X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja Lamettą - opinie
Odpowiedz

Stymulacja Lamettą - opinie

Oceń ten wątek:
  • Lusia30 Autorytet
    Postów: 437 134

    Wysłany: 7 marca, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak stosowałyście Lamettę to zażywałyście ją rano, po południu czy wieczorem ?

  • Gusta Blu Ekspertka
    Postów: 176 323

    Wysłany: 7 marca, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia30 wrote:
    Dziewczyny a jak stosowałyście Lamettę to zażywałyście ją rano, po południu czy wieczorem ?

    Ginekolog powiedział mi, że nie ma to szczególnego znaczenia. Z tego co wiem są dziewczyny, które wolą brać Lamettę na noc, żeby przespać ewentualne bóle. Ja brałam po pracy, żeby wyrobić sobie nawyk i nie zapominać. Efektem były 3 piękne pęcherzyki w tym cyklu :)
    Powodzenia!

    preg.png

    J.👩🏼+K.👨+🐈🐈‍⬛+❓=🏡🩷

    ✅I IUI 28.02.2024 🎉🥳
    3t+3d - beta HCG 61,4 mlU/ml
    3t+5d - beta HCG 173,7 mlU/ml (177% 📈) + prog 21,10
    4t+1d - beta HCG 859,2 mlU/ml (191.3% 📈)
    4t+3d - beta HCG 1812,8 mlU/ml (110,9%📈)
    4t+5d - beta HCG 3741,8 mlU/ml (106,5%📈)

    5t+5d - CRL 0,26cm + 102 ud/min. 🩷
    7t+5d - CRL 1,43cm + 150 ud/min. 🩷
    8.05 - prenatalne 👩🏻‍⚕️
  • jagoda93 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 11 marca, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam pytanie o lamette, ginekolog mi ją przepisała z powodu jednorazowego ( akurat po badaniu histeroskopii ) problemu z owulacją - pęcherzyk w 15 dniu miał 12 mm . Wcześniej wszystko wydawało się funkcjonować prawidłowo. W ostatnim cyklu postanowilam to sprawdzić i poszłam do innego lekarza z uwagi na odległość, na monitoring po owulacji ( wszelkie symptomy wystąpiły ) i faktycznie okazało się ze owulacja się odbyła w 14 dniu. Mam spore wątpliwości czy należy przyjmować lamette jeśli owulacja odbywa się prawidłowo … proszę o wasze opinie i pomoc , pozdrawiam

  • Miminikna Koleżanka
    Postów: 59 21

    Wysłany: 12 marca, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, u mnie teoretycznie tez owulacja się odbywa prawidłowo, a praktycznie w ciążę nie mogę zajść - wg mnie lekarki Lametta może poprawić jakoś tych komórek - dlatego teraz cisne drugi cykl ze stymulacją lamettą. Mam dwa pęcherzyki (po jednym z każdej strony). Zwykle jest jeden, wiec zawsze to większa szansa...

    jagoda93 lubi tę wiadomość

    Ona: 33 lata
    AMH 1,8
    hormony ok, regularne owulacje
    macica dwurożna

    On: 38 lat
    Badanie nasienia ok poza morfologią
    czerwiec 2023 - morfologia 0%
    wrzesień 2023 - morfologia 4% (suple, dieta)
    luty 2024 - morfologia 3%

    Starania od sierpnia 2022 r.

    Trzeci cykl stymulacji Aromkiem
  • jagoda93 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 13 marca, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miminikna wrote:
    hej, u mnie teoretycznie tez owulacja się odbywa prawidłowo, a praktycznie w ciążę nie mogę zajść - wg mnie lekarki Lametta może poprawić jakoś tych komórek - dlatego teraz cisne drugi cykl ze stymulacją lamettą. Mam dwa pęcherzyki (po jednym z każdej strony). Zwykle jest jeden, wiec zawsze to większa szansa...

    A jak czasowo wychodzi Ci owulacja, przyspiesza po Lamette? Odczuwasz jakieś inne zmiany ?
    Jeśli tylko jakość by się poprawiła to byłoby bardzo dobrze :)

‹‹ 5 6 7 8 9
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ