X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 24 lutego 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś 2 dc. Pierwsza table wzięta a druga wieczorem. Ciekawe jak będę się czuła i jaki efekt przyniesie?!

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżelka wrote:
    Witam Was dziewczyny, również jestem stymulowana Lamettą, to mój drugi cykl. Pierwszy był po 1 tabl. od 3-5dnia, a w tym po 2 tabl. Nie byłam na monitoringu bo mam bardzo daleko do gina ale w następnym już chyba pojadę ponieważ mierzę temp i w tamtym cyklu owulacja była w 8dc bardzo wcześnie (na podstawie temp.) a cykl trwał 18dni. Nie dostałam zastrzyku. Wogóle mam totalnie rozjechane cykle np krwawienie przez cały miesiąc (żałośnie niski progesteron). Mam nadzieje że stymulacja pomoże mi uregulować go. Czy któraś też ma takie wczesne owulacje? I czy czujecie jajniki przed owulacją?

    Pozdrawiam
    Angelika
    to normalne przy letro szybka owulacja. Co do progesteronu niech zapiza Ci lutene albo dhupaston, nie zaszkodzi a jak ma pomoc to pomoze (bierze sie 2-3 dni po owulacji, przez 10-15 dni jak brak ciazy odstawia).

  • ann23 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 24 lutego 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny mam pytanie bo 1cykl biore lamettê czy moglbyscie mi napisac kiedy mialyscie owu ja biore od 3-7dnia i nie wiem czego moge sie spodziewać

    ann23
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann23 wrote:
    Cześć dziewczyny mam pytanie bo 1cykl biore lamettê czy moglbyscie mi napisac kiedy mialyscie owu ja biore od 3-7dnia i nie wiem czego moge sie spodziewać

    Ja biorę czwarty cykl i w trzech miałam owu w 12dc a w jednym 8dc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    to normalne przy letro szybka owulacja. Co do progesteronu niech zapiza Ci lutene albo dhupaston, nie zaszkodzi a jak ma pomoc to pomoze (bierze sie 2-3 dni po owulacji, przez 10-15 dni jak brak ciazy odstawia).

    Aszka napisz coś więcej o tej luteinie. Po co się ją bierze? Czy jest na recepte? Mogę ją sobie sama wziąć bez konsultacji z ginem czy lepiej nie kombinować?

  • dżelka Autorytet
    Postów: 310 263

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę 2x2 tabl dopochwowo właśnie na niski progesteron bo dupek na mnie nie działał przy 3 tabletkach dziennie. W tym cyklu owulacja była w 11dc.

    f2wli09kb0h7bhmj.png
  • dżelka Autorytet
    Postów: 310 263

    Wysłany: 24 lutego 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    Aszka napisz coś więcej o tej luteinie. Po co się ją bierze? Czy jest na recepte? Mogę ją sobie sama wziąć bez konsultacji z ginem czy lepiej nie kombinować?

    To jest na receptę. To lek na podtrzymanie wczesnej ciąży i poprawę progesteronu.

    f2wli09kb0h7bhmj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dżelka wrote:
    To jest na receptę. To lek na podtrzymanie wczesnej ciąży i poprawę progesteronu.

    Dzięki Dżelka,
    Chyba nie będę kombinowała. Mogę sobie tylko zaszkodzić :/
    Poczekam cierpliwie te dwa tygodnie. Może akurat @ nie przyjdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej. dzisiaj wzielam pierwszą tabletkę aromka. niech się dzieje wola Boża ;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik wrote:
    hej. dzisiaj wzielam pierwszą tabletkę aromka. niech się dzieje wola Boża ;)
    to pilnuj owu bo jest tu za rogiem:D mi letro przyspieszyl ja :D
    niestety zamulil tez sluz:( prawie go nie mialam


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wcześniej brałam clo przez który właśnie zanikał mi śluz więc teraz dr przepisał mi aromek, który podobno nie psuje tego ;)
    a wczesna owulacja to u mnie normalka ;) ale dzięki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 18:29

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie bralam clo ale bylam w szoku ze po letro mi zanikl:( mi tez obiecywali ze nie zniknie


    u5cvp2.png
  • ann23 Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA jeśli moge zapytac w jakich dniach cyklu bierze lamette czy miałaś jeden pecherzyk
    Ja bralam wczesniej clo mialam ladne pecherzyki ale lekarz zmienił bo edndomedrium kiepskie

    ann23
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ktosik,masz plamienia przed @? w jakich dniach bierzesz aromka?


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ja nie bralam clo ale bylam w szoku ze po letro mi zanikl:( mi tez obiecywali ze nie zniknie
    wiesz, każdy organizm jest inny bo np castagnus (niepokalanek mnisi) u większości poprawia śluz a u mnie całkowicie odwrotnie, bez niego miałam o 100% lepszy ;) więc brałam go tylko kilka dni i przestałam. to była nauczka dla mnie bo wzięłam go bez konsultacji z dr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 18:34

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    racja,roznie to bywa, ja nie pamietam czy przy nim mialam normalny sluz,chyba tak, jedynie teraz przy lamecie znikl


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    ktosik,masz plamienia przed @? w jakich dniach bierzesz aromka?
    aromka biore od dziś, 5 tabletek czyli 3-7 dc
    plamień przed @ nie mam jak biorę luteinę w drugiej fazie ;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 24 lutego 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde bo ja sie zastanawiam jak brac,mimo luteiny mam 2 dni plamien,a tez mam brac 3-7 dzien i nie wiem jak go liczyc


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann23 wrote:
    AgacizdA jeśli moge zapytac w jakich dniach cyklu bierze lamette czy miałaś jeden pecherzyk
    Ja bralam wczesniej clo mialam ladne pecherzyki ale lekarz zmienił bo edndomedrium kiepskie
    Kochana ja brałam po dwie tabletki 2-7 dc.
    Pęcherzyk przeważnie jeden, ale o właściwych wymiarach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do olencji
    a który masz dzień cyklu? jak jest u Ciebie zazwyczaj?może zapytaj się swojego dr? a te plamienia to może nie skutek niedoboru progesteronu tylko może jakies bakterie albo stan zapalny??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 19:14

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ