X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po stosunku płciowym/ PCT/test postkoitalny/
Odpowiedz

Test po stosunku płciowym/ PCT/test postkoitalny/

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 11 września 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może i tak. Nie lubię jak coś gadają i nie uzasadniają. Ja dziś odebrałam wyniki swojego: brak przeciwciał (z krwi):) Sama sobie zrobiłam :) jestem spokojniejsza i dla tego uczucia mogłabym wydawać 45zł w każdym miesiącu ;)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a wiecie, gdzie taki test wykonać na Śląsku? ten ze śluzu? Szukam w necie i nic nie widzę... ;/


    EDIT: OK, znalazłam invimed :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 11:06

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    dziewczyny, a wiecie, gdzie taki test wykonać na Śląsku? ten ze śluzu? Szukam w necie i nic nie widzę... ;/

    Provita Katowice - 80 zł

    http://angelius.pl/cennik-ginekologia.html

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz może ile h od stosunku należy się tam udać? Dzowniłam, zeby zapytać, to dowiedziałam się tylko, że dzień wcześniej proszę się umawiać " a takie informacje na ile przed to proszę pytać lekarza" No jasne, pójdę dać dwie stówy za wizyte zeby dowiedzieć się jednej rzeczy...

  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja placilam chyba więcej ale to bylo rok temu i nie pamiętam. Wiem ze 10h po stosunku.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bhywanlil4ktaodk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzwoniłam i cena się zgadza kuciaku :)
    Swoją drogą zastanawiam się, jeśli po 10 h znajdą tam jakiegoś ruchliwego żołnieża to jest sens robić test MAR? bo chyba po 10 h nie ruszałoby się już tam nic, jeśli MAR miałby być pozytywny :P? Jak uważacie?

  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja robiłam w Invimed w Katowicach.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    bhywanlil4ktaodk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :O
    "Dzień dobry,

    dziękujemy za kontakt z Kliniką Invimed Katowice.

    Informuję, że test PCT kosztuje 220zł, trzeba umówić się na wizytę do lekarza w celu pobrania materiału do badania.

    W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt, również pod numerem telefonu 500-900-888."

    Provita 80 zł


    Skąd taka rozbieżność cen o.O

  • kuciak Autorytet
    Postów: 474 693

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się wydawało ze placilam więcej:-) nie wiem skąd ta różnica. Wiem tez ze badanie miałam wykonywane w okresie owulacji.

    bhywanlil4ktaodk.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1488

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiasta rozbieznosc pewnie wynika z tego ze w cenie 220 masz wizyte i skierowanie na pct a za 80 samo pct... Ja mialam tak ze wieczorem sie serduchowalismy ok 23 a ok 8 rano bylam na pct... Pamietaj ze potem z wynikami znowu do gina pojdziesz wiec placac 220 potem doplacisz znowu za wizyte z interpretacja wynujow wiec moze lepiej isc tam tdzie za 80? Aha i przed pct nie stosuj zadnego nawilzania zelami...

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • bella84 Autorytet
    Postów: 2573 1488

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i idziesz na pct w okresie okoloowulacyjnym bo tylko w tym sluzie plemniki moga a raczej powinny moc przetrwac

    wnidjw4za4vtypx5.png
    f2w39n73lydzw63x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)) wiem wiem, ze w okresie owulacyjnym, a na wizytę nie chcę iść bo mam swojego gina, ew. poproszę o interpretację dziewczyny o ile w końcu na to badanie pójdę :)

    //////////interesuje mnie samo badanie a nie wizyta w tej klinice bo chcę trochę ciąć koszty szczerze mówiąc:);)

    ale chyb macie rację, że to z wizytą od razu i dlatego 220

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No podbijam. Ja też zainteresowana tematem. W okolicach Warszawy - niekoniecznie w jakiejś super klinice można zrobić? Jeśli tak to gdzie? Najlepiej Warszawa prawobrzeżna lub okolice.

  • Martula29 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PCT Invicta Złota 6

    Martula34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja dorzucę jeszcze invimed Poznań: wizyta 150 + 130 badanie. Mogę się mylić o 10 zł nie więcej, dzwoniłam tydzień temu. Dużo..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2015, 21:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf wrote:
    To ja dorzucę jeszcze invimed Poznań: wizyta 150 + 130 badanie. Mogę się mylić o 10 zł nie więcej, dzwoniłam tydzień temu. Dużo..

    jestem po PCT w invimedzie- 135 zł, nie płaciłam za wizytę, tylko za sam test.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny odebrałam wynik testu PCT (11 dc - cykl stymulowany, owu mam wtedy dość wcześnie) i coś tu chyba nie gra :/
    Znaleźli zero plemników! Jak to możliwe? Robiliśmy badanie nasienia i ilość była w normie, a tu nagle 0,0? Czy jest możliwe, że 11 godzin po stosunku znajduje się zero plemników?

    Co wy na to? Jak dla mnie ktoś gdzieś nawalił, może przy pobieraniu próbki..
    :(

    Przy ocenie śluzu w 10 dc lekarz powiedział, że jest mało śluzu, ale zrobimy badanie bo "i tak chcemy tylko wiedzieć czy się ruszają" Poza tym ja nigdy nie mam śluzu i to były takie...hm "naturalne" moje warunki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2015, 12:00

  • pyatii Ekspertka
    Postów: 420 50

    Wysłany: 9 grudnia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ktoś wie czy robią gdzieś w Toruniu?

    07.2015- histero/polipy out/ 12.15- HSG- ok/ 3 cykle z CLO Nasienie ok
    1 IUI 22.07.2016 10.2016 cb
    ANA dodatnie, ss-a ++, pcna+
    C3 0,6
    zespół antyfosfolipidowy
    CD4/CD8 2,8
    equoral, encorton, neoparin, acard
  • Zielonka Debiutantka
    Postów: 9 8

    Wysłany: 8 lutego 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem świeżo po badaniu, 15dc, owulacja dziś lub jutro. Badanie robiłam po 8 godzinach bo lekarz powiedział że max 8h. Niestety u nas 100% nie ruszało się. Prawdopodobnie mamy przyczynę naszych niepowodzeń w staraniach. Bo tak poza tym wszystko i u mnie i u męża wydaje się ok. Czekam teraz na wizytę u lekarza i zobaczymy co dalej.

    A przy okazji PCT Invicta Wrocław 90zł.

    c58f8a7796178048bbca9f0b4f8ae96b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Magot Koleżanka
    Postów: 51 12

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Dziewczyny które miały ten test.
    My mamy mieć jutro ale lada moment ovu więc nie przerywamy <3 a podobno zalecana jest wstrzemięźliwość to.prawda?
    I czy potem można się podmyc czy nie?
    U nas kosztuje 60+80usg

    Zalecany brak stosunków- bo w obrazie mikroskopowym będzie kilka "grup" plemników. I nie wiadomo czy nieruchome z racji starości czy wrogiego śluzu.
    Podmyć na pewno tylko bez użycia typowych płynów do higieny intymnej by równowagi pH nie zmienić.

    PS. Ja jestem przykładem wrogiego śluzu- badanie PCT wykazało 100% martwych plemników, a dwa tygodnie później piękne II kreski i 9 mc później syn ;)

    Powodzenia ;)

    Wojcinka, AiCha4811 lubią tę wiadomość

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ