X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 25 lutego 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Keejt a jakie masz objawy znaczy skutki uboczne? Ja też średnio znoszę a dziś dopiero 2 dzien. Plecy bolą jak przy grypie . Apetytu brak i ciągle chcr się pić

    moniaaa_1988 lubi tę wiadomość

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 25 lutego 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Keejt a jakie masz objawy znaczy skutki uboczne? Ja też średnio znoszę a dziś dopiero 2 dzien. Plecy bolą jak przy grypie . Apetytu brak i ciągle chcr się pić
    Najgorszy jest dla mnie właśnie drugi dzień przyjmowania leku. Mam mdłości i czuję się hmmm jak to najlepiej opisać. Zdezorientowana. Nie wiem kim jestem i gdzie jestem:) Dziś biorę lamette trzeci dzień więc jest lepiej. A to Twój pierwszy cykl z lamettą?

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 25 lutego 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak pierwszy i oby ostatni hihi

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    keejt wrote:
    Mam nadzieję, że tym razem się uda:) Kiepsko się czuję po Lameccie i nie chce już jej więcej łykać. Kiedy wybierasz się do lekarza, żeby potwierdzić dobre wieści?

    Do lekarza idę już jutro. Wiem, że to pewnie za wcześnie, ale cóż.. nie wytrzymam siedzenia w domu najwyżej mnie gin odeśle do domu i każe przyjść za 2 tygodnie :P ale może jednak coś już tam zobaczy kto wie.
    A lametta źle na Ciebie wpływa tylko jak ją bierzesz czy potem też?

    l54t4dr.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Tak pierwszy i oby ostatni hihi

    Mój był pierwszy i wychodzi na to, że ostatni ;)
    Także życzę z całego serca tego samego!

    Ladybird:), Rammel lubią tę wiadomość

    l54t4dr.png
  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    Do lekarza idę już jutro. Wiem, że to pewnie za wcześnie, ale cóż.. nie wytrzymam siedzenia w domu najwyżej mnie gin odeśle do domu i każe przyjść za 2 tygodnie :P ale może jednak coś już tam zobaczy kto wie.
    A lametta źle na Ciebie wpływa tylko jak ją bierzesz czy potem też?
    Tylko jak ją biorę. Może już jutro lekarz cyknie pierwszą fotę Twojemu maleństwu :D Dbaj o siebie!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez biorę drugi dzień ale aromek i zaczynam czuc pracę jajnika. trochę mnie boli glowa ale nie wiem czy to od leku, może po prostu to tak po pracy

  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 26 lutego 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik wrote:
    tez biorę drugi dzień ale aromek i zaczynam czuc pracę jajnika. trochę mnie boli glowa ale nie wiem czy to od leku, może po prostu to tak po pracy
    Moje jajniki też dają o sobie znać. Raz prawy, raz lewy:) Idę na podgląd w czwartek (13dc).

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie cisza ..choć dopiero 4dc. Monitoring mam za tydzień

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    A u mnie cisza ..choć dopiero 4dc. Monitoring mam za tydzień
    Ostatnio też miałam monitoring w 11dc. Teraz pani doktor stwierdziła, że zrobimy później i ewentualnie dostanę jeszcze zastrzyk na pęknięcie. Dziś koniec @ i trzeba brać się pomału za robotę :D. Dobrze, że dziś piątek :)

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 26 lutego 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jan ostatnio miałam chyba w 11 dniu cyklu i pecherzyk był dokładnie taki jak na naturalnym cyklu. .aha tylko tyle że brałam 1 tabl clo dziennie wtedy . Jak widać nic nie podzialala .
    Teraz kazała przyjść 10/11 dc bo twierdzi że biorąc letrozole szybciej rosną no i oby

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 16:19

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 26 lutego 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Jan ostatnio miałam chyba w 11 dniu cyklu i pecherzyk był dokładnie taki jak na naturalnym cyklu. .aha tylko tyle że brałam 1 tabl clo dziennie wtedy . Jak widać nic nie podzialala .
    Teraz kazała przyjść 10/11 dc bo twierdzi że biorąc letrozole szybciej rosną no i oby
    Gdy ja byłam w 11dc to miałam dwa dominujące pęcherzyki 15 i 14 mm. Ciekawa jestem jakie będą tym razem w 14dc.

  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 27 lutego 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u lekarza. Niestety nic nie zobaczyłam, widać tylko ciałko żółte i gin stwierdził, że macica jest rozpulchniona. Mam wrócić za 2 tygodnie.
    Mam inny problem może któraś ma pomysł co mam zrobić.. Zaczęła mi się wyżynać ósemka i boli mnie pół twarzy, do tego mam lekki stan podgorączkowy i samopoczucie ogólnie kiepskie. Dentysta dopiero we wtorek. Ktoś ma pomysł co mam robić do tego czasu? Boję się wziąć jakieś leki przeciwbólowe wpadłam tylko na płukankę wodą z solą co pomaga, ale na krótko.
    Ktoś testuje w najbliższym czasie? :)
    Pozdrawiam!!

    l54t4dr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wyżyna Ci się ósemka to dentysta chyba nic za bardzo nie pomoże..?
    przeciwbólowego nie chcesz brać bo może ciąża? weź może cos na bazie paracetamolu? może apap? i możesz smarować dziąsło maścią na wyżynające się zęby dostępne w aptekach
    a płukanka wody z solą na ból zęba raczej nie pomoże, niektórzy polecają to na ból gardła, spróbuj może lepiej popłukać sobie jamę ustną parzoną szałwią
    powodzenia, wiem co czujesz bo mam wszystkie cztery ósemki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 22:09

  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 27 lutego 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktosik dzięki za odzew :)
    Z wyników bety wynika, że jestem w ciąży, ale to zbyt wczesna ciąża żeby coś było widać na USG.
    Nie wiem w sumie czy boli mnie ząb czy to od dziąsła a dentysta mam nadzieję coś poradzi na ewentualny stan zapalny, który chyba w ciąży nie jest bezpieczny na dłuższą metę ;/
    Dzięki za rady, jutro skoczę do apteki, dobry pomysł z tą maścią i z szałwią też spróbuję i może jakoś do wtorku dotrwam.

    Paula90 lubi tę wiadomość

    l54t4dr.png
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 28 lutego 2016, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dawno tu nie zaglądałam...
    Mam teraz problem i szukam informacji. W poprzednim cyklu, po dwóch cyklach przerwy w stymulacji (przedtem 3x clo) byłam stymulowana letrozolem w dawce 3tbl w 3dc. W 11dc pęcherzyk 18.5mm, endo 11mm, podany pegnyl. Owu była, ciałko żółte potem potwierdzone na usg, jedynie progesteron ciut za mały wyszedł, więc w Nowym cyklu zaczęłam nową stymulacją, tym razem w dawce 5tbl w 3dc. W piątek przyszedł czas na monitoring. Pani doktor kazała mi iść w 9dc i tak zrobiłam. Na usg okazało się, że nic nie wyrosło, na obu jajnikach sama drobnica bez pęcherzyka dominującego.
    Od razu chciałam się skonsultować z moją doktorką (monitoringi robię u siebie, a ginka jest w wawie), ale nie było jej, jak na złość, w gabinecie i nie było jak się z nią skontaktować. Na własną rękę biorę teraz 2tbl donga, który, jako ostatnia deska ratunku, może coś tam podrasuje...
    Chciałam się Was zapytać, czy któraś miała taką sytuację, że lek w mniejszej dawce działał jak należy, a na większą nie było reakcji? Bo ja kompletnie jestem zbita z tropu. No wręcz zszokowana jestem i nie rozumiem co tu się wydarzyło i dlaczego.
    W poniedziałek pani doktor ma oddzwonić, a ja we wtorek pewnie wybiorę się na usg znowu. A teraz myśli nie dają mi odpocząć...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2016, 01:18

    23cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    Ktosik dzięki za odzew :)
    Z wyników bety wynika, że jestem w ciąży, ale to zbyt wczesna ciąża żeby coś było widać na USG.
    Nie wiem w sumie czy boli mnie ząb czy to od dziąsła a dentysta mam nadzieję coś poradzi na ewentualny stan zapalny, który chyba w ciąży nie jest bezpieczny na dłuższą metę ;/
    Dzięki za rady, jutro skoczę do apteki, dobry pomysł z tą maścią i z szałwią też spróbuję i może jakoś do wtorku dotrwam.
    jak stan zapalny to szałwia może pomóc bo działa odkażająco

    a przede wszystkim gratuluję!! ;)

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 28 lutego 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mój 6dc a zarazem ostatni z letrozolem. .a ja ciągle plamienia mam. Znaczy nie duzo ale 3 wkładki wymienione. Normalne już mam czysto. Czy to stymulacja ? Zaczęłam od wczodaj czuć jajnik tak bardzo ciekawie się co tam się wykluje.

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • moniaaa_1988 Autorytet
    Postów: 467 181

    Wysłany: 28 lutego 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Dziś mój 6dc a zarazem ostatni z letrozolem. .a ja ciągle plamienia mam. Znaczy nie duzo ale 3 wkładki wymienione. Normalne już mam czysto. Czy to stymulacja ? Zaczęłam od wczodaj czuć jajnik tak bardzo ciekawie się co tam się wykluje.

    Ladybird ja też teraz brałam letrozol od 2 do 6 dc a plamilam do 8dc. Tez nigdy nie miałam tak długo, już się zaczęłam martwić ale w końcu się plamienia skończyły.

    03.04.15 [*] 4tc; 21.08.15 [*] 9tc.
    PCO , mutacja genu MTHFR C677T heterozygta
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 28 lutego 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź.widocznie to przez to . Mam nadzieję że endo zdarzy się odbudowac

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ