X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 lutego 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja biore lamete na noc, nic nie czuje:D


    u5cvp2.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 22 lutego 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Beta 75,5!!!
    Jestem w 27 dc 15 dni po zastrzyku czy to możliwe, że to pozostałość po ovitrelle?

    l54t4dr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    Dziewczyny Beta 75,5!!!
    Jestem w 27 dc 15 dni po zastrzyku czy to możliwe, że to pozostałość po ovitrelle?
    raczej nie, za wysoka beta, powyzej 25 jest ciaza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    Emilka ja obecnie mam 16 dc i jeszcze ok 10 dni czekania do testowania. Mi nie urósł nie wiadomo jaki duży pęcherzyk, w 10 dc miałam jeden jedyny pęcherzyk 15 mm więc bez szału, w 12 dc ovitrelle więc nie wiem jaki finalnie urósł, ale myślę, że max 19 lub 20 mm, ale pękł więc chyba jest ok. Jeśli w tym cyklu nie wyjdzie to w przyszłym cyklu podwójna dawka i nie wiem szczerze czego się spodziewać, 2 lub 3 pęcherzyki myślę powinny być.
    Keejt to wychodzi na to, że będziemy testowały w podobnym czasie :) A powiedz ile tabletek brałaś i czy miałaś zastrzyk?
    Powodzenia Wszystkim!!
    no to mialas idealnie, mnie tez sie tak udało.

  • dżelka Autorytet
    Postów: 310 263

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Świetna wiadomość :-)

    f2wli09kb0h7bhmj.png
  • malaczarna07 Autorytet
    Postów: 381 388

    Wysłany: 23 lutego 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    Dziewczyny Beta 75,5!!!
    Jestem w 27 dc 15 dni po zastrzyku czy to możliwe, że to pozostałość po ovitrelle?

    gratulacje!

    a długo jesteś na letrozolach? brałaś CLO wcześniej? jeśli tak, to jak na Ciebie działało?

    ja zaczynam lamettę od następnego cyklu, byłam 4 razy na CLO i tylko na pierwszych dwóch cyklach była owu, potem już CLO nie działało..
    wczoraj byłam na monitoringu i w 16dc dwa pęcherzyki, jeden 10 mm a drugi 10,4 mm... endo 7,4 mm LIPA
    oby ta lametta była lepsza..

    Dominik :)
    16udqqmz4ckx0a7e.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś @ przyszla od jutra letrozole.
    Od którego dnia cyklu bierzecie Wy ?

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    Dziewczyny Beta 75,5!!!
    Jestem w 27 dc 15 dni po zastrzyku czy to możliwe, że to pozostałość po ovitrelle?

    Świetnie!!! Gratulacje!!!!
    Ja znowu wracam do gry, mimo że obiecałam sobie że juz nic nie będę pisała :)
    Ale tak jak rzuciłam gdzieś wcześniej - po owu znowu zacznę świrować ;)
    I oto jetsem :D
    Czwartego cyklu z lamettą ciag dalszy :)

    Owu była prawdopodobnie wczoraj (czułam po bólu brzucha) a zastrzyk w niedzielę rano. No i od niedzielnego wieczoru walczymy z mym lubym. Jeszcze dzis go przycisnę i dam mu spokój :D

    Trzymać kciuki bo w tym cyklu mam zamiar zakończyć karierę staraczki, Jak Dziewuszka :D
    Ale żadnych testów przed terminem @ w tym cyklu!!! :D Postanowione :D

  • gusi Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 23 lutego 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird ja brałam od 3 do 7 po jednej, teraz wg zalecen biore 5 tabletek 3 dc. Zdaniem p. Doktor branie przez 5 dni zaburza wydzielanie estrogenow w pozniejszych dc, cokoliek to znaczy. Poza tym koncze przygode z letrozolem. To moj 6 cykl. W trzecim zaszlam, ale poronilam. Po tym cyklu bede sie zastanawiac co dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2016, 16:32

  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny za gratulacje :)
    Dziś zrobiłam ponownie test apteczny, nie było wątpliwości druga kreska pojawiła się po 2 minutach. Jutro ponownie beta, żeby sprawdzić jaki jest przyrost.

    Aga gdzie byłaś jak Cię nie było? ;)
    Trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że za kilkanaście dni przejdziesz na drugą stronę mocy. Nie ma innej opcji musi być dobrze.

    Ladybird ja brałam tabletki od 2 do 6 dc.

    Ladybird:) lubi tę wiadomość

    l54t4dr.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malaczarna07 wrote:
    gratulacje!

    a długo jesteś na letrozolach? brałaś CLO wcześniej? jeśli tak, to jak na Ciebie działało?

    ja zaczynam lamettę od następnego cyklu, byłam 4 razy na CLO i tylko na pierwszych dwóch cyklach była owu, potem już CLO nie działało..
    wczoraj byłam na monitoringu i w 16dc dwa pęcherzyki, jeden 10 mm a drugi 10,4 mm... endo 7,4 mm LIPA
    oby ta lametta była lepsza..

    Małaczarna wyobraź sobie, że to mój pierwszy cykl na letrozolu. Nie brałam wcześniej CLO. Dlatego też jestem trochę zaszokowana, że za pierwszym razem mi się udało.
    Nie wypowiem się na temat CLO, ale tyle co słyszałam to, że w większym stopniu upośledza endo. Podobno letrozol nie jest aż tak inwazyjny. Ja miałam endo cytuję lekarza "książkowe" ale to mój pierwszy cykl na stymulacji więc nie wiem jakby było po kilku miesiącach.
    A jakie długie masz cykle?

    l54t4dr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    Dziękuję Dziewczyny za gratulacje :)
    Dziś zrobiłam ponownie test apteczny, nie było wątpliwości druga kreska pojawiła się po 2 minutach. Jutro ponownie beta, żeby sprawdzić jaki jest przyrost.

    Aga gdzie byłaś jak Cię nie było? ;)
    Trzymam mocno kciuki i mam nadzieję, że za kilkanaście dni przejdziesz na drugą stronę mocy. Nie ma innej opcji musi być dobrze.

    Ladybird ja brałam tabletki od 2 do 6 dc.
    Kochana, ja cierpliwie czekałam na następną owu. Niby wykres z of mi jeszcze jej nie pokazał ale po zastrzyku czułam ją wczoraj. Teraz nastepne oczekiwania do terminu @ która nie nadejdzie ;)
    Ależ jestem nakręcona pozytywna energią :D Oby tak jeszcze przez 2 tyg ;)
    Dziewuszku trzymam za Ciebie kciuki żebyś pięknie rosła ;) :*

  • dżelka Autorytet
    Postów: 310 263

    Wysłany: 24 lutego 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diewuszka86 a jakie miałaś objawy? Bardzo chciałabym wiedzieć :-) ja jestem 7dpo ale nie czuje kompletnie nic, no może tyle że wieczorem miałam stan podgoraczkowy i miałam dreszcze. Brałas cos w drugiej fazie, jakas luteine? Przepraszam ale nie pamiętam ile starałas się o maluszka?
    Pozdrawiam, i jeszcze raz wielkie gratki! :-)

    f2wli09kb0h7bhmj.png
  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewuszka86!! U mnie @ przyszła w 28dc. Od wczoraj znów biorę lamette. Owulację miałam. Pani doktor proponuje zrobić badania nasienia męża.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    keejt wrote:
    Gratulacje dziewuszka86!! U mnie @ przyszła w 28dc. Od wczoraj znów biorę lamette. Owulację miałam. Pani doktor proponuje zrobić badania nasienia męża.

    Który masz cykl stymulowany??
    Ja jadę czwarty na wspomagaczach. Mój Doktor też mówił żebyśmy zrobili badanie nasienia, więc zapisałam męża na 2.03, ale mam nadzieję że juz nie będą potrzebne :)

  • malaczarna07 Autorytet
    Postów: 381 388

    Wysłany: 24 lutego 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diewuszka86 wrote:
    Małaczarna wyobraź sobie, że to mój pierwszy cykl na letrozolu. Nie brałam wcześniej CLO. Dlatego też jestem trochę zaszokowana, że za pierwszym razem mi się udało.
    Nie wypowiem się na temat CLO, ale tyle co słyszałam to, że w większym stopniu upośledza endo. Podobno letrozol nie jest aż tak inwazyjny. Ja miałam endo cytuję lekarza "książkowe" ale to mój pierwszy cykl na stymulacji więc nie wiem jakby było po kilku miesiącach.
    A jakie długie masz cykle?

    cykle mam średnio 29-dniowe, a bez wspomagaczy w ogóle nie miałaś owu?

    Dominik :)
    16udqqmz4ckx0a7e.png
  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 24 lutego 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    Który masz cykl stymulowany??
    Ja jadę czwarty na wspomagaczach. Mój Doktor też mówił żebyśmy zrobili badanie nasienia, więc zapisałam męża na 2.03, ale mam nadzieję że juz nie będą potrzebne :)
    To był mój pierwszy cykl wspomagany. Cieszę się, że miałam owulację. Mąż nie podskoczył z radości na wieść o badaniu ale jak się w tym cyklu nie uda to będzie musiał je wykonać. Jeśli jego wyniki będą dobre to zostawimy go z panią doktor w świętym spokoju i zajmiemy się mną:) A kiedy zamierzasz testować?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ mam na 8 marca Postanowiłam dla odmiany nie testować przed terminem @, ale ze mna to nigdy nic nie wiadomo :)
    Jeszcze nie zaczęłam świrować, ale daję sobie jeszcze tydzień ;)

  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 24 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AgacizdA wrote:
    @ mam na 8 marca Postanowiłam dla odmiany nie testować przed terminem @, ale ze mna to nigdy nic nie wiadomo :)
    Jeszcze nie zaczęłam świrować, ale daję sobie jeszcze tydzień ;)
    Poczekaj z testowaniem na termin @. Z tego testowanie wcześniej to i tak nic nie wynika. Zamiast kupować testy ciążowe co dwa dni odkładaj te pieniążki na wyprawkę dla malucha:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    keejt wrote:
    Poczekaj z testowaniem na termin @. Z tego testowanie wcześniej to i tak nic nie wynika. Zamiast kupować testy ciążowe co dwa dni odkładaj te pieniążki na wyprawkę dla malucha:)

    Obiecałam sobie że w tym cyklu przed terminem żadnych testów. Mimo że świrować będę na pewno :)
    A z tą wyprawka to racja :)
    Niezły patent :)

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ