Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Luusia Autorytet
    Postów: 1271 1270

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiaK wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂
    Czy wam też tak wypadają włosy po tych wszystkich lekach które bierzemy?? U mnie codziennie garść włosów wychodzi 😒
    Mi tez strasznie lecą ale nie pomyślałam ze to od aromka - zwalałam winę na metforminę bo oba leki zaczęłam stosować w mniej więcej tym samym czasie, a tu proszę może być inny winowajca

    age.png
    44 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • MałaMi92 Koleżanka
    Postów: 47 25

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MiaK wrote:
    Cześć dziewczyny 🙂
    Czy wam też tak wypadają włosy po tych wszystkich lekach które bierzemy?? U mnie codziennie garść włosów wychodzi 😒

    Ja nie widzę różnicy, od zawsze dużo włosów gubię 😔

  • Taskaska Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    Mi tez strasznie lecą ale nie pomyślałam ze to od aromka - zwalałam winę na metforminę bo oba leki zaczęłam stosować w mniej więcej tym samym czasie, a tu proszę może być inny winowajca

    Jaka masz dawkę metforminy?

    Niemożliwe nie istnieje.
  • MiaK Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff w takim razie nie jestem sama.. Juz myślałam że to może jakaś inna przyczyna. Ale tak jak mówicie czego się nie robi dla tej małej upragnionej kruszynki

  • Luusia Autorytet
    Postów: 1271 1270

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taskaska wrote:
    Jaka masz dawkę metforminy?
    glucophage xr 1000mg

    age.png
    44 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 9 czerwca 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 12:05

    klz9df9hix7ly771.png
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaHerbata wrote:
    U mnie lipa. Wczoraj byłam u gina i pechrzyk miał 22mm .
    Dzisiaj poszłam sprawdzic,czy owulka się odbyła a lekarz mówi,że jest torbiel krwotoczna 😞

    W ogóle się tego nie spodziewałam.

    Zastrzyk na pęknięcie nie zadziałał czy nie miałaś w tym cyklu ?

  • Taskaska Przyjaciółka
    Postów: 101 32

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś robiłam test 14dni od zastrzyku i biała biel...
    Ech.

    Niemożliwe nie istnieje.
  • Biała1987 Autorytet
    Postów: 625 866

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też test biały nic nie wychodzi więc czekam na @ i nowy cykl

    08.12 transfer 3 A.A
    14.12 6dpt - 31,27mUl/ml
    16.12 8dpt - 110.13mUl/ml progesteron 79.5 ng/ml
    18.12 10dpt - 327.47mUl/ml progesteron 91.00ng/ml
    21.12 13dpt - 1082.79mUl/ml
    29.12 21dpt 13877.51mUl/ml progesteron 83.6ng
    04.01 27dpt - 39145.26mUl/ml progesteron 69.1ng/ml
    28dpt USG jest zarodek 6mm i jest ❤️
    17.08.2021 👶 Tomasz
    22.09.2022 💔 poronienie zatrzymane 9/10tc
    09.06.2023 ⏸️ cudzie trwaj ✊️
    10.06.2023 Beta 19.39 mUl/ml
    Progesteron 10.50 ng/ml
    12.06.2023 Beta 58.87 mUl/ml
    Progesteron 13.4 ng/ml
    14.06.2023 Beta 126.19 mUl/ml
    Progesteron 15 ng/ml
    16.06.2023 Beta 270.56 mUl/ml
    Progesteron 15.2 ng/ml
    03.07.2023 jest zarodek i jest ❤️.
    25.07.2023 🖤🖤🖤🖤
  • Luusia Autorytet
    Postów: 1271 1270

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - nie poddawać się i walczymy dalej 😉

    age.png
    44 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • Biała1987 Autorytet
    Postów: 625 866

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    Dziewczyny - nie poddawać się i walczymy dalej 😉
    Nie nie poddajemy się u mnie w tym cyklu widać było że coś ruszyło więc mam więcej walki w sobie. 😉

    Luusia lubi tę wiadomość

    08.12 transfer 3 A.A
    14.12 6dpt - 31,27mUl/ml
    16.12 8dpt - 110.13mUl/ml progesteron 79.5 ng/ml
    18.12 10dpt - 327.47mUl/ml progesteron 91.00ng/ml
    21.12 13dpt - 1082.79mUl/ml
    29.12 21dpt 13877.51mUl/ml progesteron 83.6ng
    04.01 27dpt - 39145.26mUl/ml progesteron 69.1ng/ml
    28dpt USG jest zarodek 6mm i jest ❤️
    17.08.2021 👶 Tomasz
    22.09.2022 💔 poronienie zatrzymane 9/10tc
    09.06.2023 ⏸️ cudzie trwaj ✊️
    10.06.2023 Beta 19.39 mUl/ml
    Progesteron 10.50 ng/ml
    12.06.2023 Beta 58.87 mUl/ml
    Progesteron 13.4 ng/ml
    14.06.2023 Beta 126.19 mUl/ml
    Progesteron 15 ng/ml
    16.06.2023 Beta 270.56 mUl/ml
    Progesteron 15.2 ng/ml
    03.07.2023 jest zarodek i jest ❤️.
    25.07.2023 🖤🖤🖤🖤
  • Asia93 Przyjaciółka
    Postów: 63 25

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz czekam na @ po duphastonie, w sobotę skończyłam brać i do tej pory cisza...a zawsze miałam już 2-3 dni po. Czekam z niecierpliwością na nowy cykl, bo mam zrobić badania i wtedy lekarka ustali plan działania.

  • ZielonaHerbata Autorytet
    Postów: 6217 2782

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2020, 12:05

    klz9df9hix7ly771.png
  • Tyniaa Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj kontaktowałam się z lekarzem w sprawie wysokiego poziomu progesteronu.
    Kazał zrobić betę twierdząc że już coś wyjdzie.
    Dzisiaj 21dc i wynik bety 6,54

    Co myślicie o tym wyniku ? Nastawiać się na coś czy nie warto?

  • Luusia Autorytet
    Postów: 1271 1270

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałaś robiony zastrzyk na pęknięcie?

    age.png
    44 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • Tyniaa Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    A miałaś robiony zastrzyk na pęknięcie?

    Tak. Z Pregnyl-u 2.06
    Dlatego pytałam lekarza czy to nie za szybko. Powiedział że spokojnie mogę zrobić

  • Luusia Autorytet
    Postów: 1271 1270

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mhmm ... to mnie zaskoczył Twój lekarz. Normalnie bym powiedziała ze to może być pozostałość po zastrzyku ale skoro lekarz powiedział aby robić to ciężko podważać zdanie specjalisty. Jeśli do ovu doszło po 48h to obecnie blastocysta zaczęłaby zagnieżdżenie wiec niska beta byłaby możliwa - nie ma innej rady aby powtórzyć badanie po 48 lub 72h i sprawdzić przyrost.

    age.png
    44 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1321 687

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w 10 dc dzis monitoring i mam dwa malutkie pecherzyki po 10 mm bralam lamette w dawce 1x1 od 2-6 dc myslicie, ze jeszcze coś z tego urosnie czy raczej cykl stracony? Pytalam się dzis lekarza to nie kazal brac zadnych lekow na podrośniecie tylko czekac... czy komus moze urosły pecherzyki pomimo ,ze w 10 dc byly takie male? Jestem zla ,ze dali mi taka mala dawke to moj 1 cykl z lametta

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
  • Luusia Autorytet
    Postów: 1271 1270

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogą podrosnąć - kiedy masz kolejny monitoring?

    age.png
    44 lata
    Klinika Vitrolive / Bocian
    KIR: Bx
    Obecne: 2DS1
    Brakujące: 2DS2, 2DS3, 2DS5, 3DS1
    Rozjechane cytokiny - TNF alfa > 48tys., IL2>500, IL10>9000
    ANA 2 - ujemne
    On - morfologia 0%, fragmentacja DNA 11%

    08 - 12. 2019 - 3 procedury IVF - łącznie 5 blastek, transfery nieudane
    02.2020 - 09.2021 stymulacja aromkiem- 05.2020 - [*] 8tc

    10.2021 - IV procedura IVF KD - 10 blastek ❄️ 11.2021 - 4AA - 🙁, 12.2021 - 4AA - 🙁
    04.2022 - 4AA - accofil, intralipid, AH, embryoglue, encorton, heparyna
    10dpt - 114mlU/ml, 12dpt - 355mlU/ml,16dpt - 2259mlU/ml, 6t3d 💔-krwiak
    06.2022 - 4AA - accofil, intralipid, embryoglue, prograf/ encorton
    8dpt - 135,8mlU/ml, 10dpt - 313,3mlU/ml, 14dpt - 1235mlU/ml
    28dpt - mamy❤️, CRL-0,71cm -6t4d
    9t6d - 3,02cm CRL, 12t - prenatalne ok, NIFTY - zdrowa 👧
    20t0d - połówkowe ok
    38t - CC, 2320g, 49cm
  • Sofia2019 Autorytet
    Postów: 1321 687

    Wysłany: 10 czerwca 2020, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luusia wrote:
    Mogą podrosnąć - kiedy masz kolejny monitoring?
    W poniedzialek czyli w 15 dc. A Tobie Lusia jak rosly pecherzyki ? W którym dniu juz cos bylo widac?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2020, 20:40

    Naturals 09.2017 - strata 29tc 😔 przyczyna nieznana
    Ivf 07.2019 bhcg 750 cb
    Ivf 01.2020 bhcg 550 cb
    Naturals - 10.2020 😊
    Kir aa, nk 30%, il 10 za nisko, il2 za wysoko.
    Histeroskopia: mikropolipy brak stanu zapalnego
    Maz nasienie ok
‹‹ 834 835 836 837 838 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ