X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Tweety u mną niestety jeden pęcherzyk nie pęknął wg ginekologa, ale pęknął za to z lewego jajnika z którego nigdy owulacji nie czułam. Ja w tym cyklu zdecydowanie myślowo odpuściłam, zajęłam się porządkami i prezentami świątecznymi, zrobiłam coś dla siebie, przestałam po prostu się zamartwiać jakoś tym,
    Mam skierowanie do szpitala na Polna w Poznaniu na drożność (wie ktoś może ile takie skierowanie jest ważne?), myślę żeby odpuścić jednak jej zrobienie w grudniu i zrobić dopiero za 2 miesiące z tego względu że będzie teraz więcej okazji do świętowania a praktycznie pół roku żadnego alkoholu nie piłam także chce też coś od życia 🤣😅.
    Dzisiaj mija 9 dzień od zastrzyku (NIE TESTOWAŁAM WG), planuje za testować w swoje urodziny to będzie akurat 12 dzień po ovi 😅, może akurat będzie prezent 🤷🏼.
    Trzymam za wszystkie z Was kciuku, kiedyś nam się uda!
    Kiki zdrowe podejście👍Tez będę próbowała nie myśleć.
    Skierowania do szpitala nie ma teraz ustalonej daty ważności, myśle ze do 3 mc spokojnie je zrealizujesz. Szpital na Polnej ma najlepszy oddział ginekologii w Poznaniu. Pochodzę z Poznania i zawsze lekarze i znajomi najbardziej go rekomendowali.
    To już wiesz czego Ci życzę na urodziny👶❤️
    Co do alkoholu to tez długo nie piłam, ale teraz pozwalam sobie trochę. Zreszta moją pierworodną 7latkę poczęłam na % i ostatnio stwierdziłam, że może to jest metoda;)
    Daj koniecznie znać po teście.
    Trzymam kciuki i mocno ściskam!

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    Tweety tak bardzo bym chciała. Ale wiem , że dokładnie w ten sposób zaczyna się u mnie @. Dodatkowo nie mam wysokich temp ok 37 a podobno takie powinny być. Co prawda wczoraj to lekkie plamienie połączone było ze spadkiem ale do 37 to mi daleko. Dzisiaj zrobiłam kolejny test (9 d.p.o) i jest kompletnie biało. Czyli gdybym nie dostała @ to koło wtorku spokojnie mogłabym testować.
    Trzymajcie kciuki
    Angelles 9 dni to zdecydowanie za wcześnie nawet na betę a co dopiero na test. Powtórz najlepiej za jakieś 3 dni.
    A temp. się nie przejmuj. Ja prowadziłam obserwacje cyklu przez prawie 5 mc i gdyby nie testy owu i bole owu to z temperatury niewiele wynikało. Wystarczy lekkie osłabienie lub przemęczenie, żeby temperatura się obniżała lub podnosiła o kilka kresek.
    A co do testów to w pierwszej ciąży dwie kreski pojawiły mi się dopiero 22 dni po stosunku🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2021, 18:33

    Angelles lubi tę wiadomość

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles i Tweety bardzo dziękuję ❤️❤️

    Tweety_, Angelles lubią tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • k.p Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Kiki zdrowe podejście👍Tez będę próbowała nie myśleć.
    Skierowania do szpitala nie ma teraz ustalonej daty ważności, myśle ze do 3 mc spokojnie je zrealizujesz. Szpital na Polnej ma najlepszy oddział ginekologii w Poznaniu. Pochodzę z Poznania i zawsze lekarze i znajomi najbardziej go rekomendowali.
    To już wiesz czego Ci życzę na urodziny👶❤️
    Co do alkoholu to tez długo nie piłam, ale teraz pozwalam sobie trochę. Zreszta moją pierworodną 7latkę poczęłam na % i ostatnio stwierdziłam, że może to jest metoda;)
    Daj koniecznie znać po teście.
    Trzymam kciuki i mocno ściskam!


    ja też bardzo polecam szpital na Polnej w Poznaniu. Mój lekarz tam dyżuruje. Miałam juz tam dwa zbiegi robione

    Tweety_, Kiki25 lubią tę wiadomość

  • Miasa Koleżanka
    Postów: 76 6

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie 13 dzien po ovi i jest druga kreska ale blada i taka bym powiedziała leniwa... dopiero po ok 1 min się coś zaczelo pojawiac. Jutro beta ale mam wrazenie ze to nadal ovi. Jakie byly wasze kreseczki w dzien testowania? Szybko się wybarwialy?

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miasa wrote:
    Hej, u mnie 13 dzien po ovi i jest druga kreska ale blada i taka bym powiedziała leniwa... dopiero po ok 1 min się coś zaczelo pojawiac. Jutro beta ale mam wrazenie ze to nadal ovi. Jakie byly wasze kreseczki w dzien testowania? Szybko się wybarwialy?
    Miasa teoretycznie 13 dni po ovi już nie powinno być śladu po zastrzyku. Wiec jest spora szansa ;) Co do kresek to wszystko kwestia tego jaki test używasz. Poczekaj na betę i będziesz mieć pewność :) Mi np. kilka mc temu wyszła kreska na teście po czasie, a ciąży oczywiście nie było. Zastrzyku tez wtedy nie miałam.
    Trzymam kciuki i daj znać jak wyszła beta✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2021, 11:02

  • Miasa Koleżanka
    Postów: 76 6

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Tweety, te testy wychodzą w czasie ale powoli i jeśli chodzi o wybarwienie to szału nie ma. Robiłam facelle. W poprzednim miesiącu do 12 dnia wychodziły mi pozytywne testy ale chyba troszkę slabsze. Dam znać jak już będę miała wyniki 🙂

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miasa trzymam kciuki oby Ci się udało 🥰.

    Do dziewczyn które miały drożność na Polnej, proszę napiszcie czy muszę wziąć jakąś pizame/ kapcie, ile godzin mniej więcej jest się w szpitalu, czy jest to bardzo bolesne? Będę bardzo wdzięczna za udzielone informacje gdyż jestem w tym temacie kompletnie zielona 🤷🏼.

    Miasa lubi tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze do powyższego pytania odnośnie Polnej czy trzeba mieć badania nasienia męża?

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Miasa trzymam kciuki oby Ci się udało 🥰.

    Do dziewczyn które miały drożność na Polnej, proszę napiszcie czy muszę wziąć jakąś pizame/ kapcie, ile godzin mniej więcej jest się w szpitalu, czy jest to bardzo bolesne? Będę bardzo wdzięczna za udzielone informacje gdyż jestem w tym temacie kompletnie zielona 🤷🏼.
    Kiki nie wiem jak na polnej, ale jak byłam w Wawie to Panie dostawały do przebrania szpitalne uniformy. Sam zabieg trwał z 15- 20 min, ale wypisy były dopiero zbiorczo po południu.
    Kapcie napewno, piżma awaryjnie, bardziej jakaś bluza lub szlafrok.

  • Miasa Koleżanka
    Postów: 76 6

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety beta negatywna także do 14 dni się utrzymywał ovi.

  • Majeczka86 Ekspertka
    Postów: 267 98

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miasa wrote:
    U mnie niestety beta negatywna także do 14 dni się utrzymywał ovi.
    Szkoda. To długo się ovitrell utrzymywał

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miasa wrote:
    U mnie niestety beta negatywna także do 14 dni się utrzymywał ovi.

    Przykro mi. Na innym forum dziewczyny pisały, że w kolejnych cyklach z ovi zastrzyk krócej się utrzymywał. Nie wiem tylko, czy to reguła czy zbieg okoliczności…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2021, 21:20

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miasa wrote:
    U mnie niestety beta negatywna także do 14 dni się utrzymywał ovi.

    Przykro mi. Ja chyba też pojadę jutro na Bete choć od 8 dnia po zastrzyku plamie. Jest jeszcze cień szansy że to plamienia związane z ciaza ale pewnie @
    Trzymam kciuki za Twój kolejny cykl 😊

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny skoro dzisiaj miałam IUI i zastrzyk, to kiedy radzicie zrobić betę?

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też negatywny w 26 dniu więc raczej już czekam na @. Poza tym czuje się jak na okres. Także teraz czeka mnie przerwa i drożność. Powodzenia kochane

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    U mnie też negatywny w 26 dniu więc raczej już czekam na @. Poza tym czuje się jak na okres. Także teraz czeka mnie przerwa i drożność. Powodzenia kochane
    Przykro mi Kiki. Daj znać jak będziesz po zabiegu.
    I najważniejsze:. Wszystkiego Najlepszego w dniu urodzin!!!🎂🥂🎉

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    U mnie też negatywny w 26 dniu więc raczej już czekam na @. Poza tym czuje się jak na okres. Także teraz czeka mnie przerwa i drożność. Powodzenia kochane
    🤗🤗🤗 Dołączam się do życzeń 😉

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena.. wrote:
    Dziewczyny skoro dzisiaj miałam IUI i zastrzyk, to kiedy radzicie zrobić betę?

    Magda podobno optymalnie jest 12 dni po IUI.
    Bo to bezpieczny czas na zagnieżdżenie, a zarazem już zastrzyk się nie utrzymuje. Mi ost. lekarz kazał testować po 10 dniach, ale uważam ze to było za wcześnie.
    Jak zapiszą mnie na jutro na IUI to będziemy podobnie testować 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2021, 06:27

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 7 grudnia 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam dziś ovi, jutro IUI. Oby tym razem szczęśliwe. Choć lekarz mnie zmartwił określając wyniki nasienia partnera jako „fatalne”.
    Za tydzień sprawdza, czy 3 mc suplementów coś pomogło. Jak nie to chyba ostatnia nadzieja będzie w in vitro.

‹‹ 245 246 247 248 249 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ