Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Statystyki beta HCG
Odpowiedz

Statystyki beta HCG

Oceń ten wątek:
  • Lwica_Lewka Autorytet
    Postów: 417 311

    Wysłany: 1 czerwca, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linusia83 wrote:
    Witam dziewczyny, transfer odbył się 25 maja około 12, wynik z dziś około 9 poniżej 2,3.

    Czy jest jakakolwiek szansa, żeby ruszyło? Czy tylko ja sobie coś wmawiam... ;(
    Warto powtórzyć za 2 dni, może jeszcze ruszy 🤞🏼🍀

    11.2021 - starania naturalne
    09.2022 - 1. ciąża 💔 8t 6d
    05.2023 - 2. ciąża 💔 9t 2d
    11.2023 - 3. cb 💔 4t 4d

    05.2022 - HyCoSy - jajowody drożne
    ✅genetyka: kariotypy, CFTR, mutacja w genie protrombiny, zespół antyfosfolipidowy, hormony
    ✅AMH - 2,65
    ✅nasienie + fragmentacja DNA
    ✅HLA-C męski C1/C1
    ✅allo MLR - 44,7%
    ✅test IMK - NK 12%
    ✅ cytokiny
    ❌cross match - 29%
    ❌KIR AA (HLA-C - C1/C2)- brak kirów implant.
    1️⃣ IVF
    • 19.08.2024 -11x🥚
    • 2x ❄️ 5.2.2 -1 zdrowy ❄️ pgt-a
    16.11 transfer ❄️❌
    2️⃣ IVF
    • 7.01.2025 -12x🥚
    • 2x❄️❄️ - pgt-a oba chore
    3️⃣ IVF
    • 9.05.2025 -9x🥚- 1x❄️ - pgt-a chory
    4️⃣ IVF
    • 14.06.2025 -7x🥚- 0x❄️
    5️⃣ IVF - KD
    • 4.2026 - 6x❄️ (3 pgt-a i 2❄️❄️ zdrowe)
    •18.05 transfer 5.1.1
    Beta:
    5 dpt - 22
    7 dpt - 112
    10 dpt - 470
  • Ewusia26 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 czerwca, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Będę wdzięczna za każdą otrzymaną odpowiedź ! Czy którakolwiek z Was miała taką sytuację (staram się znaleźć resztki nadzieji), że po transferze 5 dniowej blastocysty , dziś 7 dpt , z testu porannego Beta wyszła 0,200 a wynik w późniejszych dniach ukazał jednak ciążę ?? 🥺🥺🥺😢

    Test powtórzę 10 dnia , ale myślę , że bez szans 😖

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca, 17:19

  • Ewelina185b Autorytet
    Postów: 268 386

    Wysłany: 14 czerwca, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!Dzis jestem tydzień po transferze beta tylko 28! Wczoraj pokazała mi się krew i potem tylko brązowe jak by stara.Chyba będzie już po wszystkim 🥺

    Ewelina185b
  • BladaMaria Przyjaciółka
    Postów: 118 53

    Wysłany: 14 czerwca, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina185b wrote:
    Hej!Dzis jestem tydzień po transferze beta tylko 28! Wczoraj pokazała mi się krew i potem tylko brązowe jak by stara.Chyba będzie już po wszystkim 🥺
    Plamienie to może być implantacja.
    7dpt beta - 28 moim zdaniem jest całkiem OK, wynik na 10-11 ma być między przeciętnie 50-200 i potem prawidłowy przyrost. Cierpliwości. Coś ruszyło. trzymam kciuki.
    Moje bety z ostatniego transferu, 7my dzień odrobinkę wyżej niż u Ciebie, ale liczy się żebyś miała prawidłowy przyrost później.
    4dpt 3,4
    7dpt 35,9
    10dpt 106
    12dpt 330

    Starania od 2021

    wiek - 36
    AMH - od 0,8 do 1,6; FSH-6,85

    11.2023 - histeroskopia: CD138 12/10, CD16, CD56 - kons. immunologiczna i wskazania do transferu z lekami
    03.2024 - immunolog OK, zielone światło do IVF, KIR(BX), allo-MLR (0%), cross-match(OK, negatywny), ANA2 (OK), IgA(OK), przeciwciała antyplemnikowe(OK)
    05.2024 - 3🥚, 2❄️, po PGT-a 1❄️
    3.08.2024 - transfer, accofil + encorton - nieudany
    09.2024 - 9🥚, po PGT-a 0❄️
    01.2025 - 7🥚, 3❄️, PGT-a OK, transfery nieudane
    11.2025 - 7🥚, 3❄️, PGT-a - ❌
    02.2026 - 10🥚, 6❄️, 3❄️PGT-a OK
    1.06.2026 - KET ❄️5AA
    4dpt ⏸️🤞

    Nasienie: klasa I - 0%, klasa II - 3 do 9%
  • Psiara777 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 14 czerwca, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina185b wrote:
    Hej!Dzis jestem tydzień po transferze beta tylko 28! Wczoraj pokazała mi się krew i potem tylko brązowe jak by stara.Chyba będzie już po wszystkim 🥺


    Ja miałam betę 26 siódmego dnia po transferze, dziewiątego 34. Teraz jestem w 10 tygodniu i wszystko narazie wygląda ok :)

    Po drodze miałam 2 krwawienia - chwilowe. Pytałam lekarki z Invicty czy jechać na SOR - mówiła kategorycznie nie, dołożyć progesteronu i leżeć na kanapie :)
    Trzymam kciuki!

  • Kara Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 14 czerwca, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina185b wrote:
    Hej!Dzis jestem tydzień po transferze beta tylko 28! Wczoraj pokazała mi się krew i potem tylko brązowe jak by stara.Chyba będzie już po wszystkim 🥺

    Nic nie jest stracone. Moje bety były takie:
    7 dpt - 18,50
    9 dpt - 28,60
    11 dpt - 54
    13 dpt - 162
    15 dpt - 543
    A teraz tulę w ramionach moją małą kruszynke 😊 dodam jeszcze że to zarodek 5CC z 6 doby. Wszystko jest możliwe 😉

  • Ewelina185b Autorytet
    Postów: 268 386

    Wysłany: 15 czerwca, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś beta 74

    Pateczka, Ishildur lubią tę wiadomość

    Ewelina185b
  • Pateczka Przyjaciółka
    Postów: 62 81

    Wysłany: 16 czerwca, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina185b wrote:
    Dziś beta 74
    Rośnie! Ponad dwukrotnie! Trzymam kciuki 🍀

    Ishildur lubi tę wiadomość

    👩🏻 85’
    AMH 1,63
    Kariotyp ✔️
    Usg piersi, cytologia, tarczyca ✔️

    01/2026 -punkcja - 7🥚 => 5❄️ => po badaniach genetycznych ❄️❄️ 5AA i 5AB
    26/03/2026 - transfer ❄️ 5AA (estrofem, prolutex, cyclogest, encorton)
    beta 🩸 9dpt - 2,3 💔

    👱🏻‍♂️ 85’
    Kariotyp ✔️
    Nasienie - średnie
    Podejrzenie nowotworu prostaty
  • Ewelina185b Autorytet
    Postów: 268 386

    Wysłany: 16 czerwca, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara wrote:
    Nic nie jest stracone. Moje bety były takie:
    7 dpt - 18,50
    9 dpt - 28,60
    11 dpt - 54
    13 dpt - 162
    15 dpt - 543
    A teraz tulę w ramionach moją małą kruszynke 😊 dodam jeszcze że to zarodek 5CC z 6 doby. Wszystko jest możliwe 😉
    Ja miałam zarodek 6.1.2 zbadany PGTA ale tak się boje.

    Ewelina185b
  • Psiara777 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 16 czerwca, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina185b wrote:
    Dziś beta 74

    Elegancko! :)
    Ewidentnie krwawienie musiało być przy implantacji, która była po prostu troszeczkę później :)
    Trzymam kciuki 🌸 będzie dobrze!

    Ishildur lubi tę wiadomość

  • Ishildur Autorytet
    Postów: 315 417

    Wysłany: 17 czerwca, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ewelina185b, dobra robota!
    Niby ta implantacja ma byc czwartego dnia, ale mi się wydawało, że cokolwiek się działo dopiero 6 dnia.. Jakies jedno ukłucie, jakiś lekki ból jajnika, cokolwiek

    👩🏻37 👦🏻38
    06.2024 💔 poronienie 6+4
    ✔️kariotypy, morfologia krwi
    ja: amh 2,47-2,76, IBS
    💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
    ✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
    ❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
    on: 💊profertil
    ✔️fragmentacja, HBA, ilość
    🔻ruchliwość, budowa

    I procedura ICSI
    09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
    punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
    pgt-a: 1❌, 1🤔
    29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
    10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3

    II procedura IMSI
    01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
    punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
    pgt-a: 1❌ ferrytyna:18

    III procedura PICSI
    +on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
    03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
    punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
    pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
    03.06.2026 transfer ❄️4AB
    8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀
‹‹ 356 357 358 359 360
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ