X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Statystyki beta HCG
Odpowiedz

Statystyki beta HCG

Oceń ten wątek:
  • MDW Autorytet
    Postów: 1506 2728

    Wysłany: 26 października 2021, 02:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    W środę jak będę miała wyniki badań beta hcg to mają już ustalić termin wizyty i pierwszego usg. No mogą być bliźniaki bo wyszedł mi przyrost co 48 godzin 135,8%.
    A Ty kiedy planujesz pierwsze USG?
    W klinice mi powiedzieli, że jak Beta będzie powyżej 1000 więc grzecznie czekam, ale też umówiłam już sobie wizytę serduszko wa na 24 dpt u lekarza, u którego chce prowadzić ciążę, poza kliniką.

    2019 IUI, CC 40 tc
    2022 IVF, CC 36+1 tc
  • Żółwik Autorytet
    Postów: 293 164

    Wysłany: 27 października 2021, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, transfer miałam 15.10. Bete zrobiłam 26.10 -209. Jutro powtarzam wynik, by zobaczyc jaki przyrost :) Mysliscie ze mozna sie cieszyc juz czy czekac na wizyte u lekarza?

  • Misia007 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 27 października 2021, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Mam pytanie czy beta hcg.musi być.robiona W tym samym laboratorium czy może być inna

  • Żółwik Autorytet
    Postów: 293 164

    Wysłany: 27 października 2021, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia007 wrote:
    Witam
    Mam pytanie czy beta hcg.musi być.robiona W tym samym laboratorium czy może być inna
    mi lekarz powiedział ze powinna byc w tym samym. Bo moga wyniki nieznaznie sie roznic jesli sa z innego laboratorium.

  • Czarnaamewaa Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 30 października 2021, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny
    W piątek 22.10 miałam już 4 in vitro
    1- sierpień 20. - beta spadła
    2 - październik 20 - beta 0
    3- marzec 21 - ukochane 2 kreseczki, poronienie w 11tc 💔
    4 - 22.10. 2 blastki 5 dniowe, po 6 dniach jedna kreska na teście, 29.10 beta <2,0 mlU/ml, jak myślicie już raczej nic z tego nie będzie ? 😭

  • Estrella Autorytet
    Postów: 1805 1800

    Wysłany: 31 października 2021, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaamewaa wrote:
    Cześć Dziewczyny
    W piątek 22.10 miałam już 4 in vitro
    1- sierpień 20. - beta spadła
    2 - październik 20 - beta 0
    3- marzec 21 - ukochane 2 kreseczki, poronienie w 11tc 💔
    4 - 22.10. 2 blastki 5 dniowe, po 6 dniach jedna kreska na teście, 29.10 beta <2,0 mlU/ml, jak myślicie już raczej nic z tego nie będzie ? 😭

    6 dpt trochę wcześnie. Ja bym jeszcze powtórzyła.

    AMH - 02.21 - 0.72, 10.21 - 0.49; 03.24 - 0.62
    nasienie - ok
    Ona: 36 lat, On: 36 lat
    12.05.2021 start 1 IVF ICSI
    08.08.2021 poronienie 9tc (puste jajo) 💔😥

    23.10.2021(NATURALS) - 30,79 mIU/ml
    25.10.2021 - 90,38 mIU/ml, prog 23,7 ng/ml 🙏✊
    25.06.2022 - 2650 g i 50 cm (38+3) witaj Gwiazdeczko 😍😍
  • Madzia0708 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 22 listopada 2021, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam pytanie uważacie że jest jeszcze szansa
    Transfer 5 dniowej blastocysty z klejem 12.11 popołudniu , dzisiaj beta poniżej 0.5 😭 czy uważacie że za wcześnie ? Czy już bez szans ? Miałam plamienia od piątku czyli po 7 dniach 😒 chyba nie potrzebnie się jeszcze łudzę 😭

  • Dziabka Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 23 listopada 2021, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia0708 wrote:
    Hej mam pytanie uważacie że jest jeszcze szansa
    Transfer 5 dniowej blastocysty z klejem 12.11 popołudniu , dzisiaj beta poniżej 0.5 😭 czy uważacie że za wcześnie ? Czy już bez szans ? Miałam plamienia od piątku czyli po 7 dniach 😒 chyba nie potrzebnie się jeszcze łudzę 😭


    Raczej nie będzie nic z tego. W 10 dniu po transferze beta powinna być już mocno widoczna. Możesz powtórzyć w 14 dniu po transferze.

  • Madzia0708 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 listopada 2021, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety beta dzisiaj negatywna. Był to już ostatni mrożak niestety 😔 szkoda

  • annatre Przyjaciółka
    Postów: 76 114

    Wysłany: 25 listopada 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 8 dpt blastki 3bb - beta 37,7. Miała któraś z Was taki wynik i zakończyło się prawidłową ciążą i zdrowym bobasem? Mój pierwszy transfer to był biochem, beta w 10 dpt była coś ok 15 a potem zupełnie spadła. A ponieważ jestem realistką obstawiam powtórkę z rozrywki 😑

    35 lat. Starania od 2016 roku. Niepłodność idiopatyczna. AMH 0,89. Jajowody drożne. Nasienie męża ok. Kariotypy prawidłowe.

    3 x IUI ---> nieudane
    I IVF ---> tylko jeden zarodek, nieudane (cb)
    II IVF ---> transfer 3-dniowego zarodka 31.10. i 1 ❄️
    12 dpt beta 455, 14 dpt beta 958
    26.11.2019, 26dpt ❤️

    29.07.20 Synek 🥰

    Transfer ❄️ - nieudany (cb)
  • Andzia35 Ekspertka
    Postów: 139 58

    Wysłany: 25 listopada 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy beta 25 w 10
    Dniu po owulacji daje nadzieje na dobre rokowania czy raczej może być biochemiczna ?

    f2w3rjjg2cdpokqz.png
  • Sophi Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 27 listopada 2021, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Mój pierwszy transfer i wczoraj beta 33,5 w 9 dpt. Jak myślicie, będzie coś z tego czy za mały wynik?? Progesteron był 36,4

  • Sophi Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 27 listopada 2021, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annatre wrote:
    Dziewczyny 8 dpt blastki 3bb - beta 37,7. Miała któraś z Was taki wynik i zakończyło się prawidłową ciążą i zdrowym bobasem? Mój pierwszy transfer to był biochem, beta w 10 dpt była coś ok 15 a potem zupełnie spadła. A ponieważ jestem realistką obstawiam powtórkę z rozrywki 😑
    Czyli beta ruszyła?! Miałaś jakieś objawy bo mnie kłuje w brzuchu i w 7i8 dpt lekkie plamienie i przeziębienie mnie złapało. Mialam transfer mrożony 5dniowej blastki z embrioglue. Biorę encorton acard, heparynę, lutinus, prog beniss, prolutex, estrofem.
    Było by super jak by mi beta tak ruszyła jak u ciebie

  • Madzia0708 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 27 listopada 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak uważacie co jest nie tak że przy obu transferach jakie miałam beta zawsze była poniżej 0.5 ? Wygląda tak jakby wogole się niezagniezdzilo ? Co może być nie tak ? Nie ma sytuacji że beta nie rośnie jej poprostu wogole nie ma za każdym razem

  • Dziabka Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 27 listopada 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 30 mlu w 10 dni po transferze to generalnie słaby bardzo slaby wynik. W takim przypadku prawie pewne jest, że to ciaza biochemiczna.
    Ja w 10 dniu miałam betę 130 mlu w 12 dniu 369 mlu w 14 dniu 1145 mlu objęta pięknie rosła do 9 tygodnia, aż przestaly bic serduszka (jak się okazało w 6 tyg. Ciaza blizniacza dwa piękne serduszka). Nakrecanie się przy tak niskich wynikach bety ma później efekt taki, że jak ta beta nie rośnie to zaczyna się rozpacz... wiem bo miałam to samo. Wiem, że ciężko się nie nakręcić przy dodatnie becie ale czekajcie z radością do 13 tygodnia wtedy ciaza jest powiedzmy bardziej bezpieczna. Beata to nie jest oznaczenie prawidłowej ciazy. Taka beta 35mlu w 10 dniu może się skończyć miesiaczka albo w gorszym przypadku ciaza pozamaciczna. Czekajcie na usg i nie róbcie co chwilę bety bo to że beta rośnie nie daje gwarancji ciazy.

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4675 4350

    Wysłany: 27 listopada 2021, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziabka wrote:
    Beta 30 mlu w 10 dni po transferze to generalnie słaby bardzo slaby wynik. W takim przypadku prawie pewne jest, że to ciaza biochemiczna.
    Ja w 10 dniu miałam betę 130 mlu w 12 dniu 369 mlu w 14 dniu 1145 mlu objęta pięknie rosła do 9 tygodnia, aż przestaly bic serduszka (jak się okazało w 6 tyg. Ciaza blizniacza dwa piękne serduszka). Nakrecanie się przy tak niskich wynikach bety ma później efekt taki, że jak ta beta nie rośnie to zaczyna się rozpacz... wiem bo miałam to samo. Wiem, że ciężko się nie nakręcić przy dodatnie becie ale czekajcie z radością do 13 tygodnia wtedy ciaza jest powiedzmy bardziej bezpieczna. Beata to nie jest oznaczenie prawidłowej ciazy. Taka beta 35mlu w 10 dniu może się skończyć miesiaczka albo w gorszym przypadku ciaza pozamaciczna. Czekajcie na usg i nie róbcie co chwilę bety bo to że beta rośnie nie daje gwarancji ciazy.

    Lepiej kontrolować betę, zwłaszcza przy niskich wartościach albo przeszłych problemach niż później na USG "odkryć" puste jajo, które często usuniesz niestety tylko łyżeczkowaniem, a w każdym razie dużo bardziej boleśnie.
    Gdybym kontrolowała betę dłużej przy pierwszej ciąży (kontrolowałam od 8-16 dpt) być może nie miałabym zabiegu.
    Inna sprawa, że lekarze i niestety duża część osób nakręca, że jest spoko bo najważniejsze, że cokolwiek rośnie. A potem są większe dramaty niż przy biochemii.
    Dlatego ja nigdy dziewczynie z niskimi betami czy przyrostami nie powiem, że jest ok bo wiem do czego może prowadzić grupowa presja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2021, 20:02

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4675 4350

    Wysłany: 27 listopada 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia0708 wrote:
    Jak uważacie co jest nie tak że przy obu transferach jakie miałam beta zawsze była poniżej 0.5 ? Wygląda tak jakby wogole się niezagniezdzilo ? Co może być nie tak ? Nie ma sytuacji że beta nie rośnie jej poprostu wogole nie ma za każdym razem

    Może być kwestia zarodków, może być immunologia.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4675 4350

    Wysłany: 27 listopada 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sophi wrote:
    Dziewczyny! Mój pierwszy transfer i wczoraj beta 33,5 w 9 dpt. Jak myślicie, będzie coś z tego czy za mały wynik?? Progesteron był 36,4

    Niestety to bardzo niski wynik. Jeżeli znacząco nie wybije (do wartości trzycyfrowej) za następnym pomiarem po 48h to niestety bardzo bardzo słabo to rokuje.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • mao Autorytet
    Postów: 3107 2350

    Wysłany: 28 listopada 2021, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Niestety to bardzo niski wynik. Jeżeli znacząco nie wybije (do wartości trzycyfrowej) za następnym pomiarem po 48h to niestety bardzo bardzo słabo to rokuje.
    Guzik prawda!! Ja miałam betę 9dpt 18,99, a 13 dpt beta 108… i mam już 2 letniego synka!! Jest bardzo wiele przypadków na forum z niskimi wartościami bety i dziewczyny mają zdrowe dzieciaczki.
    Także Sophi ważne są prawidłowe przyrosty.
    Niestety na tak wczesnym etapie przy niskiej, bądź wysokiej becie wszystko się może zdarzyć, jak mi moja lekarka mówiła, dopiero po 10 tc mogę się zacząć po cichu już cieszyć😉 trzymam mocno kciuki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2021, 12:49

    mt30, Sophi, Ewa89_89, kasiek2620 lubią tę wiadomość

    atdcj44jv390pb8f.png

    bl9czbmhesnf4kc4.png
  • ptd09 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 1 grudnia 2021, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta w 8 dpt wynosi 4,28. Czy to przekreśla wszystko?

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ