X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Statystyki beta HCG
Odpowiedz

Statystyki beta HCG

Oceń ten wątek:
  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska zdajesz sobie sprawę że medycyna nie jest klasyfikowana jako nauka ścisła? A argument z nazwą wątku jest co najmniej śmieszny.
    Nie wiem czemu masz misję uświadamiania
    wszystkich że ciąża się nie rozwinie.
    Czy kobiety w zaawansowanej ciąży powinniśmy uświadamiać o ryzyku porodu martwego dziecka? a może każdej która nie zrobiła amniopunkcji mówmy że urodzi chore dziecko. Niech się odpowiednio przygotują, a co.
    Mam nadzieję że Ty się uświadomiłaś już odpowiednio skoro w ciąży zaawansowanej jesteś?

    Czemu ja zapytałam na tym wątku? bo na szybko chciałam informacji, ale ostatecznie poszukałam ich sama i sama wyciągnęłam wnioski.

    marti7, Sasanka55.. lubią tę wiadomość

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
  • Agata_midwife Autorytet
    Postów: 264 805

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Nie bardzo pod względem medycznym.

    Gdyby tak było większość z nas zachodziłaby w szczęśliwe ciąże po pierwszym transferze bo wtedy najczęściej ma się jeszcze pozytywne nastawienie.
    I na ta wiele dzieci z beznadziejnych przypadków przypada o wiele więcej poronień. Ale tych oczywiście nie będziesz widziała na porodówce.
    wiesz co... pracuje nie tylko na porodówce, ale także na ginekologii, gdzie często przyjmuje kobiety z poronieniem itd...
    Ale nie będę się z Tobą kłócić o "względy medyczne" :) Nic nie jest albo tylko białe, albo tylko czarne... i cuda naprawdę się zdarzają. :)

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    👧30 lat - PCO, IO, mutacja MTHFR hetero🧑35 lat - Morfologia 1%
    09/2020 - IVF Invimed Wrocław - nieudane ❌ (transfer 2x ❄️ pozostałe zdegradowały)
    04/2022 - IVF Eurofertil Ostrava🤞8 ❄️
    23/05/2022 - transfer 🍀 poronienie 9t.c 👼💔
    11/11/2022 - transfer ❄️ 🍀
    20/11/2022 - 9dpt. II kreski 😍💜 10 dpt. - HCG 279,9, 12 dpt. - 794,1, 14 dpt. - 2155, 17 dpt. - 6928💜
    02/12/2022 - 21dpt. USG - zarodek CRL=0.29cm 💗
    16/12/2022 - USG 7w5d CRL= 1,41cm I ❤️
    05/01/2023 - USG 10w4d CRL= 3,71 cm FHR 170u' 💗
    16/01/2023 - USG 12w2 CRL = 6,36, prenatalne - ok❤️
    17/02/2023 - USG 16w6 - 186g, dziewczynka💗
    13/03/2023 - 20w2 połówkowe 385g szczęścia❤️
    18/04/2023 - 25w3 - 850g ❤️
    19/05/2023 - 29w6 - 1600g ❤️
    13/06/2023 - 33w3 - 2200g ❤️
    07/07/2023 - 36w6 - 2800g ❤️
    23/07/2023 - Nela - nasz cud❤️ 3070g
  • KejtiK Autorytet
    Postów: 444 237

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Czy robienie Beta hcg 6dpt blastocysty która dopiero zaczęła się tworzyć ma sens. Miałam rozmrożony 2 dniowy zarodek i hodowany do 5 doby a w piątej dobie embriolog powiedział ze dopiero tworzy sie blastocysta powstaje jama czy coś takiego. Jak myślicie ?

    Krakowska lubi tę wiadomość

    - zaniżone parametry nasienia / wiek /MTHFR C677C-T i A1298C-T oraz PAI 1 -4G,fragmentacja DNA 14% i 9%, kariotypy prawidłowe, KIR AA, LCT ujemny, bardzo złe wyniki cytokin -wysoki TNF alfa, NK 8,9% homocysteina 7,1, Wit D 56
    leczenie immunosupresja = /encorton/accofil
    Od 03.2020: prograf/encorton/accofil w cyklu z transferem
    - ICSI - start 12.2017; - Crio - 01.2018 :-( ; - Crio -14. 03.2018 :-(
    - ICSI II - 06.2018; - ET- 25.06.2018 :-( ;- Crio - 23.08.2018 :-(
    - ICS III - 4❄️02.2019 :-(, 04.2019 :-( 06.2019 :-(
    - ICSI IV - 2 blastki 4bc i 4cc
  • Elcia11 Znajoma
    Postów: 19 12

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    To jesteś mega skrajnym wyjątkiem, dającym innym niestety w większości przypadków fałszywą nadzieję, gdyż drastyczna większość dziewczyn z podobnymi wynikami nie będzie miało z tego zdrowej ciąży.
    I warto po prostu zdawać z tego sprawę, że jesteś rodzynkiem w serniku.


    Dziewczyny błagam .
    Każda z nas jest inna i każda z nas jest „rodzynkiem w serniku „
    Każda z nas chciałaby już wiedzieć czy się udało czy może nie . Czy to ciąża biochemiczna , puste jajo czy zaśniad . Szukamy na forum pocieszenia i nadzieji ,wiec nie ma sensu mówić pewnie nic z tego nie będzie . Organizm ludzki jest zaskakujący a nie jesteśmy lekarzami . Lepiej pocieszać i dawać nadzieje .

    Życzę by wszystkim się udało bo wszystkie na to czekamy ☘️😘

  • Elcia11 Znajoma
    Postów: 19 12

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KejtiK wrote:
    Hej
    Czy robienie Beta hcg 6dpt blastocysty która dopiero zaczęła się tworzyć ma sens. Miałam rozmrożony 2 dniowy zarodek i hodowany do 5 doby a w piątej dobie embriolog powiedział ze dopiero tworzy sie blastocysta powstaje jama czy coś takiego. Jak myślicie ?

    Poczekaj do 10 dpt . Czasem nie warto się stresować . A nie czekali do 6 doby ja mam blastocyste z 6 doby 3 BB tez długo się rozwijała .

    ☺️☺️

  • KejtiK Autorytet
    Postów: 444 237

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elcia11 wrote:
    Poczekaj do 10 dpt . Czasem nie warto się stresować . A nie czekali do 6 doby ja mam blastocyste z 6 doby 3 BB tez długo się rozwijała .

    ☺️☺️
    No właśnie nie poczekali , jak się spytałam jaki poziom rozwoju tzn jaki numerek to powiedziała jedynie ze blastocysta się tworzy i pojawia się dopiero jama to jakby nr 1 w klasyfikacji. Ale w sumie mogli poczekać jeszcze dobę bo może nie rozwinął się zarodek dalek a transfer zrobiony
    A ty kiedy zrobiłaś będę przy swojej blastocyscie ?

    Jeżóweczka lubi tę wiadomość

    - zaniżone parametry nasienia / wiek /MTHFR C677C-T i A1298C-T oraz PAI 1 -4G,fragmentacja DNA 14% i 9%, kariotypy prawidłowe, KIR AA, LCT ujemny, bardzo złe wyniki cytokin -wysoki TNF alfa, NK 8,9% homocysteina 7,1, Wit D 56
    leczenie immunosupresja = /encorton/accofil
    Od 03.2020: prograf/encorton/accofil w cyklu z transferem
    - ICSI - start 12.2017; - Crio - 01.2018 :-( ; - Crio -14. 03.2018 :-(
    - ICSI II - 06.2018; - ET- 25.06.2018 :-( ;- Crio - 23.08.2018 :-(
    - ICS III - 4❄️02.2019 :-(, 04.2019 :-( 06.2019 :-(
    - ICSI IV - 2 blastki 4bc i 4cc
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4363

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata_midwife wrote:
    wiesz co... pracuje nie tylko na porodówce, ale także na ginekologii, gdzie często przyjmuje kobiety z poronieniem itd...
    Ale nie będę się z Tobą kłócić o "względy medyczne" :) Nic nie jest albo tylko białe, albo tylko czarne... i cuda naprawdę się zdarzają. :)

    Nie ma cudów, są wyjątki od reguły i z tym każdy się zgadza, także ja.
    Cud by był gdyby choremu bez nerki odrosła zdrowa nerka lub jak mówiłam lekarzowi, który mówił o cudzie ;-) gdyby moja ciąża nie była z INV tylko wstąpił do mnie archanioł jak podobno kiedyś raz się zdarzyło ;-)
    Nie dopisałam mu bo nie jestem złośliwa, że skoro jednak cud to żądam zwrotu kosztów za leczenie :D

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4363

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KejtiK wrote:
    Hej
    Czy robienie Beta hcg 6dpt blastocysty która dopiero zaczęła się tworzyć ma sens. Miałam rozmrożony 2 dniowy zarodek i hodowany do 5 doby a w piątej dobie embriolog powiedział ze dopiero tworzy sie blastocysta powstaje jama czy coś takiego. Jak myślicie ?

    Tak. W drastycznej większości przypadków w 6 dpt powinna wyjść już beta jeśli ma być ciąża.
    Tak naprawdę jeśli wszystko dobrze rokuje to nawet pewne niewielkie wartości powinny wyjść już w 5 dpt.
    6 dpt na zrobienie pierwszej bety przy blastocyście jest całkiem ok.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Altair Autorytet
    Postów: 754 787

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przekopałam się przez wyniki badań i w jakimś chińskim artykule znalazłam info, że przy moich betach z pierwszych testów miałam niecałe 5% szansy na to, że będzie z tego ciąża, która się skończy urodzeniem dziecka. To mało, ale jednak ani cud, ani wyjątek od reguły :)

    Jeżóweczka, Krakowska, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    40 lat, kilka lat starań
    Gyncentrum Ostrawa:
    X 2021 - AZ, CB
    III 2022 - AZ, beta: 8dpt -7,4; 10dpt - 22; 15dpt-279, 17dpt - widoczny pęcherzyk, 21dpt-2594, 26dpt jest <3, badania prenatalne I, II i III trym - ok.
    XI 2022 - Synek już na świecie
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 2093 3810

    Wysłany: 15 grudnia 2022, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KejtiK wrote:
    No właśnie nie poczekali , jak się spytałam jaki poziom rozwoju tzn jaki numerek to powiedziała jedynie ze blastocysta się tworzy i pojawia się dopiero jama to jakby nr 1 w klasyfikacji. Ale w sumie mogli poczekać jeszcze dobę bo może nie rozwinął się zarodek dalek a transfer zrobiony
    A ty kiedy zrobiłaś będę przy swojej blastocyscie ?
    Ja przy mojej blastce robilam pierwszą betę w 7 dpt. To taki już chyba pewniejszy czas. W 5, 6 dpt moze wyjsc może nie wyjsc, tym bardziej, że dopiero się tworzyła, to po co się denerwować. Ja bym poczekala przynajmniej do 7 dpt.

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava
    ➡️7 dpt beta 72,18
    ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72
    ➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt mamy ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm Maleństwa ❤
    ➡️21+0 tc 03.03.23 USG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️26+4 tc 11.04.23 957g.
    ➡️30+4 tc 1432 g.
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g.
    ➡️34+4 tc 2411 g.
    ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    age.png
  • Alrauna1987 Autorytet
    Postów: 1408 1434

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam powiem, że te statystyki można sobie w buty wsadzić ot co...
    Sama na własnej skórze przekonałam się, że nie ma rzeczy nie możliwych.
    Po transferze blastocysty 4aa w 7 dpt mając bete 4.9 odstawiłam leki...Bo beta nie ciążowa...A nawet to będzie biochem...Bo jak inaczej ....no właśnie miało być inaczej.
    W 10 dpt zadzwoniła babeczka z kliniki
    - robiła Pani dzisiaj badanie bhcg?
    - nie gdyż w 7 dpt wynosiła 4.9
    - To nic, proszę powtórzyć i zadzwonić z wynikiem
    - 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    😏 sikne wieczorem na jedną krechę A rano zadzwonię z jakimś wynikiem , nie będę wydawała 40 zł na negatywna bete ...
    Sikałam na ten patyk dla świętego spokoju żeby nie było...A tam od razu II 😳😳😳 że k....jak???
    Pierwsze co pognałam do szafki i złapałam garść taksów z prg A następnie poszła igła w brzuch z heparyna. Dodam że po odstawieniu lekow na drugi dzień poszla krew ze mnie myślałam, że 🐒 się rozkręca no i strych wysprzątałam włącznie z noszeniem pudeł 🙄🙄
    11 dpt beta 36 mhm myślę biochem albo pozamaciczna Bo jak tu się nastawiać optymistycznie ?! Chociaż zawsze mala iskierka nadzieji jest nie da się inaczej chociażby skały srały taka prawda zawsze jest ta nadzieja, ułuda czasami że tym razem zdarzy nam się CUD
    I ta beta sobie rosła, po swojemu , własnym planem i życiem...przed 1 usg myślałam że zejdę na zawał . Z każdym kolejnym było coraz lepiej . Po drodze sobie krawiłam tak do 8tc żaden lekarz nie znalazł powodu aż w końcu któryś uczepił się mojej ektopowej szyji że to na bank z niej...
    Nadszedł czas 1 prenatalnych ...usg bez zarzutu ale pappa 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ZD 1:62 🤯🤯🤯🤯
    Usg na cito u GURU w Krk ...
    - wie Pani mi się to dziecko podoba , nie widzę tutaj nic niepokojącego a jakby dodali jeszcze te dwa parametry to by wyszło ZD 1:450 mniej więcej, ale jak Pani chce może Pani zrobic nifty
    Nie zrobiłam żadnych badań. Za to zaczelam wybierać imię dla synka, który na początku czerwca cały i zdrowy postanowił się ewakuować sam przed wyznaczonym terminem cc czym napędził stracha...tacie 😆😆😆 chyba faceci nie lubia zdania " misiek wody mi odeszły 😳😏😂

    Gdybym nie siknela wtedy a zmyslila bete i tak zakończyła ta historie...skazałabym swoje dzieciątko na unicestwienie...na prawdę lepiej wziąć 2 dni dłużej te tabsy czy zastrzyki ale mieć pewność bo jak widać na przykładzie wielu dziewczyn życie jest nieprzewidywalne.
    Do tej pory śmieje się że Krystian to wojownik i dziecko które po prostu pchało się na ten świat. Od początku mimo wszelkich przeciwności walczył o swoje życie i pokazywał że nie ma rzeczy których by nie pokonał by się urodzić...powstal z zarodka podwójnie mrożonego a przy transferze beż nacięcia AH co przypuszczam sprawiło że implantacja była właśnie późna ale się udało, dal rade.

    Każdej z Was życzę takiego małego wojownika lub wojowniczki 💞💞
    Powodzenia dziewczyny !!! ✊✊✊

    Bazylia, tuonela, Sylza, Ewa89_89, Kluska, Jeżóweczka, Altair, Zulaaaa, Matleena89, ZAJĄCZEK94, WesołaŻyrafka, *Iskrzynka*, I gave up, I gave up, Mała3 lubią tę wiadomość

    age.png
    Ponad 4 lata walki...[***]....
    "Przyjdzie taka chwila gdy stwierdzisz, że wszystko sie skończyło.
    To właśnie będzie początek."

    Louis L'Amour
    6 stymulacji , 9 transferów, 14 zarodków , 2 cb , 1 poronienie i 1 kochany cud na ziemi 💞💞💞
    4aa +embryoglue
    7dpt - 4.91
    11dpt - 36.94
    14 dpt - 338
    18 dpt - 1456
    22dpt - pęcherzyk z ciałkiem żółtkowym
    25 dpt 8610 prg 45
    26 dpt pulsuje 💓
    12+4 tc usg prenatalne OK 😁
    Zły wynik pappy 😭 ryzyko ZD 1:62
    14+3 tc usg bez zarzutu u docenta , będzie 🧑
    19+4 II usg prenatalne bez zarzutu.
    Krystianek waży ok 350g.💓💓💓 Boże miej w swej opiece mój CUD 🙏
    age.png
  • Elcia11 Znajoma
    Postów: 19 12

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KejtiK wrote:
    No właśnie nie poczekali , jak się spytałam jaki poziom rozwoju tzn jaki numerek to powiedziała jedynie ze blastocysta się tworzy i pojawia się dopiero jama to jakby nr 1 w klasyfikacji. Ale w sumie mogli poczekać jeszcze dobę bo może nie rozwinął się zarodek dalek a transfer zrobiony
    A ty kiedy zrobiłaś będę przy swojej blastocyscie ?

    Ja robiłam betę w 5dpt i wyszła 5.94 czyli pozytywna ale poczekaj do 7 dpt . Prawda jest taka ze najważniejsze bety to od 10 dpt mój lekarz nie pozwolił mi wcześniej robić niż 12 dpt i zadzwonić do kliniki miałam wtedy już 292 ;)
    Nie stresuj się . Miałaś Embroglue albo AH .
    Ja ten klej miałam ale otoczki nie nacinali bo była cieniutka .
    Mój zarodek do dnia transferu zamrożony był jako 2BB a Pani embriolog jak go odmroziła mówiła ze zaczął się szybko rozwijać i w godzinę był 3 BB .
    Embriolodzy wiedza co robią spokojnie trzymam kciuki 😊✊

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8560 7459

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    A ja Wam powiem, że te statystyki można sobie w buty wsadzić ot co...
    Sama na własnej skórze przekonałam się, że nie ma rzeczy nie możliwych.
    Po transferze blastocysty 4aa w 7 dpt mając bete 4.9 odstawiłam leki...Bo beta nie ciążowa...A nawet to będzie biochem...Bo jak inaczej ....no właśnie miało być inaczej.
    W 10 dpt zadzwoniła babeczka z kliniki
    - robiła Pani dzisiaj badanie bhcg?
    - nie gdyż w 7 dpt wynosiła 4.9
    - To nic, proszę powtórzyć i zadzwonić z wynikiem
    - 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    😏 sikne wieczorem na jedną krechę A rano zadzwonię z jakimś wynikiem , nie będę wydawała 40 zł na negatywna bete ...
    Sikałam na ten patyk dla świętego spokoju żeby nie było...A tam od razu II 😳😳😳 że k....jak???
    Pierwsze co pognałam do szafki i złapałam garść taksów z prg A następnie poszła igła w brzuch z heparyna. Dodam że po odstawieniu lekow na drugi dzień poszla krew ze mnie myślałam, że 🐒 się rozkręca no i strych wysprzątałam włącznie z noszeniem pudeł 🙄🙄
    11 dpt beta 36 mhm myślę biochem albo pozamaciczna Bo jak tu się nastawiać optymistycznie ?! Chociaż zawsze mala iskierka nadzieji jest nie da się inaczej chociażby skały srały taka prawda zawsze jest ta nadzieja, ułuda czasami że tym razem zdarzy nam się CUD
    I ta beta sobie rosła, po swojemu , własnym planem i życiem...przed 1 usg myślałam że zejdę na zawał . Z każdym kolejnym było coraz lepiej . Po drodze sobie krawiłam tak do 8tc żaden lekarz nie znalazł powodu aż w końcu któryś uczepił się mojej ektopowej szyji że to na bank z niej...
    Nadszedł czas 1 prenatalnych ...usg bez zarzutu ale pappa 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ZD 1:62 🤯🤯🤯🤯
    Usg na cito u GURU w Krk ...
    - wie Pani mi się to dziecko podoba , nie widzę tutaj nic niepokojącego a jakby dodali jeszcze te dwa parametry to by wyszło ZD 1:450 mniej więcej, ale jak Pani chce może Pani zrobic nifty
    Nie zrobiłam żadnych badań. Za to zaczelam wybierać imię dla synka, który na początku czerwca cały i zdrowy postanowił się ewakuować sam przed wyznaczonym terminem cc czym napędził stracha...tacie 😆😆😆 chyba faceci nie lubia zdania " misiek wody mi odeszły 😳😏😂

    Gdybym nie siknela wtedy a zmyslila bete i tak zakończyła ta historie...skazałabym swoje dzieciątko na unicestwienie...na prawdę lepiej wziąć 2 dni dłużej te tabsy czy zastrzyki ale mieć pewność bo jak widać na przykładzie wielu dziewczyn życie jest nieprzewidywalne.
    Do tej pory śmieje się że Krystian to wojownik i dziecko które po prostu pchało się na ten świat. Od początku mimo wszelkich przeciwności walczył o swoje życie i pokazywał że nie ma rzeczy których by nie pokonał by się urodzić...powstal z zarodka podwójnie mrożonego a przy transferze beż nacięcia AH co przypuszczam sprawiło że implantacja była właśnie późna ale się udało, dal rade.

    Każdej z Was życzę takiego małego wojownika lub wojowniczki 💞💞
    Powodzenia dziewczyny !!! ✊✊✊

    Bardzo ciężkie przeżycia za Wami ale właśnie takimi historiami i legendami żyję to forum, dla takich tu właśnie jesteśmy. Pozdrowienia dla Krystiana!

    Alrauna1987 lubi tę wiadomość

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8560 7459

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowska wrote:
    Jedne szukają nadziei, inne rozeznania, jeszcze inne - właśnie tak jak mówi nazwa wątku - statystyki, czyli zerknięcia jak to najczęściej wygląda.

    U mnie od samego początku bardzo wysokie (bety i przyrosty) więc nie było czego rozkiminiać.

    11 dpt - 701
    13 dpt - 1735

    Cieszę się, że w końcu osiągnęłaś wyniki, które Cię zadowoliły, nie odstawiłaś leków i jesteś w ciąży. To też daje mimo wszystko nadzieję.
    Trzymaj się i szczęśliwego rozwiązania!

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Jeżóweczka Autorytet
    Postów: 2093 3810

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alrauna1987 wrote:
    A ja Wam powiem, że te statystyki można sobie w buty wsadzić ot co...
    Sama na własnej skórze przekonałam się, że nie ma rzeczy nie możliwych.
    Po transferze blastocysty 4aa w 7 dpt mając bete 4.9 odstawiłam leki...Bo beta nie ciążowa...A nawet to będzie biochem...Bo jak inaczej ....no właśnie miało być inaczej.
    W 10 dpt zadzwoniła babeczka z kliniki
    - robiła Pani dzisiaj badanie bhcg?
    - nie gdyż w 7 dpt wynosiła 4.9
    - To nic, proszę powtórzyć i zadzwonić z wynikiem
    - 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    😏 sikne wieczorem na jedną krechę A rano zadzwonię z jakimś wynikiem , nie będę wydawała 40 zł na negatywna bete ...
    Sikałam na ten patyk dla świętego spokoju żeby nie było...A tam od razu II 😳😳😳 że k....jak???
    Pierwsze co pognałam do szafki i złapałam garść taksów z prg A następnie poszła igła w brzuch z heparyna. Dodam że po odstawieniu lekow na drugi dzień poszla krew ze mnie myślałam, że 🐒 się rozkręca no i strych wysprzątałam włącznie z noszeniem pudeł 🙄🙄
    11 dpt beta 36 mhm myślę biochem albo pozamaciczna Bo jak tu się nastawiać optymistycznie ?! Chociaż zawsze mala iskierka nadzieji jest nie da się inaczej chociażby skały srały taka prawda zawsze jest ta nadzieja, ułuda czasami że tym razem zdarzy nam się CUD
    I ta beta sobie rosła, po swojemu , własnym planem i życiem...przed 1 usg myślałam że zejdę na zawał . Z każdym kolejnym było coraz lepiej . Po drodze sobie krawiłam tak do 8tc żaden lekarz nie znalazł powodu aż w końcu któryś uczepił się mojej ektopowej szyji że to na bank z niej...
    Nadszedł czas 1 prenatalnych ...usg bez zarzutu ale pappa 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ZD 1:62 🤯🤯🤯🤯
    Usg na cito u GURU w Krk ...
    - wie Pani mi się to dziecko podoba , nie widzę tutaj nic niepokojącego a jakby dodali jeszcze te dwa parametry to by wyszło ZD 1:450 mniej więcej, ale jak Pani chce może Pani zrobic nifty
    Nie zrobiłam żadnych badań. Za to zaczelam wybierać imię dla synka, który na początku czerwca cały i zdrowy postanowił się ewakuować sam przed wyznaczonym terminem cc czym napędził stracha...tacie 😆😆😆 chyba faceci nie lubia zdania " misiek wody mi odeszły 😳😏😂

    Gdybym nie siknela wtedy a zmyslila bete i tak zakończyła ta historie...skazałabym swoje dzieciątko na unicestwienie...na prawdę lepiej wziąć 2 dni dłużej te tabsy czy zastrzyki ale mieć pewność bo jak widać na przykładzie wielu dziewczyn życie jest nieprzewidywalne.
    Do tej pory śmieje się że Krystian to wojownik i dziecko które po prostu pchało się na ten świat. Od początku mimo wszelkich przeciwności walczył o swoje życie i pokazywał że nie ma rzeczy których by nie pokonał by się urodzić...powstal z zarodka podwójnie mrożonego a przy transferze beż nacięcia AH co przypuszczam sprawiło że implantacja była właśnie późna ale się udało, dal rade.

    Każdej z Was życzę takiego małego wojownika lub wojowniczki 💞💞
    Powodzenia dziewczyny !!! ✊✊✊
    Piękna historia z happy endem!!! 🥰🥰🥰

    Alrauna1987 lubi tę wiadomość

    26.10.2022 r. Reprofit Ostrava
    ➡️7 dpt beta 72,18
    ➡️9 dpt beta 147,70
    ➡️12 dpt beta 644,72
    ➡️14 dpt beta 1507,05
    ➡️26 dpt mamy ❤
    ➡️30.12.22 USG prenatalne 5.66 cm Maleństwa ❤
    ➡️21+0 tc 03.03.23 USG połówkowe 483g. Córeczka❤
    ➡️26+4 tc 11.04.23 957g.
    ➡️30+4 tc 1432 g.
    ➡️32+3 tc III USG prenatalne 1968 g.
    ➡️34+4 tc 2411 g.
    ➡️36+4 tc 2623 g.
    ➡️40+0 tc córeczka na świecie SN 3430g.
    age.png
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4363

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Statystyki to statystyki.
    Nikt przecież nie neguje, że wyjątkom się udaje.
    Ale większości z bardzo niskimi wynikami - nie. I nie wiem czemu takie stwierdzenie wzbudza taką niepotrzebną agresję i złość.

    A co do Pani wyżej - to czy ktoś odstawił leki czy nie to jego prywatna sprawa i każda jego decyzja bo wpływa wyłącznie na jego zdrowie, każda opcja powinna się spotkać z akceptacją i wsparciem. Na tej Grupie niestety druga opcja nie jest akceptowalna.
    I przypominam - tytuł wątku to matematyka, więc jeśli dla kogoś ciąża to nie matematyka niech nie wchodzi, po co ma się irytować :-)

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak już jesteśmy przy statystykach, to jak szybko spada beta?
    w środę miałam porażający wynik 28 i od środy mam okres. Nie plamienie czy drobne krwawienie tylko zwykły okres.
    Jutro jadę do laboratorium. Jakiego wyniku powinnam się spodziewać? Będzie 0 czy jeszcze może wzrastać, choćby już nieprawidłowo.
    Nadal biorę progesteron i estrogem bo mam go nie odstawiać póki beta przyrasta

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
  • Krakowska Autorytet
    Postów: 4698 4363

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leonia wrote:
    To jak już jesteśmy przy statystykach, to jak szybko spada beta?
    w środę miałam porażający wynik 28 i od środy mam okres. Nie plamienie czy drobne krwawienie tylko zwykły okres.
    Jutro jadę do laboratorium. Jakiego wyniku powinnam się spodziewać? Będzie 0 czy jeszcze może wzrastać, choćby już nieprawidłowo.
    Nadal biorę progesteron i estrogem bo mam go nie odstawiać póki beta przyrasta

    To kwestia indywidualna, ale z tak niskiej wartości zwykle powinna spaść do zera lub śladowych ilości w ciągu kilku dni.

    Immunologia. Drastycznie wysokie TNF.
    I-VII transferów - niskie bety lub bety zerowe.
    VIII transfer na immunoglobulinach. Wysokie bety od początku. Dziecko na świecie. Ciąża to matematyka.
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8560 7459

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leonia wrote:
    To jak już jesteśmy przy statystykach, to jak szybko spada beta?
    w środę miałam porażający wynik 28 i od środy mam okres. Nie plamienie czy drobne krwawienie tylko zwykły okres.
    Jutro jadę do laboratorium. Jakiego wyniku powinnam się spodziewać? Będzie 0 czy jeszcze może wzrastać, choćby już nieprawidłowo.
    Nadal biorę progesteron i estrogem bo mam go nie odstawiać póki beta przyrasta

    Ja dostałam okres przy becie 10 to 4 dni później już miałam 1.

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Leonia Przyjaciółka
    Postów: 111 170

    Wysłany: 16 grudnia 2022, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh, jestem ciekawa jak to się u mnie potoczy. Co ciekawe, dziś mając okres 3 dzień, zrobiłam domowy test ciążowy i jest gruba, wyraźna krecha. Test robiłam w ciągu dnia.
    Wcześniej robiłam gdy wartość zbliżała się do 10 i śladu nie było.

    38 lat
    AHM 0,96
    dwoje już jest 👶👶
    starania o trzeciego 👶
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ