X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Szpital Kopernika program prokreacyjny Kraków.
Odpowiedz

Szpital Kopernika program prokreacyjny Kraków.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2023, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, chciałabym poznać wasze opinie o programie.
    Czy waszym zdaniem warto? Niestety w okolicy nie mam żadnej placówki realizującej ten program, wizytę mam na grudzień, 200 km ode mnie.
    Jak wygląda pierwsza wizyta?
    Czy zlecają bez problemu badania?
    Czy trzeba je realizować w laboratorium tego konkretnego szpitala?
    Zastanawiam się czy warto jeździć taki szmat drogi czy lepiej zapłacić i znaleźć coś w pobliżu. Długo się czeka na kolejną wizytę?
    Dajcie znać jakie macie wrażenia i jakie badania wam wykonano.
    Mamy już wykonane badania hormonalne typu panel tarczycowy, prolaktyna, FSH, LH, testosteron itp. monitoring cyklu i badanie nasienia.
    Zależałoby nam ewentualnie na badaniu drożności jajowodów, AMH, jakichś badaniach pod kątem immunologii i ewentualnie IUI jeśli byłaby taka potrzeba.

    Pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2023, 09:31

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ