X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • k.p Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 21 września 2021, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz jestem po 3 zastrzyku. Nie mam wielkich nadziei. jak się nie uda mam juz skierowanie na sprawdzenie drożności może w końcu to coś da....

  • Karobu Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 21 września 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k.p wrote:
    Ja teraz jestem po 3 zastrzyku. Nie mam wielkich nadziei. jak się nie uda mam juz skierowanie na sprawdzenie drożności może w końcu to coś da....
    My staramy się bardzo krótko, bo dopiero 2 cykle naturalnie i 1 stymulowany, ale chyba kiedy bardzo się pragnie tego dziecka to rozczarowanie jest takie samo za każdym razem. U mnie już 7 dzień po zastrzyku i 22dc, objawy trochę sie uspokoiły, ale nadal mam tkliwe piersi, momentami zakluje mnie to lewy to prawy jajnik i czuje jakby całe podbrzusze podczas siadania i wstawania, od dwóch dni też muszę zrobić sobie popołudniowa drzenke bo inaczej nie funkcjonuje (ale to tłumaczę wczesnym wstawaniem do pracy). Myślę że szukam trochę objawów na siłę, chyba zwariuje do 27.09, bo wtedy gin zalecił zrobić betę.

  • Karobu Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 21 września 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia96 wrote:
    Spokojnie. Szał tu nic nie da. Wiem coś o tym. Ja w poprzednich 2 cyklach szalałam i nic. Teraz dałam sobie na luz. I do tego wszystkiego się rozchorowałam. Ja będę testować najwcześniej 27 to jest 14 dni od zastrzyku.
    Jestem z tobą Karobu i 3mam za ciebie kciuki ❤️
    Mi gin też zalecił betę na 27.09. Oby był to dla nas najszczęśliwszy dzień! ❤️

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 21 września 2021, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który to Wasz dzień po zastrzyku??

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • k.p Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 22 września 2021, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Który to Wasz dzień po zastrzyku??


    Mój dopiero 6

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 22 września 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój 9. Pink super czuły wychodzi cień, owulacyjny ciemnieje z dnia na dzień. Poszłam dziś na pierwsza betę i powtórzę za dwa dni czy rośnie, czy to jeszcze resztki zastrzyku :)

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Karobu Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 22 września 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Który to Wasz dzień po zastrzyku??
    Mój 8. Progesteron wyszedł dzisiaj 14,10 ng/ml. Dodatkowo od około 12:00 cały czas czuje rozciąganie i takie jakby skurcze w podbrzuszu. Sama już nie wiem czy to dobrze czy źle..

  • Karobu Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 22 września 2021, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Mój 9. Pink super czuły wychodzi cień, owulacyjny ciemnieje z dnia na dzień. Poszłam dziś na pierwsza betę i powtórzę za dwa dni czy rośnie, czy to jeszcze resztki zastrzyku :)
    Masz jakieś objawy jeszcze? Bóle piesi, brzucha?

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 22 września 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągnie mnie w brzuchu i jajniki od kilku dni. Dziwne uczucie do zdefiniowania ale bardziej ciągniecie i wypełnienie niż ból. Mocniejsze ciągniecie jajników było zara po owulacji a teraz ciagle czuje jakby tam coś się działo. Mam strasznie obolała jedna pierś i meeega wrażliwe sutki.
    Beta z dzisiaj 9d po ovi, 19dc = 1.99
    Zapewne to jeszcze zastrzyk ale za dwa dni zobaczę czy rośnie.
    Progesteronu nie robiłam ale zrobię za dwa dni :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2021, 18:44

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Karobu Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 22 września 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Ciągnie mnie w brzuchu i jajniki od kilku dni. Dziwne uczucie do zdefiniowania ale bardziej ciągniecie i wypełnienie niż ból. Mocniejsze ciągniecie jajników było zara po owulacji a teraz ciagle czuje jakby tam coś się działo. Mam strasznie obolała jedna pierś i meeega wrażliwe sutki.
    Beta z dzisiaj 9d po ovi, 19dc = 1.99
    Zapewne to jeszcze zastrzyk ale za dwa dni zobaczę czy rośnie. Jeśli nie to na początku kolejnego cyklu mam zacząć działać mocniej z leczeniem i zabezpieczeniem jajek które mi zostały.
    Progesteronu nie robiłam ale zrobię za dwa dni :)
    Życzę Ci, żeby beta pięknie rosła. Ja zrobiłam test około 19, bo nie mogłam wytrzymać i byłam ciekawa czy jeszcze zastrzyk się utrzymuje ale wyszła jedna krecha. W poniedziałek pójdę na betę i zobaczę. Najgorsze jest to czekanie i wyszukiwanie coraz to nowszych objawów..

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 22 września 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    Ja w podobnej sytuacji. Dziś 7 dzień po zastrzyku, też na progesteronie do wystąpienia @. Ciągle boli podbrzusze i mam nerwa jak nigdy, gigantyczne PMS ;)
    I cieszę się, że tu zajrzałam, bo ciężko przezywać to samemu.

  • Karobu Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 23 września 2021, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    Ja w podobnej sytuacji. Dziś 7 dzień po zastrzyku, też na progesteronie do wystąpienia @. Ciągle boli podbrzusze i mam nerwa jak nigdy, gigantyczne PMS ;)
    I cieszę się, że tu zajrzałam, bo ciężko przezywać to samemu.
    Razem raźniej, też się nie udzielałam nigdy na takich forach, ale nie mam z kim o tym rozmawiać o swoich obawach więc tez dlatego tutaj przyszłam. Ja dzisiaj mam 9 dzień po zastrzyku objawy wszystkie zniknęły, zastrzyk w organizmie się nie już nie utrzymuje, bo robiłam test i wyszedł negatywny więc pewnie w tym cyklu się nie udało. Bolą mnie tylko piersi, ale to pewnie na @...

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 23 września 2021, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś test sikany wyszedł niegatywny wiec zastrzyk puścił (10 dni po) ale czuje jeszcze imprezkę w moim brzuchu bo jajniki się świetnie bawią. Ciągną 😄. Piersi obolałe max. Teoretycznie Jeszcze 2-5 dni do okresu który pewnie przyjdzie ale temp mam chyba ok nadal… jeśli jutro nie spadnie. Dawajcie znać jak u Was :)

    https://zapodaj.net/bc2273fe17eb5.jpg.htm

    A tu fotka z ostatnich 3 dni przy wyniku przy pierwszym teście bety 1.99 pink super czuły strumieniowy coś już pokazał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2021, 18:45

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Karobu Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 23 września 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Robię małe uaktualnienie. Dziś test sikany wyszedł niegatywny wiec zastrzyk puścił (10 dni po) ale czuje jeszcze imprezkę w moim brzuchu bo jajniki się świetnie bawią. Ciągną 😄. Piersi obolałe max. Teoretycznie Jeszcze 2-5 dni do okresu który pewnie przyjdzie ale temp mam chyba ok nadal… jeśli jutro nie spadnie. Dawajcie znać jak u Was :)

    https://zapodaj.net/bc2273fe17eb5.jpg.htm

    A tu fotka z ostatnich 3 dni przy wyniku przy pierwszym teście bety 1.99 pink super czuły strumieniowy coś już pokazał
    Mi bóle podbrzusza przeszły. Piersi też mniej bolą więc raczej to nie będzie mój szczęśliwy cykl.

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 23 września 2021, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karobu wrote:
    Mi bóle podbrzusza przeszły. Piersi też mniej bolą więc raczej to nie będzie mój szczęśliwy cykl.
    Test zrobie w sobotę 10 dnia od zastrzyku Podbrzusze tez już mnie nie boli, cycki nadal ok, choć były bardzo obolałe po zastrzyku przez 2 dni. Zreszta z nimi to nigdy nic nie wiadomo.
    Sprawdzanie innych objawów odpuściłam sobie, pierwszy mc bez mierzenia temp., obserwacji śluzu i wsłuchiwania się w siebie, bo i tak nie wiem czego powinnam się spodziewać ;)

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 23 września 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Ciągnie mnie w brzuchu i jajniki od kilku dni. Dziwne uczucie do zdefiniowania ale bardziej ciągniecie i wypełnienie niż ból. Mocniejsze ciągniecie jajników było zara po owulacji a teraz ciagle czuje jakby tam coś się działo. Mam strasznie obolała jedna pierś i meeega wrażliwe sutki.
    Beta z dzisiaj 9d po ovi, 19dc = 1.99
    Zapewne to jeszcze zastrzyk ale za dwa dni zobaczę czy rośnie. Jeśli nie to na początku kolejnego cyklu mam zacząć działać mocniej z leczeniem i zabezpieczeniem jajek które mi zostały.
    Progesteronu nie robiłam ale zrobię za dwa dni :)

    Jadę jutro na badania krwi i zastanawiam się czy przy okazji nie zrobić Bety. To będzie tez 9d po zastrzyku. Tylko zastanawiam się czy jakikolwiek wynik mogę sensownie zinterpretować. <5 jeszcze nie rośnie lub jeszcze nie opadło po zastrzyku. Powyżej 5 może znaczyć ciąże, albo ze jeszcze nie opadło.
    Ciekawe do jakiego poziomu zastrzyk podnosi betę?

  • Karobu Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 23 września 2021, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Test zrobie w sobotę 10 dnia od zastrzyku Podbrzusze tez już mnie nie boli, cycki nadal ok, choć były bardzo obolałe po zastrzyku przez 2 dni. Zreszta z nimi to nigdy nic nie wiadomo.
    Sprawdzanie innych objawów odpuściłam sobie, pierwszy mc bez mierzenia temp., obserwacji śluzu i wsłuchiwania się w siebie, bo i tak nie wiem czego powinnam się spodziewać ;)
    Dawaj znać, trzymam kciuki ;) ja gdzieś głęboko mam jeszcze nadzieję że może będzie coś z tego, ale chyba za bardzo dosuzkuje się na siłę jakichkolwiek znakow/objawów.

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 24 września 2021, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karobu wrote:
    Dawaj znać, trzymam kciuki ;) ja gdzieś głęboko mam jeszcze nadzieję że może będzie coś z tego, ale chyba za bardzo dosuzkuje się na siłę jakichkolwiek znakow/objawów.

    Staram się nie szukać objawów. Pamietam jak zaszłam w pierwszą ciąże to nie miałam żadnych objawów. Okres czasem spóźniał mi się 2-3 dni, wiec nawet nie myślałam o tym. +/- w terminie planowanej miesiączki wypiłam drinka i tak mnie siekło jak bym do beczki z wódka wpadła na cała noc, wtedy pomyślałam, ze coś jest nie tak i zrobiłam test😂
    Czekaj spokojnie, trzymam kciuki za Ciebie. Objawy zazwyczaj zaczynaja się dopiero ok 6tyg. Wierzę, że niedługo nam się uda :)

  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 24 września 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś powtórzyły betę, czekam na wynik. Test wyszedł znowu cień rano, temp podwyższona, piersi obolałe, jajniki ciągną już mniej…
    czuje ze nie będzie dobrze.
    Nie mogę znaleźć nigdzie czy któraś mierzyła betę i zauważyła spadek i wzrost później ? Jakieś skali i po ilu dniach ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2021, 18:46

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 24 września 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylza wrote:
    Ja dziś powtórzyły betę, czekam na wynik i edytuje post. Test wyszedł znowu cień rano, temp podwyższona, piersi obolałe, jajniki ciągną już mniej…
    Edytuje post jak będę miała wynik ale czuje ze nie będzie dobrze.
    Nie mogę znaleźć nigdzie czy któraś mierzyła betę i zauważyła spadek i wzrost później ? Jakieś skali i po ilu dniach ?

    Trzymam kciuki za dobre wyniki.
    Ja się jeszcze wstrzymam kilka dni. Wyczytałam, ze niektórym beta tez zaczyna rosnąć dopiero w terminie spodziewanej @ i do tego ten zastrzyk fałszujący wynik.
    Nawet jak teraz beta wyjdzie Ci niska to jeszcze nic nie znaczy, jeszcze jest czas, zeby urosła :)

    Sylza lubi tę wiadomość

‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ