Forum Starając się z pomocą medyczną starania w cyklu z HSG
Odpowiedz

starania w cyklu z HSG

Oceń ten wątek:
 • 1988 Koleżanka
  Postów: 62 14

  Wysłany: 9 listopada 2015, 18:44

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Aska84 wrote:
  Ja tez miałam HSG w tym miesiącu i współżyłam dwa dni po zabiegu i juz przed dniami plodnymi. Lekarz wręcz zalecił zeby współżyć zaraz w tym cyklu ponieważ do 3,4 miesięcy sa największe szanse na dzidzie. Co więcej miałam w tym miesiącu bolesna owulacje wiec korzystając z tego ze pierwszy raz ja czułam wykorzystałam ten czas na maxa:))
  Co tam u Ciebie? Wiesz już coś

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego