X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Kiniaaa12 Przyjaciółka
    Postów: 120 58

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena96 wrote:
    Mój lekarz też był zdziwony, że mnie tak boli... no ale to chyba nie pierwszy raz to robił więc nie wierzę, że go to serio zdziwilo. Mnie też bolało tragicznie niestety, ale ważne że już po. Ja dzisiaj 8 dc i już wczoraj na teście owulacyjnym była kreska... nie bardzo mocna ale widoczna. Ciekawe kiedy przyjdzie w tym cyklu owulacja bo wychodzi na to, że bardzo szybko reaguje na aromek. Nawet nie skończylam go brac a testy juz prawie pozytywne...
    To pewnie niedługo u Ciebie będzie, rób codziennie rano i wieczorem to na pewno wyłapiesz😊 idziemy podobnie z cyklem, u mnie dziś 9 dzień. Ja jeszcze nie robię testów, myślę że w przyszłym tygodniu zacznę.Wczoraj był pęcherzyk na monitoringu, ale nawet z tego wszystkiego nie wiem jaki rozmiar ani gdzie dokładnie 😅 w poniedziałek wizyta więc pewnie coś więcej się dowiem. Ostatnio u mnie była owulacja w 14 dc, ciekawe jak będzie teraz.

  • Milena96 Autorytet
    Postów: 330 349

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio mialam owulacje 16dc, ale brałam wtedy aromek wyjątkowo pozniej bo od 7 do 11 dnia. a teraz już od 5 do 9, więc spodziewam sie szybszej owulacji. Pewnie gdzieś okolo 13-14 dnia. W sumie to się ciesze, że przy tych lekach cykle są krótsze bo jest potencjalnie więcej szans na ciąże, a jeśli nie wyjdzie to szybciej się przejdzie do inseminacji.

    Pala34 lubi tę wiadomość

    Starania od 2022.
    Kwiecień 2023 - pierwsza wizyta w klinice. Wykryte PCOS, badania hormonalne.
    Maj 23 - HyFoSy - jajowody drożne
    Nasienie w normie.
    I cykl Aromek: owulacja podwójna z obu jajników.
    II cykl Aromek: owulacja podwójna z obu jajników.
    III cykl Aromek: owulacja była.
    IV cykl Aromek: owulacja z lewego jajnika.
    V cykl Aromek: owulacja z lewego jajnika.
    Zły wynik cytologii: ASC, LSIL. Podejrzenie CIN 1. Badanie HPV DNA i białek - wykryte HPV typ 56, CinTec niestety dodatni.
    10.10.23r. - ⏸️
    11.10.23r. - beta 1527
    16.10.23r. - beta 8418
    17.10.23r. Kolposkopia i wycinki.
    30.10. 23r. CRL 1,55cm, ❤️ 155/min, wynik kolposkopii nienajgorszy, biopsja dobra.
    20.11.23r. CRL 4,44cm, ❤️ 164/min.
    8.12.23r. CRL 7cm, ❤️ 158/min.
    18.12.23r. Synek ❤️
    15.01. 24r. 311 gram bobasa
    19.02.24r. 700 gram chłopca ❤️
    19.03.24r. 1300gram ❤️
    15.04.24r. 2 kg ❤️
  • Kiniaaa12 Przyjaciółka
    Postów: 120 58

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że tak. Choć mam nadzieję, że uda się naturalnie. Oby tak było 🙂 a jak tam u Was dziewczyny? Pala, Nisia, Paula - beta ładnie przyrasta? 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2023, 15:10

    Pala34 lubi tę wiadomość

  • kasia Autorytet
    Postów: 335 136

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 8 dzień cyklu, we wtorek jadę na usg żeby zerknąć na jakim etapie jesteśmy i czy są pęcherzyki.

    Dziewczyny, czy macie problem z śluzem przy staraniach ze stymulowanymi cyklami? Ja przy naturalnych byłam na maxa mokra, przy letrozolu jest problem mimo regularnym braniu oleju z wiesiołka :/ kupiłam neutralny, polecany żel, niby o neutralbym ph też, ale obawiam się że to wpłynie na plemniki z kolei :/

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • aśś Autorytet
    Postów: 915 1247

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milena96 wrote:
    Mój lekarz też był zdziwony, że mnie tak boli... no ale to chyba nie pierwszy raz to robił więc nie wierzę, że go to serio zdziwilo. Mnie też bolało tragicznie niestety, ale ważne że już po. Ja dzisiaj 8 dc i już wczoraj na teście owulacyjnym była kreska... nie bardzo mocna ale widoczna. Ciekawe kiedy przyjdzie w tym cyklu owulacja bo wychodzi na to, że bardzo szybko reaguje na aromek. Nawet nie skończylam go brac a testy juz prawie pozytywne...

    Ja się tez naczytalam na internecie, ale koniec końców prawie nic nie bolalo, potem wrocilam normalnie sama autem do domu, wiec wiecej strachu niz to warte :)

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Kiniaaa12 Przyjaciółka
    Postów: 120 58

    Wysłany: 10 czerwca 2023, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Ja się tez naczytalam na internecie, ale koniec końców prawie nic nie bolalo, potem wrocilam normalnie sama autem do domu, wiec wiecej strachu niz to warte :)
    To chyba zależy od organizmu i stanu jajowodów. Bo ja ogólnie mam dość wysoki próg bólu, a wczoraj to badanie było dla mnie bardzo bolesne 😕 mogę powiedzieć, że jeden z najgorszych bóli jakie miałam. W drodze do domu aż mnie mdliło. Więc myślę , że każda z nas inaczej to może przechodzić. Zazdroszczę, że Ciebie nie bolało 😁 ja okropnie wspominam niestety

  • Patty23 Koleżanka
    Postów: 58 19

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, długi ten wątek a lupka nie pomogła. Jest tu ktoś kto miał dołożoną Bemfole do letrazolu (Lametta)? Zaczynam właśnie taki cykl a muszę powiedzieć, że nienawidzę igieł (zrobiło mi się słabo na szczepionce na Covid, ale za to dzielnie zniosłam wszystkie pobrania na krzywą insulinową) i zastanawiam się czy sobie poradzę. Byłyście pierwszy raz u pielęgniarki czy próbowałyście same?

    Starania od 2022, w klinice od 3.2023.
    AMH 7,26, PCOS, IO
    2.2023 - prawdopodobnie ciąża biochemiczna
    1 cs Lametta
    2 cs Lametta (większa dawka)
    3 cs Lametta + Bemfola (13dc-pęcherzyk 24mm, endometrium 10mm), Ovitrelle
    cykl przerwy 'wakacyjnej' od cs
    4 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (12dc-2 pęcherzyki 21mm, endometrium 8,5), Ovitrelle
    5 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (1 pęcherzyk z lewego, 2 z prawego, endo 7mm)
    6 cs Lametta + Bemfola (zwiększona dawka), metformina, euthyrox, miovelia pcos (dużo małych pęcherzyków do max 14 mm, endometrium 8)
    7 cs Lametta + Bemfola (powrót do mniejszej dawki), metformina, euthyrox, fertistim (jeden pęcherzyk na lewym jajniku 19mm, endo 9mm)

    koniec cs. robimy przerwę, szukamy innego lekarza i wracamy za kilka miesięcy.
  • kasia Autorytet
    Postów: 335 136

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patty23 wrote:
    Hej, długi ten wątek a lupka nie pomogła. Jest tu ktoś kto miał dołożoną Bemfole do letrazolu (Lametta)? Zaczynam właśnie taki cykl a muszę powiedzieć, że nienawidzę igieł (zrobiło mi się słabo na szczepionce na Covid, ale za to dzielnie zniosłam wszystkie pobrania na krzywą insulinową) i zastanawiam się czy sobie poradzę. Byłyście pierwszy raz u pielęgniarki czy próbowałyście same?

    Hej, ja nie miałam czegoś takiego, jedyne zastrzyki jakie biorę to ovitrelle jak już pęcherzyk jest duży. Z tego co czytam to bemfola to co innego, to też się wstrzykuje w brzuch? Jeżeli tak - to ja z ovi mam już pełen luz, ale nie ukrywam że na początku się stresowalam. Ja robię sobie delikatnie fałdkę ze skóry i wbijam, szczerze mówiac te igiełki są tak cienkie, że nic nie czuję. Poradzisz sobie :) Ja robię sama, raz robiła mi pielęgniarka i też było ok. Jeżeli bardzo Cię to stresuje, to lepiej podejść do gabinetu i oszczędzić sobie stresu.

    Ja dzisiaj 11 d.c., 2 pęcherzyki w prawym jajniku tym razem. w czwartek właśnie będę miała przyjemność znowu zażyć ovitrelle i zacznie sie festiwal seksu od jutra już :P szczerze mówiąc w poniedziałek lecę na urlop i może 1 raz uda mi się wyłączyć kompletnie głowę od tego. Nie będę już miała kolejnej wizyty aż do następnego cyklu, bo nie będzie mnie w Polsce. Może to i dobrze się złoży wszystko, zobaczymy :)

    👩 31 -PCOS, niedoczynność tarczycy, hashimoto
    🧔 32 - wyniki nasienia w normie

    Starania od września 2021:
    -27.02. - histeroskopia, laparoskopia, kontrola drożności jajowodów (drożne), el-kauteryzacja jajników

    Naturalne owulacje, pęcherzyki pękające po ovitrelle
    14.07. - iui
  • Tika Przyjaciółka
    Postów: 150 28

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Czy w 23dc poziom progesteronu 19ng/ml to wynik prawidłowy czy z wysoki?
    Stymulacja lametta.

    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tika wrote:
    Cześć,
    Czy w 23dc poziom progesteronu 19ng/ml to wynik prawidłowy czy z wysoki?




    Wynik oznacza że owulacja się odbyła.

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Tika Przyjaciółka
    Postów: 150 28

    Wysłany: 13 czerwca 2023, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia94 wrote:
    Tika wrote:
    Cześć,
    Czy w 23dc poziom progesteronu 19ng/ml to wynik prawidłowy czy z wysoki?




    Wynik oznacza że owulacja się odbyła.
    Dziękuję to cieszę z wyniku. Naczytałam się że za, wysoki może świadczyć o torbieli.

    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
  • aśś Autorytet
    Postów: 915 1247

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tika wrote:
    Dziękuję to cieszę z wyniku. Naczytałam się że za, wysoki może świadczyć o torbieli.

    Jeżeli powstała torbiel krwotoczna to progesteron też jest wtedy produkowany z tego co wiem, najlepiej pójść na minitoring i zrobić progesteron, wtedy sytuacja jest klarowna ;)

    Tika lubi tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Pala34 Ekspertka
    Postów: 319 91

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniaaa12 wrote:
    Pewnie, że tak. Choć mam nadzieję, że uda się naturalnie. Oby tak było 🙂 a jak tam u Was dziewczyny? Pala, Nisia, Paula - beta ładnie przyrasta? 😊

    Hej. U mnie tak sobie jestem załamana test negatywny wyszedł 😭. Teraz mam cykl bez lametty i zobaczymy co z tego wyjdzie.

  • Tika Przyjaciółka
    Postów: 150 28

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Jeżeli powstała torbiel krwotoczna to progesteron też jest wtedy produkowany z tego co wiem, najlepiej pójść na minitoring i zrobić progesteron, wtedy sytuacja jest klarowna ;)

    Dzięki za informacje. Właśnie miałam tylko wizytę w 11dc i mam się zgłosić dopiero w kolejnym jeśli nic się nie zadzieje. Teraz w 24dc to już trochę za późno.

    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
  • aśś Autorytet
    Postów: 915 1247

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tika wrote:
    Dzięki za informacje. Właśnie miałam tylko wizytę w 11dc i mam się zgłosić dopiero w kolejnym jeśli nic się nie zadzieje. Teraz w 24dc to już trochę za późno.

    Warto w jednym cyklu zrobic kilka monitoringow, zeby miec pewność ze pęcherzyki ladnie rosna, ze ladnie pekaja (jesli nie to podajemy zastrzyk np. z ovitrellu), przy okazji sprawdzam czy mamy ladne cialko zolte, a potem po 7 dniach +-1 robimy proga, zeby sprawdzic czy owulacja faktycznie byla :)

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Kiniaaa12 Przyjaciółka
    Postów: 120 58

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pala34 wrote:
    Hej. U mnie tak sobie jestem załamana test negatywny wyszedł 😭. Teraz mam cykl bez lametty i zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Przykro mi 😔 nie poddawaj się, jesteś już na pewno coraz bliżej. A tam był cień kreski kiedyś u Ciebie tak? Może to cb?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2023, 21:12

  • Kiniaaa12 Przyjaciółka
    Postów: 120 58

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Warto w jednym cyklu zrobic kilka monitoringow, zeby miec pewność ze pęcherzyki ladnie rosna, ze ladnie pekaja (jesli nie to podajemy zastrzyk np. z ovitrellu), przy okazji sprawdzam czy mamy ladne cialko zolte, a potem po 7 dniach +-1 robimy proga, zeby sprawdzic czy owulacja faktycznie byla :)
    To prawda, najlepiej monitorować dokładnie ten czas okołoowulacyjny. Ja obecnie jestem w 13 DC i już dziś był drugi monitoring. W piątek jeszcze jeden, bo niestety pęcherzyk jeszcze nie pękł, ma 22 mm. Ja co miesiąc mam tak około 3 monitoringi, dopóki nie zobaczy lekarz że pęcherzyk pękł, to mnie monitoruje 😉

  • Patty23 Koleżanka
    Postów: 58 19

    Wysłany: 14 czerwca 2023, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia wrote:
    Hej, ja nie miałam czegoś takiego, jedyne zastrzyki jakie biorę to ovitrelle jak już pęcherzyk jest duży. Z tego co czytam to bemfola to co innego, to też się wstrzykuje w brzuch? Jeżeli tak - to ja z ovi mam już pełen luz, ale nie ukrywam że na początku się stresowalam. Ja robię sobie delikatnie fałdkę ze skóry i wbijam, szczerze mówiac te igiełki są tak cienkie, że nic nie czuję. Poradzisz sobie :) Ja robię sama, raz robiła mi pielęgniarka i też było ok. Jeżeli bardzo Cię to stresuje, to lepiej podejść do gabinetu i oszczędzić sobie stresu.

    Ja dzisiaj 11 d.c., 2 pęcherzyki w prawym jajniku tym razem. w czwartek właśnie będę miała przyjemność znowu zażyć ovitrelle i zacznie sie festiwal seksu od jutra już :P szczerze mówiąc w poniedziałek lecę na urlop i może 1 raz uda mi się wyłączyć kompletnie głowę od tego. Nie będę już miała kolejnej wizyty aż do następnego cyklu, bo nie będzie mnie w Polsce. Może to i dobrze się złoży wszystko, zobaczymy :)

    No ja do pęcherzyków jeszcze nie doszłam i stad ta bemfola. Póki co byłam na samej lamettcie i lekarz w 11dc mówił, że reakcja za słaba i raczej owulacji nie będzie wiec nawet nie zapraszał na kolejny monitoring tylko wystawiał receptę. Zobaczymy co powie tym razem.

    Starania od 2022, w klinice od 3.2023.
    AMH 7,26, PCOS, IO
    2.2023 - prawdopodobnie ciąża biochemiczna
    1 cs Lametta
    2 cs Lametta (większa dawka)
    3 cs Lametta + Bemfola (13dc-pęcherzyk 24mm, endometrium 10mm), Ovitrelle
    cykl przerwy 'wakacyjnej' od cs
    4 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (12dc-2 pęcherzyki 21mm, endometrium 8,5), Ovitrelle
    5 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (1 pęcherzyk z lewego, 2 z prawego, endo 7mm)
    6 cs Lametta + Bemfola (zwiększona dawka), metformina, euthyrox, miovelia pcos (dużo małych pęcherzyków do max 14 mm, endometrium 8)
    7 cs Lametta + Bemfola (powrót do mniejszej dawki), metformina, euthyrox, fertistim (jeden pęcherzyk na lewym jajniku 19mm, endo 9mm)

    koniec cs. robimy przerwę, szukamy innego lekarza i wracamy za kilka miesięcy.
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 17 czerwca 2023, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chciałam tylko dać znać że wczoraj o 12.53 na świat przyszedł mój Synek Maksymilian 😊 każdej z Was życzę aby już niedługo podzieliła się taką samą informacją 🤞🤞🤞

    Anika89, Kikulek1994, Milena96, Helcia lubią tę wiadomość

  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 17 czerwca 2023, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mujer wrote:
    Hej dziewczyny, chciałam tylko dać znać że wczoraj o 12.53 na świat przyszedł mój Synek Maksymilian 😊 każdej z Was życzę aby już niedługo podzieliła się taką samą informacją 🤞🤞🤞
    Moje gratulacje 😍🥰. Jak się czujecie? Wszystko dobrze?

‹‹ 1230 1231 1232 1233 1234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ