X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 29 marca 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu dziewczyny, mi się ciągnie ten cykl jak guma w rozciągnietych majtach...
    Myślałam że jak owulacja była wcześniej, to i faza lutealna zostanie ta sama. No i liczyłam na okres w poniedziałek, wtorek. Niestety, menda nie chce przyjść, chociaz od niedzieli zapowiada się niewielkimi kropkami krwi na papierze jak tak dokładniej sprawdzę ;)

    Niechże ten cykl się skonczy bo chcę już następny!!!
    O ciąże być nie może mowy, robiłam wczoraj test, co prawda po południu, siuski na pewno bardzo rozcieńczone, ale mysle ze 14dpo to nawet po południu bladzioch by wyszedł, tym bardziej ze specjalnie kupiłam rossmannowy.

    No nic, mam nadzieje że łaskawa pani zjawi się do końca tygodnia...

    I jeszcze pytanie do Was, zastanawiam się nad braniem lametty od 2dc a nie 3dc, od którego wy bierzecie? Co prawda ostatnio branie od tego 3dc dało dobre efekty, więc zastanawiam się, czy w ogóle kombinować. Jak myślicie? Mój lekarz do którego chodzę na monitoring niestety nie zna się na stymulacji za bardzo ;/

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • miki88 Koleżanka
    Postów: 35 21

    Wysłany: 29 marca 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali ja też uważam, że te cykle strasznie się ciągną i są o wiele za długie :)
    Co do stymulacji- ja zawsze miałam od 3 lub 4 dc, ale moje doświadczenie za duże nie jest (czy to clo czy letrozol) ;)

    Też mam psa- zaraz się okaże, że tu prawie każda zwierzątko w domu posiada!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znowu z ciekawości zatestowalam 10dpo i nic nawet bladziocha tym razem test o czułości 10...zaczynam naprawdę tracić nadzieję...i wiarę w sens tego wszystkiego...

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam od 2 ale to przez to ze słabo reagowałam na lek. (słabo czyli 2 tab dziennie przzez 10 dni - efekt 1 pęcherzyk)

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • Mamma-mia Autorytet
    Postów: 2039 1225

    Wysłany: 29 marca 2017, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz mam wstrzymane starania, ale mialam brac od 2 dc przez 10 dni, bo u mnie tak, jak u Efty lek działa dopiero po 10 dniach wlasnie i kiedy zaczynalam go brac pozniej, o owulacja byla dopiero w 20 dc.

    🤰🏻9+6tc CRL 31 mm
    10+3tc CRL 44mm, 12+5 tc CRL 71mm, 16+5 tc 198 g, 19+5 tc 370g, 20+6 tc 489g
    24+6 810g💗
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 29 marca 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zalecane od 3dc. A czemu chcesz zmienić zalecenia skoro u Ciebie efekty są?

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Natalia01 Autorytet
    Postów: 865 153

    Wysłany: 29 marca 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też od 3dc do 7 miałam ale w tym cyklu gin kazał od 2dc nie wiem czemu bo nie zapytałam.. Może chodziło o wielkość mojego endo w ostatnim cyklu 15,5mm i chciał je "osłabić" zaczynając wcześniej clo + Lamette.. Niestety nie dowiem się bo cykl jednak naturalny.. Napewno nie chodziło mu o moje pęcherzyki bo dobrze reaguje na leki zawsze min. 2 są.

    Dootka_86 lubi tę wiadomość

    19.09-10.10-31.10 szczepienia allo spadło do 0 ;(
    02.2019 - Pasnik immunologia
    08.2018 - korekta isthmocele -laparotomia
    01.2018- Angelius Provita
    alloMLR 13% -> 0
    Genotyp KIR-bx - implantacyjne są
    ANA2 1:100 typ-ziarnisty,
    NK 5% - test IMK
    Subpopulacja limfocytów,
    anty-TPO 0,38. anty-TG 0,82
    homocysteina było 8,20->9,20
    Prolaktyna 22
    kwas foliowy 13,73ng/ml
    wit d 44,5mg/ml
    Tsh 1,422 Ft3 2,52 Ft4 1,09
    Wolny testosteron 1,48 pH/ml
    p/c przeciw kardiolipinie - ujemne
    p/c p.antygenom jajnika - ujemne
    p/c p. plemnikom,
    17-prog 2,17 -> 1,52
    Dhea-s- 449 -> 413 - za wysokie
    SHBG- 15,32 za niskie - min 32,
    Androstendion 1,81 ng/ml
    Mycoplasma, ureoplasma, gbs, chlamydia, insulina, glukoza, Laparoskopia x2 , histero, toxo IgG,IgM, rózyczka,
    Mąż - test MAR, HBA, SCA, defragmentacja - ok
    Syn ur w 2011 ciąża naturalna - od tego czasu beta nie drgnęła
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali ja miałam pierwszy raz zapisane lamette więc kompletnie nie pomogę od kiedy powinnaś wziąść.

    Dotka nie trać nadziei.. <3

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Ja mam zalecane od 3dc. A czemu chcesz zmienić zalecenia skoro u Ciebie efekty są?
    No własnie...czemu????
    :)
    Zostawię jak jest, skoro ostatnio podziałało. A skoro jeszcze to działa długofalowo, to może tym razem doczekam się 3 pęcherzyków :D

    Asia87 lubi tę wiadomość

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia01 wrote:
    Ja też od 3dc do 7 miałam ale w tym cyklu gin kazał od 2dc nie wiem czemu bo nie zapytałam.. Może chodziło o wielkość mojego endo w ostatnim cyklu 15,5mm i chciał je "osłabić" zaczynając wcześniej clo + Lamette.. Niestety nie dowiem się bo cykl jednak naturalny.. Napewno nie chodziło mu o moje pęcherzyki bo dobrze reaguje na leki zawsze min. 2 są.

    No własnie, u mnie i pecherzyki i edno było ok, więc nie bede zmieniać ;)

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 29 marca 2017, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali Życzę trzech pęcherzyków i by wszystko pięknie maluszkiem się skończyło :)

    Mama-Ali lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Mama-Ali Autorytet
    Postów: 1359 1406

    Wysłany: 29 marca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka_86 wrote:
    Ja znowu z ciekawości zatestowalam 10dpo i nic nawet bladziocha tym razem test o czułości 10...zaczynam naprawdę tracić nadzieję...i wiarę w sens tego wszystkiego...
    Dootka, zobacz sobie w galerię jak jest mało testów z 10dpo. Nawet te z 11 dnia sa bladziochami. Ja powtarzam się ciagle ale z córą miałam 11dpo bete 7. Poszłam na czuja bardziej bo temperatura była cały czas powyżej 37. Nie trać nadziei i poczekaj teraz ze dwa dni.

    ex2bgu1r0a0mqp77.png

    f2wl3e5eiokd3igu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-Ali wrote:
    Dootka, zobacz sobie w galerię jak jest mało testów z 10dpo. Nawet te z 11 dnia sa bladziochami. Ja powtarzam się ciagle ale z córą miałam 11dpo bete 7. Poszłam na czuja bardziej bo temperatura była cały czas powyżej 37. Nie trać nadziei i poczekaj teraz ze dwa dni.
    Temp wróciła na 37.09...dwa dni było 36.9 nizsze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Mama-Ali ja miałam pierwszy raz zapisane lamette więc kompletnie nie pomogę od kiedy powinnaś wziąść.

    Dotka nie trać nadziei.. <3
    Chyba trzeba pomyśleć o in vitro po prostu...tylko kasa strasznie duza jak na moja wypłatę...:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 15:45

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny jestem po usg (pojechałam do innego lekarza - zostaje u niego tzn chce zeby on prowadził moją ciąże) ale do rzeczy. na usg wszytko idealnie, a między nogami cipucha :) tak się cieszę :D

    Dootka_86, Alisa, Bea_, Zuza2323, miki88, Asia87, Mama-Ali, Natalia01, Mamma-mia lubią tę wiadomość

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    dziewczyny jestem po usg (pojechałam do innego lekarza - zostaje u niego tzn chce zeby on prowadził moją ciąże) ale do rzeczy. na usg wszytko idealnie, a między nogami cipucha :) tak się cieszę :D
    Ale pięknie:) dziewczynka :)

    efta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efta wrote:
    dziewczyny jestem po usg (pojechałam do innego lekarza - zostaje u niego tzn chce zeby on prowadził moją ciąże) ale do rzeczy. na usg wszytko idealnie, a między nogami cipucha :) tak się cieszę :D
    Efcia - ja milczałam odnośnie Pappy bo wiem ze to tylko czysta statystyka itd. Ja akurat tego badania nie robiłabym.Już niejednej ta cała Pappa krwi napsuła.
    W kazdym razie od początku wiedziałam że nosisz zdrowe dziecię pod sercem.

    Bardzo bardzo cieszę się że wszystko dobrze <3. Co Cię tak wzięło na innego gina???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 18:12

  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alisa , bo ten mój taki ... taki ... no słabą wiedzę ma. jak mu powiedziałam , że mam mutację to nie wiedział z czym to się je i szczerze powiedział, że się na tym nie zna. No i trochę mnie zawiódł przy pierwszej ciązy , bo nie zauwazył słabych przepływów w pępowinie... gdyby nie to, że trafiłam do szpitala z nadciśnieniem to mogłoby się to źle skończyć.
    No i na początku wybrałam innego lekarza prowadzącego ale okazał się być takim gburem że odechciało mi się do niego chodzić w szególności po pytaniu "a po co pani do mnie przyszła... i co pani ode mnie chciała?" I ten u którego byłam dzisiaj to trzeci lekarz i już u niego zostanę. Z resztą znam go trochę, to ordynator szpitala , w którym urodził się moj synek, to on robił mi cesarkę.

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz tak naprawdę to chyba mało który gin zna się na mutacjach. Mój też niezbyt ale nie ptzeszkadza mi to. Ważne że genetyk wytłumaczyła mi co i jak i że ja posiadam tą wiedzę.
    Sama jestem heterozygotą, mój M również.
    Bierzemy metyle.

    Co do gina: najważniejsze byś to Ty miała poczucie zaopiekowania się Twoją osobą. Liczy się Twój spokój:-)

    <3 <3 <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/fb13afc6d5378d8e66da9af29f6aaefd

    Co myślicie o wykresie? Najsilniejszy ból jajników miałam w niedzielę (kłucie) a ovitrelle wzięte o 20 w piątek dwa dni wcześniej. A ovufriend zaznacza mi owu na poniedziałek... możliwe to? Przytulasy były w sobote i niedzielę tylko więc wolałabym ja mieć rację

    Oczywiście po owulacji biorę progesteron ale nie chciało mi się zaznaczac ;) bo przepisywałam wszystkie temp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2017, 18:52

‹‹ 345 346 347 348 349 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ