X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • sylejd Znajoma
    Postów: 27 5

    Wysłany: 8 lutego 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać jeszcze, że w dniach okołoowulacyjnych nie widzę żadnego śluzu. Pojawia się on dopiero w 2 fazie cyklu jak biorę luteinę.
    Czy po letrozolu wystąpiły u Was zaniki śluzu, bądź jego małe ilości w dniach płodnych? Jeśli chodzi o endometrium to też widzę, że z każdym cyklem coraz słabsze jest na CLO:(

    32 lata
    3 lata starań
    AMH 0,80
    1 IUI 25.04 :( 2 IUI 19.05 :(
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 8 lutego 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jonelle gratulacje :) Eh jak ja bym też tak chciała..
    Ja jestem już po zastrzyku. W końcu wyszło tak, że zrobił mi go mąż bo ja sama nie byłabym chyba w stanie.. Aga miałaś rację, igła jest tak cieniutka, że ledwo co poczułam ukłucie, nie bolało w ogóle. Teraz czekam na jutrzejsze USG, mam nadzieję, że wszystko idzie tak jak trzeba.

    l54t4dr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawda ja mam zastrzyki w tyłek domięśniowo ale w tym cyklu chyba też wezmę te podskórne.
    Dziewuszka trzymam kciuki. Daj znać jak po wizycie.
    :)
    Ja Czekam na @. Oby przyszła jak najszybciej bo jak co miesiąc czuję że to TEN cykl ;)

  • jonelle Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba nic z tego, to chyba ciąża biochemiczna ;(
    Plamienie zamieniło się na krwawienie, po przemyśleniu beta 20 jest raczej niska....także raczej nic z tego.
    Idę dzsiaj po 48h na kolejną betę więc będę miała jednoznaczną odpowiedź...

  • maskotkaa Koleżanka
    Postów: 199 13

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Ja też jestem stymulowana femarą. Owu piękna, endo piękne, a ciąży nie ma.
    W pierwszej ciąży zaskoczyłam za trzecim razem, a teraz czekam i się doczekać nie mogę :P

    Od przyszłego cyklu próbuje CLO, ale mam obawy co z tym endo. Chociaż są dziewczyny, którym się udawało na CLO.

    Ksawcio ur. 27.04.2014
    Aniołek 02.07.2016 [*]
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jonelle bardzo mi przykro :( Nie poddawaj się może jednak beta ładne przyrośnie.. Eh ciężkie jest życie nas staraczek.
    Aga trzymam kciuki mocno za Twój kolejny cykl!
    U mnie wszystko idzie zgodnie z planem tzn. usg pokazało, że pęcherzyk pękł i teraz tylko muszę czekać na wyniki. Starania były codziennie więc nic nie ominęliśmy. Mam również brać luteinę dopochwowo przez kolejne 12, 13 dni i potem zrobić test z krwi. Jakby się udało po pierwszej stymulacji to chyba bym na kolanach do Częstochowy poszła :) No nic, muszę uzbroić się w cierpliwość..
    Hej Maskotka. A powiedz, przy pierwszej ciąży też byłaś na stymulacji?

    l54t4dr.png
  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy można porównać jedna table letrozole do jednej clo ?
    Czy każda z Was brała 2 tabletki letrozole?

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Dziewczyny czy można porównać jedna table letrozole do jednej clo ?
    Czy każda z Was brała 2 tabletki letrozole?[/QUJ
    Ja brałam i teraz będę brała kolejny cykl :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Dziewczyny czy można porównać jedna table letrozole do jednej clo ?
    Czy każda z Was brała 2 tabletki letrozole?
    ja brałam dwie.

  • Ladybird:) Autorytet
    Postów: 967 209

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm czy po dwóch moge sie spodziewać więcej niż jednej komórki?

    nzjddqk3wbhzbfw7.png

    74706vgcl13ff8i6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird:) wrote:
    Hmm czy po dwóch moge sie spodziewać więcej niż jednej komórki?
    zalezy, zazwyczaj na letro jest 1 pecherzyk ale sa nawet dziewczyny ktore maja trzy o.O chociaz to rzadko, 1-2 max.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2016, 16:12

  • Emilka27 Autorytet
    Postów: 273 107

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja byłam na usg w 8 dc po letrozolu 3-7 dc i nic nie rośnie :( mam przyjść na usg w 12 dc i zobaczyć czy coś się dzieje....... :(

    Co ma być to będzie...

    ckaicsqvlrg5pfx6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka27 wrote:
    Dziewczyny ja byłam na usg w 8 dc po letrozolu 3-7 dc i nic nie rośnie :( mam przyjść na usg w 12 dc i zobaczyć czy coś się dzieje....... :(
    a ile brałas tabletek dziennie?

  • Emilka27 Autorytet
    Postów: 273 107

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 tabletki

    Co ma być to będzie...

    ckaicsqvlrg5pfx6.png
  • keejt Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 10 lutego 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Piszę na forum po raz pierwszy. Mam PCO i w tym cyklu jestem stymulowana po raz pierwszy lamettą. Chciałabym wymienić z kimś doświadczenia i obawy.

    Pozdrawiam serdecznie
    keejt

  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 10 lutego 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam w tym cyklu 1 tabletkę lametty i wyhodowałam 1 pęcherzyk. Lekarz mówi, że to mało więc jeśli w tym cyklu się nie uda to w przyszłym mam brać 2 tabletki. Myślę, że to zależy indywidualnie od kobiety. Ja dostałam na początek 1 tabletkę, żeby uniknąć ewentualnego przestymulowania, przy 2 mam nadzieję urosną mi chociaż 2 lub 3 pęcherzyki. No chyba, że ten cykl okaże się szczęśliwy :)
    Emilka ja byłam na badaniu usg w 10 dc więc nie trać wiary, może akurat przed te kilka dni urośnie cosik.
    Cześć keejt. Ja też mam PCO, co prawda łagodną odmianę, ale jednak.. To też mój pierwszy cykl na lameccie i póki co wszystko idzie zgodnie z planem, czego i Tobie życzę :)

    l54t4dr.png
  • Emilka27 Autorytet
    Postów: 273 107

    Wysłany: 11 lutego 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszka86 a Ty na jakim etapie jesteś? Dziwię się jak na każdego działają inaczej te tabletki, jedni mają w 8dc ponad 20 mm a u mnie nic zbyt nie wyrosło :-(

    Co ma być to będzie...

    ckaicsqvlrg5pfx6.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 11 lutego 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc:) ja bralam letrozol 2-7dc, dzis w 8dc pecherzyk na prawym jajniku 18 mm, na lewym 17 mm, jutro mam IUI, dzis zrobilam po usg zastrzyk

    dwa miesiace temu na prawym jajniku mialam w 9dc 18mm wiec u mnie letrozol podzialal na 2 jajnik jedynie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 13:32


    u5cvp2.png
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 11 lutego 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w następnym cyklu też zaczynam z lamettą, 2 tab. 2-6 dc, a w 10-11 dc podgląd.
    Wcześniej u swojego gina miałam przez 4 cykle clo i wtedy hodowałam po 2-3 pęcherzyki.

    M&M
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przez 2 cykle miałam po jednym pęcherzyku, natomiast w jednym urodziły się aż trzy, z czego dominujący w 8dc miał 26mm.
    Myślę że to bez znaczenia czy jeden czy pięć wyrośnie. Ważne aby zwaflował się z tym jednym jedynym żołnierzykiem, bo przecież o to chodzi, tak??

    Ja przestaje się nakręcać. Ze spokojem podchodzę do kolejnego cyklu chociaż zakupiłam termometr owulacyjny i obiecałam rzetelnie mierzyć temp. :D
    Ale znając mnie to zacznę świrować po owulce :D
    Tak więc dziewczyny trzymamy kciukasy :D

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ