X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po stosunku płciowym/ PCT/test postkoitalny/
Odpowiedz

Test po stosunku płciowym/ PCT/test postkoitalny/

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja ten test miałam robiony (wynik negatywny) a gdy pokazałam swojemu lekarzowi to powiedział że to badanie uważa się za archiwalne (przynajmniej w mojej klinice)

  • Lalala Autorytet
    Postów: 385 242

    Wysłany: 22 lutego 2020, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę prosić o interpretację testu? Wizytę u lekarza mamy dopiero w środę...
    Test wykonano 7,5 h po stosunku.
    Liczba plemników w polu widzenia 5, wartość ref. powyżej 10
    plemniki ruchliwe 40% w preparacie- wart. ref. pow. 30%
    plemniki nieruchliwe 60% w preparacie - wart. ref. poniżej 30%

    Czy jest źle? Współżyliśmy o 2 w nocy, dzień wcześniej z samego rana. Teraz czytam, że powinniśmy zachować abstynencję parę dni. Lekarz o tym nie wspominał.

    atdccwa173tcycke.png
  • Lalala Autorytet
    Postów: 385 242

    Wysłany: 9 marca 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby ktoś w przyszłości szukał informacji nt testu. Mimo słabych wyników lekarz stwierdził, że nie mam wrogiego śluzu, gdyż znalazły się w nim jakieś ruchome plemniki ;)

    atdccwa173tcycke.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ