X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 26 listopada 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla90 wrote:
    Ja byłam w 6t+6 i byly serduszka, zmierzone bicie ale nie bylo slychac... teraz idę w 8t+6 i mam nadzieję na pewne potwierdzenie bicia dwoch serduszek :) biorę zaswiadczenie i mowie od razu szefowi ze do maks 3tyg ide na L4 bo za duzo stresu i ciezka praca, a mnostwo juz ustalen na grudzien i w przod roboty a ja tylko przytakuje ze tak tak zrobimy to i to w grudniu... Od poczatku mam brak jakichkolwiek dolegliwosci mam apetyt az za duzy i przy mojej nadwadze boje sie ze juz tyje a to dopiero poczatek 9 tygodnia :( ciesze sie ze omijaja mnie mdlosci, bol piersi i brzucha to dopiero nastapi jak dzieci beda rosnac i beda mialy malutko miejsca... z drugiej strony ja dalej nie wierze i nie czuje bycia w ciazy :(





    Ola nie ma co się nad zwolnieniem zastanawiac. Ja po moich przeżyciach poszłam do ginekologa z pozytywnym testem ciążowym był to mój 33dc więc na usg nic a nic nie było widać oprócz powiększonego endometrium. Lekarz mimo wszystko wystawił mi ciążowe zwolnienie 🙂 w pracy pani kierownik nie była zadowolona ale co mnie to obchodziło wtedy 🙂 tylko ja wiedziałam jak ta ciąża jest dla mnie ważna. I też nie czułam się długo w ciąży. Miałam jakieś to mdlosci ale nie czułam że mam małego człowieka w brzuszku. Gdzieś tam dopiero zaczęłam czuć się w ciąży gdy poczułam ruchy. Ja mam skończony 33 tydzień już i wydaje mi się to ciągle takie odległe i nieprawdziwe. Nie mogę uwierzyć że to już że jest wszystko dobrze i za te parę tygodni będę mogła wziąć na ręce moje małe wielkie szczęście. Chyba uwierzę jak już zobaczę 😊 na ostatniej wizycie malutka ważyła już 2kg było to 19 listopada teraz we wtorek 30 mam kolejną więc zobaczymy co tam u Kornelci słychać 🥰

    Anika89, Malinka2021 lubią tę wiadomość

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2021, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmeczona..Ania wrote:
    Cześć Dziewczyny!
    W tym cyklu brałam pierwszy raz lamette do stymulacji, od 3 do 8 dc. Dzisiaj jest 10 i zaczynam znowu krwawic i boli mnie brzuch... jutro mam monitoring.
    Doradźcie mi co moze byc tego przyczyna?? 😔

    Tez w jednym miesiącu miałam krwawienia po stymulacji lametta. Lekarz przepisal mi wtedy estrofem i ustaly. Letrozol obniza poziom estrogenu stąd tez czasem pojawia sie taki przykry skutek uboczny.

  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 26 listopada 2021, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia dziękuję za słowa zrozumienia :) no w takim razie pójdę na L4 gdzieś w 12tc jesli wszystko bedzie ok a w pracy ogarniemy moje odejscie... to i tak duzo a sama czuje codziennie tak jak pisalam z jednej strony ze "jaka ciaza? nic nie czuję" a z drugiej strony po co ja sie stresuje i mecze jak powinnam odpoczywac bo po kilku latach otrzymalam 2 male cudy o ktore musze zadbac :) jestem kadrowa w duzej firmie wiec widze baaaardzo duzo L4(B) i wiekszosc to wlasnie sam poczatek i nikt sie nie przejmuje praca tylko mysla o sobie i dobrze... nikomu jeszcze nie powiedzielismy bo caly czas boje sie czy w ogole bąbelki jeszcze we mnie są :( jak potwierdzimy we wtorek to mowie w pracy i rodzicom, rodzenstwu... jutro znowu musze wymyslac wymowke czemu nie pije alkoholu skoro impreze mamy dom obok ;)

    Anika89, Malinka2021 lubią tę wiadomość

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 26 listopada 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kierowniczka też nie była zadowolona z mojej ciąży, a wręcz wpadła w furię, jak jej powiedziałam. Dlatego postanowiłam unikać stresu i pójść od razu na l4, tak to jeszcze może dałabym radę popracować, ale sorry, nikt nikomu nie powinien życia układać a tym bardziej źle życzyć. Mój dr jak się dowiedział o tej sytuacji, to natychmiast wysłał mnie na zwolnienie, tym bardziej, że jedna ciąża straciłam na samym początku, a tamtej prosił przekazać, żeby jej „myszy zjadły najlepsze futro "🙂. Także Olu patrz na siebie i miej daleko, jak oni sobie poradzą... chociaż... teraz to już nie tylko na siebie🙂❤️❤️.

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 26 listopada 2021, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika89 wrote:
    Moja kierowniczka też nie była zadowolona z mojej ciąży, a wręcz wpadła w furię, jak jej powiedziałam. Dlatego postanowiłam unikać stresu i pójść od razu na l4, tak to jeszcze może dałabym radę popracować, ale sorry, nikt nikomu nie powinien życia układać a tym bardziej źle życzyć. Mój dr jak się dowiedział o tej sytuacji, to natychmiast wysłał mnie na zwolnienie, tym bardziej, że jedna ciąża straciłam na samym początku, a tamtej prosił przekazać, żeby jej „myszy zjadły najlepsze futro "🙂. Także Olu patrz na siebie i miej daleko, jak oni sobie poradzą... chociaż... teraz to już nie tylko na siebie🙂❤️❤️.







    No moja kierowniczka nawet powiedziała że jak drugi raz poronie to już nie mam czego szukać tam. Wcale sie tym nie przejęłam bo i tak pracę miałam zmieniać ze względu że zmieniliśmy miejsce zamieszkania. Ale że zaczęliśmy się starać to postanowiłam jeszcze trochę popracować bo wiadomo jak to jest ale na szczęście udało się za pierwszym podejściem. 🙂

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!
    Czy miała któraś z Was taki przypadek, żeby przy stymulacji letrozolem mieć naturalną owulację (z PCOS)? I czy ewentualnie była z tego ciąża? Ja jestem w trakcie czwartej stymulacji Aromkiem 2x1 i tak właśnie się u mnie zadziało, jestem w szoku, bo poprzednio bez Pregnylu nic nie szło🙂

  • Miśśkaa87 Koleżanka
    Postów: 62 6

    Wysłany: 26 listopada 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny;)) czy któraś z Was sprawdzała amh po stymulacju leteozolem ;)? Chcialabym sprawdzic po 3 miesiącach czy i ile spadło, a jestem w trakcie brania lametty .

  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 27 listopada 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mistyfymy ja jestem takim przypadkiem. Rok temu mialam amh kolo 7, po laparoskopii w luty spadlo jakos do 3,5 ale obraz PCOS. Ostatni cykl jaki mialam w pazdzierniku mialam na letrozole 2x1 plus estrofem 2x1 i cud taki ze w 13dc cyklu na usg bylam po owulacji naturalnej a zawsze jesli byl pecherzyk to bralam distreptaze albo ovitrelle bo nie pekalo nic samo... to byl akurat 5cykl na tym leku pod rząd w tym roku wczesniej leczenia ogolnie 2,5 roku staran z lekarzami a tu w 25dc test sikany z II ;) dzisiaj mam 8t+3 w co jeszcze nie wierze ale we wtorek ma usg po ktorym juz musze uwierzyc w 2 serduszka ❤❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2021, 08:48

    MystifyMe lubi tę wiadomość

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla90 wrote:
    Mistyfymy ja jestem takim przypadkiem. Rok temu mialam amh kolo 7, po laparoskopii w luty spadlo jakos do 3,5 ale obraz PCOS. Ostatni cykl jaki mialam w pazdzierniku mialam na letrozole 2x1 plus estrofem 2x1 i cud taki ze w 13dc cyklu na usg bylam po owulacji naturalnej a zawsze jesli byl pecherzyk to bralam distreptaze albo ovitrelle bo nie pekalo nic samo... to byl akurat 5cykl na tym leku pod rząd w tym roku wczesniej leczenia ogolnie 2,5 roku staran z lekarzami a tu w 25dc test sikany z II ;) dzisiaj mam 8t+3 w co jeszcze nie wierze ale we wtorek ma usg po ktorym juz musze uwierzyc w 2 serduszka ❤❤

    Gratuluję ogromnie! Rośnijcie zdrowo! ❤️❤️❤️ Właśnie u mnie podobnie - trzy cykle z Pregnylem, bo pęcherzyki rosły (nawet do 30mm) i nie chciały pękać. A teraz w 9 dc miałam malutki pęcherzyk 12mm i lekarz kazał zrobić monitoring za parę dni. Zrobiłam po tygodniu i stwierdził, że świeżo była owulacja. Pierwszy raz😱 Mam nadzieję, że i mi się uda w tym cyklu, okaże się 10 grudnia🙂

    OlaOla90, Malinka2021 lubią tę wiadomość

  • Ewela2 Przyjaciółka
    Postów: 74 69

    Wysłany: 27 listopada 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystify bylam stymulowana letrozolem, nie miałam w ogóle owulacji, gdy zapisałam się do kliniki na moje byc. Albo nie byc :) odstawilam leki wszytskie i zdziwienie gdy w klinice mówią, ze byla piekna owu i pieknie wszystko wyglada i mam zrobic test!! Teraz z moim zarodeczkiem czekamy na bicie serduszka :) a to jeszcze 2 tygodnie!! :) choc mysle, ze juz teraz byloby słychać :) wiec wszystko jest mozliwe!! :)

    MystifyMe lubi tę wiadomość

  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 27 listopada 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomożecie w interpretacji wyników badań ? Badania w 10 DC (wczoraj) - tak mi kazała Endo nie wiem czemu czekam na jej opis. Pytałam ja trzy razy czy na pewno twn dzień powiedziała ze tak. Zastanawia mnie najbardziej ten progesteron taki wysoki jakby już było po owu! Czy ja źle to rozumiem, sama nie wiem może coś wiecie.

    https://zapodaj.net/2532cafde6052.jpg.html

    Dzisiaj 11 DC bolą mnie jajniki jak na okres, brodawki bardzo wrażliwe ale to może po tej tabletce na obciążenie prolaktyną.

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 27 listopada 2021, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Dziewczyny pomożecie w interpretacji wyników badań ? Badania w 10 DC (wczoraj) - tak mi kazała Endo nie wiem czemu czekam na jej opis. Pytałam ja trzy razy czy na pewno twn dzień powiedziała ze tak. Zastanawia mnie najbardziej ten progesteron taki wysoki jakby już było po owu! Czy ja źle to rozumiem, sama nie wiem może coś wiecie.

    https://zapodaj.net/2532cafde6052.jpg.html

    Dzisiaj 11 DC bolą mnie jajniki jak na okres, brodawki bardzo wrażliwe ale to może po tej tabletce na obciążenie prolaktyną.
    w fazie owulacyjnej norma progesteronu jest do 12, więc niecałe 4 to chyba nie jest wysoki wynik. Może owu się zbliża. Ale najlepiej z dr się skonsultować.

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 27 listopada 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak ja patrzyłam.XD Malinka masz rację coś mi się na maksa pomyliło . Może się zbliza oby! Biorę teraz metformine wiec cos nowego dla mnie może pomoże w moim pcos

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2021, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MystifyMe wrote:
    Hej Dziewczyny!
    Czy miała któraś z Was taki przypadek, żeby przy stymulacji letrozolem mieć naturalną owulację (z PCOS)? I czy ewentualnie była z tego ciąża? Ja jestem w trakcie czwartej stymulacji Aromkiem 2x1 i tak właśnie się u mnie zadziało, jestem w szoku, bo poprzednio bez Pregnylu nic nie szło🙂

    Bylam 3 krotnie stymulowana letrozolem i za kazdym razem mialam naturalna owulacje ;)

  • Loko Przyjaciółka
    Postów: 109 73

    Wysłany: 27 listopada 2021, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpacza223 wrote:
    Dziewczyny pomożecie w interpretacji wyników badań ? Badania w 10 DC (wczoraj) - tak mi kazała Endo nie wiem czemu czekam na jej opis. Pytałam ja trzy razy czy na pewno twn dzień powiedziała ze tak. Zastanawia mnie najbardziej ten progesteron taki wysoki jakby już było po owu! Czy ja źle to rozumiem, sama nie wiem może coś wiecie.

    https://zapodaj.net/2532cafde6052.jpg.html

    Dzisiaj 11 DC bolą mnie jajniki jak na okres, brodawki bardzo wrażliwe ale to może po tej tabletce na obciążenie prolaktyną.

    Na moje po probie prolaktynowej masz takie odczucia. Wydaje mi sie ze endo da Ci tez cos na zbicie prolaktyny. Ja biore diostinex. A mialas robiona krzywa cukrowa i insulinowa zanim dali Ci metformine czy tylko na podstawie cukru nadczo dostalas leki?

    Loko
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 27 listopada 2021, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko wrote:
    Na moje po probie prolaktynowej masz takie odczucia. Wydaje mi sie ze endo da Ci tez cos na zbicie prolaktyny. Ja biore diostinex. A mialas robiona krzywa cukrowa i insulinowa zanim dali Ci metformine czy tylko na podstawie cukru nadczo dostalas leki?
    Mam hipoglikemię , Io wykluczone, biorę metformine bo ponoć pomaga mimo to że z cukrem okej w pcos

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 27 listopada 2021, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie letrozolowe Staraczki. Czasem Was tu jeszcze podczytuję. Trzymam za wszystkie kciuki: za 2 kreseczki u tych co cały czas walczą i za szczęśliwe rozwiązania u tych, którym już się udało🤞🤞.

    OlaOla90, ale za Ciebie szczególnie. Mniej więcej rok temu przechodziłam te wszystkie emocje co Ty teraz. Moje dwa bijące wtedy serduszka widać teraz w moim avatarze😍 Podobnie jak u Ciebie początki ciąży były dla mnie łaskawe: zero mdłości czy wymiotów i baaardzo się bałam, że coś jest nie tak. Ale po prostu jesteśmy szczesciarami😉
    Co do wymówki od alkoholu, to ja cały pierwszy trymestr byłam bardzo chorowita😅 bo cały czas na jakiś spotkaniach mówiłam, że jestem na "antybiotyku"😂
    Trzymaj się cieplutko. Będzie wszystko dobrze.❤️❤️ Jakby co, służę radą.

    Malinka2021, Ves lubią tę wiadomość

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 28 listopada 2021, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elleen wrote:
    Witam wszystkie letrozolowe Staraczki. Czasem Was tu jeszcze podczytuję. Trzymam za wszystkie kciuki: za 2 kreseczki u tych co cały czas walczą i za szczęśliwe rozwiązania u tych, którym już się udało🤞🤞.

    OlaOla90, ale za Ciebie szczególnie. Mniej więcej rok temu przechodziłam te wszystkie emocje co Ty teraz. Moje dwa bijące wtedy serduszka widać teraz w moim avatarze😍 Podobnie jak u Ciebie początki ciąży były dla mnie łaskawe: zero mdłości czy wymiotów i baaardzo się bałam, że coś jest nie tak. Ale po prostu jesteśmy szczesciarami😉
    Co do wymówki od alkoholu, to ja cały pierwszy trymestr byłam bardzo chorowita😅 bo cały czas na jakiś spotkaniach mówiłam, że jestem na "antybiotyku"😂
    Trzymaj się cieplutko. Będzie wszystko dobrze.❤️❤️ Jakby co, służę radą.





    Gratulację 🥰 super że Ci się parka trafiła 🥰 nie mam doświadczenia nawet jeszcze z jednym malenstwem dopiero i to za lada moment wszystko przede mną. Powiedz mi jak to jest odrazu mieć dwójkę naraz? Dwójka o jednej porze chce jesc? Chodzą spać o tych samych porach?

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Elleen Autorytet
    Postów: 879 701

    Wysłany: 28 listopada 2021, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Gratulację 🥰 super że Ci się parka trafiła 🥰 nie mam doświadczenia nawet jeszcze z jednym malenstwem dopiero i to za lada moment wszystko przede mną. Powiedz mi jak to jest odrazu mieć dwójkę naraz? Dwójka o jednej porze chce jesc? Chodzą spać o tych samych porach?
    Agusia Ty już Te nie długo weźmiesz Maleństwo w ramiona. Teraz to końcówka zleci szybko.
    Ja też nie miałam doświadczenia żadnego z dziećmi, nawet nigdy nie przewijałam, nie ubierałam takiego maleństwa. W szpitalu wszystko pierwszy raz, a trafiła mi się współlokatorke, która nie za bardzo chciała mi cokolwiek pomóc, poradzić chociaż była już z trzecim dzieckiem.

    Kiedyś się śmiałam do koleżanki, że mieć dwójkę na raz to prawie tak samo jak jedno, tylko pampersów więcej się przewija😂 A tak serio, to od rana do nocy na pełnych obrotach. Od początku karmiliśmy o tej samej porze, wybudzalismy co 3 godziny. Jak skończyli 1,5 miesiąca to przestałam wybudzać i jak jedno w nocy się obudzi na jedzenie, to wtedy drugie też budzimy. Próbujemy synchronizować. Na drzemki w ciągu dnia też idą razem. Córcia tyło przeważnie dłużej zasypia. W ciągu dnia dużo mi moja mama pomaga, przychodzi na karmienia, przypilnuje, żebym jakiś obiad ugotowała i nie umarła z glodu😉 Ale są też dni, że nawet sobie włosów nie mam kiedy uczesać 🙉 Ale cieszę się, że tak się sprawy potoczyły i teraz nie wyobrażam sobie życia bez tych słodziaków. I chociaż czasem padam na twarz to jeden uśmiech wystarczy, żeby zrobić mi dzień.

    A jak Ty się czujesz? Jest już lekki stresik?

    o1486iyele9sg31t.png
    Ona: 30, On: 38lat. Starania ok 2-3 lata.
    08.2020.- I CS Lametta [*] 6tc😢💔
    11.2020- II CS z Lamettą - 💕
    19.05. 2020-III badania prenatalne:
    ♀️ 2048g 💓150/ min
    ♂️ 2272g💓 145/min
    "Jezu, Ty się tym zajmij. Zawierzam się Tobie"
  • Flovers Autorytet
    Postów: 286 146

    Wysłany: 28 listopada 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Pierwszy raz weszłam na ten wątek. Ile tu pozytywnej energii! Ja jestem aktualnie w 23 dniu bezowulacyjnego cyklu. A w następnym mam rozpocząć stymulację letrozolem. Zobaczymy co z tego będzie. Generalnie staramy się rok. Tydzień temu byłam w klinice niepłodności i lekarz trochę zmienił tor działania niż poprzednia lekarka. Oprócz tego biorę bromergon i eutyrox i dość sporo suplementów. Pozdrawiam wszystkie i życzę dużo zdrówka.

    Anika89, Malinka2021, Ves, Loko lubią tę wiadomość

‹‹ 1064 1065 1066 1067 1068 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ