X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zwracacie dziewczyny uwagę na czułość testów?
    Eweliina, ja w tym miesiącu wacham się między Betą, a testami. Jeszcze jutrzejszy dzień przetrwać i w środę będę cosik ogarniać. Skłaniam się ku badaniu z krwi. W sumie będzie 15 dzień po zastrzyku i ostatni dzień brania luteiny więc chcę mieć pewność czy mam ją odstawić. Nie mam kompletnie żadnych objawów i nastawiona jestem że pewnie nic z tego w tym cyklu. Choć jak będę czekała na wynik to ten płomyk nadziei który gdzieś się tli będzie się rozpalał;)

    Atinka
  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 23 lipca 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka wrote:
    A zwracacie dziewczyny uwagę na czułość testów?
    Eweliina, ja w tym miesiącu wacham się między Betą, a testami. Jeszcze jutrzejszy dzień przetrwać i w środę będę cosik ogarniać. Skłaniam się ku badaniu z krwi. W sumie będzie 15 dzień po zastrzyku i ostatni dzień brania luteiny więc chcę mieć pewność czy mam ją odstawić. Nie mam kompletnie żadnych objawów i nastawiona jestem że pewnie nic z tego w tym cyklu. Choć jak będę czekała na wynik to ten płomyk nadziei który gdzieś się tli będzie się rozpalał;)
    Kochana, ja kupiluje testy o czulosci 10.
    Dzisiaj beta wyszla 30, moj lekarz kazal jutro powtorzyc. Przetrzepalam internety, znalazlam info, ze w 8 dniu po zastrzyku dziewczyny mialy bete max 12, albo wogole zero. Wiec mysle pozytywnie. Pozatym nie mam bólu piersi, ktory towarzyszy mi zawsze. Tak sie nakrecilam, ze chyba nie zasne
    15 dzien,lec na bete, daj znac, trzymam kciuki, ja rano tez jade.

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • Minnieee Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 23 lipca 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie jutro 16 dzien po zastrzyku. @ nadal nie przyszla, jutro zamierzam testowac rano :) nie mam jak podjechac na bete, dopiero w piątek mi sie uda jeśli @ nie nadejdzie.
    Ati-nka brak objawow tez może byc objawem, znam przypadek gdzoe dziewczyna miala zero jakichkolwiek objawów ciąży, tylko okres nie przyszedł :)
    Dagella koniecznie napisz jaki Ci wyjdzie wynik :)

    Wszystko ma swój czas.
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 23 lipca 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam dziś betę o 10 i nie mam wyników jeszcze :/ Minniee i Ati-nka trzymam mocno za Was kciuki!

  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 23 lipca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minnieee wrote:
    Dziewczyny u mnie jutro 16 dzien po zastrzyku. @ nadal nie przyszla, jutro zamierzam testowac rano :) nie mam jak podjechac na bete, dopiero w piątek mi sie uda jeśli @ nie nadejdzie.
    Ati-nka brak objawow tez może byc objawem, znam przypadek gdzoe dziewczyna miala zero jakichkolwiek objawów ciąży, tylko okres nie przyszedł :)
    Dagella koniecznie napisz jaki Ci wyjdzie wynik :)
    Dam napewno odrazu, lecę z samego ranca (zeby nie zdążyła za mocno spasc) ;)

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 23 lipca 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina, okropnie długo czekasz na ten wynik. Ja się nie nakręcam mimo że będzie 15 dni po zastrzyku bo w poprzednim cyklu dostałam okres po 20 dniach. To przez luteinę. Dopiero po ok 4-5 dniach odstawienia lutki przyszła @. Mam nadzieję że nasze bety poszybują wysoko;)

    Atinka
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 23 lipca 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo masakra, zawsze wyniki były koło 16, zrobiłam dodatkowo tsh i wyszło bardzo niskie 0,008.. :/

  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 23 lipca 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagella faktycznie dziwny ten Twój wynik hcg, czy to możliwe że po zastrzyku tak długo sie utrzymuje w takiej ilości? 3mam kciuki żeby rósł wysoki!

  • Morska Autorytet
    Postów: 665 597

    Wysłany: 23 lipca 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zmieniłam ostatnio lekarza, jest bardzo dokładny i wydaje się mieć jakiś plan na te leczenie. Powiedział, że jeśli po czterech stymulowanych i monitorowanych cyklach nie wyjdzie to trzeba zrobić laparoskopie. Trochę się tego boję, czy nie lepiej najpierw drozność? czy miałyście laparo? jakie były do tego wskazania?

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 24 lipca 2018, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morska, ja nie miałam laparoskopii. Drożność miałam przebadaną na samym początku, jeszcze zanim zaczęłam stymulację. Mój lekarz stwierdził że zanim zaczniemy organizm wspomagać to najpierw trzeba sprawdzić hydraulikę. Bez sensu byłoby faszerowanie hormonami jakby były barykady;)

    Atinka
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 24 lipca 2018, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morska ja miałam droznosc tylko jednego jajowdu, a laparoskopie miałam przy usunięciu ciąży pozamacicznej w jajowodzie. Jeśli chodzi o samą operacje to ja czułam się po niej dość dobrze, rozumiem że Tobie lekarz to zaproponował żeby sprawdzić jajowody?

    Dziewczyny a ja dalej nie mam wyniku bety, chyba zapomnieli o mnie w laboratorium...

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 24 lipca 2018, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina, okropnie długo czekasz na betę. Może poprostu zapomnieli udostępnić? Mnie już zaczyna nosić przed jutrzejszym badaniem. Dziś zapracowany dzień będę miała więc postaram się wyłączyć myślenie na ten temat;)

    Atinka
  • Morska Autorytet
    Postów: 665 597

    Wysłany: 24 lipca 2018, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    Morska ja miałam droznosc tylko jednego jajowdu, a laparoskopie miałam przy usunięciu ciąży pozamacicznej w jajowodzie. Jeśli chodzi o samą operacje to ja czułam się po niej dość dobrze, rozumiem że Tobie lekarz to zaproponował żeby sprawdzić jajowody?

    Dziewczyny a ja dalej nie mam wyniku bety, chyba zapomnieli o mnie w laboratorium...

    Tak, lekarz mówił, ze jeśli nie wychodzi to trzeba od razu laparoskopię ale już sama nie wiem czy się na to pisać tak szybko...

  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 24 lipca 2018, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój wynik hcg to 0,30... :(

  • Minnieee Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 24 lipca 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na tescie niestety jedna kreska... Jak się nie pojawi @ za kilka dni powtórzę test...
    Zawsze miałam @ po 3 dniach od skończenia brania duphastonu, teraz mija 5 i nadal nic. Dlatego chyba tak się nastawiłam, że się udało. Może mi się cykl wydłużył po clo i ovitrelle. W każdym razie chyba nie tym razem..

    Wszystko ma swój czas.
  • Minnieee Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 24 lipca 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    Mój wynik hcg to 0,30... :(
    Szkoda... Ale nie załamuj się, trzeba próbować az sie uda :)

    Eweliina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas.
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 24 lipca 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby teraz @ szybko przyszła, następna owu dopiero na 3 cykl, no chyba że coś się zmieni. Mam jeszcze pytanie, nie wiem czy tutaj było, po ilu dniach od ovitrelle pękaly Wam pęcherzyki? A za Was dalej trzymam mocno kciuki :)

  • Bu Autorytet
    Postów: 959 631

    Wysłany: 24 lipca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morska wrote:
    Dziewczyny zmieniłam ostatnio lekarza, jest bardzo dokładny i wydaje się mieć jakiś plan na te leczenie. Powiedział, że jeśli po czterech stymulowanych i monitorowanych cyklach nie wyjdzie to trzeba zrobić laparoskopie. Trochę się tego boję, czy nie lepiej najpierw drozność? czy miałyście laparo? jakie były do tego wskazania?
    U poprzedniego lekarza miałam HSG przed stymulacją, a przed stymulacją w klinice zrobili mi laparoskopię. Najlepiej sprawdzić, bo po co się faszerować jak coś będzie nie tak.

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 631

    Wysłany: 24 lipca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Eluś a może właśnie ten odpoczynek, wakacje, okażą się bardziej efektowne niż stymulacja, czego bardzo Ci życzę :) ja chyba owulkę miałam w sobotę, bo tak mnie jajniki bolały, że nie dałam rady chodzić, do dzisiaj ból się utrzymuje ale jest znacznie mniejszy..
    Bu jak tam u Ciebie samopoczucie? :)
    W niedziele bolało mnie podbrzusze i cały dzień leżałam. A wczoraj była masakra, chyba pęknął ten duży pęcherzyk (a może raczej torbiel) i dostałam takich bóli, że skręcałam się w łóżku. Nie pojechałam do pracy, dzisiaj idę na kontrole do kliniki. Już 2 razy kiedyś jechałam z takim bólem na pogotowie i leżałam w szpitalu, ale wczoraj się zawzięłam i jakoś przecierpiałam w domu... także nie wie ile jeszcze zniosę tych hormonów, zabiegów, nieudanych cykli... ehhh... czasami mam ochotę już sobie powiedzieć trudno nie będę miała dzieci i dać sobie spokój z całym leczeniem.
    Ale postanowiliśmy z mężem, że skoro już miałam laparo w maju to próbujemy te 4 cykle, a później robimy kilka miesięcy przerwy i startujemy IVF jak będziemy 100% gotowi.

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Corrin Ekspertka
    Postów: 134 94

    Wysłany: 24 lipca 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 8 dzien po ovitrelle i bije sie z myślami czy nie testować, zeby sprawdzić czy jeszCze jest w organizmie. Też tak macie, ze testujecie, mimo, ze i tak wiecie ze jest za wczesnie ? To czekanie mnie wykańcza.

    j12msev.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ