X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taskaska wrote:
    Hej kochane! Ja byłam dwa razy na monitoringu, raz pęcherzyki miały 12mm i 13mm a za trzy dni po 15mm. Dziś idę kolejny raz, jeśli któryś podrósł to będzie zastrzyk. Stresuje się. Cała noc nie spałam.
    Dodatkowo dał mi Metformax po którym mam biegunkę i czuję się jak pijana.
    A jaka dawkę bierzesz? Ja pamiętam moja pierwsza przygodę to był dramat... Ale organizm się przyzwyczaił.

  • Taskaska Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_s wrote:
    A jaka dawkę bierzesz? Ja pamiętam moja pierwsza przygodę to był dramat... Ale organizm się przyzwyczaił.
    2razy dziennie po 850

    Niemożliwe nie istnieje.
  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak bardzo źle się czujesz to zacznij stopniowo np. Raz 850 za dwa dni większa. Jak ja zaczynałam to od 500 stopniowo w górę aż do 3x 1000 ale zmieniłam lekarza i kazał tylko raz po 1000 bo mówi , że tamta dawka jest za duża 😂 jak pierwszy raz wzięłam 1000 , byłam w pracy także się czułam że w drodze do domu chyba 6 razy wymiotowalam a kierowała auto... to był dramat ale za dwa dni było już ok. Powodzenia życzę i się nie zrażaj bo to minie.

  • Taskaska Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 28 kwietnia 2020, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka_s wrote:
    Jak bardzo źle się czujesz to zacznij stopniowo np. Raz 850 za dwa dni większa. Jak ja zaczynałam to od 500 stopniowo w górę aż do 3x 1000 ale zmieniłam lekarza i kazał tylko raz po 1000 bo mówi , że tamta dawka jest za duża 😂 jak pierwszy raz wzięłam 1000 , byłam w pracy także się czułam że w drodze do domu chyba 6 razy wymiotowalam a kierowała auto... to był dramat ale za dwa dni było już ok. Powodzenia życzę i się nie zrażaj bo to minie.


    No właśnie ja mam taki stan, że nie wiem co robię, tzn już jest duzo lepiej, na tyle że wytrzymam dla tego pecherzyka:)
    Ale w pierwszym tygodniu zatankowałam ropy do benzyny... Silnik do wymiany... Jakieś 16-18tys. Nie pytajcie.

    Niemożliwe nie istnieje.
  • Agnieszka_s Autorytet
    Postów: 1139 337

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj przykro mi.. zdziwiona jestem ze odrazu tak duża dawka dał lekarz.

  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam przepisany Letrozol po prostu Letrozol a w aptekach jest tylko Letrozol coś tam .. czy to będzie to samo? Jaki Letrozol Wy bierzecie

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A femara ? Czym się różni od letrazolu ? Bo kosztuje chyba z 300 zł a letrazol z 60 wiec dziwi mnie to

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • Taskaska Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba jest sporo zamienników, mi Pani w aptece mówiła, że wszystko to samo tylko producent inny, stąd różnica w cenie.

    Niemożliwe nie istnieje.
  • Asia93 Przyjaciółka
    Postów: 63 25

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, są różne nazwy leku, ale we wszystkich substancją czynną jest letrozol. Ja biorę z kolei Aromek, kosztował trochę ponad 50 zł.

  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jak dostanę letrazol jakiśtam a nie po prostu letrazol to to nie ma znaczenia ? Ok dzięki

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • Asia93 Przyjaciółka
    Postów: 63 25

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a brałyście/ bierzecie jakieś suplementy lub zioła na poprawę płodności, czy regulację cyklu? Bo zastanawiam się nad tym olejem z wiesiołka na przykład. Na razie biorę tylko kwas foliowy i tran i nie wiem czy warto coś jeszcze dodać? Czy nie kombinować? Czy to nie wpłynęłoby jakoś negatywnie na stymulację?

  • Asia93 Przyjaciółka
    Postów: 63 25

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Czyli jak dostanę letrazol jakiśtam a nie po prostu letrazol to to nie ma znaczenia ? Ok dzięki
    Tak, nie ma znaczenia 🙂

  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze pytanie przepraszam .. może skoro lekarz przepisał sam latrozol to myślał ze w aptece dostanę femare albo aromek albo coś takiego? Czy sam ten Letrozol nie będzie za mocny czy coś ?

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo Letrozol to chyba ta substancja która jest właśnie w tych wszystkich lekach typu femara aromek lamette itd

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle tez czy przyspiesza ten lek owulacje :) zobaczymy będę mieć monitorowany cykl pierwsze usg w 10dc dziś jest 3dc wiec zobaczymy .. dostanę tez pregnyl 2x 5000 bo ostatnio dostałam 1x5000 po clo i nie pękł żaden pęcherzyk

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia93 wrote:
    Dziewczyny, a brałyście/ bierzecie jakieś suplementy lub zioła na poprawę płodności, czy regulację cyklu? Bo zastanawiam się nad tym olejem z wiesiołka na przykład. Na razie biorę tylko kwas foliowy i tran i nie wiem czy warto coś jeszcze dodać? Czy nie kombinować? Czy to nie wpłynęłoby jakoś negatywnie na stymulację?

    Olej z wiesiołka można podobno tylko do owulacji coś tak słyszałam ale nigdy go nie brałam ..
    Ja zaczęłam brać jeszcze witaminę D podobno jest witamina płodności

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • Asia93 Przyjaciółka
    Postów: 63 25

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    Bo Letrozol to chyba ta substancja która jest właśnie w tych wszystkich lekach typu femara aromek lamette itd
    To akurat ciężko powiedzieć, co lekarz myślał. Na pewno jest tak, że letrozol jest substancją czynną w Aromku, Lamette i Femarze, być może też są inne leki z nim właśnie. Co do tego czy przyspiesza owulację to nie wiem, bo ja nie miałam monitoringu w pierwszym cyklu z nim. Teraz jak zacznę drugi cykl to pójdę na monitoring, bo chcę wiedzieć czy coś działa.

  • suzi1994 Autorytet
    Postów: 1179 934

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    9126c0efc6b2.jpg Mam nadzieje Ze ok

    DZIĘKI CI BOŻE ZA TE CUDA ❤️❤️
  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3222 2182

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia93 wrote:
    Tak, są różne nazwy leku, ale we wszystkich substancją czynną jest letrozol. Ja biorę z kolei Aromek, kosztował trochę ponad 50 zł.
    Ja też biorę Aromek

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
  • szamanka91 Autorytet
    Postów: 3222 2182

    Wysłany: 29 kwietnia 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzi1994 wrote:
    A jeszcze pytanie przepraszam .. może skoro lekarz przepisał sam latrozol to myślał ze w aptece dostanę femare albo aromek albo coś takiego? Czy sam ten Letrozol nie będzie za mocny czy coś ?
    Będzie ok :)

    Starania od 08.2018
    Cykle bezowulacyjne ✖
    11 cykli na stymulacji ✖
    HSG ✔ Kariotypy ✔ AMH - 4,11 ✔
    Mutacje MTHFR hetero oraz PAI-1

    IUI - 19.05.2021 🍷
    ➡️ IVF
    02.08.2021 transfer ET
    9dpt beta 34,2 mIU/ml
    11dpt beta 100,0 mlU/ml 😍
    29dpt Jest ❤️
    I prenatalne OK
    Połówkowe OK
    It's a boy 💙
    Mamy ❄️❄️

    age.png
‹‹ 812 813 814 815 816 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ