Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 22 lipca 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, Moni trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie!

    Eweliina, Moni** lubią tę wiadomość

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Eluś Przyjaciółka
    Postów: 218 38

    Wysłany: 22 lipca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się wyluzowałam w tym miesiącu całkiem, bo nie ma mojej lekarki i jak wspominałam odpusciłam symulację, wczoraj wróciłam z wakacji i na dzien dzisiejszy się nie przejmuję, dlatego też się nie odzywałam. Potrzebowałam odpoczynku od myślenia ciągle o tym. Od przyszłego cyklu wracam na ring, a za Was trzymam kciuki żeby ten cykl był tym ostatnim, szczęśliwym ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2018, 21:07

    Ati-nka, Eweliina, mgielka98 lubią tę wiadomość

    Endometrioza II st, wodniak jajowodu lewego, Amh 0,4, morfologia 3%
    26.12.2015- Emilia ❤️
  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 22 lipca 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za dobre wieści;* Ja czekam do środy.

    Eweliina lubi tę wiadomość

    Atinka
  • Minnieee Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 22 lipca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pierwszy cykl łączony clo, ovitrelle i duphaston. @ powinna byc dzisiaj i na razie cisza :) Jak jutro nie przyjdzie bede testować :) jestem 14 dni od zastrzyku i cały czas utrzymują mi się bol piersi i kłucie w prawym jajniku. Czekam dalej :)

    Eweliina, Ati-nka lubią tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas.
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 23 lipca 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluś a może właśnie ten odpoczynek, wakacje, okażą się bardziej efektowne niż stymulacja, czego bardzo Ci życzę :) ja chyba owulkę miałam w sobotę, bo tak mnie jajniki bolały, że nie dałam rady chodzić, do dzisiaj ból się utrzymuje ale jest znacznie mniejszy..
    Bu jak tam u Ciebie samopoczucie? :)

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 23 lipca 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dziś 16 dzień po zastrzyku i znów test negatywny.
    Trochę mnie to przybiło dziś.
    Chyba też potrzebuję wakacji, chyba też os starań i tych leków...
    Już nie mam pomysłu co więcej mogę zrobić.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Minnieee Znajoma
    Postów: 30 7

    Wysłany: 23 lipca 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** nie martw się. Moze to jest rozwiązanie, wyjechac, odpocząć i nie myśleć :) później będzie można wrócić i ze zdwojoną siłą zabrać się za dalsze planowanie :) nie łam się, na każdą z nas przyjdzie czas :)

    Moni** lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas.
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 23 lipca 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba masz racje Minnieee, tylko ostatnio cały czas czułam się na okres, a od soboty przestało mnie boleć, praktycznie nic nie czuje. Miałam nadzieje.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 23 lipca 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja zrobiłam test z moczu ale nie porannego, jest negatywny... Byłam na becie żeby mieć pewność, wynik będzie wieczorem, ale już nie mam złudzeń, że jest ciąża. W końcu i na nas dziewczyny przyjdzie czas i będziemy miały swoje szczęście :) czasem po prostu na to szczęście trzeba dłużej poczekać.

    Moni**, Minnieee lubią tę wiadomość

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 23 lipca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Im bardziej pod górkę tym piękniejsze widoki! :)

    Eweliina lubi tę wiadomość

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 23 lipca 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kochane. Wiem, ze oszalalam, ale pos,lam dzis na bete... Nie wiem po co, chyba tylko zeby sie nakrecic niepotrzebnie. Jestem 8 dzien po ovitrelle i testy wychodza pozytywne. Ja to doskonale wiem, ze to dzialanie lekow, ale kurde...to jest silniejsze ode mnie..
    W tym cyklu po raz pierwszy od bardzo dawna nie bola mnie piersi..wkrecam sobie,ze to moze dovry znak. Beta bedzie kolo 15, ale w sumie nawet nie wiem jak ją interpretować..
    My kobiety mamy przerabane
    Sciskam Was dziewczyny mocno

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dagella wrote:
    Dziewczyny kochane. Wiem, ze oszalalam, ale pos,lam dzis na bete... Nie wiem po co, chyba tylko zeby sie nakrecic niepotrzebnie. Jestem 8 dzien po ovitrelle i testy wychodza pozytywne. Ja to doskonale wiem, ze to dzialanie lekow, ale kurde...to jest silniejsze ode mnie..
    W tym cyklu po raz pierwszy od bardzo dawna nie bola mnie piersi..wkrecam sobie,ze to moze dovry znak. Beta bedzie kolo 15, ale w sumie nawet nie wiem jak ją interpretować..
    My kobiety mamy przerabane
    Sciskam Was dziewczyny mocno

    Ja rozumiem twoje szaleństwo bo mimo tego porannego negatywnego testu również rozważam pójście na betę.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta babka w labolatorium jak wchodze to mowi, dzien dobry Pani Dagmaro, betahcg jak zawsze?

    Moni** lubi tę wiadomość

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha :) ciekawe czy mnie już zaczną tak pamiętać. Nie wiem niby lekarz mówił że jak 23go nie będzie @ to iść na betę, ale ten test rano negatywny. Boję się że pojadę na betę wrócę do domu i dostanę @ zanim przyjdą wyniki :D

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik beta 30..8 dzien po ovitrelle

    Co robic...ehh

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** wrote:
    Haha :) ciekawe czy mnie już zaczną tak pamiętać. Nie wiem niby lekarz mówił że jak 23go nie będzie @ to iść na betę, ale ten test rano negatywny. Boję się że pojadę na betę wrócę do domu i dostanę @ zanim przyjdą wyniki :D
    Kochana trzymam.kciuki, id, rób

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 23 lipca 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dagella wrote:
    Mam wynik beta 30..8 dzien po ovitrelle

    Co robic...ehh

    No nie wiadomo jak zinterpretować. Pewnie najlepiej sprawdzić za 2 dni czy rośnie.
    Ja podjadę może jutro rano bo dziś i tak nie zdążę.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 23 lipca 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** wrote:
    No nie wiadomo jak zinterpretować. Pewnie najlepiej sprawdzić za 2 dni czy rośnie.
    Ja podjadę może jutro rano bo dziś i tak nie zdążę.
    Daj znac. Trzymam kciuki

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 23 lipca 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni to kiedy robisz betę? Ati-nka a co u Ciebie? Ty juz testowalas?

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 23 lipca 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano podjade na bete. Chyba że w między czasie dostanę okres.
    Niech się przypomną tu jakieś dziewczyny którym się udało. Trochę nadzei niech dadzą.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ