Statystyki beta HCG
-
WIADOMOŚĆ
-
Anika1983 wrote:Dziewczyny moje bety
6dpt 0
10 dpt 20
12 dpt 60
Kolejna w piatek 14dpt....
Czekanie jak zawsze najgorszeWarszawa
styczeń 2022 jajowody drożne idealnie
luty 2022 IUI nieudana 😭
kwiecień 2022 IUI nieudana😭
maj 2022 IUI udana, skacząca beta 😒
czerwiec 2022 cp
laparoskopia i usunięty jajowód😭
czekamy na lepszy czas i działamy dalej!
Walczymy dalej!
Sierpień 2022 IUI nieudana😭
2023 In Vitro
styczeń 2023 stymulacja in vitro
Pobrano 9 oocytów, 7 dojrzałych👍
Zapłodniono 6
4 zatrzymały się po 3 dobie, 2 walczą
Mamy 1 zdrowy zarodek po badaniu genetycznym❄
27.03.2023 transfer 5dniowca na cyklu naturalnym+ wlew + embryoglue
5dpt ⏸️
6dpt ⏸️
7dpt Beta 50 mIU/ml
9dpt Beta 120 mIU/ml
15dpt Beta 2000 mIU/ml
Mamy pęcherzyk!
2023- 👧
Od 2025 walka o drugie
1 transfer nieudany
2 transfer biochem
Kolejna procedura-start czerwiec ??
Niepłodność idiopatyczna
Kariotpy ok
Cykle i owulacje książkowe
Amh 2,65 -
pierwszy raz mogę podrzucić swoje statystki
transfer 5 dniowej blastocysty 2BB
8dpt - 155
10dpt - 364
12dpt- 825
16dpt- 4039
frezja87, Anika1983, Karolka87, Cami lubią tę wiadomość
👩 '96
PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
kir Bx obecny tylko 2DS1
histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
🧑 '96
astenoteratozoospermia
starania od 09.2023
2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
I-III FET - beta <0,1
20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm

-
Hej Dziewczyny,
Jestem w 8dpt (5 dniowa blastocysta 3.2.2) beta tylko 28
, czy to biochem?
Wiek 38 lat / Szczecin
1 stymulacja - 0 zarodków i 0 zapłodnień (2PN)
2 stymulacja - 0 zarodków 1 zapłodnienie (2PN)
3 stymulacja - 2 zarodki (3.1.1, 3.2.2) 2 zapłodnienia (2PN)
02.04.2026 - Transfer 3.1.1.
9dpt - beta < 2
28.04.2026 - Transfer 3.2.2 (Ostatni zarodek)
8dpt - beta 28,3 -
susel wrote:Wpadam zostawić moje bety, może komuś pomogą. Transfer 5 dniowej blastocysty 5AA
7dpt - 30
10 dpt - 255
12 dpt - 713
Wow, ale wystrzeliła ❤️❤️❤️
Cami lubi tę wiadomość
Kriobank Białystok
07.08.2021 punkcja
12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️
🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50
27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m
19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m
Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

-
Dziewczyny ,
29 maja miałam transfer 5 dniowej blastki. Moje wyniki:
6 dpt => beta 18,9, progesteron 55
8 dpt => beta 38,9, progesteron 44
Beta chyba ok się podwoiła ale jakoś mega stresa złapałam, nawet nie uwielbiam tego racjonalnie wytłumaczyć. Wczoraj miałam mega bole jajników pachwin i pleców. Dziś lekkie ćmienie tylko, zostały głównie plecy. No i świruje. Czy to nie jest też tak że skoro beta wzrasta to testy z moczu powinny się robić ciemniejsze o której godzinie by ich nie zrobić? Te z rana są ok ale zrobiłam też teraz np no i już nie są: a teoretycznie bety powinno być więcej niż rano …Kriobank Białystok
07.08.2021 punkcja
12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️
🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50
27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m
19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m
Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

-
Producenci pisza ze kolor kreski nie ma znaczenia ani powiazania z poziomem bety.Evie wrote:Dziewczyny ,
29 maja miałam transfer 5 dniowej blastki. Moje wyniki:
6 dpt => beta 18,9, progesteron 55
8 dpt => beta 38,9, progesteron 44
Beta chyba ok się podwoiła ale jakoś mega stresa złapałam, nawet nie uwielbiam tego racjonalnie wytłumaczyć. Wczoraj miałam mega bole jajników pachwin i pleców. Dziś lekkie ćmienie tylko, zostały głównie plecy. No i świruje. Czy to nie jest też tak że skoro beta wzrasta to testy z moczu powinny się robić ciemniejsze o której godzinie by ich nie zrobić? Te z rana są ok ale zrobiłam też teraz np no i już nie są: a teoretycznie bety powinno być więcej niż rano …
Natomiast pisza tez zeby testy robic z porannego moczu
Cierpliwosci zycze i przyrostow
Evie lubi tę wiadomość
-
Nowa84 wrote:Producenci pisza ze kolor kreski nie ma znaczenia ani powiazania z poziomem bety.
Natomiast pisza tez zeby testy robic z porannego moczu
Cierpliwosci zycze i przyrostow
Dziękuję …. Cierpliwość to z całą pewnością muszę ćwiczyć 😂😫🙈
Może i piszą Ci producenci to i ówdzie ale jednak wydaje mi się z doświadczenia że ma to jakieś przełożenie… no nic, teraz czekamy do soboty …🍀Kriobank Białystok
07.08.2021 punkcja
12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️
🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50
27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m
19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m
Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

-
Cześć, mogę w końcu podzielić się moimi betami:
7dpt 45,7
9dpt 92,2
11dpt 165
13dpt 287,8
Myślicie, że jest okej? Transfer blastocysty 5-dniowej 3AA.👱♀️ '98
PCOS, niedoczynność tarczycy, IO
👦 '96
słabe parametry nasienia, mała ilość i ruchliwość, kariotyp ok ✅️
🍀Starania od 2024
marzec 2025 cb 💔
Październik - histeroskopia z usunięciem polipa + CD138 I CD 56 przewlekły stan zapalny endometrium, kuracja antybiotykami 2 tyg.
Stymulacja listopad 2025 💉
pobrano 16 komórek - hiperstymulacja
4 ❄️❄️❄️❄️ 4AA,4AA,3AA,4AB
czekają 2 ❄️❄️
18.02.2025 I transfer 4AA
beta <0,2 ❌
25.04.2025 II transfer 3AA🤞🏻
przygotowania: Encorton, Estrofem, Cyclogest, Duphaston, Luteina, Prolutex, Fraxiparine, Endoover Biotic, Acard
2.05 7dpt beta 45,7
4.05 9dpt 92,2 11dpt 165 13dpt 287,8 16dpt 972,1 20dpt 3818,6 23dpt 7933,9
25dpt USG CRL 3,9mm i mamy 6+1hbd
03.06 USG 18mm
-
Daja12 wrote:Cześć, mogę w końcu podzielić się moimi betami:
7dpt 45,7
9dpt 92,2
11dpt 165
13dpt 287,8
Myślicie, że jest okej? Transfer blastocysty 5-dniowej 3AA.
Jak na moje oko bardzo ok.
Daja12 lubi tę wiadomość
Kriobank Białystok
07.08.2021 punkcja
12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️
🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50
27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m
19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m
Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

-
Dziewczyny, zaczęłam plamić właśnie …. Wczoraj beta była 38,9 , próg 44. Wieczorem wzięłam zastrzyk z agolutin i dziś rano też ….wiec wątpię żeby też aż tak spadło ….
Czy to już koniec?? 💔🥹Kriobank Białystok
07.08.2021 punkcja
12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️
🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50
27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m
19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m
Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

-
Hej dziewczyny 🫶 Dzisiaj mam 5 dzień po transferze zarodka klasy 5AA, na teście wychodziła mi wczoraj jasna blada kreska dlatego dzisiaj pojechałam zrobić badania Beta-HCG wynik wyszedł 2,10 mlU/ml dodam od siebie,zero pierwszy taki wynik bo zazwyczaj wychodziło mi <0,20 mlU/ml co sądzicie ? Jest szansa na pozytywny rozwój ?
-
Evie wrote:Dziewczyny ,
29 maja miałam transfer 5 dniowej blastki. Moje wyniki:
6 dpt => beta 18,9, progesteron 55
8 dpt => beta 38,9, progesteron 44
Beta chyba ok się podwoiła ale jakoś mega stresa złapałam, nawet nie uwielbiam tego racjonalnie wytłumaczyć. Wczoraj miałam mega bole jajników pachwin i pleców. Dziś lekkie ćmienie tylko, zostały głównie plecy. No i świruje. Czy to nie jest też tak że skoro beta wzrasta to testy z moczu powinny się robić ciemniejsze o której godzinie by ich nie zrobić? Te z rana są ok ale zrobiłam też teraz np no i już nie są: a teoretycznie bety powinno być więcej niż rano …
I mała aktualizacja z dziś :
10pdt => Beta 40, progesteron 56
Czyli beta stanęła. Chyba mogę już odstawić leki co nie? Brzmi brutalnie ale w sumie chciałabym jak najszybciej dostać miesiączkę…Kriobank Białystok
07.08.2021 punkcja
12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️
🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50
27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m
19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m
Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

-
Cześć dziewczyny,
U mnie beta 9dpt 6,88. 11dpt 15,88. Czy to biochem? Wartości są bardzo niskie. To 6 transfer i chciałabym już odstawić leki albo nabrać wiary, że może coś z tego jeszcze być 🫢Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 02:11
♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️
10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
28.12 kwalif. I IVF
10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)
5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
7/8. 25 - immunosupresja
2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️
II IVF 8.01.26- kwalif.
21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
30.03 - punkcja - 3 x ❄️
28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf
5/6. 26r. - wyciszenie Ryego



