X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 9 lipca 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Dzisiaj uzmyslowilam sobie ze mam za sobą 8 cykli z ovitrelle... to chyba już sporo.
    W sobotę przyszła @ i znowu zabrala nadzieję ze moze tym razem się uda.

    Mam 33 lata i nie wiem czy cos z tego jeszcze będzie...

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 9 lipca 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Dzisiaj uzmyslowilam sobie ze mam za sobą 8 cykli z ovitrelle... to chyba już sporo.
    W sobotę przyszła @ i znowu zabrala nadzieję ze moze tym razem się uda.

    Mam 33 lata i nie wiem czy cos z tego jeszcze będzie...

    Ewuś, przykro mi, ale nie poddawaj się!
    Może trzeba zmienić lekarza albo leczenie?

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 9 lipca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zmienilam lekarza juz w listopadzie 2017, obecny lekarz cisnie na inseminacje.. chyba zanim sie zdecyduje to skonsultuje sie jeszcze z innym.. od poltora roku noe mialam badan krwi hormonow etc. Wiec jakby martwi mnie to ze zaden lekarz nie zastanowi sie jak ppdawanr leki wplywaja na organizm..

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 9 lipca 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak lekarz nie zleca żadnych badań a takim przypadku to lepiej zmienić.
    Ja też na początku tego roku zmieniłam lekarza. I od tej pory miałam już masę badań, laparoskopię i teraz leki. Nie ma na co czekać.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Eluś Przyjaciółka
    Postów: 218 38

    Wysłany: 9 lipca 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uważam, że czas zmienić lekarza. Miałaś robioną drożnosc?

    Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 9 lipca 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam sono hsg w marcu i wyszlo ok.
    Każdy miesiąc taki sam ovitrelle kontrola recepty i znowu. Nie ma pomyslu ze moze trzeba sprawdzic po 1,5roku hormony insuline etc. A przeciez leki mogly cos zmienić, moze cos trzeba odstawic.
    Wizyta jest tak krótka ze ze stresu nawet nie pytam o nic. I tak noe wiem ile pecherzkow jest, jaki rozmiar

  • Eluś Przyjaciółka
    Postów: 218 38

    Wysłany: 9 lipca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus85 wrote:
    Mialam sono hsg w marcu i wyszlo ok.
    Każdy miesiąc taki sam ovitrelle kontrola recepty i znowu. Nie ma pomyslu ze moze trzeba sprawdzic po 1,5roku hormony insuline etc. A przeciez leki mogly cos zmienić, moze cos trzeba odstawic.
    Wizyta jest tak krótka ze ze stresu nawet nie pytam o nic. I tak noe wiem ile pecherzkow jest, jaki rozmiar
    No to znaczy że to nie lekarz dla Ciebie. Poszukaj innego w swojej okolicy najlepiej takiego który się specjalizuje w leczeniu niepłodności. Zaufanie do lekarza i poczucie, że jest się w dobrych rękach też jest bardzo ważne. No i czasu szkoda...

    Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • agutelka Przyjaciółka
    Postów: 92 45

    Wysłany: 9 lipca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,jak myślicie mogę jutro zrobić sikańca?29.06 wzięłam ovitrelle,30.06 miałam inseminację,teraz w sobotę lekkie krwawienie.no i już mnie nosi,żeby wiedzieć co jest

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agutelka wrote:
    Cześć,jak myślicie mogę jutro zrobić sikańca?29.06 wzięłam ovitrelle,30.06 miałam inseminację,teraz w sobotę lekkie krwawienie.no i już mnie nosi,żeby wiedzieć co jest

    Przez urlop mojego lekarza trafilam jednorazowo do dociekliwej Pani Dr ktora powiedziala ze 14 dni po ovitrelle mam zrobic bete z krwi, bo sikance nie sa tak wiarygodne.
    3mam kciuki za pozytywny wynik :)

    agutelka lubi tę wiadomość

  • Ewus85 Przyjaciółka
    Postów: 155 36

    Wysłany: 9 lipca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluś wrote:
    No to znaczy że to nie lekarz dla Ciebie. Poszukaj innego w swojej okolicy najlepiej takiego który się specjalizuje w leczeniu niepłodności. Zaufanie do lekarza i poczucie, że jest się w dobrych rękach też jest bardzo ważne. No i czasu szkoda...

    Dzięki Elus tak chyba zrobię i pójdę gdzie indziej... chociaz teraz chodzilam do kliniki niepłodności. Wydawalo mi się ze będzie wszystko dokladnie a tutaj rozczarowanie.

  • Eluś Przyjaciółka
    Postów: 218 38

    Wysłany: 9 lipca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Berta34 wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Jestem staraczka od 4 lat. Od pół roku kiedy wykonałam drożność okazało się ze jeden jajnik całkowicie niedrożny , drugi udało się udrożnić . Lekarz po zabiegu powiedział ze poleca raczej Invitro . Trafiłam jednak do lekarki która ułożyła mi plan leczenia - czekamy na owulacje z dobrego jajowodu i działamy - stymulacja cło plus ovitrell. Jak na złość zdrowy jajnik uaktywnił się raz w lutym i wtedy pierwsza inseminacja - niestety bez skutki. Potem długo nic i teraz kolejna : 3 lipca ovitrell , 4 inseminacja na pękniętym pęcherzyku.
    Należę do osób bardzo niecierpliwych i oczywiście nie wytrzymałam i dzisiaj zrobiłam test po 7 dniach od zastrzyku Pink - pozytywny ( druga blada kreska)po 7 minutach, potem drugi innej firmy - pozytywny , druga kreska wyraźniejsza. Teraz czytam na forach ze to może być działanie Ovitrell.
    Co sądzicie ?
    Do 10 dni (a zdarzało się nawet dluzej) to prawdopodobnie Ovitrelle. Po 7 dniach od zastrzyku m, czyli 5-6 po owulacji żaden test ciąży nie wykryje.

    Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • Berta34 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 lipca 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Eluś za odpowiedź. Zatem czekam i testuje w dniu spodziewanej @. I żyje nadzieja ... ze tym razem będzie dobrze :-)

    Berta
  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 10 lipca 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś u mnie 10 dzień po Ovitrelle i juz tylko 1 kreska. 6 dni po Ovitrelle byla jeszcze 2 kreska (słaba ale widoczna golym okiem). Chcialabym na kolejnym tescie zobaczyc znowu dwie. Ale musze jeszcze czekać.


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 10 lipca 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny za dwie kreski. Ja jestem w połowie drogi. Dziś idę na zastrzyk. Chwilę po południu żeby się wstrzelić w powrót męża z pracy po ok 36 godzinach od zastrzyku;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 11:18

    Atinka
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 10 lipca 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak starania mieliśmy w dzień zastrzyku i potem 20 godzin po zastrzyku a owulacja była jakieś 8 godzin po ostatnich staraniach to wystarczy?

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 10 lipca 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, rok temu miałam usunięty jajowod (ciąża pozamaciczna), w tym cyklu mam owu z jajnika gdzie jest jajowod i mam zrobić zastrzyk z Ovitrelle, pęcherzyk 24mm, a po trzech dniach zacząć brać duphaston. Mój pierwszy cykl z lekami. A za 14dni mam zrobić test z krwi.

  • Eluś Przyjaciółka
    Postów: 218 38

    Wysłany: 10 lipca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** wrote:
    Dziewczyny, jak starania mieliśmy w dzień zastrzyku i potem 20 godzin po zastrzyku a owulacja była jakieś 8 godzin po ostatnich staraniach to wystarczy?
    Wystarczy. Pkemniki żyją nawet kilka dni więc 8 h to dla nich nic ;)

    Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • Eluś Przyjaciółka
    Postów: 218 38

    Wysłany: 10 lipca 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linia nocna wrote:
    Hej dziewczyny, rok temu miałam usunięty jajowod (ciąża pozamaciczna), w tym cyklu mam owu z jajnika gdzie jest jajowod i mam zrobić zastrzyk z Ovitrelle, pęcherzyk 24mm, a po trzech dniach zacząć brać duphaston. Mój pierwszy cykl z lekami. A za 14dni mam zrobić test z krwi.
    Witaj, trzymamy kciuki ;)

    Eweliina lubi tę wiadomość

    Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 10 lipca 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluś wrote:
    Witaj, trzymamy kciuki ;)
    Dziękuję i ja również trzymam kciuki ;) dziś jak byłam na monitoringu to bardzo się ucieszyłam, że mam owu z dobrego jajnika, ponieważ u mnie nie są one naprzemiennie, często mam dwa razy z tego gdzie nie ma jajowdu a szansę na przechwycenie bardzo małe.

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 10 lipca 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    Dziękuję i ja również trzymam kciuki ;) dziś jak byłam na monitoringu to bardzo się ucieszyłam, że mam owu z dobrego jajnika, ponieważ u mnie nie są one naprzemiennie, często mam dwa razy z tego gdzie nie ma jajowdu a szansę na przechwycenie bardzo małe.

    To bardzo dobra wiadomość.
    Powodzenia Ewelina!

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
‹‹ 142 143 144 145 146 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ