X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Loko Przyjaciółka
    Postów: 109 73

    Wysłany: 19 listopada 2021, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cud wrote:
    Hej dziewczyny. Jak wyglądały Wasze cykle po zaprzestaniu stymulacji owulacji np. Właśnie letrozolem. Chyba potrzebuję psychicznej przerwy o brania leków itd. Tylko zastanawiam się jaki to będzie miało wpływ na mój organizm. Czy jest szansa na owulke skoro wcześniej był z tym problem? Moim towarzyszem jest PCOS 🤷‍♀️

    Hej ja mialam 2 cykle przerwy na owulacje zawsze jest szansa. Ja przed stymulacja mialam cykle regularne co 32 dni teraz bylo identycznie. Nie sadze jednak by w moim przypadku dochodzilo do owu. Mam tez Pcos tylko dziwne bo na usg go nie widac - obraz jajnikow mam normalny - dopiero amh i inne badania potwierdzily diagnoze. Pamietaj ze skoro czujesz ze potrzebujesz przerwy to moim zdaniem warto ja zrobic. Glowa w staraniach tez jest bardzo wazna.

    Blosssom trzymam kciuki za jajeczka niech rosna duze i silne🍀🍀💪💪

    Blossom lubi tę wiadomość

    Loko
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 19 listopada 2021, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zaburzenia nie miałam w ogóle okresu później starania 3 lata później przestałam brać w ogóle leki i ta owulacja była bo ja czułam i nawet pare razy było potwierdzone to na usg tylko była różnie czasem w 12 dc 14 dc 16 dc a nawet w 18 dc tylko żeby mieć pewność ze miesiączka będzie stosowałam duphaston podobno nie przeszkadza jak pęcherzyk nawet rośnie ja dwa cykle brałam od 15 dc a później jak czułam ze miałam owulacje to tak dwa dni po niej i zaszłam w ciąże i nawet po 10 dniach odstawiłam dupka nie robiąc testu i nie wiedząc ze jestem w ciąży

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Ewela2 Przyjaciółka
    Postów: 75 69

    Wysłany: 20 listopada 2021, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest!!! Dzis zrobilam test bo naprawdę od 3 dni jakos sie zle czulam juz myslalam ze mnie covid dopadl!!! A tu taka niespodzianka!! Splakalam się!!! Nie wierze, ze bez tabletek bez niczego na totalnym luzie sie udalo!!!! Za tydzień sprobuje uderzyc do lekarza bo teraz to 4 tydzien tak myślę!!! Nie wierzę!! Za kazdza 3mam kciuki!!!! Uda sie kazdej z nas wierzę w to mocno i sciskam kazda z osobna!!!

    Blossom, Nadzieja28, Anika89, Malinka2021, OlaOla90, Domma, Loko, Ves, Emaa12, Szpacza223, Gosiar1988, Bunia96 lubią tę wiadomość

  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 20 listopada 2021, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje 😍

    To zrób sobie jeszcze badanie beta hcg w odstępie 48h żeby zobaczyć czy dobrze przyrasta i progesteron czy nie trzeba dołożyć ☺️

  • Blossom Autorytet
    Postów: 435 674

    Wysłany: 20 listopada 2021, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela2 wrote:
    Dziewczyny jest!!! Dzis zrobilam test bo naprawdę od 3 dni jakos sie zle czulam juz myslalam ze mnie covid dopadl!!! A tu taka niespodzianka!! Splakalam się!!! Nie wierze, ze bez tabletek bez niczego na totalnym luzie sie udalo!!!! Za tydzień sprobuje uderzyc do lekarza bo teraz to 4 tydzien tak myślę!!! Nie wierzę!! Za kazdza 3mam kciuki!!!! Uda sie kazdej z nas wierzę w to mocno i sciskam kazda z osobna!!!
    Ewela gratulacje! ❤ Super słyszeć że kolejnej z nas się udało 🙂

    Starania od 2018
    IO, AMH 6.2, cykle z owulacjami

    Kwiecień 2022 - 🏥 IVF KrakOvi
    5 dojrzałych komórek -> 5 ❄️❄️❄️❄️❄️

    Czerwiec 2022 FET 5.1.1 + EG
    5 dpt - ⏸; 6 dpt - beta 34; 11 dpt - beta 846; 13 dpt - beta 2521.71; 16 dpt - beta 10870;
    19 dpt - USG pęcherzyk ciążowy+żółtkowy, CRL 2.5 mm, widoczna ASP
    Krwawienia do 12tc, cukrzyca ciążowa, skracająca się szyjka, nadciśnienie, 50 trudnych dni na patologii ciąży -> 38+1 - 2520g i 51cm Miłości
    age.png
  • Nadzieja28 Autorytet
    Postów: 1500 111

    Wysłany: 20 listopada 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie na totalnym luzie przewaznie sie udaje... u mnie tez tak bylo, wylaczylam myslenie i bez lekow poszlo...

    Start 2018

    Laparoskopia 2019 ✅
    Hashimoto ?, PCOS ?

    💊Metformax 1500, Omega3, Jod, Nac, Metylowane vit i kw foliowy, i wiele innych…

    🔺Mthfr * A1298C Mthfr_1298A>C homo ❌,
    🔺Pai-1 ** 4G/5G Pai-1 4G hetero
    🔺KIR : Bx
    ❌NIEWYKRYTE :
    2DL2, 2DL4norm, 2DL5[gr.1], 2DL5[gr.2], 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1var

    MĄŻ: Wszystkie badania niby Ok (plemniki szybkie tylko na starcie)

    Marzec 2020 -28dc beta 9 - CB🥺

    3 cykl - Puregon 75💉—>accofil💉—>encorton—>acard 150 —> neoparin ❌


    STARANIA ZAWIESZONE
    Od 04.2021


    09.21🍀🍀 UDAŁO SIĘ!! 🍀🍀 (Naturalnie bez wspomagaczy )
    13.06.22 Synek Marceli 58, 3570🥰
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 20 listopada 2021, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela2 wrote:
    Dziewczyny jest!!! Dzis zrobilam test bo naprawdę od 3 dni jakos sie zle czulam juz myslalam ze mnie covid dopadl!!! A tu taka niespodzianka!! Splakalam się!!! Nie wierze, ze bez tabletek bez niczego na totalnym luzie sie udalo!!!! Za tydzień sprobuje uderzyc do lekarza bo teraz to 4 tydzien tak myślę!!! Nie wierzę!! Za kazdza 3mam kciuki!!!! Uda sie kazdej z nas wierzę w to mocno i sciskam kazda z osobna!!!
    Cudownie!!! 🙂 Teraz dużo zdrówka i oszczędzania się jak najwięcej 🙂.

  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 20 listopada 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Ewela 🙂 to mamy listopadowe II 😊
    Może w tym miesiącu bedzie więcej niż jeden pozytywny test? 🥰

    gonia729, Emaa12 lubią tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Loko Przyjaciółka
    Postów: 109 73

    Wysłany: 20 listopada 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela2 wrote:
    Dziewczyny jest!!! Dzis zrobilam test bo naprawdę od 3 dni jakos sie zle czulam juz myslalam ze mnie covid dopadl!!! A tu taka niespodzianka!! Splakalam się!!! Nie wierze, ze bez tabletek bez niczego na totalnym luzie sie udalo!!!! Za tydzień sprobuje uderzyc do lekarza bo teraz to 4 tydzien tak myślę!!! Nie wierzę!! Za kazdza 3mam kciuki!!!! Uda sie kazdej z nas wierzę w to mocno i sciskam kazda z osobna!!!


    Bardzo Ci gratuluje. Tez popieram Mujer ze warto zrobic badania przed wizyta. Zwlaszcza progesteron. Trzymam kciuki zeby na wizycie bylo juz serduszko 🍀🍀❤

    Loko
  • Ves Autorytet
    Postów: 285 222

    Wysłany: 20 listopada 2021, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola gratulacje z okazji dwóch ❤️😘

    Ewela gratulacje z okazji II😁🥰

    Trzymam ✊✊ żeby się zdrowo rozwijały 🙂

    I czekam na kolejne pozytywne wieści 😄

    Bardzo miło się czyta jak raz po raz nam się tu udaje 😁

    P. S. Dla mnie 3 cykl na 2x1 był tym szczęśliwym 😘

    Malinka2021, Emaa12 lubią tę wiadomość

    Starania od 8.2019
    12.2019 - cb
    5.2020 - 8tc - puste jajo
    11.2020 - cb
    28.06.21 - 💓

    3-5.2021 Aromek 2x1
    Od 5.2021 Neoparin 1x1

    Kariotypy ✔️
    🧖‍♀️
    PAI-1 heterozygotyczny
    MTHFR A1298C i C677T heterozygotyczny
    TSH, Glikemia, PRG, Immunofenotyp ✔️
    💊Pregna Plus, Pregna DHA, Acard, Neoparin, Sorbifer
    f2w3tqywqeqf09uu.png
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 20 listopada 2021, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela2 wrote:
    Dziewczyny jest!!! Dzis zrobilam test bo naprawdę od 3 dni jakos sie zle czulam juz myslalam ze mnie covid dopadl!!! A tu taka niespodzianka!! Splakalam się!!! Nie wierze, ze bez tabletek bez niczego na totalnym luzie sie udalo!!!! Za tydzień sprobuje uderzyc do lekarza bo teraz to 4 tydzien tak myślę!!! Nie wierzę!! Za kazdza 3mam kciuki!!!! Uda sie kazdej z nas wierzę w to mocno i sciskam kazda z osobna!!!




    No Ewela w końcu. Bo ja sama już zaczęłam się niecierpliwić. Gratuluję 🥰🥰🥰🥰
    I jak dziewczyny piszą przed wizytą zrób sobie te wyniki by lekarz już miał jakiś obraz 😃

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Ewela2 Przyjaciółka
    Postów: 75 69

    Wysłany: 20 listopada 2021, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!!! Dalej nie wierzę!! To 3 dziecko, ale pierwsze problemowe i chyba te 2 kreski jeszcze nigdy nie cieszyly tak bardzo!!

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 21 listopada 2021, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    Szpacza jak sytuacja u Ciebie? 🙂 mialas stymulacje/badania?

    U mnie ostatnia @ była jakoś w sierpniu. Nie brałam żadnych leków dieta siłownia lepiej się czułam ale nie było ani owu ani nic. Miałam 2 tygodnie temu rozmowę z Endo bo chciałam tylko badania krwi które mam w pakiecie bo z nimi chce się pojawić w klinice leczenia niepłodności (zapisałam się już we wrześniu na styczeń). Nie dlatego że są takie kolejki tylko tak zaplanowaliśmy z mężem. Endo zleciła badania ale dziwne, jakąś zaangażowana babka, kazała mi zrobić badania w 9 DC i mówiła że zawsze robiłam w złym dniu cyklu(3-5). W ogóle mam robić prolaktynę z obciążeniem nigdy nie słyszałam o takim badaniu. Wykluczyła io ale biorę metformine 3x500 do tego wywołałam @ duphastonem właśnie ejstem w trakcie @ bo miałam już 51 dni opóźnienia wiec wiadomo że już nic by z tego nie było. Biorę teraz miovelle nac ot tak i w zasadzie idę na te badania krwi właśnie w 9 DC i zobaczę co ta Endo powie. Kolejna @ mam wywołać lustorkiem dopochwowo nie znam tego leku ale jakiś progesteron używany często podczas prodecury invitro. Ale raczej no na tę Endo się nie nastawiam ani na nic, wątpię że dostanę kiedykolwiek naturalna owu. Zapisałam się do kliniki już do Endo gin także mam nadzieję będzie kompleksowo. Bardzo dużo teraz pracuje, całkowicie oddałam się pracy wiec szczerze mówiąc moment na ciążę średni :D ale wiadomo że nie mogę zwlekać jak już widać że są problemy. Nie chciałam iść do kliniki przed świętami bałam się rozczarowania na święta także dlatego styczeń także no leci :) najważniejsze że psychicznie radzę sobie dobrze mało myślę o staraniach cieszymy się małżeństwem praca i tym że właśnie dzieci nie mamy :)

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 21 listopada 2021, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    U mnie ostatnia @ była jakoś w sierpniu. Nie brałam żadnych leków dieta siłownia lepiej się czułam ale nie było ani owu ani nic. Miałam 2 tygodnie temu rozmowę z Endo bo chciałam tylko badania krwi które mam w pakiecie bo z nimi chce się pojawić w klinice leczenia niepłodności (zapisałam się już we wrześniu na styczeń). Nie dlatego że są takie kolejki tylko tak zaplanowaliśmy z mężem. Endo zleciła badania ale dziwne, jakąś zaangażowana babka, kazała mi zrobić badania w 9 DC i mówiła że zawsze robiłam w złym dniu cyklu(3-5). W ogóle mam robić prolaktynę z obciążeniem nigdy nie słyszałam o takim badaniu. Wykluczyła io ale biorę metformine 3x500 do tego wywołałam @ duphastonem właśnie ejstem w trakcie @ bo miałam już 51 dni opóźnienia wiec wiadomo że już nic by z tego nie było. Biorę teraz miovelle nac ot tak i w zasadzie idę na te badania krwi właśnie w 9 DC i zobaczę co ta Endo powie. Kolejna @ mam wywołać lustorkiem dopochwowo nie znam tego leku ale jakiś progesteron używany często podczas prodecury invitro. Ale raczej no na tę Endo się nie nastawiam ani na nic, wątpię że dostanę kiedykolwiek naturalna owu. Zapisałam się do kliniki już do Endo gin także mam nadzieję będzie kompleksowo. Bardzo dużo teraz pracuje, całkowicie oddałam się pracy wiec szczerze mówiąc moment na ciążę średni :D ale wiadomo że nie mogę zwlekać jak już widać że są problemy. Nie chciałam iść do kliniki przed świętami bałam się rozczarowania na święta także dlatego styczeń także no leci :) najważniejsze że psychicznie radzę sobie dobrze mało myślę o staraniach cieszymy się małżeństwem praca i tym że właśnie dzieci nie mamy :)

    Super plan 🙂 ta endokrynolog rewolucję z badaniami widze, że robi 😄 chociaż mi też kazali badania między 3 a 5 dniem cyklu robić. Może ona ma jakieś swoje teorie na 9 dc😄 może akurat w ten sposób uda się jej znaleźć źródło problemów 😊
    Wcześniej nie korzystaliście z kliniki? Dobrze, że się zdecydowaliście 🙂 🤞

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 21 listopada 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    Super plan 🙂 ta endokrynolog rewolucję z badaniami widze, że robi 😄 chociaż mi też kazali badania między 3 a 5 dniem cyklu robić. Może ona ma jakieś swoje teorie na 9 dc😄 może akurat w ten sposób uda się jej znaleźć źródło problemów 😊
    Wcześniej nie korzystaliście z kliniki? Dobrze, że się zdecydowaliście 🙂 🤞

    Wcześniej chodziliśmy do lekarza który zajmuje się głównie niepłodnością. Ale ta babeczka do której jesteśmy zapisani praktycznie cena taka sama a jest też endokrynologiem i specjalizuje się w pcos. Także nie widzę sensu chodzić do tego gościa. Ona coś mówiła o estradiolu co do tego 9dc i cały czas mówi że pcos to jedno ale trzeba znaleźć przyczynę braku owulacji że coś musi być nie tak z hormonami także jestem serio bardzo ciekawa jak wyjdą badania. I pamiętam że sprawdzała sobie moje badania i wyliczała ile powinnam mieć w 9dc no ogólnie ciekawe bardzo ale opinii ma dużo na znanym lekarzu i bardzo dobre wiec no w sumie nic nie tracę,zaufam jej na ten moment do stycznia .

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Loko Przyjaciółka
    Postów: 109 73

    Wysłany: 21 listopada 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    U mnie ostatnia @ była jakoś w sierpniu. Nie brałam żadnych leków dieta siłownia lepiej się czułam ale nie było ani owu ani nic. Miałam 2 tygodnie temu rozmowę z Endo bo chciałam tylko badania krwi które mam w pakiecie bo z nimi chce się pojawić w klinice leczenia niepłodności (zapisałam się już we wrześniu na styczeń). Nie dlatego że są takie kolejki tylko tak zaplanowaliśmy z mężem. Endo zleciła badania ale dziwne, jakąś zaangażowana babka, kazała mi zrobić badania w 9 DC i mówiła że zawsze robiłam w złym dniu cyklu(3-5). W ogóle mam robić prolaktynę z obciążeniem nigdy nie słyszałam o takim badaniu. Wykluczyła io ale biorę metformine 3x500 do tego wywołałam @ duphastonem właśnie ejstem w trakcie @ bo miałam już 51 dni opóźnienia wiec wiadomo że już nic by z tego nie było. Biorę teraz miovelle nac ot tak i w zasadzie idę na te badania krwi właśnie w 9 DC i zobaczę co ta Endo powie. Kolejna @ mam wywołać lustorkiem dopochwowo nie znam tego leku ale jakiś progesteron używany często podczas prodecury invitro. Ale raczej no na tę Endo się nie nastawiam ani na nic, wątpię że dostanę kiedykolwiek naturalna owu. Zapisałam się do kliniki już do Endo gin także mam nadzieję będzie kompleksowo. Bardzo dużo teraz pracuje, całkowicie oddałam się pracy wiec szczerze mówiąc moment na ciążę średni :D ale wiadomo że nie mogę zwlekać jak już widać że są problemy. Nie chciałam iść do kliniki przed świętami bałam się rozczarowania na święta także dlatego styczeń także no leci :) najważniejsze że psychicznie radzę sobie dobrze mało myślę o staraniach cieszymy się małżeństwem praca i tym że właśnie dzieci nie mamy :)

    Czesc widze ze masz podobne problemy do mnie jezeli chodzi o owulacje. Ja jestem teraz w momencie zmian. Moja nowa endokrynolog wlasnie zalecila badanie prolaktyny z obciazeniem mialam rowniez drugie badanie androstedion hormon nadnerczy. Prolaktyna diagnozije przysadke mozgowa ktora jest wazna w procesie wytwarzania TSH. Ja z nowej endo jestem bardzo zadowolona zbila mi Tsh do 2 gdzie wczesniejsi lekarze rozkladali rece bo nic na mnie nie dzialalo. Takze uwazam ze zmiana mi wyszla na dobre nowa gin tez juz wdrozyla swoje procedury. Trzymam kciuki za te zmiany rowniez u Ciebie. Jak endo unormuje Ci tarczyce to przynajmniej w klinice beda mogli od razu dzialac.

    Loko
  • Emaa12 Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 21 listopada 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miałyście kiedyś tak, że 3 dni z rzędu wychodziły Wam dodatnie testy owulacyjne? Każdy tak samo intensywny. Zastanawia mnie to, bo pierwszy pozytywny wyszedł już w piątek, a w czwartek około 19 robiłam zastrzyk ovitrelle, więc teoretycznie owulacja powinna być w sobotę. W sobotę pozytywny, dziś również tak samo intensywnie dodatni.

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 21 listopada 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaa12 wrote:
    Dziewczyny czy miałyście kiedyś tak, że 3 dni z rzędu wychodziły Wam dodatnie testy owulacyjne? Każdy tak samo intensywny. Zastanawia mnie to, bo pierwszy pozytywny wyszedł już w piątek, a w czwartek około 19 robiłam zastrzyk ovitrelle, więc teoretycznie owulacja powinna być w sobotę. W sobotę pozytywny, dziś również tak samo intensywnie dodatni.




    Hejka. Wydaje mi się ale nie jestem na 100% pewna że na dodatni test owulacyjny może wpłynąć zastrzyk z ovitrelle. A drugą rzeczą to że jak wyjdzie pozytywny test owulacyjny to już się go nie robi później.




    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • onlydreams1994 Znajoma
    Postów: 17 28

    Wysłany: 21 listopada 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, 😊 kilka dni temu znalazłam ten wątek i tak sobie czytałam kilka ostatnich stron.
    U mnie 09/2021 pierwsza stymulacja aromkiem 1x1, niestety bez żadnych efektów, estradiol zarówno w 11dc jak i 14dc na poziomie ok 32.
    10/2021 druga stymulacja, tym razem 2x1. Na monitoringu 14dc w prawym jajniku pęcherzyk 21mm, endo 7mm, badany był estradiol 162,5. Czułam owulację 15dc wieczorem lub 16dc rano. Monitoring potwierdził. Niestety nie udało się.
    Aktualnie trzecia stymulacja również 2x1 aromek. Nie wiem czemu, ale mój lekarz powiedział, żeby w tym miesiącu nie przychodzić na monitoring. Dziś 16dc i nic nie czuję. Także pewnie cykl stracony. 😕


    Olaola gratuluję ❤️❤️ 😍
    Ewela również gratulacje 😍⏸️

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 21 listopada 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onlydreams1994 wrote:
    Cześć dziewczyny, 😊 kilka dni temu znalazłam ten wątek i tak sobie czytałam kilka ostatnich stron.
    U mnie 09/2021 pierwsza stymulacja aromkiem 1x1, niestety bez żadnych efektów, estradiol zarówno w 11dc jak i 14dc na poziomie ok 32.
    10/2021 druga stymulacja, tym razem 2x1. Na monitoringu 14dc w prawym jajniku pęcherzyk 21mm, endo 7mm, badany był estradiol 162,5. Czułam owulację 15dc wieczorem lub 16dc rano. Monitoring potwierdził. Niestety nie udało się.
    Aktualnie trzecia stymulacja również 2x1 aromek. Nie wiem czemu, ale mój lekarz powiedział, żeby w tym miesiącu nie przychodzić na monitoring. Dziś 16dc i nic nie czuję. Także pewnie cykl stracony. 😕


    Olaola gratuluję ❤️❤️ 😍
    Ewela również gratulacje 😍⏸️






    Hej. To że się nie ma objawów owualcji to nie zawsze oznacza że jej nie ma. Ale jestem jednak zdania że przy stymulacji powinien być obowiązkowy monitoring. Łatwo o przestymulowanie i Łatwo o torbiel. Jak się ma problem z hormonami to jednak lepiej je ciągle kontrolować bo jeśli raz pękły pęcherzyki nie oznacza że stanie się tak za drugim razem 🙂

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
‹‹ 1061 1062 1063 1064 1065 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ