X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • Amelka0711 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 21 lutego 2021, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza26 wrote:
    Na chwile obecną chodzę do Tarnowa. Doktor powiedział, że dajemy sobie pół roku na cykle stymulowane, bo jakieś szanse na naturalne zajście są. A jeśli się nie uda to będę podchodzić do procedury. Ale myśle, ze dam sobie trzy miesiące i będę nalegać na in vitro, bo szkoda mi czasu.. niestety moja rezerwa jest kiepska a wiek tez nie maleje..
    Napisałaś w poprzednim poście że można się do Tarnowa zarejestrować raz w miesiącu. Czyli terminy są bardzo odległe?
    Ja dopiero muszę sprawdzić swoją rezerwę jajnikową.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2021, 13:29

  • kasza26 Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 21 lutego 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja się zapisywałam to były zapisy miesiąc do przodu. Trzeba by było zadzwonić na rejestracje do tego centrum diagnostycznego, panie z rejestracji powiedzą ci kiedy będą zapisy i jak to na chwile obecną wygląda🙂 ja jak pojechałam na pierwszą wizytę, to miałam już pobrane takie podstawowe badania. Zawsze to jedna wizyta do przodu a i koszta się trochę rozkładają.

    👩‍⚕️26
    AMH 1,7
    Niedoczynność tarczycy
    Chlamydia, ureaplasma, mycoplasma 👍🏻
    Endometrioza
    Niedrożny jeden jajowód
    Kir Bx, brak ds
    Allo mlr 21%
    PAI heterozygota 👎🏼
    IVF długi protokół➡️ 04.2021
    ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.1 oba zdrowe ♥️
    Transfer 03.08.2021
    10.08.2021 🤰🏼 Bhcg 40,7 ♥️
    👨🏼‍💻 29
    Morfologia plemników 1%➡️11%
  • Amelka0711 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 21 lutego 2021, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza26 wrote:
    Jak ja się zapisywałam to były zapisy miesiąc do przodu. Trzeba by było zadzwonić na rejestracje do tego centrum diagnostycznego, panie z rejestracji powiedzą ci kiedy będą zapisy i jak to na chwile obecną wygląda🙂 ja jak pojechałam na pierwszą wizytę, to miałam już pobrane takie podstawowe badania. Zawsze to jedna wizyta do przodu a i koszta się trochę rozkładają.
    Dzięki za pomoc ☺️ podzwonie i popytam ☺️

  • kasza26 Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 21 lutego 2021, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka0711 wrote:
    Dzięki za pomoc ☺️ podzwonie i popytam ☺️
    Proszę 🙂 i powodzenia 🤗

    👩‍⚕️26
    AMH 1,7
    Niedoczynność tarczycy
    Chlamydia, ureaplasma, mycoplasma 👍🏻
    Endometrioza
    Niedrożny jeden jajowód
    Kir Bx, brak ds
    Allo mlr 21%
    PAI heterozygota 👎🏼
    IVF długi protokół➡️ 04.2021
    ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.1 oba zdrowe ♥️
    Transfer 03.08.2021
    10.08.2021 🤰🏼 Bhcg 40,7 ♥️
    👨🏼‍💻 29
    Morfologia plemników 1%➡️11%
  • Amelka0711 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 21 lutego 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza26 wrote:
    Proszę 🙂 i powodzenia 🤗
    Tobie również powodzenia ☺️ a czy mogła byś mi powiedzieć kiedy i w jakich godzinach przyjmuje doktor w Tarnowie bo na internecie nie mogę tego znaleźć ☺️ i jakiś numer do rejestracji. Będę wdzięczna ☺️🤗

    kasza26 lubi tę wiadomość

  • kasza26 Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 21 lutego 2021, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka0711 wrote:
    Tobie również powodzenia ☺️ a czy mogła byś mi powiedzieć kiedy i w jakich godzinach przyjmuje doktor w Tarnowie bo na internecie nie mogę tego znaleźć ☺️ i jakiś numer do rejestracji. Będę wdzięczna ☺️🤗

    Doktor przyjmuje chyba w każdy dzień nawet w weekendy 🙈 godziny są różne, bo jak nie ma go w Tarnowie to jest w Krakowie🙂 to jest nr do Tarnowa na rejestracje: 14 646 87 00 lub 14 646 87 01, jak zadzwonisz to panie Ci powiedzą w jaki dzień od której do której (bo jest podział na wizyty umówione na godziny i monitoringi- wtedy przychodzisz, siadasz i czekasz na swoją kolej🙈 czasami to trochę trwa niestety, ale warto . A rejestracja jest czynna od 7 do ostatniej pacjentki😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2021, 19:02

    👩‍⚕️26
    AMH 1,7
    Niedoczynność tarczycy
    Chlamydia, ureaplasma, mycoplasma 👍🏻
    Endometrioza
    Niedrożny jeden jajowód
    Kir Bx, brak ds
    Allo mlr 21%
    PAI heterozygota 👎🏼
    IVF długi protokół➡️ 04.2021
    ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.1 oba zdrowe ♥️
    Transfer 03.08.2021
    10.08.2021 🤰🏼 Bhcg 40,7 ♥️
    👨🏼‍💻 29
    Morfologia plemników 1%➡️11%
  • Amelka0711 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 21 lutego 2021, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza26 wrote:
    Doktor przyjmuje chyba w każdy dzień nawet w weekendy 🙈 godziny są różne, bo jak nie ma go w Tarnowie to jest w Krakowie🙂 to jest nr do Tarnowa na rejestracje: 14 646 87 00 lub 14 646 87 01, jak zadzwonisz to panie Ci powiedzą w jaki dzień od której do której (bo jest podział na wizyty umówione na godziny i monitoringi- wtedy przychodzisz, siadasz i czekasz na swoją kolej🙈 czasami to trochę trwa niestety, ale warto . A rejestracja jest czynna od 7 do ostatniej pacjentki😅
    O jejku to ciekawie 😅 już poczytałam że niektórzy rejestrują się stojąc od 5 rano w kolejce ☺️

  • kasza26 Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 21 lutego 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na pierwszą wizytę umówiłam się po dwóch miesiącach, ale na szczęście udało się telefonicznie (dzwoniłam z mężem na dwa telefony). Później jak pojechałam na pierwszy monitoring to siedziałam 6 godzin w poczekalni, bo nie wiedziałam że tam są takie kosmiczne kolejki, a dziewczyny często przyjeżdzają z samego rana zająć kolejkę 🙈 nie mogę tego pojąć dlaczego nie ma rejestracji na monitoringi 🤷🏼‍♀️ Na wizażu jest wątek poświęcony staraniom z pomocą doktora, możesz sobie tam poczytać co i jak🙂 wiadomo opinie są tez podzielone, ale to chyba u każdego lekarza można się z tym spotkać i jednak w większości przypadków pomaga 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2021, 20:58

    👩‍⚕️26
    AMH 1,7
    Niedoczynność tarczycy
    Chlamydia, ureaplasma, mycoplasma 👍🏻
    Endometrioza
    Niedrożny jeden jajowód
    Kir Bx, brak ds
    Allo mlr 21%
    PAI heterozygota 👎🏼
    IVF długi protokół➡️ 04.2021
    ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.1 oba zdrowe ♥️
    Transfer 03.08.2021
    10.08.2021 🤰🏼 Bhcg 40,7 ♥️
    👨🏼‍💻 29
    Morfologia plemników 1%➡️11%
  • 3 ciążą Autorytet
    Postów: 368 245

    Wysłany: 22 lutego 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)

    Możecie mi doradzić, bo jestem w kropce.

    Byłam na wizycie w Pro-Familii jestem po dwóch cesarkach i raz miałam usuwany torbiel więc 3 operacje już miałam.
    Dr powiedział żebym przyszła do Parents i tam zrobi mi posiew a później HSG. Zapytałam czy tego badania nie można zrobić w szpitalu w pro-familii to powiedział, że można, ale laparoskopowo a to kolejny zabieg w znieczuleniu ogólnym więc w moim przypadku trochę kiepsko. Czytałam, że dziewczyny robiły HSG w profamili nie wiem czy teraz już tego nie robią?
    Jak myślicie czy badanie HSG można zrobić na fundusz?
    Mam mieszane uczucia co do wizyty, bo poszłam na wizytę do pro-familii zapłaciłam 200 zł i się dowiedziałam, że mam przyjść do Parents.

    Córka 2015r. Córka 2018r. Styczeń 2022r. Ciąża pozamaciczna (usunięcie jajowodu) Wrzesień 2022r. poronienie
    age.png
  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 22 lutego 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 ciążą wrote:
    Cześć dziewczyny :-)

    Możecie mi doradzić, bo jestem w kropce.

    Byłam na wizycie w Pro-Familii jestem po dwóch cesarkach i raz miałam usuwany torbiel więc 3 operacje już miałam.
    Dr powiedział żebym przyszła do Parents i tam zrobi mi posiew a później HSG. Zapytałam czy tego badania nie można zrobić w szpitalu w pro-familii to powiedział, że można, ale laparoskopowo a to kolejny zabieg w znieczuleniu ogólnym więc w moim przypadku trochę kiepsko. Czytałam, że dziewczyny robiły HSG w profamili nie wiem czy teraz już tego nie robią?
    Jak myślicie czy badanie HSG można zrobić na fundusz?
    Mam mieszane uczucia co do wizyty, bo poszłam na wizytę do pro-familii zapłaciłam 200 zł i się dowiedziałam, że mam przyjść do Parents.
    Hsg miałam robione na fundusz. Skierowanie dostałam od ginekologa który w Parensie nie pracuje.

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Amelka0711 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 22 lutego 2021, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza26 wrote:
    Ja na pierwszą wizytę umówiłam się po dwóch miesiącach, ale na szczęście udało się telefonicznie (dzwoniłam z mężem na dwa telefony). Później jak pojechałam na pierwszy monitoring to siedziałam 6 godzin w poczekalni, bo nie wiedziałam że tam są takie kosmiczne kolejki, a dziewczyny często przyjeżdzają z samego rana zająć kolejkę 🙈 nie mogę tego pojąć dlaczego nie ma rejestracji na monitoringi 🤷🏼‍♀️ Na wizażu jest wątek poświęcony staraniom z pomocą doktora, możesz sobie tam poczytać co i jak🙂 wiadomo opinie są tez podzielone, ale to chyba u każdego lekarza można się z tym spotkać i jednak w większości przypadków pomaga 😊
    Właśnie wczoraj znalazłam taki wątek i tam Panie pisały że czasami jak przyjechały na monitoring to Pan doktor wyszedł i powiedział że przyjmie jeszcze 3 osoby i tyle...

  • 3 ciążą Autorytet
    Postów: 368 245

    Wysłany: 22 lutego 2021, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola84 a gdzie miałaś robione HSG w Profamili ?

    Córka 2015r. Córka 2018r. Styczeń 2022r. Ciąża pozamaciczna (usunięcie jajowodu) Wrzesień 2022r. poronienie
    age.png
  • Amelka0711 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 22 lutego 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza26 wrote:
    Ja na pierwszą wizytę umówiłam się po dwóch miesiącach, ale na szczęście udało się telefonicznie (dzwoniłam z mężem na dwa telefony). Później jak pojechałam na pierwszy monitoring to siedziałam 6 godzin w poczekalni, bo nie wiedziałam że tam są takie kosmiczne kolejki, a dziewczyny często przyjeżdzają z samego rana zająć kolejkę 🙈 nie mogę tego pojąć dlaczego nie ma rejestracji na monitoringi 🤷🏼‍♀️ Na wizażu jest wątek poświęcony staraniom z pomocą doktora, możesz sobie tam poczytać co i jak🙂 wiadomo opinie są tez podzielone, ale to chyba u każdego lekarza można się z tym spotkać i jednak w większości przypadków pomaga 😊
    A czy mogła byś mi powiedzieć jakie badania miałaś zrobiona na pierwszą wizytę? Mam kawałek drogi do Tarnowa i chciała bym się dobrze przygotować i nie jeździć co chwilę z wynikami😂

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 22 lutego 2021, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 ciążą wrote:
    Pola84 a gdzie miałaś robione HSG w Profamili ?
    Jestem spoza Rzeszowa i u siebie w mieście miałam robione. Lekarz też był miejscowy i nie robił problemów.

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • kasza26 Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 22 lutego 2021, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelka0711 wrote:
    A czy mogła byś mi powiedzieć jakie badania miałaś zrobiona na pierwszą wizytę? Mam kawałek drogi do Tarnowa i chciała bym się dobrze przygotować i nie jeździć co chwilę z wynikami😂

    -Biocenoza pochwy, mycoplasma, chlamydia, ureaplazma, cytologia
    - usg piersi
    -estradiol, fsh, lh (1-3 dzień cyklu)
    -progesteron i prolaktyna (19-21 dc)
    - cały panel tarczycowy (tsh, ft3,ft4, atpo, atg)
    -amh
    -witamina d, kwas foliowy, homocysteina, shbg
    -ca125 (z tym ze podobno dobrze jest pobierać to 1-3dc)
    -p/c. p. Antygenom jajnika
    -p/c. p. plemnikom
    Później na kolejnej wizycie miałam jeszcze zlecone ddimery, prolaktyne po obciążeniu, toxo igg igm, różyczka igg, cmv igg igm, insulina, ana3 i mutacja mthfr; plus immunologia (allo-mlr, hla c, test cytotoksyczny, kir)- ja robiłam w Katowicach bo był najszybszy termin, natomiast można też w Krakowie 🙂

    👩‍⚕️26
    AMH 1,7
    Niedoczynność tarczycy
    Chlamydia, ureaplasma, mycoplasma 👍🏻
    Endometrioza
    Niedrożny jeden jajowód
    Kir Bx, brak ds
    Allo mlr 21%
    PAI heterozygota 👎🏼
    IVF długi protokół➡️ 04.2021
    ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.1 oba zdrowe ♥️
    Transfer 03.08.2021
    10.08.2021 🤰🏼 Bhcg 40,7 ♥️
    👨🏼‍💻 29
    Morfologia plemników 1%➡️11%
  • Amelka0711 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 22 lutego 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasza26 wrote:
    -Biocenoza pochwy, mycoplasma, chlamydia, ureaplazma, cytologia
    - usg piersi
    -estradiol, fsh, lh (1-3 dzień cyklu)
    -progesteron i prolaktyna (19-21 dc)
    - cały panel tarczycowy (tsh, ft3,ft4, atpo, atg)
    -amh
    -witamina d, kwas foliowy, homocysteina, shbg
    -ca125 (z tym ze podobno dobrze jest pobierać to 1-3dc)
    -p/c. p. Antygenom jajnika
    -p/c. p. plemnikom
    Później na kolejnej wizycie miałam jeszcze zlecone ddimery, prolaktyne po obciążeniu, toxo igg igm, różyczka igg, cmv igg igm, insulina, ana3 i mutacja mthfr; plus immunologia (allo-mlr, hla c, test cytotoksyczny, kir)- ja robiłam w Katowicach bo był najszybszy termin, natomiast można też w Krakowie 🙂
    Dziękuję za pomoc 🤗☺️

    kasza26 lubi tę wiadomość

  • Palomka Przyjaciółka
    Postów: 252 49

    Wysłany: 22 lutego 2021, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasza26 miałaś ostatnio laparo? Jesteśmy na tym samym etapie chyba u tego samego lekarz 😉

  • kasza26 Koleżanka
    Postów: 36 23

    Wysłany: 22 lutego 2021, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Palomka wrote:
    Kasza26 miałaś ostatnio laparo? Jesteśmy na tym samym etapie chyba u tego samego lekarz 😉
    Tak, miałam- początkiem lutego 🙂

    👩‍⚕️26
    AMH 1,7
    Niedoczynność tarczycy
    Chlamydia, ureaplasma, mycoplasma 👍🏻
    Endometrioza
    Niedrożny jeden jajowód
    Kir Bx, brak ds
    Allo mlr 21%
    PAI heterozygota 👎🏼
    IVF długi protokół➡️ 04.2021
    ❄️ 5.1.1 ❄️5.1.1 oba zdrowe ♥️
    Transfer 03.08.2021
    10.08.2021 🤰🏼 Bhcg 40,7 ♥️
    👨🏼‍💻 29
    Morfologia plemników 1%➡️11%
  • Palomka Przyjaciółka
    Postów: 252 49

    Wysłany: 22 lutego 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłałam zaproszenie 😉

    kasza26 lubi tę wiadomość

  • Karolina1993 Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 28 kwietnia 2021, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy wie któraś z wam gdzie przeprowadza dr.Marek węklar inseminacje i in vitro ?

‹‹ 568 569 570 571 572 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ