X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Kikulek1994 Ekspertka
    Postów: 210 79

    Wysłany: 17 czerwca 2023, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Hej dziewczyny, chciałam tylko dać znać że wczoraj o 12.53 na świat przyszedł mój Synek Maksymilian 😊 każdej z Was życzę aby już niedługo podzieliła się taką samą informacją 🤞🤞🤞
    Jejku Mujer tak się cieszę i gratuluję z całego serca♥️ to chyba nasze pierwsze forumowskie dziecko😊❤️ jak się czujecie ? Wszystko ok? Siostrzyczka szczęśliwa?

    Aleks2023, madziuuulkas lubią tę wiadomość

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1488 806

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Hej dziewczyny, chciałam tylko dać znać że wczoraj o 12.53 na świat przyszedł mój Synek Maksymilian 😊 każdej z Was życzę aby już niedługo podzieliła się taką samą informacją 🤞🤞🤞
    Super, gratuluję 🎉🥳🍾🎁💐🤩
    Jak się czujesz?

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Pala34 Ekspertka
    Postów: 319 91

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaaa12 wrote:
    Przykro mi 😔 nie poddawaj się, jesteś już na pewno coraz bliżej. A tam był cień kreski kiedyś u Ciebie tak? Może to cb?


    Tak była to cb. 😭

  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję 😊 Czujemy się z dnia na dzień coraz lepiej, jesteśmy jeszcze w szpitalu, bo Mały ma zlecone usg główki, brzuszka i serca ze względu na moją cukrzycę a że jest weekend to niestety tych badań nie wykonują. Mam nadzieję, że jutro uda się wyjść bo w sumie tylko to nas trzyma. Sam poród był ciężki choć krótki, bo od skurczy partych 50 minut. Nie wspominam go dobrze, jeśli kiedykolwiek zdecydujemy się na 3 dziecko to nie wyobrażam sobie innej opcji niż cesarka. Najważniejsze że jesteśmy już razem i nie mogę się doczekać reakcji Córki po powrocie do domu, choć nie wiem czy 14-miesięczny bobas rozumie co oznacza nowy współlokator 😉

    Helciu a co u Ciebie? Jak się rozwija ciąża? Wszystko ok?

    Helcia lubi tę wiadomość

  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Bardzo Wam dziękuję 😊 Czujemy się z dnia na dzień coraz lepiej, jesteśmy jeszcze w szpitalu, bo Mały ma zlecone usg główki, brzuszka i serca ze względu na moją cukrzycę a że jest weekend to niestety tych badań nie wykonują. Mam nadzieję, że jutro uda się wyjść bo w sumie tylko to nas trzyma. Sam poród był ciężki choć krótki, bo od skurczy partych 50 minut. Nie wspominam go dobrze, jeśli kiedykolwiek zdecydujemy się na 3 dziecko to nie wyobrażam sobie innej opcji niż cesarka. Najważniejsze że jesteśmy już razem i nie mogę się doczekać reakcji Córki po powrocie do domu, choć nie wiem czy 14-miesięczny bobas rozumie co oznacza nowy współlokator 😉

    Helciu a co u Ciebie? Jak się rozwija ciąża? Wszystko ok?




    Gratulacje ❤



    Mogę sobie wyobrazić reakcję mojej córki jakbym wróciła do domu z takim malenstwem. Byłaby mega zazdrosna o nas.

    Oczywiście jak wrócicie do domu i znajdziesz tą chwilę czasu a będzie to trudne na pewno daj znać jak tam dzieciaczki 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2023, 12:13

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Helcia Autorytet
    Postów: 1488 806

    Wysłany: 18 czerwca 2023, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer- trzymajcie się ciepło, a jak wrócisz do domu to koniecznie napisz jaka była reakcja :-)

    U mnie póki co jest ok, pierwsze badania prenatalne wyszły bardzo dobrze. Za tydzień mam już połówkowe, zobaczymy. Mam ostatnio bardzo dużo stresu niestety, bo mam bardzo chorą osobę w najbliższej rodzinie. Mamy nadzieję, że wszystko będzie z nią dobrze, ale ja to bardzo przeżywam i nie moge dać sobie rady... choroba przyszła nagle i to jest najgorsze, że w tydzień zrobiła takie wyniszczenie organizmu... :-/

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Paulinaw Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 19 czerwca 2023, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czy któraś z was miała po lameccie aż 5 pęcherzyków? Brałam ją raz dziennie w dniach 3-7.

  • Kiniaaa12 Przyjaciółka
    Postów: 120 58

    Wysłany: 19 czerwca 2023, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaw wrote:
    Hej. Czy któraś z was miała po lameccie aż 5 pęcherzyków? Brałam ją raz dziennie w dniach 3-7.
    Ja brałam dwie dziennie i zawsze tylko jeden pęcherzyk dominujący 😉

  • Milena96 Autorytet
    Postów: 334 356

    Wysłany: 19 czerwca 2023, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaw wrote:
    Hej. Czy któraś z was miała po lameccie aż 5 pęcherzyków? Brałam ją raz dziennie w dniach 3-7.
    Ja brałam raz dziennie i miałam 2 pecherzyki w pierwszym cyklu pęknięte i w tym teraz najprawdopodobniej tez.

    Starania od 2022.
    Kwiecień 2023 - pierwsza wizyta w klinice. Wykryte PCOS, badania hormonalne.
    Maj 23 - HyFoSy - jajowody drożne
    Nasienie w normie.
    I cykl Aromek: owulacja podwójna z obu jajników.
    II cykl Aromek: owulacja podwójna z obu jajników.
    III cykl Aromek: owulacja była.
    IV cykl Aromek: owulacja z lewego jajnika.
    V cykl Aromek: owulacja z lewego jajnika.
    Zły wynik cytologii: ASC, LSIL. Podejrzenie CIN 1. Badanie HPV DNA i białek - wykryte HPV typ 56, CinTec niestety dodatni.
    10.10.23r. - ⏸️
    11.10.23r. - beta 1527
    16.10.23r. - beta 8418
    17.10.23r. Kolposkopia i wycinki.
    30.10. 23r. CRL 1,55cm, ❤️ 155/min, wynik kolposkopii nienajgorszy, biopsja dobra.
    20.11.23r. CRL 4,44cm, ❤️ 164/min.
    8.12.23r. CRL 7cm, ❤️ 158/min.
    18.12.23r. Synek ❤️
    15.01. 24r. 311 gram bobasa
    19.02.24r. 700 gram chłopca ❤️
    19.03.24r. 1300gram ❤️
    15.04.24r. 2 kg ❤️
    6.05.24r. 2,5kg ❤️
  • Tika Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 19 czerwca 2023, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam teraz dwa pęcherzyki.

    Pytanie z innej beczki. To jest mój pierwszy cykl z lametta. Od 3 dni mam plamienie dzisiaj trochę krwi. Czy mogę liczyć miesiączkę od dzisiaj?
    W kolejnym cyklu mam lamette brać od 2dc... A ta @ taka nijaka. Pierwszy raz tak mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2023, 22:12

    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
  • Patty23 Koleżanka
    Postów: 58 19

    Wysłany: 21 czerwca 2023, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tika wrote:
    Ja też miałam teraz dwa pęcherzyki.

    Pytanie z innej beczki. To jest mój pierwszy cykl z lametta. Od 3 dni mam plamienie dzisiaj trochę krwi. Czy mogę liczyć miesiączkę od dzisiaj?
    W kolejnym cyklu mam lamette brać od 2dc... A ta @ taka nijaka. Pierwszy raz tak mam.

    Moja @ z lamettą jest bardziej skąpa. W zasadzie 2 pierwsze dni i później tylko brązowawe plamienia. Ale jak przychodzi to ze swoim standardowym hukiem więc nie miałam problemu stwierdzić czy to już @.

    Karmen lubi tę wiadomość

    Starania od 2022, w klinice od 3.2023.
    AMH 7,26, PCOS, IO
    2.2023 - prawdopodobnie ciąża biochemiczna
    1 cs Lametta
    2 cs Lametta (większa dawka)
    3 cs Lametta + Bemfola (13dc-pęcherzyk 24mm, endometrium 10mm), Ovitrelle
    cykl przerwy 'wakacyjnej' od cs
    4 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (12dc-2 pęcherzyki 21mm, endometrium 8,5), Ovitrelle
    5 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (1 pęcherzyk z lewego, 2 z prawego, endo 7mm)
    6 cs Lametta + Bemfola (zwiększona dawka), metformina, euthyrox, miovelia pcos (dużo małych pęcherzyków do max 14 mm, endometrium 8)
    7 cs Lametta + Bemfola (powrót do mniejszej dawki), metformina, euthyrox, fertistim (jeden pęcherzyk na lewym jajniku 19mm, endo 9mm)

    koniec cs. robimy przerwę, szukamy innego lekarza i wracamy za kilka miesięcy.
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny 😊 Jestem już w domu, powoli dochodzę do siebie i odnajdujemy się w nowej rzeczywistości. Synek jest na szczęście bardzo spokojny (przynajmniej na razie 😉). Pytacie o reakcję na bobasa, powiem Wam, że moja Córka bardzo mnie zaskoczyła. Spodziewałam się raczej obojętności a Ona jak zobaczyła Maksa to się cały czas uśmiechała, chciała Go głaskać, przytulać. Oczywiście trzeba bardzo uważać bo wyczucia u Niej jeszcze nie ma żadnego 🤣 ale jest do Niego naprawdę bardzo pozytywnie nastawiona. Jak trzymamy Go z Mężem na rękach to przychodzi i też się przytula ale nie widzę zazdrości. Ciągle zagląda do kołyski i chce Go głaskać więc naprawdę jestem mega zaskoczona. Zobaczymy jak to będzie się dalej rozwijało. Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie i ośmioma piąstkami trzymamy za Was kciuki!

    Helciu, wiedziałam że się uda!!😍 pisz tutaj na bieżąco co słychać! Znasz już płeć dzieciaczka? Warto czekać na te dwie kreski. Mimo, że czasem trzeba poczekać chwilę dłużej to naprawdę warto!

  • Aleks2023 Koleżanka
    Postów: 68 15

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny!
    Jestem tutaj nowa dostalam Lamette do stykulacje 3-7 cykl i szczerze mowiac szukam wsparcia bo troche boje sie ja wziac. Naczytalam sie skutkow ubocznych o hiperstymulacji, dodatkowo moj lekarz niewspominal nic o zastrzykach gdy jajeczko niepeknie. Jak to bylo u Was jakie moga byc skutki uboczne stosowania lamettt?

    Starania od wrzesnia 23
    1. Lametta + NAC+ Ovitrelle 1 pecherzyk dominujacy 24mm
    2. Lametta + NAC+ Ovitrelle 2 pecherzyki 18mm, 23mm
  • tetyda Autorytet
    Postów: 449 794

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks2023 wrote:
    Czesc dziewczyny!
    Jestem tutaj nowa dostalam Lamette do stykulacje 3-7 cykl i szczerze mowiac szukam wsparcia bo troche boje sie ja wziac. Naczytalam sie skutkow ubocznych o hiperstymulacji, dodatkowo moj lekarz niewspominal nic o zastrzykach gdy jajeczko niepeknie. Jak to bylo u Was jakie moga byc skutki uboczne stosowania lamettt?

    Hej, nie ma się czego bać ❤️
    Ja właśnie jestem w trakcie 2cs lamettą i jedyny skutek uboczny u mnie, to ból głowy. W pierwszym cyklu był dość silny, ale w obecnym jest już lepiej 😊
    Być może lekarz nic nie wspominał o zastrzyku, ponieważ chce zobaczyć, czy Twoje pęcherzyki same pękną :)

    Aleks2023 lubi tę wiadomość

    👩🏻+🧔🏻= ❤️ 2017
    👩🏻+🧔🏻= 💍 13.08.2020 Oświadczyny w Rzymie ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 🐶 22.07.2022 Psynek ❤️
    👩🏻+🧔🏻= 💒 16.09.2022

    Starania o pierwsze dziecko od początku 2022 roku.
    Leczenie w klinice:
    05.2023 - 1cs Letrozol
    06.2023 - 2cs Letrozol+Ovitrelle
    15.07 ⏸️ 🥹❤️
    17.07 - 41,9 mlU/ml ❤️
    19.07 - 88,5 mlU/ml ❤️
    03.08 - pierwsza wizyta, 4mm, jest serduszko 🥳
    26.10 - dziewczynka? 🥺🩷
    15.11 - 372g pięknej dziewczynki, witaj Jagna ❤️
    17.01 - 1650g 🥰
    19.02 - Nasz największy cud, Jagusia 🩷 34+6, 2790g, 51 cm.

    👩🏻 28l.
    AMH - 4.01
    Sono-hsg - Jajowody drożne ✅

    🧔🏻 36l.
    Morfologia nasienia 1%
    Badanie USG jąder w porządku 💪🏻

    age.png
  • Aleks2023 Koleżanka
    Postów: 68 15

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tetyda wrote:
    Hej, nie ma się czego bać ❤️
    Ja właśnie jestem w trakcie 2cs lamettą i jedyny skutek uboczny u mnie, to ból głowy. W pierwszym cyklu był dość silny, ale w obecnym jest już lepiej 😊
    Być może lekarz nic nie wspominał o zastrzyku, ponieważ chce zobaczyć, czy Twoje pęcherzyki same pękną :)


    Dziekuje bardzo za slowa wsparcia❤️ Ja zawsze mam tak ze czytam wszystkie skutki uboczne to jest moja duza wada😅 Sprobujemy i zobaczymy co wyjdzie, za Was wszystkie tez trzymam kciuki a szczesliwym Mamom gratuluje❤️❤️❤️

    Starania od wrzesnia 23
    1. Lametta + NAC+ Ovitrelle 1 pecherzyk dominujacy 24mm
    2. Lametta + NAC+ Ovitrelle 2 pecherzyki 18mm, 23mm
  • Paulinaw Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks2023 wrote:
    Czesc dziewczyny!
    Jestem tutaj nowa dostalam Lamette do stykulacje 3-7 cykl i szczerze mowiac szukam wsparcia bo troche boje sie ja wziac. Naczytalam sie skutkow ubocznych o hiperstymulacji, dodatkowo moj lekarz niewspominal nic o zastrzykach gdy jajeczko niepeknie. Jak to bylo u Was jakie moga byc skutki uboczne stosowania lamettt?
    Hej. Ja nie mam żadnych skutków ubocznych( oprócz 5 pęcherzyków dominujących w 2 cyklu, ale mój lekarz widział takie coś pierwszy raz w życiu). Hiperstymulacja po lameccie jest prawie niemożliwa. Ja nie dostaję żadnych zastrzyków. :)

  • Helcia Autorytet
    Postów: 1488 806

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Hej dziewczyny 😊 Jestem już w domu, powoli dochodzę do siebie i odnajdujemy się w nowej rzeczywistości. Synek jest na szczęście bardzo spokojny (przynajmniej na razie 😉). Pytacie o reakcję na bobasa, powiem Wam, że moja Córka bardzo mnie zaskoczyła. Spodziewałam się raczej obojętności a Ona jak zobaczyła Maksa to się cały czas uśmiechała, chciała Go głaskać, przytulać. Oczywiście trzeba bardzo uważać bo wyczucia u Niej jeszcze nie ma żadnego 🤣 ale jest do Niego naprawdę bardzo pozytywnie nastawiona. Jak trzymamy Go z Mężem na rękach to przychodzi i też się przytula ale nie widzę zazdrości. Ciągle zagląda do kołyski i chce Go głaskać więc naprawdę jestem mega zaskoczona. Zobaczymy jak to będzie się dalej rozwijało. Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie i ośmioma piąstkami trzymamy za Was kciuki!

    Helciu, wiedziałam że się uda!!😍 pisz tutaj na bieżąco co słychać! Znasz już płeć dzieciaczka? Warto czekać na te dwie kreski. Mimo, że czasem trzeba poczekać chwilę dłużej to naprawdę warto!
    Super, że niunia tak zareagowała ❤️ ale ten czas szybko leci... życzę Wam dużo zdrówka!
    U mnie najprawdopodobniej będzie chłopak, w czwartek idę na połówkowe, będzie już 21 tydzień, więc dr mi potwierdzi.
    Ehh, niestety niektórym przychodzi to wszystko trudniej, dłużej... szkoda mi dziewczyn, jestem na wątku z kilkoma, które ładnych parę lat próbują, poszerzają badania, i nic, a nie wiadomo co jest jie tak :-( również trzymam za wszystkich kciuki i na tym wątku i na innych. Jest to naprawdę coś cudownegoz w końcu ujrzeć te upragnione kreseczki... przede mną jeszcze kawał czasu do macierzyństwa, ale czas bardzo szybko ucieka. Ledwo się obejrzałam a już jestem w 20 tyg, już dostałam pierwsze ubranka, a za tydzień zrobię pewnie pierwsze zakupy dla dzidzi 🤩

    kasia lubi tę wiadomość

    Starania naturalne od 2019r. z pomocą medyczną od 2020r. z przerwami (ok roku).
    Stymulacja m.in. dostinex, clo, ovitrelle, lametta
    Luty 2022r. HSG prawy jajowód niedrożny
    Maj 2022r. klinika GAMETA, badania
    Lipiec 2022r. 1x inseminacja bezskutecznie
    Wrzesień 2022r. polip
    Grudzień 2022r. histeroskopia, wyłyżeczkowanie macicy
    ♥♥♥
    Marzec 2023r. 8.03 test pozytywny, beta 459 ♥
    29 czerwiec: połówkowe, 400 g zdrowego chłopaka
    sierpień: 28 tc, III prenatalne, 1400g zdrowego synusia
    wrzesień: 31 tc 2090g szczęścia
    październik: 34tc 2828g mojego oczka w głowie
    październik: 36+1tc 3008g maluszka

    Przed ciążą:
    Ona: badania ok
    On: badania ok
    badania nasienia: wyniki bardzo dobre
  • Patty23 Koleżanka
    Postów: 58 19

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks2023 wrote:
    Czesc dziewczyny!
    Jestem tutaj nowa dostalam Lamette do stykulacje 3-7 cykl i szczerze mowiac szukam wsparcia bo troche boje sie ja wziac. Naczytalam sie skutkow ubocznych o hiperstymulacji, dodatkowo moj lekarz niewspominal nic o zastrzykach gdy jajeczko niepeknie. Jak to bylo u Was jakie moga byc skutki uboczne stosowania lamettt?

    U mnie z szerokiej gamy skutków ubocznych lametty najbardziej uderzenia gorąca. W drugim cyklu też ból głowy. A zastrzyk ovitrelle dostałam w 3 cyklu z lamettą i bemfolą dopiero bo w końcu wychodowałam ładny pęcherzyk i miało co pękać :)

    Starania od 2022, w klinice od 3.2023.
    AMH 7,26, PCOS, IO
    2.2023 - prawdopodobnie ciąża biochemiczna
    1 cs Lametta
    2 cs Lametta (większa dawka)
    3 cs Lametta + Bemfola (13dc-pęcherzyk 24mm, endometrium 10mm), Ovitrelle
    cykl przerwy 'wakacyjnej' od cs
    4 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (12dc-2 pęcherzyki 21mm, endometrium 8,5), Ovitrelle
    5 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (1 pęcherzyk z lewego, 2 z prawego, endo 7mm)
    6 cs Lametta + Bemfola (zwiększona dawka), metformina, euthyrox, miovelia pcos (dużo małych pęcherzyków do max 14 mm, endometrium 8)
    7 cs Lametta + Bemfola (powrót do mniejszej dawki), metformina, euthyrox, fertistim (jeden pęcherzyk na lewym jajniku 19mm, endo 9mm)

    koniec cs. robimy przerwę, szukamy innego lekarza i wracamy za kilka miesięcy.
  • madziuuulkas Debiutantka
    Postów: 11 8

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Potrzebuje pocieszenia i wsparcia. Moi pierwszy cykl z aromkiem był taki ze urosl mi pecherzyk , dostałam Ovitrelle a mimo to nie pękł, bardzo mnie bolał jajnik po tym zastrzyku i okazało się ze to nie owulacja tylko właśnie to ze on dalej rósł i zmienił się w pecherzyk przetrwały. Teraz drugi cykl z aromkiem i tez dostałam w czwartek Ovitrelle i od wczoraj mnie bolą jajniki i martwię się ze to znowu dlatego ze przerastają a nie pękają :(

  • Wronka Koleżanka
    Postów: 144 19

    Wysłany: 24 czerwca 2023, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaOla90 wrote:
    Dziewczyny nie wierzę własnym oczom, czy to zwidy mam, nie chcę w to uwierzyć... Dzisiaj miałam odstawić progesteron w 25dc i dla picu zrobiłam test z moczu:

    https://zapodaj.net/f274d6eb789c9.jpg.html

    Owu miałam 12/13dc potwierdzoną, bez ovitrelle ale nie wiem jaki pęcherzyk... poleciałam na betę. Oczywiście nie wytrzymałam i z testem od razu pobiegłam do męża 😉 dam znać po becie czy jest jakaś nadzieja bo testy płytkowe wiecie jakie są...

    Czy przy tym cyklu w którym zaszłaś w ciąże letrozol brałaś tylko kilka dni czy aż do owulacji i czy estrofem też?

‹‹ 1231 1232 1233 1234 1235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ