X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam zastrzyk 29.07. Do tego bralam 3 noce czopki na jakies wspomaganie jajnikow... takze wiarygodne testowanie dopiero 12.08. ale jakos sie nie nastawiam, stracilam juz wiekszosc nadziei ze sie uda...lekarz sam powiedzial ze zbyt duzo u mnie problemow i ciezko uzyskac lasny cykl ze wszystkimi elementami, co miesiac cos nie dziala. Mialam nadzieje ze niedorzne jajowody byly glownym powodem 2 lat staran ale jednak wszystko szwankuje... Pewnie pare miesięcy i trzeba bedzie myslec co dalej :(

    Gucik lubi tę wiadomość

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola Jar wrote:
    Ja miałam zastrzyk 23.07 i też jakoś testuje w weekend 😁
    Trzymam kciuki Pola zeby to był dla Nas dobry weekend ✊ ja idę w sobote na betę i wynik ma być w niedziele, szkoda że dopiero wtorek 😅

    Pola Jar lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla90 wrote:
    Ja mialam zastrzyk 29.07. Do tego bralam 3 noce czopki na jakies wspomaganie jajnikow... takze wiarygodne testowanie dopiero 12.08. ale jakos sie nie nastawiam, stracilam juz wiekszosc nadziei ze sie uda...lekarz sam powiedzial ze zbyt duzo u mnie problemow i ciezko uzyskac lasny cykl ze wszystkimi elementami, co miesiac cos nie dziala. Mialam nadzieje ze niedorzne jajowody byly glownym powodem 2 lat staran ale jednak wszystko szwankuje... Pewnie pare miesięcy i trzeba bedzie myslec co dalej :(
    Nigdy nie trać nadziei ! Poza tym nawet jeśli się teraz nie uda to medycyna jest tak rozwinieta ze jest duzo opcji, jak nie takie leki to inne, to zabiegi. Także glowa do góry 😙 wiem że czasem jest ciężko o pozytywne nastawienie ale stres to nasz ogromny przeciwnik w staraniach o dzidzie, nie pomagajmy mu dołując sie jeszcze bardziej

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Zyza Znajoma
    Postów: 22 14

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, poczytuje Was od jakiegoś czasu i mam pytanie
    Na letrozolu jestem 2 cykl owulacje potwierdzone, aktualnie mam 26 dc przy cyklach 30 dniowych, owulacja była 25 lipca (17dc), 7dpo progesteron 20ng/ml co potwierdza owulacje wczoraj pojawiło się różowe plamienie dziś również i pobolewanie lekkie podbrzusza co zwiastuje miesiączkę ale nie daje mi spokoju krotka faza lutealna co może być przyczyną

  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam testować we czwartek ale oczywiście nie wytrzymałam 🙈 zrobiłam test w niedzielę czyli 12 dni po zastrzyku, 10 po owulacji oczywiście z pewnością że będzie biel wizira a tu jakaś jasna kreska nagle wyskoczyła. Ale myślę sobie może jeszcze pozostałość po podwójnym zastrzyku. Powtórzę test we wtorek rano bo oczywiście nie kupiłam testów na zapas. Zrobiłam test dzisiaj (właściwie dwa 😛) i

    https://zapodaj.net/8730a14d7cff9.jpg.html

    🙈
    Nie jest to gruba krecha ale już coraz bardziej widoczna. Jutro pójdę zrobić betę, jeszcze do mnie nie dociera, że mogę być w ciąży... A jeszcze w przyszłym tygodniu mieliśmy lecieć do Turcji i teraz nie wiem co zrobić... Moja ginekolog mówiła, że jeśli zajdę w ciążę to nie ma przeciwwskazań żebyśmy gdzieś polecieli. Dzisiaj miałam teleporadę z innym ginekologiem z Medicoveru i Pani Doktor sugerowała żeby się zastanowić. Domma w sumie leciała w ciąży, o której nie wiedziała 😁 Jeszcze różnie może być, wiadomo dlatego nie gratulujcie jeszcze ale trzymajcie proszę kciuki 🙏 A ja będę trzymać za każą z Was, bo wiem, że każdej z Was się uda!

    Gosiar1988, misska, Szpacza223, Pola Jar, MayMasza, Ves, Malinka2021, Domma, Moniaa93, Bunia96, Jolene, Helcia, Malowana lala lubią tę wiadomość

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Ja miałam testować we czwartek ale oczywiście nie wytrzymałam 🙈 zrobiłam test w niedzielę czyli 12 dni po zastrzyku, 10 po owulacji oczywiście z pewnością że będzie biel wizira a tu jakaś jasna kreska nagle wyskoczyła. Ale myślę sobie może jeszcze pozostałość po podwójnym zastrzyku. Powtórzę test we wtorek rano bo oczywiście nie kupiłam testów na zapas. Zrobiłam test dzisiaj (właściwie dwa 😛) i

    https://zapodaj.net/8730a14d7cff9.jpg.html

    🙈
    Nie jest to gruba krecha ale już coraz bardziej widoczna. Jutro pójdę zrobić betę, jeszcze do mnie nie dociera, że mogę być w ciąży... A jeszcze w przyszłym tygodniu mieliśmy lecieć do Turcji i teraz nie wiem co zrobić... Moja ginekolog mówiła, że jeśli zajdę w ciążę to nie ma przeciwwskazań żebyśmy gdzieś polecieli. Dzisiaj miałam teleporadę z innym ginekologiem z Medicoveru i Pani Doktor sugerowała żeby się zastanowić. Domma w sumie leciała w ciąży, o której nie wiedziała 😁 Jeszcze różnie może być, wiadomo dlatego nie gratulujcie jeszcze ale trzymajcie proszę kciuki 🙏 A ja będę trzymać za każą z Was, bo wiem, że każdej z Was się uda!
    Mujer trzymam mocno kciuki za jutrzejszą betę, niech rośnie! Krecha jest widoczna oby to nie były pozostałości po zastrzyku 🤩 Gdybym sie dowiedziala ze jestem w ciąży myślę że bez problemu zrezygnowałabym z wakacji 😅 ale tak naprawdę z tego tego czytałam to nie ma żadnych przeciwskazań do latania.A jak się czujesz ? 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2021, 09:57

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyza wrote:
    Hej, poczytuje Was od jakiegoś czasu i mam pytanie
    Na letrozolu jestem 2 cykl owulacje potwierdzone, aktualnie mam 26 dc przy cyklach 30 dniowych, owulacja była 25 lipca (17dc), 7dpo progesteron 20ng/ml co potwierdza owulacje wczoraj pojawiło się różowe plamienie dziś również i pobolewanie lekkie podbrzusza co zwiastuje miesiączkę ale nie daje mi spokoju krotka faza lutealna co może być przyczyną
    Tak naprawdę podczas stymulacji różne rzeczy się dzieja, cykle się skracają, wydłużają i to podczas każdego cyklu może być inaczej wiem to z własnego doświadczenia. Poczekaj na dzien spodziewanej miesiączki i zrob test albo idz na betę może się udało 🤗 a może do tego czasu dostaniesz @ czego oczywiście nie życzę! Trzymam kciuki ✊

    Pola Jar lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Pola Jar Znajoma
    Postów: 30 20

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Nigdy nie trać nadziei ! Poza tym nawet jeśli się teraz nie uda to medycyna jest tak rozwinieta ze jest duzo opcji, jak nie takie leki to inne, to zabiegi. Także glowa do góry 😙 wiem że czasem jest ciężko o pozytywne nastawienie ale stres to nasz ogromny przeciwnik w staraniach o dzidzie, nie pomagajmy mu dołując sie jeszcze bardziej

    Zgadzam się z Misska - nigdy nie trać nadziei! Też uważam, że medycyna jest tak rozwinieta, że można znaleźć wiele rozwiązań, ale niestety potrzeba czasem czasu i wytrwałości co jest trudne. Ja dopiero zaczęłam leczenie, jestem po pierwszym cyklu stymulacji letrozolem i też czasem sobie myślę, że jak czasem się obawiam, że nie podołam. Ale musimy się wspierać i wszystkie damy radę ❤️

    misska lubi tę wiadomość

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Ja miałam testować we czwartek ale oczywiście nie wytrzymałam 🙈 zrobiłam test w niedzielę czyli 12 dni po zastrzyku, 10 po owulacji oczywiście z pewnością że będzie biel wizira a tu jakaś jasna kreska nagle wyskoczyła. Ale myślę sobie może jeszcze pozostałość po podwójnym zastrzyku. Powtórzę test we wtorek rano bo oczywiście nie kupiłam testów na zapas. Zrobiłam test dzisiaj (właściwie dwa 😛) i

    https://zapodaj.net/8730a14d7cff9.jpg.html

    🙈
    Nie jest to gruba krecha ale już coraz bardziej widoczna. Jutro pójdę zrobić betę, jeszcze do mnie nie dociera, że mogę być w ciąży... A jeszcze w przyszłym tygodniu mieliśmy lecieć do Turcji i teraz nie wiem co zrobić... Moja ginekolog mówiła, że jeśli zajdę w ciążę to nie ma przeciwwskazań żebyśmy gdzieś polecieli. Dzisiaj miałam teleporadę z innym ginekologiem z Medicoveru i Pani Doktor sugerowała żeby się zastanowić. Domma w sumie leciała w ciąży, o której nie wiedziała 😁 Jeszcze różnie może być, wiadomo dlatego nie gratulujcie jeszcze ale trzymajcie proszę kciuki 🙏 A ja będę trzymać za każą z Was, bo wiem, że każdej z Was się uda!




    Myślę że jest coś na rzeczy 🥰 po cichu gratuluję ❣

    I jeśli się nie myle to Domma jak leciała to nie była w ciąży. Tylko zmiana klimatu tylko wspomogla Domme 🥰 I też chyba z wyjazdami bym nie ryzykowała. Wszystko na tym wczesnym etapie jest bardzo kruche i delikatne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2021, 12:06

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj nie wytrzymałam i też test domowy zrobiłam, ale pech chcial, że na jakiś felerny trafiłam i żadna kreska się nie pojawiła 😅

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    A ja dzisiaj nie wytrzymałam i też test domowy zrobiłam, ale pech chcial, że na jakiś felerny trafiłam i żadna kreska się nie pojawiła 😅
    To Ci psikusa zrobił 😅 kiedy powtarzasz ? 🙂

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    Mujer trzymam mocno kciuki za jutrzejszą betę, niech rośnie! Krecha jest widoczna oby to nie były pozostałości po zastrzyku 🤩 Gdybym sie dowiedziala ze jestem w ciąży myślę że bez problemu zrezygnowałabym z wakacji 😅 ale tak naprawdę z tego tego czytałam to nie ma żadnych przeciwskazań do latania.A jak się czujesz ? 🙂

    Teraz już raczej nie jest pozostałością bo zastrzyk był dokładnie 2 tygodnie temu 😊 Czuję się zupełnie normalnie, jedynie delikatne pobolewanie dołem brzucha i tyle :)

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Teraz już raczej nie jest pozostałością bo zastrzyk był dokładnie 2 tygodnie temu 😊 Czuję się zupełnie normalnie, jedynie delikatne pobolewanie dołem brzucha i tyle :)
    Czekam z gratulacjami na potwierdzenie betą 🤗

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Ja miałam testować we czwartek ale oczywiście nie wytrzymałam 🙈 zrobiłam test w niedzielę czyli 12 dni po zastrzyku, 10 po owulacji oczywiście z pewnością że będzie biel wizira a tu jakaś jasna kreska nagle wyskoczyła. Ale myślę sobie może jeszcze pozostałość po podwójnym zastrzyku. Powtórzę test we wtorek rano bo oczywiście nie kupiłam testów na zapas. Zrobiłam test dzisiaj (właściwie dwa 😛) i

    https://zapodaj.net/8730a14d7cff9.jpg.html

    🙈
    Nie jest to gruba krecha ale już coraz bardziej widoczna. Jutro pójdę zrobić betę, jeszcze do mnie nie dociera, że mogę być w ciąży... A jeszcze w przyszłym tygodniu mieliśmy lecieć do Turcji i teraz nie wiem co zrobić... Moja ginekolog mówiła, że jeśli zajdę w ciążę to nie ma przeciwwskazań żebyśmy gdzieś polecieli. Dzisiaj miałam teleporadę z innym ginekologiem z Medicoveru i Pani Doktor sugerowała żeby się zastanowić. Domma w sumie leciała w ciąży, o której nie wiedziała 😁 Jeszcze różnie może być, wiadomo dlatego nie gratulujcie jeszcze ale trzymajcie proszę kciuki 🙏 A ja będę trzymać za każą z Was, bo wiem, że każdej z Was się uda!

    Jejku ale się cieszę gratulacje! Daj znać jaka beta!
    Taaak leciał i jednez lepszych wakacji 🤭🤭🤭

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Jejku ale się cieszę gratulacje! Daj znać jaka beta!
    Taaak leciał i jednez lepszych wakacji 🤭🤭🤭

    Dzięki 😍 Moja Ginekolog jest na urlopie ale napisałam Jej o teście to bardzo się ucieszyła, napisała, że mam lecieć tylko zwiększyła mi dawkę Duphastonu na 3x1 😁

    Anika89, Pola Jar, Domma, Szpacza223 lubią tę wiadomość

  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misska wrote:
    To Ci psikusa zrobił 😅 kiedy powtarzasz ? 🙂

    Jutro powtórzę :)

    Mujer, misska lubią tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Pola Jar Znajoma
    Postów: 30 20

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer - czekam z gratulacjami, ale wierzę że to jest właśnie tej cykl. Super!!

    Ja niestety niegatyanie jestem nastawiona, bo jestem @ ma być 7.08, a mam dolegliwości identyczne jak mam co miesiąc przy miesiączce... Choć miałam dzisiaj sen, że wyszedł mi test pozytywny 🤔

    Mujer lubi tę wiadomość

  • Pola Jar Znajoma
    Postów: 30 20

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Ja miałam testować we czwartek ale oczywiście nie wytrzymałam 🙈 zrobiłam test w niedzielę czyli 12 dni po zastrzyku, 10 po owulacji oczywiście z pewnością że będzie biel wizira a tu jakaś jasna kreska nagle wyskoczyła. Ale myślę sobie może jeszcze pozostałość po podwójnym zastrzyku. Powtórzę test we wtorek rano bo oczywiście nie kupiłam testów na zapas. Zrobiłam test dzisiaj (właściwie dwa 😛) i

    https://zapodaj.net/8730a14d7cff9.jpg.html

    🙈
    Nie jest to gruba krecha ale już coraz bardziej widoczna. Jutro pójdę zrobić betę, jeszcze do mnie nie dociera, że mogę być w ciąży... A jeszcze w przyszłym tygodniu mieliśmy lecieć do Turcji i teraz nie wiem co zrobić... Moja ginekolog mówiła, że jeśli zajdę w ciążę to nie ma przeciwwskazań żebyśmy gdzieś polecieli. Dzisiaj miałam teleporadę z innym ginekologiem z Medicoveru i Pani Doktor sugerowała żeby się zastanowić. Domma w sumie leciała w ciąży, o której nie wiedziała 😁 Jeszcze różnie może być, wiadomo dlatego nie gratulujcie jeszcze ale trzymajcie proszę kciuki 🙏 A ja będę trzymać za każą z Was, bo wiem, że każdej z Was się uda!



    Mujer - czekam z gratulacjami, ale wierzę że to jest właśnie tej cykl. Super!!

    Kurcze, chyba też nie wytrzymam i zrobię test 12 dni po zastrzyku 🥰
    Ja niestety niegatywnie jestem nastawiona, bo @ ma być 7.08, a mam dolegliwości identyczne jak mam co miesiąc przy @... Choć miałam dzisiaj sen, że wyszedł mi test pozytywny 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2021, 16:32

  • misska Autorytet
    Postów: 344 199

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola Jar wrote:
    Mujer - czekam z gratulacjami, ale wierzę że to jest właśnie tej cykl. Super!!

    Ja niestety niegatyanie jestem nastawiona, bo jestem @ ma być 7.08, a mam dolegliwości identyczne jak mam co miesiąc przy miesiączce... Choć miałam dzisiaj sen, że wyszedł mi test pozytywny 🤔
    Tez mialam ostatnio taki sen ! Oby to byl dobry znak🤞 nie trać nadziei do samego końca 😊

    Pola Jar lubi tę wiadomość

    preg.png

    Starania od Sierpień'20

    👩🏻28
    PCOS, hormony w normie, jajowody drożne, 3 cykle Clo, 3 cykle Letrozole, suple

    👨🏻‍🦲31
    Morfologia 0%, suple, antydepresanty, leki na nadciśnienie

    IVF 🤞
    ° Listopad'22 start stymulacji
    ° 16/11/22 punkcja, 6 śnieżynek ❄️
    ° 04/04/23 transfer 5aa
    ° 5dpt - ⏸️
    ° 7dpt - beta 121
    ° 29dpt - ❤️
    ° 20w6d - 360g 28cm💙
    ° 27w2d - 1100g
    ° 33w5d - 2200g

    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą!" 🏅

    "Pozwól, aby w Twoim życiu zdarzały się cuda" 💫
  • Moniaa93 Debiutantka
    Postów: 8 22

    Wysłany: 3 sierpnia 2021, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Ja miałam testować we czwartek ale oczywiście nie wytrzymałam 🙈 zrobiłam test w niedzielę czyli 12 dni po zastrzyku, 10 po owulacji oczywiście z pewnością że będzie biel wizira a tu jakaś jasna kreska nagle wyskoczyła. Ale myślę sobie może jeszcze pozostałość po podwójnym zastrzyku. Powtórzę test we wtorek rano bo oczywiście nie kupiłam testów na zapas. Zrobiłam test dzisiaj (właściwie dwa 😛) i

    https://zapodaj.net/8730a14d7cff9.jpg.html

    🙈
    Nie jest to gruba krecha ale już coraz bardziej widoczna. Jutro pójdę zrobić betę, jeszcze do mnie nie dociera, że mogę być w ciąży... A jeszcze w przyszłym tygodniu mieliśmy lecieć do Turcji i teraz nie wiem co zrobić... Moja ginekolog mówiła, że jeśli zajdę w ciążę to nie ma przeciwwskazań żebyśmy gdzieś polecieli. Dzisiaj miałam teleporadę z innym ginekologiem z Medicoveru i Pani Doktor sugerowała żeby się zastanowić. Domma w sumie leciała w ciąży, o której nie wiedziała 😁 Jeszcze różnie może być, wiadomo dlatego nie gratulujcie jeszcze ale trzymajcie proszę kciuki 🙏 A ja będę trzymać za każą z Was, bo wiem, że każdej z Was się uda!
    Ja pierwszy pozytywny test ujrzałam 15 dni po zastrzyku i około 11 dpo i kreseczkę miałam duuużo bladszą niż u Ciebie, więc byłabym dobrej myśli 😊 trzymam mocno kciuki za betę! Przypomnij jakie leki i w których dniach brałaś w tym cyklu?

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

‹‹ 1007 1008 1009 1010 1011 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ