa to tak zgadza się jak ten czas leci co

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem ci ze nie jest najgorzej z jednej strony chce już wiedzieć z drugiej boję się kolejnej porażki i lepiej żyć w nieświadomości jeszcze

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nieświadomość daje nam nadzieje. Trzeba wierzyć, sama to powtarzam sobie conajmniej co 5 minut!!! w końcu w to uwierzę, MUSZĘ!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potęga podświadomości :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Injak tam u Ciebie? Ja już miewam lekkie bóle jak na @. Ale póki nie ma ciągle jest nadzieja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny, szykujemy sie z mezem do pierwszej inseminacji w salve u dr Sobkiewicza. Staramy się poltora roku. Ogolne wyniki dobre. nasienie meza tez. Jest zanizony parametr koncentracji nasienia,ale dr stwierdził, ze przy takiej ilosci jaka ma moj maz to jest dobre. Norma byla 15%,a on ma 12. Dziś odebrałam wszystkie wyniki badan, ktore kazal wykonac przed inseminacja i jest dobrze,ale mam pytanie... Czy miałyście robione badania na przeciwciala przeciw wirusowi rozyczki? Pytam ponieważ mi wyszły przeciwciała IgM wynik ujemny czyli dobry , a przy IgG dodatni. Czy tez tak miałyście? Ide z tym w srode do lekarza zapytac czy nadal inseminacja w kwietniu aktua;na czy musimy odlozyc... szczerze to mam nadzieje,że nie bo tak juz bym chciala podejsc...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    Witajcie dziewczyny, szykujemy sie z mezem do pierwszej inseminacji w salve u dr Sobkiewicza. Staramy się poltora roku. Ogolne wyniki dobre. nasienie meza tez. Jest zanizony parametr koncentracji nasienia,ale dr stwierdził, ze przy takiej ilosci jaka ma moj maz to jest dobre. Norma byla 15%,a on ma 12. Dziś odebrałam wszystkie wyniki badan, ktore kazal wykonac przed inseminacja i jest dobrze,ale mam pytanie... Czy miałyście robione badania na przeciwciala przeciw wirusowi rozyczki? Pytam ponieważ mi wyszły przeciwciała IgM wynik ujemny czyli dobry , a przy IgG dodatni. Czy tez tak miałyście? Ide z tym w srode do lekarza zapytac czy nadal inseminacja w kwietniu aktua;na czy musimy odlozyc... szczerze to mam nadzieje,że nie bo tak juz bym chciala podejsc...
    Tak miałam też zlecone na rozyczke

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 15 marca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta nie pomogę bo ja przy IUI nie miałam tych badan ale to było już 2-3 lata temu, a wiele się po zmieniało jeśli chodzi o procedury IUI i IVF od listopada 2015 :)

    lubiearbuza20 - objawów brak, dziś 5 dpt i jaki miałam piękny sen mam nadzieje, ze proroczy bo snił mi się, że robiłam test - bete i kurcze wyniki były na kilku stronach a przecież normalnie wiemy, że podają wynik i sprawdzamy jak jest powyżej 5 to się cieszymy jak poniżej załamka. w kązdym bądź razie wyniki były jakieś dziwe ale wynik suma sumarum wysoki więć oby to było prorocze :) ja jednak testuje w sobote :)

    Aaneta trzymam kciuki

    lubiearbuza20 za Ciebie to już wogóle !!!!! czekam na info że jestem internetową ciocią :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mam nadzieję że zobaczę powyzje 5 bo jak do tej pory to zawsze 0,1 widziałam hehe

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 15 marca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i do salve jedziesz zrobić bete, ja sobie podejde do diagnostyki w sobote bo mam praktycznie pod domem :) i wynik spokojnie przez internet do podejrzenia. w salve za każdym razem muszę prosić o udostępnienie wyników przez telefon lub żeby wysłali mi na meila. co prawda w salve szybciej są wyniki, ale jakoś się przemęcze o te pare godzin :) oby te testy były pozytywne !!!! a kusi Cię żeby zrobić sikanca ???

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Jozefka:) ja za Was tez trzymam mocno kciuki!!! Jutro ide z wynikami i dowiem sie wszystkiego od dr:)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 15 marca 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaneta wrote:
    Dzieki Jozefka:) ja za Was tez trzymam mocno kciuki!!! Jutro ide z wynikami i dowiem sie wszystkiego od dr:)

    to czekamy na pozytywne wieści od Ciebie :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ