X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Patty23 Koleżanka
    Postów: 58 19

    Wysłany: 29 listopada 2023, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anika89 wrote:
    Dokładnie, myślę, że to też zależy od podejścia lekarzy. Mój np powiedział, ze skoro nie mam własnych owulacji, to będziemy się stymulować do skutku. Nie rozumiem lekarzy, którzy po kilku stymulacjach rzucają hasło "in vitro". Jeśli nie były np po drodze wykorzystane wszystkie możliwe metody, jak np drożnośc, czy w niektórych przypadkach laparoskopia, to dlaczego od razu uciekać się do tak kosztownych rozwiązań. Organizm ludzki to nie jest maszyna, która się ustawi i ma działać według jakiegoś schematu. Trzeba dać sobie czas, ja miałam stymulacje przez rok, z początku na Clo, a potem na zmianę Clo i letrozole i Mój gin co miesiąc mi powtarzał, że dzwonie i informuję go o pozytywnym teście, pomimo, że sporo się do niego nachodziłam.

    Myślę że to bardziej chodzi o to, że jeśli owulacje są, nawet jeśli trzeba im pomóc lekami a nie ma ciąży po powiedzmy 6 cyklach tzn że może być jakiś inny problem i wtedy dalsza diagnostyka albo in vitro.

    Agusia94 lubi tę wiadomość

    Starania od 2022, w klinice od 3.2023.
    AMH 7,26, PCOS, IO
    2.2023 - prawdopodobnie ciąża biochemiczna
    1 cs Lametta
    2 cs Lametta (większa dawka)
    3 cs Lametta + Bemfola (13dc-pęcherzyk 24mm, endometrium 10mm), Ovitrelle
    cykl przerwy 'wakacyjnej' od cs
    4 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (12dc-2 pęcherzyki 21mm, endometrium 8,5), Ovitrelle
    5 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (1 pęcherzyk z lewego, 2 z prawego, endo 7mm)
    6 cs Lametta + Bemfola (zwiększona dawka), metformina, euthyrox, miovelia pcos (dużo małych pęcherzyków do max 14 mm, endometrium 8)
    7 cs Lametta + Bemfola (powrót do mniejszej dawki), metformina, euthyrox, fertistim (jeden pęcherzyk na lewym jajniku 19mm, endo 9mm)

    koniec cs. robimy przerwę, szukamy innego lekarza i wracamy za kilka miesięcy.
  • Eilla Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 listopada 2023, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem dwa cykle na letrozolu i zdecydowałam się tutaj napisać bo zastanawiam się czy też macie bardzo regularne miesiączki po nim, bardzo mocne i krótkie? Skąd mam mieć pewność, że w tym cyklu się nie udało? Robić test pomimo krwawienia? Mam zalecane łykanie już od 3 dnia cyklu więc czasu na rozeznanie się dużo nie mam. Zawsze jest myśl „czy plamienie implantacyjne może być takie silne”, jak to jest u was?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2023, 05:57

  • aśś Autorytet
    Postów: 915 1247

    Wysłany: 30 listopada 2023, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patty23 wrote:
    Myślę że to bardziej chodzi o to, że jeśli owulacje są, nawet jeśli trzeba im pomóc lekami a nie ma ciąży po powiedzmy 6 cyklach tzn że może być jakiś inny problem i wtedy dalsza diagnostyka albo in vitro.
    Czasami lekarze od razu pchają na in vitro, zamiast szukac przyczyny, tak jest latwiej... a nawet owulacje nie wystarczaja do zajscia w ciaze, jest wiele innych czynnikow ktore musza zagrać w tym samym czasie...

    Anika89 lubi tę wiadomość

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • aśś Autorytet
    Postów: 915 1247

    Wysłany: 30 listopada 2023, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eilla wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem dwa cykle na letrozolu i zdecydowałam się tutaj napisać bo zastanawiam się czy też macie bardzo regularne miesiączki po nim, bardzo mocne i krótkie? Skąd mam mieć pewność, że w tym cyklu się nie udało? Robić test pomimo krwawienia? Mam zalecane łykanie już od 3 dnia cyklu więc czasu na rozeznanie się dużo nie mam. Zawsze jest myśl „czy plamienie implantacyjne może być takie silne”, jak to jest u was?
    Miesiaczke liczy sie zawsze od żywej krwi, a nie od plamienia. A jak jest juz krew to nie ma sensu testować. Jak nie bierzesz zastrzyków na pekanie to tak 10 dni po owulacji mozna testować.

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Eilla Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 listopada 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Miesiaczke liczy sie zawsze od żywej krwi, a nie od plamienia. A jak jest juz krew to nie ma sensu testować. Jak nie bierzesz zastrzyków na pekanie to tak 10 dni po owulacji mozna testować.

    Dzięki za odpowiedź, teraz moje pytanie wydaje się głupie 🫣 ale emocje rządzą się swoimi prawami.

  • aśś Autorytet
    Postów: 915 1247

    Wysłany: 30 listopada 2023, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eilla wrote:
    Dzięki za odpowiedź, teraz moje pytanie wydaje się głupie 🫣 ale emocje rządzą się swoimi prawami.
    Nie ma glupich pytań 🙂 jak coś potrzebujesz to śmiało, pomogę jak bede wiedziała 🙂

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Dzastix Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 30 listopada 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Jestem tu nowa. Czytam już od jakiegoś czasu wasze wpisy..
    Z mężem staramy się od ponad roku. W zeszłym cyklu w 18 dniu lekarz zalecił nam zastrzyk ovitrelle. Niestety nic z tego nie wyszło i od 2 do 6 dc kazał brać aromek. Dziś [9dc] miałam usg. Pecherzyk 13 mm, ale lekarz powiedział,że martwi go moje cienkie endometrium, które wynosi 8mm. Powiedział,że nie wie do końca czy tak zareagowałam na aromek czy taka moja natura. I zmartwił mnie mówiąc, że jeśli taka moja natura to nie ma dużego pola do popisu jeśli chodzi o leczenie... we wtorek mam iść na kolejne usg ,żeby zobaczyć jak się sprawy mają. Czy któraś z Was miała taka sytuację? Czy to 8mm endometrium w 9 dc rzeczywiście jest takie tragiczne?
    Sama już nie wiem co mam myśleć, płakać mi się chce po tych jego słowach..

  • Patty23 Koleżanka
    Postów: 58 19

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aśś wrote:
    Czasami lekarze od razu pchają na in vitro, zamiast szukac przyczyny, tak jest latwiej... a nawet owulacje nie wystarczaja do zajscia w ciaze, jest wiele innych czynnikow ktore musza zagrać w tym samym czasie...

    No wiem, mój też mi powiedział, że następnym krokiem jest in vitro. Trochę to rozumiem, bo po co zlecać różne badania i szukać po omacku jak można skrócić drogę i ominąć część zapłodnienia i ewentualnie szukać przyczyn niepowodzeń z zagnieżdżeniem. Mój dr też mówił że często przy wysokim AMH jest gorsza jakość komórek i przy in vitro mogą od razu to wychwycić. Co oczywiście nie zmienia faktu, że nie każdy od razu chce przechodzić do in vitro. Ja właśnie będę też zmieniać lekarza, bo brakowało mi takiego podejścia, żeby próbować coś poprawić ‚naturalnie’. Zlecić suple, diagnostykę. Skupia się mega na samym efekcie-ciąży, a niekoniecznie żeby zaradzić przyczynie i pomóc naturalnie zajść w ciążę. Wiadomo, że nie zawsze się da, ale ja akurat byłabym spokojniejsza jakbym wyczerpała przynajmniej większość opcji. Chociaż wiem że są też dziewczyny, które szybko chcą przejść do in vitro bo zależy im na efekcie.

    Starania od 2022, w klinice od 3.2023.
    AMH 7,26, PCOS, IO
    2.2023 - prawdopodobnie ciąża biochemiczna
    1 cs Lametta
    2 cs Lametta (większa dawka)
    3 cs Lametta + Bemfola (13dc-pęcherzyk 24mm, endometrium 10mm), Ovitrelle
    cykl przerwy 'wakacyjnej' od cs
    4 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (12dc-2 pęcherzyki 21mm, endometrium 8,5), Ovitrelle
    5 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (1 pęcherzyk z lewego, 2 z prawego, endo 7mm)
    6 cs Lametta + Bemfola (zwiększona dawka), metformina, euthyrox, miovelia pcos (dużo małych pęcherzyków do max 14 mm, endometrium 8)
    7 cs Lametta + Bemfola (powrót do mniejszej dawki), metformina, euthyrox, fertistim (jeden pęcherzyk na lewym jajniku 19mm, endo 9mm)

    koniec cs. robimy przerwę, szukamy innego lekarza i wracamy za kilka miesięcy.
  • Patty23 Koleżanka
    Postów: 58 19

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastix wrote:
    Cześć Dziewczyny. Jestem tu nowa. Czytam już od jakiegoś czasu wasze wpisy..
    Z mężem staramy się od ponad roku. W zeszłym cyklu w 18 dniu lekarz zalecił nam zastrzyk ovitrelle. Niestety nic z tego nie wyszło i od 2 do 6 dc kazał brać aromek. Dziś [9dc] miałam usg. Pecherzyk 13 mm, ale lekarz powiedział,że martwi go moje cienkie endometrium, które wynosi 8mm. Powiedział,że nie wie do końca czy tak zareagowałam na aromek czy taka moja natura. I zmartwił mnie mówiąc, że jeśli taka moja natura to nie ma dużego pola do popisu jeśli chodzi o leczenie... we wtorek mam iść na kolejne usg ,żeby zobaczyć jak się sprawy mają. Czy któraś z Was miała taka sytuację? Czy to 8mm endometrium w 9 dc rzeczywiście jest takie tragiczne?
    Sama już nie wiem co mam myśleć, płakać mi się chce po tych jego słowach..

    Myślę, że 8mm nie jest tak złe. Mi przy 7 w 11dc kręcił nosem. Przy poniżej 6 raczej nie dojdzie do zagnieżdżenia, ale twoja 8 myślę, że nie powinna sprawić, że na pewno nic z tego nie wyjdzie. Jedz awokado, orzechy (szczególnie brazylijskie), morele i dodaj Wit c i powinno podbić ;)

    Starania od 2022, w klinice od 3.2023.
    AMH 7,26, PCOS, IO
    2.2023 - prawdopodobnie ciąża biochemiczna
    1 cs Lametta
    2 cs Lametta (większa dawka)
    3 cs Lametta + Bemfola (13dc-pęcherzyk 24mm, endometrium 10mm), Ovitrelle
    cykl przerwy 'wakacyjnej' od cs
    4 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (12dc-2 pęcherzyki 21mm, endometrium 8,5), Ovitrelle
    5 cs Lametta + Bemfola, metformina i euthyrox (1 pęcherzyk z lewego, 2 z prawego, endo 7mm)
    6 cs Lametta + Bemfola (zwiększona dawka), metformina, euthyrox, miovelia pcos (dużo małych pęcherzyków do max 14 mm, endometrium 8)
    7 cs Lametta + Bemfola (powrót do mniejszej dawki), metformina, euthyrox, fertistim (jeden pęcherzyk na lewym jajniku 19mm, endo 9mm)

    koniec cs. robimy przerwę, szukamy innego lekarza i wracamy za kilka miesięcy.
  • aśś Autorytet
    Postów: 915 1247

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastix wrote:
    Cześć Dziewczyny. Jestem tu nowa. Czytam już od jakiegoś czasu wasze wpisy..
    Z mężem staramy się od ponad roku. W zeszłym cyklu w 18 dniu lekarz zalecił nam zastrzyk ovitrelle. Niestety nic z tego nie wyszło i od 2 do 6 dc kazał brać aromek. Dziś [9dc] miałam usg. Pecherzyk 13 mm, ale lekarz powiedział,że martwi go moje cienkie endometrium, które wynosi 8mm. Powiedział,że nie wie do końca czy tak zareagowałam na aromek czy taka moja natura. I zmartwił mnie mówiąc, że jeśli taka moja natura to nie ma dużego pola do popisu jeśli chodzi o leczenie... we wtorek mam iść na kolejne usg ,żeby zobaczyć jak się sprawy mają. Czy któraś z Was miała taka sytuację? Czy to 8mm endometrium w 9 dc rzeczywiście jest takie tragiczne?
    Sama już nie wiem co mam myśleć, płakać mi się chce po tych jego słowach..
    7 mm to jest grubosc wystarczajaca w dniu owulacji, zeby zarodek sie zagnieździł, wircjak masz 8 mm to jestes juz ponad norme i nie ma co panikować 🙂

    Rozpoczęcie starań 06.2022
    💁‍♀️PCOS, owulacja przywrócona na stymulacji, oba jajowody drożne,
    Lametta 5-9 dc 1x2, NAC 5-9 dc 3x1, Proovulin, Resweratrol (250 mg), omega 3 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), Wit D3, Wiesiołek 1- 12 dc 3x1, L-arginina 6-12 dc 3x2, Wit E 1-12 dc 3x1, Pregna start, selen 100 mcg, cynk 30 mg, wit C 1000 mg, zioła ojca Sroki, Ovitrelle x2
    Trombofilia:
    MTHFR_677C>T Układ homozygotyczny ❌️
    PAI-1 4G Układ heterozygotyczny ❌️

    14 cykl stymulowany (wczesniej prawie 2 lata)
    💁‍♂️
    L- karnityna 3x1 (1800 mg), L- arginina 3x2 (3000 mg), acetyl L-karnityna 2x1 (1000 mg), Q10 3x1 (600 mg), selen 100 mcg, wit E 1x1, likopen 1x1 (20 mg), NAC 2x1 (1000 mg), omega 3 2x1 (EPA 1000 mg, DHA 500 mg), smoothie + zmielone siemie lniane z dodatkiem oleju z czarnuszki
    Morfologia nadal 1%, ale w normie w przeliczeniu na ejakulat,
    DFI 15%, HBA 74%, MAR test 0%
  • Dzastix Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny! 🩷Podniosłyście mnie na duchu ! Idę zaraz do sklepu po orzechy

  • Tika Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastix wrote:
    Dzięki Dziewczyny! 🩷Podniosłyście mnie na duchu ! Idę zaraz do sklepu po orzechy


    Polecam też lampkę czerwonego wytrawnego wina do owulacji pić 😊

    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
  • Mujer Autorytet
    Postów: 320 338

    Wysłany: 1 grudnia 2023, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzastix wrote:
    Cześć Dziewczyny. Jestem tu nowa. Czytam już od jakiegoś czasu wasze wpisy..
    Z mężem staramy się od ponad roku. W zeszłym cyklu w 18 dniu lekarz zalecił nam zastrzyk ovitrelle. Niestety nic z tego nie wyszło i od 2 do 6 dc kazał brać aromek. Dziś [9dc] miałam usg. Pecherzyk 13 mm, ale lekarz powiedział,że martwi go moje cienkie endometrium, które wynosi 8mm. Powiedział,że nie wie do końca czy tak zareagowałam na aromek czy taka moja natura. I zmartwił mnie mówiąc, że jeśli taka moja natura to nie ma dużego pola do popisu jeśli chodzi o leczenie... we wtorek mam iść na kolejne usg ,żeby zobaczyć jak się sprawy mają. Czy któraś z Was miała taka sytuację? Czy to 8mm endometrium w 9 dc rzeczywiście jest takie tragiczne?
    Sama już nie wiem co mam myśleć, płakać mi się chce po tych jego słowach..

    Ja w szczęśliwym cyklu przy pęcherzyku 18mm miałam endometrium 7mm więc 8mm to bardzo ładnie :) tym bardziej, że jeszcze przyrośnie.

  • Dag_ Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 10 grudnia 2023, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Potrzebuje Waszej porady, bo za dużo czytam, zakręciłam się już totalnie i mam wrażenie, że nic nie wiem.

    Jestem drugi cykl na Aromku, (1 tabletka 2 razy dziennie) od 3 do 7 dnia cyklu. Przy pierwszym podejściu (1 tabletka dziennie) pęcherzyków było kilka, ale urosły do 13-14 mm i stanęły. Cykl był bezowulacyjny.

    Jak właściwie działa Aromek? Boję się, że znów przytrafi mi się taka sytuacja i kolejny miesiąc w plecy... Aromek dostalam glownie dlatego, ze samodzielnie produkuje max 1 pecherzyk, endo slabe, cykle sa dlugie, owulacja pozno.

    Czy mogę zrobić coś, aby jakoś wspomóc ten cykl?
    Na co dzień łykam Wiesiołek, resweratrol, Wit. D, wit. B12 i B6, kwasy omega, Acard (to że względu na trombofilie wrodzoną).

  • Tika Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 12 grudnia 2023, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dag_ wrote:
    Cześć Dziewczyny! Potrzebuje Waszej porady, bo za dużo czytam, zakręciłam się już totalnie i mam wrażenie, że nic nie wiem.

    Jestem drugi cykl na Aromku, (1 tabletka 2 razy dziennie) od 3 do 7 dnia cyklu. Przy pierwszym podejściu (1 tabletka dziennie) pęcherzyków było kilka, ale urosły do 13-14 mm i stanęły. Cykl był bezowulacyjny.

    Jak właściwie działa Aromek? Boję się, że znów przytrafi mi się taka sytuacja i kolejny miesiąc w plecy... Aromek dostalam glownie dlatego, ze samodzielnie produkuje max 1 pecherzyk, endo slabe, cykle sa dlugie, owulacja pozno.

    Czy mogę zrobić coś, aby jakoś wspomóc ten cykl?
    Na co dzień łykam Wiesiołek, resweratrol, Wit. D, wit. B12 i B6, kwasy omega, Acard (to że względu na trombofilie wrodzoną).


    Aromek powoduje dojrzewanie pęcherzyków. W zależności od dawki może powodować powstanie więcej niż jednego.
    Powinien Ci też skrócić cykle i przyspieszyc owulację. Mi z 32-35 dni zeszło na 28.

    Witaminy które bierzesz są ok, biorę podobne.

    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
  • Eilla Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadam dzisiaj pytanie z trochę innej beczki. Jak radzicie sobie psychicznie ze staraniami? Pomimo, że biorę leki na owulację od października odnoszę wrażenie, że długo nie wytrzymam tych skrajnych emocji tj. od bycia pełną nadzieji po próbę pogodzenia się z rozczarowaniem. Jak to jest u was?

  • Dzastix Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 grudnia 2023, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj doskonale wiem co czujesz..
    Ja w pazdzierniku dostałam pierwszy raz ovitrelle. Lekarz wtedy powiedział, że jest piękny pecherzyk. Uradowana wróciłam do domu, zrobiłam zastrzyk. Byłam tak pełna nadziei i poczucia,że wszystko się teraz uda... aż tu nagle dostałam @. I byłam w takim szoku,że nie wiedziałam co się dzieje..
    W kolejnym cyklu dostałam już aromek i znów zastrzyk. Obiecałam sobie,że teraz nie będę się nakręcać. Ale wiadomo jak jest..
    My kobiety chyba tak mamy.. niby wiemy jedno, ale działamy inaczej.
    Pamiętaj,że masz prawo do każdych emocji. To nie jest łatwy czas, ale trzeba wierzyć,że w końcu się uda. We właściwym czasie.
    Trzymam kciuki za Ciebie !!

  • Aleks2023 Koleżanka
    Postów: 68 15

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mialyscie droznosc w znieczuleniu miejscowym czy bez? U mnie w klinice daja zastrzyk z ketonalu, zastanawiam sie czy robic, czy jechac do innej gdzie bedzie anestezjolog.

    Dajcie prosze znac.

    Starania od wrzesnia 23
    1. Lametta + NAC+ Ovitrelle 1 pecherzyk dominujacy 24mm
    2. Lametta + NAC+ Ovitrelle 2 pecherzyki 18mm, 23mm
  • Tika Przyjaciółka
    Postów: 151 28

    Wysłany: 14 grudnia 2023, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks2023 wrote:
    Hej dziewczyny, mialyscie droznosc w znieczuleniu miejscowym czy bez? U mnie w klinice daja zastrzyk z ketonalu, zastanawiam sie czy robic, czy jechac do innej gdzie bedzie anestezjolog.

    Dajcie prosze znac.

    Ja miałam bez znieczulenia zwykle HSG. nie bolało.

    1. Lametta
    2. Lametta + ovitrelle
    3. Lametta + ovitrelle
    4. Lametta + ovitrelle + bemfola
  • Alesiamum Przyjaciółka
    Postów: 93 121

    Wysłany: 19 grudnia 2023, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleks2023 wrote:
    Hej dziewczyny, mialyscie droznosc w znieczuleniu miejscowym czy bez? U mnie w klinice daja zastrzyk z ketonalu, zastanawiam sie czy robic, czy jechac do innej gdzie bedzie anestezjolog.

    Dajcie prosze znac.

    Ja miałam z zastrzykiem z ketonalu, nie bolało nic.

    👶 02.2016 moje największe szczęście ♥️
    07.2023 - walczymy o rodzeństwo
    🧑 36
    Hiperprolaktynemia, prawa strona niedrożna
    💊 lametta, dostinex, olej z wiesiołka, NAC, kwas foliowy, Wit D, acard
    🧒38
    Morfologia 2%, odsetek żywych plemników 52%
    💊tenfertilON, NAC, Wit.D, pentohexal, kwas omega 3, acard
‹‹ 1294 1295 1296 1297 1298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ