X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 17 lipca 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ati-nka wydaje mi się, że to nie ma znaczenia, tak jak piszesz ile nas tak każda inaczej reaguje. Także na penwo nie jest to nic złego i nie świadczy o tym, że nic się nie dzieje. Miłego dnia :)

  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 18 lipca 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mi się wydaje, że te moje ciągle bolące piersi to chyba przez ten duphaston, w ogóle jakoś dziwnie się czuję. Dziś jest 8 dzień po zastrzyku i wydaje mi się, że to nie on był sprawca dolegliwości. Aj sama nie wiem. W ogóle w tym miesiącu jakoś się nie nastawiam żeby znowu się nie rozczarować.

  • Ati-nka Koleżanka
    Postów: 92 11

    Wysłany: 18 lipca 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od którego dnia cyklu bierzesz Duphaston? Ból piersi może też być od zastrzyku, więc nie wiadomo. Chyba takie neutralne nastawienie jest najlepsze. Tylko im bliżej do terminu testowania tym gorzej ten spokój utrzymać;)

    Atinka
  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 18 lipca 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atinka masz rację im bliżej terminu testowania tym ciężej. Ja jestem 11d po zastrzyku i 10 dpo. Więc chce jeszcze do piątku wytrzymac ale coraz gorzej.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 18 lipca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastrzyk miałam w 12dc a duphaston biorę od 15dc. Ja będę robić w poniedziałek test i pewnie nerwy przyjdą. Moni trzymam kciuki z całych sił :)

  • Paprycjaaa Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 18 lipca 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u gina było widać na USG tylko taką małą pesteczke która ma 44mm zarodka jeszcze nie. 1go sierpnia druga wizyta i będzie wtedy juz słychać serduszko. Chociaż ja naczytałam się o pustych jajach i mam stresa strasznego. W związku z tym, że mam stresującą pracę mam iść już na zwolnienie Endometrium mam piękne. Odliczam do 1go sierpnia.

    mgielka98, Moni** lubią tę wiadomość

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja gratulacje!

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • mgielka98 Przyjaciółka
    Postów: 127 25

    Wysłany: 18 lipca 2018, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycjaaa postaraj się nie czytać i nie martwić, co ma być to będzie- nie masz teraz na to wpływu. A zobaczysz że będzie dobrze a czytając się tylko stresujesz.
    Odpoczywaj i zdrowo się odżywiaj- póki możesz i nie masz mdłości... :*


    33lat/Starania 6 lat/ Graves-Basedow
    ANA-1:640, NK 15,1%,
    hetero MTHFR 1298 C, PAI, VR2
    4 IUI - :(
    Usunieta tarczyca
    Niespodziewane 2 kreski w prima aprilis '22
    c. naturalna bez leczenia- "NIEPLANOWANA":)
  • Izaa31 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paprycjaaa wrote:
    Dziewczyny byłam u gina było widać na USG tylko taką małą pesteczke która ma 44mm zarodka jeszcze nie. 1go sierpnia druga wizyta i będzie wtedy juz słychać serduszko. Chociaż ja naczytałam się o pustych jajach i mam stresa strasznego. W związku z tym, że mam stresującą pracę mam iść już na zwolnienie Endometrium mam piękne. Odliczam do 1go sierpnia.

    Czy masz jakieś szczególne objawy ciąży? I ewentualnie od kiedy? Czy miałaś jakieś pierwsze objawy przed zrobieniem testu gdy wyszedł pozytywnie?

    Pozdrawiam Serdecznie! :)

  • Paprycjaaa Koleżanka
    Postów: 56 27

    Wysłany: 18 lipca 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaa31 wrote:
    Czy masz jakieś szczególne objawy ciąży? I ewentualnie od kiedy? Czy miałaś jakieś pierwsze objawy przed zrobieniem testu gdy wyszedł pozytywnie?

    Pozdrawiam Serdecznie! :)
    Iza bolało mnie podbrzusze ale bolało mnie ono od momentu przyjmowania Clo wiec nie byl mi obcy ten ból, dodatkowo pierwszy zastanwiajacy mnie objaw to były bolące piersi i było mi od razu widać mocniej żyłki na piersiach poza tym nic, może lekkie rozdrażnienie jak przed miesiączką i duzoooo śluzu.

  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 18 lipca 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja dobre wiaodmosci :) nic nie czytaj, bo tylko stres niepotrzebny. Szybko Ci zleci do następnej wizyty :)

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem, na wizycie w poradni hematologicznej lekarz powiedział że od pierwszego pozytywnego testu ciazowego mam brać zastrzyki clexane żebym znów nie poroniła. I tak mnie korci zrobić jutro test ciążowy ale to będzie 12 dzień po zastrzyku. Czy to nie za wcześnie? Boję się żeby jakby co to nie było za późno z tymi zastrzykami.

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 18 lipca 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni** wrote:
    Dziewczyny mam problem, na wizycie w poradni hematologicznej lekarz powiedział że od pierwszego pozytywnego testu ciazowego mam brać zastrzyki clexane żebym znów nie poroniła. I tak mnie korci zrobić jutro test ciążowy ale to będzie 12 dzień po zastrzyku. Czy to nie za wcześnie? Boję się żeby jakby co to nie było za późno z tymi zastrzykami.
    Myśle ze spokojnie możesz robić już test i jak wyjdzie pozytywny startuj z zastrzykami . Różne są zalecenia lekarzy - mi immunolog tez zalecił clexane od pozytywnego testu , natomiast ginekolog , z czyn zreszta zgodził się immunolog od 2 dnia po owulacji. I biorę clexane od 16-17 dnia cyklu do 28 dnia cyklu .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lipca 2018, 19:48

    palyna
  • Izaa31 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 19 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    U mnie wczoraj minęło 14 dni od ovitrelle, od 2 dni wszystkie objawy na pojawienie się @ oraz testy zaczęły być negatywne, ostatni pozytywny miałam 11 dni po ovitrelle, wykonałam późnym popołudniem betę hcg, dziś już z rana mam wyniki 0,5. Nie udało i trzeba starać się dalej :)

    Pozdrawiam!

  • Moni** Autorytet
    Postów: 861 504

    Wysłany: 19 lipca 2018, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo, dziś 12 dzień od zastrzyku i też negatyw :/

    ♥️córeczka🙏
    f2w3yx8dqn2x2gqa.png
    0,4, acard, pregna plus, actifolin.

    09.2021 ciąża biochemiczna 💔
    26.01.2021 poronienie zatrzymane 8tc 💔
    27.10.19. Synek ♥️
    ciąża pozamaciczna 06.2017 💔ciąża biochemiczna 02.2018💔; 10.2018💔
    Mutacje V R2 heterozygota, MTHFR heterozygota, PAI 1 4G homozygota
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 19 lipca 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaa31 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    U mnie wczoraj minęło 14 dni od ovitrelle, od 2 dni wszystkie objawy na pojawienie się @ oraz testy zaczęły być negatywne, ostatni pozytywny miałam 11 dni po ovitrelle, wykonałam późnym popołudniem betę hcg, dziś już z rana mam wyniki 0,5. Nie udało i trzeba starać się dalej :)

    Pozdrawiam!

    Hej, betę robiłaś dziś rano? Ja dziś 9 dzień po zastrzyku, nie robiłam żadnych testów z moczu, ale dziś zobaczyłam takie nitki krwi na papierze, które mam zawsze przed @ także prawdopodobnie nic z tego w tym miesiącu.

  • Izaa31 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 19 lipca 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliina wrote:
    Hej, betę robiłaś dziś rano? Ja dziś 9 dzień po zastrzyku, nie robiłam żadnych testów z moczu, ale dziś zobaczyłam takie nitki krwi na papierze, które mam zawsze przed @ także prawdopodobnie nic z tego w tym miesiącu.

    Betę robiłam wczoraj ok. 16:00, wynik miałam dziś rano. Dziś też mam jakby lekkie plamienia.
    Ja nie mam już wątpliwości, natomiast u Ciebie jeszcze wszystko jest możliwe, ponieważ dopiero jesteś 9 dni po zastrzyku.

  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 19 lipca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak masz rację nic pewnego, na bete idę w poniedziałek, także tylko i aż 4 dni.

    Izaa31 lubi tę wiadomość

  • dagella Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 19 lipca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny !!
    jestem tu nowa , mam 33 lata ,staramy sie z mezem od 16 miesiecy , w marcu zaszlam w ciaze pozamaciczna. teraz jestem na kuracji clo ,duphaston i przedwczoraj zrobilam zastrzyk ovitrelle, bo na usg byl piekny pecherzyk i dr zadecydowal, ze musi mu pomoc peknac.

    trzymam za Was mocno kciuki

    Izaa31, Ja_555 lubią tę wiadomość

    5.03.2018 ciąża pozamaciczna
  • Eweliina Koleżanka
    Postów: 79 14

    Wysłany: 19 lipca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dagella! A wcześniej stosowałas już taka kurację czy to pierwsza?

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ