Statystyki beta HCG
-
WIADOMOŚĆ
-
Warto powtórzyć za 2 dni, może jeszcze ruszy 🤞🏼🍀Linusia83 wrote:Witam dziewczyny, transfer odbył się 25 maja około 12, wynik z dziś około 9 poniżej 2,3.
Czy jest jakakolwiek szansa, żeby ruszyło? Czy tylko ja sobie coś wmawiam... ;(11.2021 - starania naturalne
09.2022 - 1. ciąża 💔 8t 6d
05.2023 - 2. ciąża 💔 9t 2d
11.2023 - 3. cb 💔 4t 4d
05.2022 - HyCoSy - jajowody drożne
✅genetyka: kariotypy, CFTR, mutacja w genie protrombiny, zespół antyfosfolipidowy, hormony
✅AMH - 2,65
✅nasienie + fragmentacja DNA
✅HLA-C męski C1/C1
✅allo MLR - 44,7%
✅test IMK - NK 12%
✅ cytokiny
❌cross match - 29%
❌KIR AA (HLA-C - C1/C2)- brak kirów implant.
1️⃣ IVF
• 19.08.2024 -11x🥚
• 2x ❄️ 5.2.2 -1 zdrowy ❄️ pgt-a
16.11 transfer ❄️❌
2️⃣ IVF
• 7.01.2025 -12x🥚
• 2x❄️❄️ - pgt-a oba chore
3️⃣ IVF
• 9.05.2025 -9x🥚- 1x❄️ - pgt-a chory
4️⃣ IVF
• 14.06.2025 -7x🥚- 0x❄️
5️⃣ IVF - KD
• 4.2026 - 6x❄️ (3 pgt-a i 2❄️❄️ zdrowe)
•18.05 transfer 5.1.1
Beta:
5 dpt - 22
7 dpt - 112
10 dpt - 470 -
Cześć dziewczyny ! Będę wdzięczna za każdą otrzymaną odpowiedź ! Czy którakolwiek z Was miała taką sytuację (staram się znaleźć resztki nadzieji), że po transferze 5 dniowej blastocysty , dziś 7 dpt , z testu porannego Beta wyszła 0,200 a wynik w późniejszych dniach ukazał jednak ciążę ?? 🥺🥺🥺😢
Test powtórzę 10 dnia , ale myślę , że bez szans 😖Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca, 17:19
-
Plamienie to może być implantacja.Ewelina185b wrote:Hej!Dzis jestem tydzień po transferze beta tylko 28! Wczoraj pokazała mi się krew i potem tylko brązowe jak by stara.Chyba będzie już po wszystkim 🥺
7dpt beta - 28 moim zdaniem jest całkiem OK, wynik na 10-11 ma być między przeciętnie 50-200 i potem prawidłowy przyrost. Cierpliwości. Coś ruszyło. trzymam kciuki.
Moje bety z ostatniego transferu, 7my dzień odrobinkę wyżej niż u Ciebie, ale liczy się żebyś miała prawidłowy przyrost później.
4dpt 3,4
7dpt 35,9
10dpt 106
12dpt 330
Starania od 2021
wiek - 36
AMH - od 0,8 do 1,6; FSH-6,85
11.2023 - histeroskopia: CD138 12/10, CD16, CD56 - kons. immunologiczna i wskazania do transferu z lekami
03.2024 - immunolog OK, zielone światło do IVF, KIR(BX), allo-MLR (0%), cross-match(OK, negatywny), ANA2 (OK), IgA(OK), przeciwciała antyplemnikowe(OK)
05.2024 - 3🥚, 2❄️, po PGT-a 1❄️
3.08.2024 - transfer, accofil + encorton - nieudany
09.2024 - 9🥚, po PGT-a 0❄️
01.2025 - 7🥚, 3❄️, PGT-a OK, transfery nieudane
11.2025 - 7🥚, 3❄️, PGT-a - ❌
02.2026 - 10🥚, 6❄️, 3❄️PGT-a OK
1.06.2026 - KET ❄️5AA
4dpt ⏸️🤞
Nasienie: klasa I - 0%, klasa II - 3 do 9% -
Ewelina185b wrote:Hej!Dzis jestem tydzień po transferze beta tylko 28! Wczoraj pokazała mi się krew i potem tylko brązowe jak by stara.Chyba będzie już po wszystkim 🥺
Ja miałam betę 26 siódmego dnia po transferze, dziewiątego 34. Teraz jestem w 10 tygodniu i wszystko narazie wygląda ok
Po drodze miałam 2 krwawienia - chwilowe. Pytałam lekarki z Invicty czy jechać na SOR - mówiła kategorycznie nie, dołożyć progesteronu i leżeć na kanapie
Trzymam kciuki! -
Ewelina185b wrote:Hej!Dzis jestem tydzień po transferze beta tylko 28! Wczoraj pokazała mi się krew i potem tylko brązowe jak by stara.Chyba będzie już po wszystkim 🥺
Nic nie jest stracone. Moje bety były takie:
7 dpt - 18,50
9 dpt - 28,60
11 dpt - 54
13 dpt - 162
15 dpt - 543
A teraz tulę w ramionach moją małą kruszynke 😊 dodam jeszcze że to zarodek 5CC z 6 doby. Wszystko jest możliwe 😉 -
Rośnie! Ponad dwukrotnie! Trzymam kciuki 🍀Ewelina185b wrote:Dziś beta 74
Ishildur lubi tę wiadomość
👩🏻 85’
AMH 1,63
Kariotyp ✔️
Usg piersi, cytologia, tarczyca ✔️
01/2026 -punkcja - 7🥚 => 5❄️ => po badaniach genetycznych ❄️❄️ 5AA i 5AB
26/03/2026 - transfer ❄️ 5AA (estrofem, prolutex, cyclogest, encorton)
beta 🩸 9dpt - 2,3 💔
👱🏻♂️ 85’
Kariotyp ✔️
Nasienie - średnie
Podejrzenie nowotworu prostaty -
Ja miałam zarodek 6.1.2 zbadany PGTA ale tak się boje.Kara wrote:Nic nie jest stracone. Moje bety były takie:
7 dpt - 18,50
9 dpt - 28,60
11 dpt - 54
13 dpt - 162
15 dpt - 543
A teraz tulę w ramionach moją małą kruszynke 😊 dodam jeszcze że to zarodek 5CC z 6 doby. Wszystko jest możliwe 😉Ewelina185b -
@Ewelina185b, dobra robota!
Niby ta implantacja ma byc czwartego dnia, ale mi się wydawało, że cokolwiek się działo dopiero 6 dnia.. Jakies jedno ukłucie, jakiś lekki ból jajnika, cokolwiek👩🏻37 👦🏻38
06.2024 💔 poronienie 6+4
✔️kariotypy, morfologia krwi
ja: amh 2,47-2,76, IBS
💊colon C, prenatal, NAC, magnez, sanprobi
✔️protrombina, V Leiden, ANA3, białko C i S
❌F5 R2 hetero, MTHFR homo, PAI-1 hetero
on: 💊profertil
✔️fragmentacja, HBA, ilość
🔻ruchliwość, budowa
I procedura ICSI
09.2025: krótki💉gonal, ovitrelle
punkcja: 6 🟡4🥚2❄️5AB, 5AB
pgt-a: 1❌, 1🤔
29.11.2025 transfer 5AB❄️ mozaika30%
10dpt beta 7,8, 12dpt beta 6,2, 14dpt beta 1,💔5+3
II procedura IMSI
01.2026: krótki💉rekovelle, menopur, ganirelix, gonapeptyl +ona:💊NAC, resveratrol, Q10
punkcja: 9🟡6🥚1❄️5AB
pgt-a: 1❌ ferrytyna:18
III procedura PICSI
+on💊: resveratrol, Q10, vit. C, tran
03.2026 💉gonal, menopur, ganirelix, gonapeptyl
punkcja: 9🟡5🥚5❄️4AB, 4BB, 4BB, 4BC, 4BC
pgt-a: 2✔️3❌ ferrytyna:51
03.06.2026 transfer ❄️4AB
8dpt beta 63, 10 dpt beta 183, 12 dpt beta 614, 17dpt beta 5247🍀 -


