X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 10 lipca 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** wrote:
    To bardzo dobra wiadomość.
    Powodzenia Ewelina!
    A Ty Moni kiedy testujesz?

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 10 lipca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się po jakim czasie od zastrzyku wasi lekarze zalecają żeby działać z mężem? Mój kazał odczekać ok 36 godzin. Ale czy to nie za długo?

    Atinka
  • OlinkaO Autorytet
    Postów: 433 213

    Wysłany: 10 lipca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba trochę za długo każe czekać, tym bardziej że plemniki nie są od razu zdolne do zapłodnienia tylko kilka godzin się przystosowuja w drogach rodnych, a po owulacji z tego co wiem nie występuje już śluz i środowisko przyjazne dla plemników... Ja zawsze próbowałam dobę po zastrzyku i kolejną też. U mnie zadziałało dwa razy :) (przy założeniu że w ciągu 48-60h jest owulacja, ja wiedziałam że już jest po bo mierze temperaturę)

    o14820mmtbp8gdro.png
    2011- PCO, resekcja jajników. Naturalne owu
    3 lata starań
    2018.01.02 - Aniołek [*] 10tc
    2018.05.05 - 2' cs pp - naturalny cud!
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 10 lipca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka wrote:
    Zastanawiam się po jakim czasie od zastrzyku wasi lekarze zalecają żeby działać z mężem? Mój kazał odczekać ok 36 godzin. Ale czy to nie za długo?
    Ja dziś byłam na monitoringu i po 18 godzinie miałam zrobić zastrzyk. Gin mówił żeby działać dziś i jutro.

  • Eluś Przyjaciółka
    Postów: 218 38

    Wysłany: 10 lipca 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka wrote:
    Zastanawiam się po jakim czasie od zastrzyku wasi lekarze zalecają żeby działać z mężem? Mój kazał odczekać ok 36 godzin. Ale czy to nie za długo?
    Moja nie mówi kiedy, tylko żeby działać. My wspolzyjemy w dniu zastrzyku i dzien po. Ja mam owulacje dokładnie 36 h po zastrzyku bo czuje ja wyraźnie, a raczej czuje ze nagle jajnik przestaje boleć. Moim zdaniem w momencie owulacji to za pozno, lepiej dzuen wcześniej a pozniej jeszcze poprawić;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 20:22

    Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • Eluś Przyjaciółka
    Postów: 218 38

    Wysłany: 10 lipca 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś 6 dzień po zastrzyku, a ja kompletnie nic nie czuję. W poprzednim cykku bolały mnie piersi, podbrzusze, a teraz nic kompletnie. Czy to powód do niepokoju? Jak wy się czujecie kilka dni po zastrzyku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2018, 20:30

    Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) 25 czerwca miałam podany zastrzyk ovitrelle A 26 miałam inseminacje. Na początku miałam bardzo wrażliwe piersi ale to było spowodowane raczej zastrzykiem. 3 lipca zrobilam test ciążowy. Wiem,że się pospieszylam ale nie mogłam się doczekać test negatywny. Dodam, że biorę 3 tabletki luteiny dziennie. 4 i 5 lipca czułam ból w podbrzuszu jak na okres może trochę silniejszy od tamtej pory Nic, żadnych objawów. W między czasie zrobilam jeszcze 2 testy oczywiście negatywne. Do piątku mam brać luteine i chyba dopiero wtedy powinnam testować. Najgorszy jest ten brak objawów. Chyba straciłam nadzieję. Po inseminacji pojechaliśmy na wakacje wtedy nie myślałam ale od kąd wróciliśmy ciągle myślę czy się udało. Chyba już myślami szykuje się na kolejne podejście.

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dopiero 3 dzień po zastrzyku. Myślę że się zatestuje w 13 dniu po.
    Mi lekarz mówił żeby się starać dzień przed zastrzykiem w dniu zastrzyku i dzień po.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 10 lipca 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, faktycznie czekanie jest najgorsze. I ten strach przed kolejnym rozczarowaniem. A ja dalej nie wiem czy działać wcześniej, czy dopiero po ok 36 godzinach. W zeszłym miesiącu wzięliśmy się do dzieła już po ok 24 h, ale ból podbrzusza miałam dopiero po 48 h od zastrzyku więc pewnie wtedy owulacja wystąpiła. Poza tym dziś zaczął mnie boleć pęcherz i już mi odchodzi chęć na zbliżenia:( Piję rumianek i biorę jakieś tabletki ziołowe żeby poczuć się do jutra lepiej:/

    Atinka
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 11 lipca 2018, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka a zastrzyk zrobiłaś wczoraj? Ja robiłam pierwszy raz więc nic za bardzo nie wiem co i jak, ale wydaje mi się, że te 36h można skrócić, plemniki i tak żyją kilka dni. Na pęcherz można kupić bez recepty furagin i pić coś z żurawina. Moni mi lekarz powiedział, że 13 dni po zastrzyku na bete man iść. Ogólnie zawsze czuję mocno owu i rosnące jajeczka a w tym cyklu nic, nie wiem co cykl to inny. Zobaczę jak będzie po zastrzyku.

  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 11 lipca 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** wrote:
    Ja jestem dopiero 3 dzień po zastrzyku. Myślę że się zatestuje w 13 dniu po.
    Mi lekarz mówił żeby się starać dzień przed zastrzykiem w dniu zastrzyku i dzień po.
    Hej :) a masz jakieś dolegliwości?

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 11 lipca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    Hej :) a masz jakieś dolegliwości?

    Jakieś 30 godzin po zastrzyku ból jajnika (prawdopodobnie owulacja). I cały dzień kolejny tak samo cały czas bolał mnie jajnik. A teraz kompletnie nic nie czuje. Brzuch mnie nie boli, piersi normalne. Nie wiem czy to dobrze, czy to znaczy, że nie wyszło.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 11 lipca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** wrote:
    Jakieś 30 godzin po zastrzyku ból jajnika (prawdopodobnie owulacja). I cały dzień kolejny tak samo cały czas bolał mnie jajnik. A teraz kompletnie nic nie czuje. Brzuch mnie nie boli, piersi normalne. Nie wiem czy to dobrze, czy to znaczy, że nie wyszło.
    To pewnie zależy od organizmu i każda z nas przechodzi inaczej. Także musimy być dobrej myśli i nie martwić się i zastanawiać na zapas, chociaż wiem że ciężko.

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 11 lipca 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    To pewnie zależy od organizmu i każda z nas przechodzi inaczej. Także musimy być dobrej myśli i nie martwić się i zastanawiać na zapas, chociaż wiem że ciężko.

    Na razie się nie martwię, ale pewnie jak zacznie się zblizać termin testowania to zacznę świrować ;)

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Paprycjaaa Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 11 lipca 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj rano robiłam test niestety negatywny. Czekam zatem na @ i zaczynam kolejny cykl.

  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 11 lipca 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycjaaa wrote:
    Dziewczyny dzisiaj rano robiłam test niestety negatywny. Czekam zatem na @ i zaczynam kolejny cykl.
    A robiłaś sikany czy betę?

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 11 lipca 2018, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    Ati-nka a zastrzyk zrobiłaś wczoraj? Ja robiłam pierwszy raz więc nic za bardzo nie wiem co i jak, ale wydaje mi się, że te 36h można skrócić, plemniki i tak żyją kilka dni. Na pęcherz można kupić bez recepty furagin i pić coś z żurawina. Moni mi lekarz powiedział, że 13 dni po zastrzyku na bete man iść. Ogólnie zawsze czuję mocno owu i rosnące jajeczka a w tym cyklu nic, nie wiem co cykl to inny. Zobaczę jak będzie po zastrzyku.
    Zastrzyk robiłam wczoraj ok godziny 14. A ok 16 taki złapał mnie ból po prawej stronie (odczułam go bardziej jako skurcz) że teraz się zastanawiam czy to wogóle realne żeby tak szybko pękło no i jakby tak było to słabo ze staraniami. Żałuję że nie dopytałam lekarza z której strony będzie owulacja. Mąż jest dzisiaj w pracy do 24. Wczoraj przez ból pęcherza nawet nie myślałam żeby co kolwiek działać...ale to wszystko jest trudne i skomplikowane:/ Mogłyby pojawić się jakieś dobre wieści chociaż od was...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 16:50

    Atinka
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 11 lipca 2018, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka wrote:
    Zastrzyk robiłam wczoraj ok godziny 14. A ok 16 taki złapał mnie ból po prawej stronie (odczułam go bardziej jako skurcz) że teraz się zastanawiam czy to wogóle realne żeby tak szybko pękło no i jakby tak było to słabo ze staraniami. Żałuję że nie dopytałam lekarza z której strony będzie owulacja. Mąż jest dzisiaj w pracy do 24. Wczoraj przez ból pęcherza nawet nie myślałam żeby co kolwiek działać...ale to wszystko jest trudne i skomplikowane:/ Mogłyby pojawić się jakieś dobre wieści chociaż od was...
    A może ten ból to coś od pęcherza, może przeziebilas? Czy już dziś nie boli? Ja zrobiłam zastrzyk wczoraj o 18 ale nic nie czuje jeszcze.

  • Paprycjaaa Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 11 lipca 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikany, poczekam do poniedziałku czy przyjdzie @. Piersi mnie tak bolą że chyba jednak@ przyjdzie ale póki nie ma jest nadzieja.

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 11 lipca 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina, będziemy w podobnym czasie testowały:) Nie mam pojęcia od czego ten ból był. Ogólnie to ćmi mnie cały czas z prawej strony, a wczoraj mnie tak złapało jak napiełam brzuch. Dziś z pęcherzem jest już lepiej, ból przeszedł. Będę zwarta i gotowa jak mąż wróci z pracy;) Pocieszam się że jeśli ten ból był owulacją to może od niedzielnej nocy coś jeszcze przetrwało i liczę że będzie dobrze:) W poprzednim miesiącu miałam bóle po ok 48 godzinach więc pewnie u Ciebie dopiero się rozkręci, a co do mnie to chyba wezmę się za sprzątanie bo zwariuję myśląc o tym wszystkim.

    Atinka
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ