Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Statystyki beta HCG
Odpowiedz

Statystyki beta HCG

Oceń ten wątek:
  • Cami Koleżanka
    Postów: 41 133

    Wysłany: 10 maja, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evie wrote:
    I mała aktualizacja z dziś :
    10pdt => Beta 40, progesteron 56

    Czyli beta stanęła. Chyba mogę już odstawić leki co nie? Brzmi brutalnie ale w sumie chciałabym jak najszybciej dostać miesiączkę…

    Evie , współczuję. Miałaś konsultacje z lekarzem?
    Tulam cieplutko

    W moim przypadku zarodek się zagnieździł ale był biolchem natomiast to dobrze wróżyło na przyszłość następny transfer miałam udany.

    Trzymam kciuki- nie poddajemy się

    👱‍♀️84🧔🏻‍♂️93
    Amh 0.37 -0.83 / słabe nasienie(rak jądra)/ Kir’y ok, badanie genetyczne ok
    Invicta Warszawa
    2024 :
    - Maj - Inv :pick up 5 ☁️
    1 blastka 5.2.2. /Transfer świeży- nieudany
    - Lipiec - Inv: PU 7☁️ / 1 blastka 5.2.2. / transfer świeży- nieudany
    2025:
    - Styczeń -inv: pu 7 ☁️
    1 blastka 5.2.2. /transfer świeży
    5dpt - 2
    7dpt - 13.4
    10dpt - 8.5 c.b.💔
    - Kwiecień / Maj - dwa PU 11 i 9 ☁️ mamy 5 blastek ❄️❄️❄️❄️❄️ ( 5.1.2 reszta 5.2.2.) ; po PGTa 2 🌸🌸

    - 24.07.25: Transfer 5.1.2
    4dpt 6.1
    5dpt dwie kreski na teście
    6dpt 38.1
    8dpt 114.6
    11dpt 367.7 / godz 7
    13dpt 571.6 / godz 13
    15dpt 968.5 / godz 10
    18 dpt 2828 / godz 9 - widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    19/08 USG CRL 0.44 / HR 134❤️
    26/08 USG CRL 1.3 / HR 141❤️
    Wszystkie prenatalne bardzo dobre - małe ryzyka.

    👧Wiktoria 09/04/2026🦄, 10pkt abgar, 3300,58cm🌸
  • Evie Autorytet
    Postów: 2311 1633

    Wysłany: 10 maja, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cami wrote:
    Evie , współczuję. Miałaś konsultacje z lekarzem?
    Tulam cieplutko

    W moim przypadku zarodek się zagnieździł ale był biolchem natomiast to dobrze wróżyło na przyszłość następny transfer miałam udany.

    Trzymam kciuki- nie poddajemy się

    Tak, miałam, kazała brać leki do pon jak do tej pory i powtórzyć betę w pon. Średnio mi się widzi ten pomysł no ale dobra, zróbmy tak… na cud raczej nie liczę ..:

    Kriobank Białystok

    07.08.2021 punkcja
    12.08.2021 transfer dwóch 5dniowych zarodków 4BB; został 1 ❄️

    🍀 6 dpt beta 48,progesteron 38
    🍀 8 dpt beta 143, progesteron 51
    🍀10 dpt beta 347, progesteron 48 (inne laboratorium)
    🍀12 dpt beta 761, progesteron 60
    🍀16 dpt beta 2360, progesteron 34
    🍀19 dpt beta 6177, progesteron 47
    🍀21 dpt beta 8079, progesteron 49
    🍀25 dpt beta 23125, progesteron 50

    27.09 => 9t2d maluch mierzy już 2,5cm, serduszko bije mocno 180 u/m
    04.10=> 10t2d maluch mierzy już 3,8cm, serduszko bije 181 u/m

    19.10 => Sanko i Nifty => zdrowy chłopak 💚💚💚
    19.10 => USG genetyczne => wszystko dobrze, maluch mierzy już 6,5 cm, serduszko bije 169 ud/m

    Maj 2022 Oto jestem 💗💗💗

    rfxgrjjgg31sy2sm.png
  • KiMi Autorytet
    Postów: 317 407

    Wysłany: 10 maja, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evie wrote:
    Tak, miałam, kazała brać leki do pon jak do tej pory i powtórzyć betę w pon. Średnio mi się widzi ten pomysł no ale dobra, zróbmy tak… na cud raczej nie liczę ..:
    Lekarze czasami wolą ostrożniejsze podejście. Lepiej mieć pewność, niż mieć do siebie żal albo do lekarza. Współczuję, to jest na pewno ciężki moment, a teraz być może tylko niepotrzebnie przedłuży się w czasie, ale w poniedziałek będziesz już miała pewność. Trzymaj się 🫂

    12.2021 początek starań
    02.2024 Klinika Bocian
    05.2025 CB 💔
    07.2025 I IVF
    07-09.2025 I transfer, 4.2.1., beta ❌ II transfer 3.2.2., beta ❌III transfer 3.2.2, beta ❌
    11.2025 - 01.2026 diagnostyka
    27.03.2026 II IVF
    10.04.2026 IV transfer w 3 dobie, zarodek 8-komórkowy
    8dpt 38,3➡ 10dpt 66,1➡ 12dpt 104➡ 14dpt 199➡ 16dpt 393➡ 18dpt 1006➡ 22dpt 3247➡ 26dpt 11124;
    08.05 - 28dpt -❤️‍- 6+2 - CRL 0,55 cm; YS 0,35 cm, GS 1,85 cm; 128 bpm
    26.06 - 9+0 CRL 2,42 cm, 183 bpm
    NIFTY - niskie ryzyka 💙
    Czekają ❄️❄️❄️❄️ 2x 4.2.2.; 5.2.1 & 4.2.3
    ____________
    👩🏻'92
    Kariotyp ✔ Anty-TPO 🔝 KIR Bx (brak 4/5 DS)
    NK26%; Cytokiny Th1/Th2 - po leczeniu poprawa; wyleczony stan zapalny endometrium

    🧑🏻'92
    Morfologia 0%➡2%, ruch ✔, fragmentacja 17%
    USG ✔ Kariotyp ✔ HLA-C: C1C2
    preg.png
  • KiMi Autorytet
    Postów: 317 407

    Wysłany: 10 maja, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicee2024 wrote:
    Cześć dziewczyny,
    U mnie beta 9dpt 6,88. 11dpt 15,88. Czy to biochem? Wartości są bardzo niskie. To 6 transfer i chciałabym już odstawić leki albo nabrać wiary, że może coś z tego jeszcze być 🫢
    Póki co jest ładny przyrost, także mimo niskich wartości wszystko może być dobrze 😊 Beta może jeszcze zaskoczyć szybszym przyrostem, także nie zostaje nic innego jak sprawdzić przynajmniej jeszcze raz, jak nie dwa razy 🤞🍀

    12.2021 początek starań
    02.2024 Klinika Bocian
    05.2025 CB 💔
    07.2025 I IVF
    07-09.2025 I transfer, 4.2.1., beta ❌ II transfer 3.2.2., beta ❌III transfer 3.2.2, beta ❌
    11.2025 - 01.2026 diagnostyka
    27.03.2026 II IVF
    10.04.2026 IV transfer w 3 dobie, zarodek 8-komórkowy
    8dpt 38,3➡ 10dpt 66,1➡ 12dpt 104➡ 14dpt 199➡ 16dpt 393➡ 18dpt 1006➡ 22dpt 3247➡ 26dpt 11124;
    08.05 - 28dpt -❤️‍- 6+2 - CRL 0,55 cm; YS 0,35 cm, GS 1,85 cm; 128 bpm
    26.06 - 9+0 CRL 2,42 cm, 183 bpm
    NIFTY - niskie ryzyka 💙
    Czekają ❄️❄️❄️❄️ 2x 4.2.2.; 5.2.1 & 4.2.3
    ____________
    👩🏻'92
    Kariotyp ✔ Anty-TPO 🔝 KIR Bx (brak 4/5 DS)
    NK26%; Cytokiny Th1/Th2 - po leczeniu poprawa; wyleczony stan zapalny endometrium

    🧑🏻'92
    Morfologia 0%➡2%, ruch ✔, fragmentacja 17%
    USG ✔ Kariotyp ✔ HLA-C: C1C2
    preg.png
  • Alicee2024 Autorytet
    Postów: 1220 2594

    Wysłany: 11 maja, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika1983 wrote:
    Dziewczyny moje bety
    6 dpt 0
    10 dpt 20
    12 dpt 60
    14 dpt 170

    W poniedzialek zrobie kolejna bete🍀

    U mnie Biochem, beta 13dpt 17,59. A jak u Ciebie? 🤞🏻

    ♀️31l. ---> AMH 5,11 (1.25r.)
    kir Bx, HLA-C C1/C2, PAI-1, MTHFR - hetero
    ANA1, panel limf. (NK 10%) ✔️
    ♂️ 35l. - obniżone parametry nasienia
    Cross-match: 36,3 (2.25r.), 32,1% (9.25r.) ✖️

    10.2024 - 11.2024 -2x IUI ✖️
    28.12 kwalif. I IVF
    10.01.25 - stymulacja - Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl
    23.01 - Punkcja - 5 x ❄️
    18.02 I FET ✖️ || 20.03 II FET ✖️ CB💔
    23.04 III FET ✖️|| 26.08 IV FET ✖️|| 30.09 V FET ✖️ (accofil, encorton, acard, prolutex, neoparin, estrofem, besins, cyclogest)

    5.25 - histero (usunięte polipy) cd138 ✔️ || cd56 ✔️
    7/8. 25 - immunosupresja
    2.12 - ponowna biopsja: cd138 ✖️ || cd56 ✔️

    II IVF 8.01.26- kwalif.
    21.01. 26 - stym, długi protok. (Gonapeptyl) —> torbiel —> 12.03 start stym. (Ovaleap, Menopur, Gonapeptyl)
    30.03 - punkcja - 3 x ❄️
    28.04 - VI FET CB 💔 leki jw + prograf

    5/6. 26r. - wyciszenie Ryego
  • Megg333 Znajoma
    Postów: 18 47

    Wysłany: 11 maja, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta
    7 dpt 33.5
    9 dpt 66.8
    11 dpt 177.6

    🩷 dalej w niepewności, ale pełna nadziei

    Cami, Anika1983, KiMi, Alicee2024 lubią tę wiadomość

  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 11 maja, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje bety
    6dpt 0
    10 dpt 20
    12 dpt 60
    14 dpt 170
    17 dpt 550 dzisiaj
    W srode lekarz usg

    Cami, Alicee2024 lubią tę wiadomość

  • Anika1983 Autorytet
    Postów: 492 400

    Wysłany: 11 maja, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg🍀🤞

  • Kejtlin Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 11 maja, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy, 3 i 4 dpt zarodka klasy 5AA miałam lekko różowa kreskę na teście więc poszłam zrobić betę wynik to: 2,10 mIU/ml... Dzisiaj poszłam znowu na betę czyli mamy już 7 dpt i wynik wyszedł 0,52 mIU/ml. W nocy zaczęłam plamić ciemna wydzielina i dzisiaj test już czysty, zero kreski zero cienia... Jak myślicie to biochem ? Może coś jeszcze ruszyć ? W czwartek i tak muszę iść zrobić badania dla kliniki bo to będzie 10 dpt.

  • KiMi Autorytet
    Postów: 317 407

    Wysłany: 11 maja, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtlin wrote:
    Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy, 3 i 4 dpt zarodka klasy 5AA miałam lekko różowa kreskę na teście więc poszłam zrobić betę wynik to: 2,10 mIU/ml... Dzisiaj poszłam znowu na betę czyli mamy już 7 dpt i wynik wyszedł 0,52 mIU/ml. W nocy zaczęłam plamić ciemna wydzielina i dzisiaj test już czysty, zero kreski zero cienia... Jak myślicie to biochem ? Może coś jeszcze ruszyć ? W czwartek i tak muszę iść zrobić badania dla kliniki bo to będzie 10 dpt.
    Przykro mi, ale chyba nic się już z tego nie rozkręci 🥺 Miałaś zastrzyk z ovitrelle? On czasami zakłamuje wynik. Jeżeli nie, to wygląda na to, że była próba implantacji, ale się nie udało.

    12.2021 początek starań
    02.2024 Klinika Bocian
    05.2025 CB 💔
    07.2025 I IVF
    07-09.2025 I transfer, 4.2.1., beta ❌ II transfer 3.2.2., beta ❌III transfer 3.2.2, beta ❌
    11.2025 - 01.2026 diagnostyka
    27.03.2026 II IVF
    10.04.2026 IV transfer w 3 dobie, zarodek 8-komórkowy
    8dpt 38,3➡ 10dpt 66,1➡ 12dpt 104➡ 14dpt 199➡ 16dpt 393➡ 18dpt 1006➡ 22dpt 3247➡ 26dpt 11124;
    08.05 - 28dpt -❤️‍- 6+2 - CRL 0,55 cm; YS 0,35 cm, GS 1,85 cm; 128 bpm
    26.06 - 9+0 CRL 2,42 cm, 183 bpm
    NIFTY - niskie ryzyka 💙
    Czekają ❄️❄️❄️❄️ 2x 4.2.2.; 5.2.1 & 4.2.3
    ____________
    👩🏻'92
    Kariotyp ✔ Anty-TPO 🔝 KIR Bx (brak 4/5 DS)
    NK26%; Cytokiny Th1/Th2 - po leczeniu poprawa; wyleczony stan zapalny endometrium

    🧑🏻'92
    Morfologia 0%➡2%, ruch ✔, fragmentacja 17%
    USG ✔ Kariotyp ✔ HLA-C: C1C2
    preg.png
  • Psiara777 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 13 maja, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    U mnie w dniu transferu miałam ovitrelle,
    6dpt - 27,5
    7dpt -26.1 (pewnie spadek po ovitrelle?)
    9dpt - 34,5
    10dpt - 49,6
    13dpt - 242
    14dpt - 429

    Mój lekarz twierdzi że przyrosty za małe i podejrzewa pozamaciczna…. Co myślicie? Wydawało mi się że to są całkiem ok wyniki. Może i późna implantacja ale po cichu się cieszyłam…

  • Aduska Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 13 maja, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psiara777 wrote:
    Hej,

    U mnie w dniu transferu miałam ovitrelle,
    6dpt - 27,5
    7dpt -26.1 (pewnie spadek po ovitrelle?)
    9dpt - 34,5
    10dpt - 49,6
    13dpt - 242
    14dpt - 429

    Mój lekarz twierdzi że przyrosty za małe i podejrzewa pozamaciczna…. Co myślicie? Wydawało mi się że to są całkiem ok wyniki. Może i późna implantacja ale po cichu się cieszyłam…

    Ja też nie miałam super 'wysokich' bet i bardzo się bałam a teraz jestem w 8t i wszystko jak najbardziej jest ok:) a jeszcze w między czasie miałam krwiaka i bardzo krwawilam. W szpitalu powiedzieli żeby przygotować się na najgorsze a wszystko dobrze się skończyło ❤️
    U Ciebie przyrosty moim zdaniem są ładne więc poczekaj jeszcze, nie stresuj się i trzymam kciuki ❤️❤️

    Psiara777 lubi tę wiadomość

  • Megg333 Znajoma
    Postów: 18 47

    Wysłany: 13 maja, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy to są prawidłowe przyrosty, transferowana była blastocysta 2BB, cały czas myślę czy wszystko w porządku, bo za bardzo nie mam objawów.. jeszcze bardziej mnie to nakręca
    * 7 dpt — 35,5
    * 9 dpt — 66,8
    * 11 dpt — 177,3
    * 13 dpt — 486

    Anika1983, MamaWPlanach lubią tę wiadomość

  • Nowa84 Ekspertka
    Postów: 220 143

    Wysłany: 14 maja, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg333 wrote:
    Dziewczyny, czy to są prawidłowe przyrosty, transferowana była blastocysta 2BB, cały czas myślę czy wszystko w porządku, bo za bardzo nie mam objawów.. jeszcze bardziej mnie to nakręca
    * 7 dpt — 35,5
    * 9 dpt — 66,8
    * 11 dpt — 177,3
    * 13 dpt — 486
    Dobrze to wyglada :)
    Kciuki za widok na usg :)

  • MamaWPlanach Ekspertka
    Postów: 168 294

    Wysłany: 14 maja, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg333 wrote:
    Dziewczyny, czy to są prawidłowe przyrosty, transferowana była blastocysta 2BB, cały czas myślę czy wszystko w porządku, bo za bardzo nie mam objawów.. jeszcze bardziej mnie to nakręca
    * 7 dpt — 35,5
    * 9 dpt — 66,8
    * 11 dpt — 177,3
    * 13 dpt — 486
    Moim zdaniem przyrosty super💙
    Masz ponad 100% po 48 h.
    Robisz jeszcze kolejną w piątek?

    👫 39 i 40
    AMH 0,26
    Insulinooporność (Glucophage 500)
    Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)

    1 IVF- listopad 2025:
    (Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
    3🥚, 2 ❄️
    * styczeń 2026- histeroskopia-> polip
    * FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
    * FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️

    2 IVF- maj 2026:
    procedura wstrzymana⁉️

    Naturalna ciąża?🥹
    11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
    15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
    26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
    10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm





    „Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙
  • MamaWPlanach Ekspertka
    Postów: 168 294

    Wysłany: 14 maja, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psiara777 wrote:
    Hej,

    U mnie w dniu transferu miałam ovitrelle,
    6dpt - 27,5
    7dpt -26.1 (pewnie spadek po ovitrelle?)
    9dpt - 34,5
    10dpt - 49,6
    13dpt - 242
    14dpt - 429

    Mój lekarz twierdzi że przyrosty za małe i podejrzewa pozamaciczna…. Co myślicie? Wydawało mi się że to są całkiem ok wyniki. Może i późna implantacja ale po cichu się cieszyłam…
    Ja bym powiedziała, że te przyrosty wyglądają dobrze. Tym bardziej, że robiłaś dzień po dniu (13-14 dpt), a nie po 48 h.
    Zrób kolejną betę po 48 godzinach od tej 429. Trzymam kciuki🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 09:49

    👫 39 i 40
    AMH 0,26
    Insulinooporność (Glucophage 500)
    Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)

    1 IVF- listopad 2025:
    (Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
    3🥚, 2 ❄️
    * styczeń 2026- histeroskopia-> polip
    * FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
    * FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️

    2 IVF- maj 2026:
    procedura wstrzymana⁉️

    Naturalna ciąża?🥹
    11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
    15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
    26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
    10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm





    „Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙
  • Megg333 Znajoma
    Postów: 18 47

    Wysłany: 14 maja, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaWPlanach wrote:
    Moim zdaniem przyrosty super💙
    Masz ponad 100% po 48 h.
    Robisz jeszcze kolejną w piątek?
    Zrobię w sobotę, w poniedziałek mam wizytę w klinice 🥹

    MamaWPlanach lubi tę wiadomość

  • Psiara777 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 14 maja, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megg333 wrote:
    Zrobię w sobotę, w poniedziałek mam wizytę w klinice 🥹

    Daj nam znać! Mam trochę słabsze wyniki niż Ty i chwilowo nie myślę o niczym innym niż to czy w końcu się udało czy nie 🫣

  • mlia Autorytet
    Postów: 960 1865

    Wysłany: 15 maja, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtlin wrote:
    Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy, 3 i 4 dpt zarodka klasy 5AA miałam lekko różowa kreskę na teście więc poszłam zrobić betę wynik to: 2,10 mIU/ml... Dzisiaj poszłam znowu na betę czyli mamy już 7 dpt i wynik wyszedł 0,52 mIU/ml. W nocy zaczęłam plamić ciemna wydzielina i dzisiaj test już czysty, zero kreski zero cienia... Jak myślicie to biochem ? Może coś jeszcze ruszyć ? W czwartek i tak muszę iść zrobić badania dla kliniki bo to będzie 10 dpt.
    Witaj, jak dla mnie to ciemne krwawienie świadczy o spadku progesteronu a bez niego zarodek się nie zagnieździł. Miałam tak trzy razy po transferach. Dopiero gdy sprawdzałam również poziom proga i reagowałam zastrzykami udało mi się.

    age.png
  • Psiara777 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 15 maja, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psiara777 wrote:
    Hej,

    U mnie w dniu transferu miałam ovitrelle,
    6dpt - 27,5
    7dpt -26.1 (pewnie spadek po ovitrelle?)
    9dpt - 34,5
    10dpt - 49,6
    13dpt - 242
    14dpt - 429

    Mój lekarz twierdzi że przyrosty za małe i podejrzewa pozamaciczna…. Co myślicie? Wydawało mi się że to są całkiem ok wyniki. Może i późna implantacja ale po cichu się cieszyłam…


    Dodaję: 15 dpt 1027


    Małymi kroczkami zaczynam się cieszyć

‹‹ 356 357 358 359 360
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ