X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Starynkiewicza, Warszawa - przy WUM
Odpowiedz

Starynkiewicza, Warszawa - przy WUM

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IUI, IVF - jakie macie spostrzeżenia, rady

    Zauważyłam, że na forum polecacie Novum, Invicte itd a co z Ośrodkiem Diagnostyki i Leczenia Niepłodności (I Katedra i Klinika Położnictwa i Ginekologii WUM w Warszawie)? Pomijając kolejki, problem z dodzwonieniem się na recepcję i terminy to czy warto tracić czas?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na prawdę żadna? nikt nic?

    to skąd tyle bab przed gabinetem? ;-)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Invicta srednio w tym dziale polecana, z badan ktore wklejalam jakis czas temu wynika ze w stolicy trzy kliniki stoja wysoko Novum Invimed i jeszcze jakas ale nie pamietam juz(moze i Invicta). Ja chodze do Invimedu, natomiast co do Starynkiewicza mam znajoma ktora sie tam leczyla i zrezygnowała bo terminy jakie mieli były osłabiajace czekali bardzo długo, chyba z rok na diagnoze i nadal nie było tylko badania, odhaczenie wizyty. Na pewno duzo pacjentek tam chodzi bo wizyty sa bezplatne...z tego co ona tam słyszała w rozmowach przed gabinetem to o sukcesach brak..
    Ja sie przygotowuje do IUI tzn aktualnie lecze grzyba poantybiotykowego, ale moj lekarz powiedzial wprost do IUI musi byc dosc dobre nasienie, czyli lepiej ponad norme na plus.
    Teraz mi sie przyapomniało, ze na forum nasz bocian jest cały duzy watek na ten temat i opinie podobne jak mojej znajomej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2015, 21:20

    Reni lubi tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 24 maja 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kiedyś tam chodziłam. Jak dla mnie to była strata czasu. Terminy długie a rezultatów leczenia brak.
    Jestem obecnie w Invimedzie. Na in vitro na Starynkiewicza osobiście bym się nie zdecydowała.

    Reni lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to mnie pocieszyłas :-)
    no nic zawsze mogę zmienić :-)

    dlaczego na IVF nie zdecydowałabyś się?

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj rozmawiałam z koleżanką, która w novum miałam kilka inseminacji, co prawda kilka lat temu ale powiedziała, że nie poleca, bo to taka fabryka, powinni dać pacjentowi poleżeć chwilę na fotelu, a oni cyk pyk i następny, byle szybciej.

    ka_tarzyna, Meera lubią tę wiadomość

  • Madzia82 Autorytet
    Postów: 979 1298

    Wysłany: 27 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę jak leczenie wygląda w Invimedzie i pamiętam jak było na Starynkiewicza. To nie na moje nerwy. W Invimedzie są konkrety, a tam na wszystko musiałam czekać, każdy wielką łaskę robił.

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 27 maja 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem po wizycie
    bez czekania pod gabinetem
    Ginka poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałam
    odpowiedziała na wszystkie pytania

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    Ja jestem zapisana na pierwszą wizytę na Starynkiewicza na 23 sierpnia (zapisywałam się w kwietniu).

    Moja gin prywatna mówi, że tam od razu muszą mi zrobić IUI, bo wszystko, co poprzedza już mam: badania hormonalne, badanie nasienia, monitoring cyklu, cykl z Pregnylem i Clexanem, HSG. Wszystko wychodzi dobrze. Została tylko IUI i dalej in vitro.

    Także czekam, a w między czasie chodzę do mojej gin i ona też "się stara", żebym jednak nie musiała w sierpniu iść na tę wizytę.

    Reni, i co dalej? Jak będą Cię leczyć?

    Reni lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutelka miałam 2 iui
    w lipcu idę na IVF
    :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 czerwca 2015, 16:02

    Rutelka lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale obydwie IUI miałaś na Starynkiewicza? W jakich odstępach czasu? Ile razy w cyklu musiałaś przyjechać? Jak to wyglądało? Dają zwolnienie jakieś na czas zabiegu? Pytam, bo ja pracuję w szkole i nie mam urlopu, nie mogę sobie pozwolić na wolne kilka razy w miesiącu.

    A IVF też tam?

    A czemu tylko 2x IUI zrobili i proponują IVF?

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak obydwie
    cykl po cyklu

    przyjechałam rano na monitoring (robią do godz 9) na nim lekarz wyliczył kiedy mniej więcej będzie owu
    i kazał mi przyjechać z mężem
    przyjechaliśmy, zrobili mi monitoring, mąż zostawił co trzeba i kazali wrócić za 3 godz
    przyjechałam za 3 godz. podali mi stuningowane nasienie i tyle
    zabieg trwa pół minuty
    ivf też tam robię
    zaproponowano mi 3 iui(bo jestem 35+), bo i tak musiałam czekać do nowego roku na rządówkę (bo kasa już im sie skończyła), a skoro i tak czekamy, to możemy spróbować inseminację, a może się uda. Nie udało się.
    zrobiłam tylko 2 iui, bo tak mi z czasowo wyszło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 13:22

    Rutelka lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Reni za info. Czyli generalnie w dniu IUI nie da rady pójść do pracy. Za dużo to czasu zajmuje.

    Ja mam 34 lata. W sierpniu pierwsza wizyta, a że urodziny mam w styczniu, więc też już niedługo będę 35+.

    Jejku, chciałabym, żeby to poszło szybko.

    Jeszcze raz dzięki za info. I trzymam mocno kciuki za lipcową IVF. To już w końcu niedługo. :)

    Reni wrote:
    tak obydwie
    cykl po cyklu

    przyjechałam rano na monitoring (robią do godz 9) na nim lekarz wyliczył kiedy mniej więcej będzie owu
    i kazał mi przyjechać z mężem
    przyjechaliśmy, zrobili mi monitoring, mąż zostawił co trzeba i kazali wrócić za 3 godz
    przyjechałam za 3 godz. podali mi stuningowane nasienie i tyle
    zabieg trwa pół minuty
    ivf też tam robię
    zaproponowano mi 3 iui(bo jestem 35+), bo i tak musiałam czekać do nowego roku na rządówkę (bo kasa już im sie skończyła), a skoro i tak czekamy, to możemy spróbować inseminację, a może się uda. Nie udało się.
    zrobiłam tylko 2 iui, bo tak mi z czasowo wyszło

    Reni lubi tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 28 listopada 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dobra to jeszcze raz podbiję temat
    może ktoś nowy się pojawił :-)

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 28 listopada 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie już znasz:) sprobuje zagadac kogos pod gabinetem,najlepiej jakas brzuchata zeby podzielila sie swoja historia:D


    u5cvp2.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 29 listopada 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj, dawaj, bo na gwałt potrzebuję potwierdzenia, że w tym szpitalu też dają radę!

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 listopada 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez potrzebny namacalny dowod;) nie wiem czy lezalas kiedys w innym gabonecie niz od monitorowania- tam na scianie bylo w pyte zdjec dzieckow, niektore pozowaly z pania dr i piotrusiem:D moze to ich dziecki z IUI i IVF:D

    Reni lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olencja, nie mogę się napatrzeć, ale jak widzę, że i ty masz 22cs i również 1IUI w tym samym czasie i w tym samym szpitalu - prawie na tym samym fotelu (hehe) to jakoś radośniej się robi na sercu, że idziemy w tym poniekąd razem :D

    Co do invitro, to ja planuję (na razie) w razie co przenieść dokumentacje do Novum i robić prywatnie. Szkoda mi zmarnować szansy rządowego in vitro w byle jakim miejscu - nawet biorąc pod uwagę tylko godziny i dni pracy na Starynkiewicza.

    Reni lubi tę wiadomość

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 listopada 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez jakos weselej jak mam z kim jechac na tych koslawym wozku:D
    ja niestety do novum si enie przeniose z braku kasy:/ wyzylujemy sie na mieszkanie wiec na ivf nie zostaje nic:/
    mam nadzieje ze jednak i na starynkiewicza skutecznie nas zapyla!! glowa do gory!

    Rutelka, Niczkka lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    mi tez potrzebny namacalny dowod;) nie wiem czy lezalas kiedys w innym gabonecie niz od monitorowania- tam na scianie bylo w pyte zdjec dzieckow, niektore pozowaly z pania dr i piotrusiem:D moze to ich dziecki z IUI i IVF:D


    ooo nie byłam
    byłam tylko w pokoju gdzie panowie oddają nasienie ;-) (rzeźnia), bo tam robili mi inseminację
    a i pokój po punkcji powalił mnie na kolana O.o , ale ja nie Carrington
    Nie muszę mieć luksusów, byleby efekty były.

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ