X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 25 listopada 2021, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka Magda wrote:
    Współczuję straty i trzymam za nas kciuki, oby wyszło do nas słońce ☺️mieszkam za granicą i beta jest bardzo droga a jednorazowy test i tak nic nie da. Na razie będę sprawdzać odcień kresek na sikanym teście 😃 niestety tutejszy lekarz kazał brać luteinę dopiero jeśli test wyjdzie pozytywny. Mam tylko podjęzykową, jeszcze od lekarza z Polski ale zacznę brać już dziś. Obawy są wielkie bo jest bardzo podobnie jak wtedy gdy porobiłam. Tyle że wtedy ciąża wyszła naturalnie, teraz leki i płodnościowe ziarenka mam nadzieję pomogą

    A nie lepiej zmienic lekarza? Skonsultować z innym? 🙂. Ja mimo wszystko wydałabym chociaż na 2 bety pieniążki aby sprawdzić przyrost czy jest w porządku czy na pozamaciczną wskazuje
    🙄, nie mniej trzymam mocno kciuki ❤️❤️❤️

    Tweety 😘 ja na dwóch pierwszych wyregulowaniach miesiączki, kiedy bralam sam duphaston (16-26dzien) miałam cykle 38 i 43 dni, jak załączył mi resztę leków na stymulacje to mam 28-29 🙂, sierpień, wrzesień miałam dwa cykle przerwy od jakiejkolwiek stymulacji to miesiączkę też książkowa miałam 28 dni

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 26 listopada 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:

    Tweety 😘 ja na dwóch pierwszych wyregulowaniach miesiączki, kiedy bralam sam duphaston (16-26dzien) miałam cykle 38 i 43 dni, jak załączył mi resztę leków na stymulacje to mam 28-29 🙂, sierpień, wrzesień miałam dwa cykle przerwy od jakiejkolwiek stymulacji to miesiączkę też książkowa miałam 28 dni
    Kiki 😘 To ja na odwrót mam chyba 🙃 niestymulowany 26-27, stymulowany 30. Zaczynam lekko wariować i zastanawiam się czy testu nie powtórzyć. Beta w 25dc (12 po owu) negatywny. Dziś 29 dc ( 16 po owu), a po @ ani śladu 🤷‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2021, 15:49

    Kiki25 lubi tę wiadomość

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 26 listopada 2021, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Kiki 😘 To ja na odwrót mam chyba 🙃 niestymulowany 26-27, stymulowany 30. Zaczynam lekko wariować i zastanawiam się czy testu nie powtórzyć. Beta w 25dc (12 po owu) negatywny. Dziś 29 dc ( 16 po owu), a po @ ani śladu 🤷‍♀️
    Powtórz, wiesz ile już było takich przypadków zakończonych pozytywnie 😍

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 29 listopada 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny
    Staramy się krótko. Porobilam badania : tarczyca, prolaktyna i progesteron w pierwszej fazie cyklu są ok. Przez lata brałam leki migrenowe doraźnie. Teraz zaczynam się zastanawiać nad przyczyną. Oprocz tego lekkie plamienie od ok. 22 d.c az do @. Kilka naturalnych prób za nami. Jeszcze nie sprawdziliśmy jakości spermy. Lekarz przychyla się do pomocy w zajściu . Zdaje się rozumieć mój problem I jest sympatyczna. Jak sama przyznaje mój wiek sprawia że musimy się spieszyć: mamy po 34 lata

    Po kilku dniach od ostatniego usg( 14 D.c -
    jest pecherzyk w prawym Jajnik który rośnie ok 1 mm na dobę w porównaniu z 10 dc) poszłam na usg w 17 D.c pewna że dzień wcześniej pękł (zazwyczaj mam cykle ok 28 dni z owulacja w okolicy 15-16 D.c). Lekarz zaproponował że wtedy przepis ze mi Duphaston i w ten sposób spróbujemy zajść. Byłam pozytywnie nastawiona. Podczas usg w 17 D.c okazało się że nadal jest pecherzyk 17 mm ( czyli znowu urósł ok 1 mm w porównaniu z usg z 14 D.c.)Nie wyglada na taki, ktory ma zaraz peknac. W związku z cała ta sytuacja i tym że owulacja się odwleka A cykli nie mam dłuższych niż 30dni Pani doktor przepisała mi zastrzyk ovitrelle w brzuch. Ma on pomoc pęknąć pęcherzykowi i wspomóc zagniezdzenie. Wzięłam go i 3 razy stracilam przytomnosc. Wylafowalam na Sorze z podejrzemirm wstrzasu anafilaktycznego....
    Ledwo żywa po powrocie ze szpitala współżyjemy, następnego dnia znowu i kolejnego znowu (lekarz mowil o ❤ co 2 dni ale czytam tu ze dziewczyny ktorym sie udalo czesto w czasie owu wdpolzyly codziennie więc idziemy na całość ) Za kilka godzin mam usg- idę sprawdzić czy pecherzyk pękł. Trzymajcie kciuki by te wszystkie przeprawy w tym miesiącu okazały się owocne bo na kolejny zastrzyk chyba się już nie zdecydujemy....

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 30 listopada 2021, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Powtórz, wiesz ile już było takich przypadków zakończonych pozytywnie 😍

    Niestety @ przyszedł. Jutro do lekarza i zaczynamy od nowa aromek->ovitrelle-> IUI. Ale trzeba być dobrej myśli ✊💪

  • k.p Koleżanka
    Postów: 37 7

    Wysłany: 30 listopada 2021, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj 8 dzien cyklu i pecherzyk 20mm. lekarz kazał odrazu wziąść zastrzyk i działać. w sobotę kontrola.
    jak teraz się nie uda i dwa kolejne cykle to pozostaje inseminacja a potem in vitro ;(
    prawie 4 lata starań..

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k.p wrote:
    ja wczoraj 8 dzien cyklu i pecherzyk 20mm. lekarz kazał odrazu wziąść zastrzyk i działać. w sobotę kontrola.
    jak teraz się nie uda i dwa kolejne cykle to pozostaje inseminacja a potem in vitro ;(
    prawie 4 lata starań..
    Powodzenia

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Niestety @ przyszedł. Jutro do lekarza i zaczynamy od nowa aromek->ovitrelle-> IUI. Ale trzeba być dobrej myśli ✊💪
    Kochana który to vtl Twój cykl? Które iui?

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mrs_dz0ana Autorytet
    Postów: 1101 2283

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny,

    01.12 miałam robiony zastrzyk i teraz zastanawiam się kiedy mogę się testować i które testy ciążowe polecacie? Wiem, że najlepiej na betę ale chciałabym na przyszłość też wiedzieć, który test ciążowy jest wiarygodny i wcześnie wykrywa ciąże?

    age.png
    💃89' AMH 3, Niedrożne jajowody, Adenomioza, MTHFR, Polipy , KIR AA bez DS, Oboje HLA C1/C2, Allo 31%
    🕺 91' Ruch 24%, morfo 1%, DFI 21%, HBA 60%, Poli. apal IGF2, inwersja chrom. 9
    🧐Długi: marvelon, diostinex, gonalpeptyl, gonal, menopur + masa supli -> 19🥚
    10x❄️: 4x4.1.1, 2x5.1.1, 2x6.1.1, 4.1.2, 3.1.2; PGT-A: 3x zdrowe❄️: 2x5.1.1, 4.1.1
    🍍Sztuczny: Estrofem, Vagifem, Aspirin, Metypred, Accofil, Neoparin, Prolutex, Cyclogest, Crinone -> FET 5.1.1 (Embryoglue + Atosiban)🍀
    5 dpt: beta 35; 8 dpt: beta 186, 12 dpt: beta 832; 14 dpt: GS 6mm; 24 dpt: ASP 110; 8+4: CRL 2cm, ASP 175; 10+1: CRL 3,13cm, ASP 175, 37g; 11+3: CRL 4,66cm, ASP 172, 51g; 14+3: CRL 8,7cm, 95g KSIĘŻNICZKI 🥰; 17+2: 201g 23+1: 605g; 27+0 1,05kg; 31+0 1,80kg DO KOCHANIA ❤️
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Kochana który to vtl Twój cykl? Które iui?
    Kiki, trzeci stymulowany, a drugie IUI.
    Na pytanie do ginekolog co jeszcze mogę zrobić, odpowiedziałam mi, że jointa zapalić dla relaksu 😂
    Od wtorku na aromku, w kolejny wtorek ovi i środa IUI.
    A co u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2021, 16:41

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    Czesc dziewczyny
    Staramy się krótko. Porobilam badania : tarczyca, prolaktyna i progesteron w pierwszej fazie cyklu są ok. Przez lata brałam leki migrenowe doraźnie. Teraz zaczynam się zastanawiać nad przyczyną. Oprocz tego lekkie plamienie od ok. 22 d.c az do @. Kilka naturalnych prób za nami. Jeszcze nie sprawdziliśmy jakości spermy. Lekarz przychyla się do pomocy w zajściu . Zdaje się rozumieć mój problem I jest sympatyczna. Jak sama przyznaje mój wiek sprawia że musimy się spieszyć: mamy po 34 lata

    Po kilku dniach od ostatniego usg( 14 D.c -
    jest pecherzyk w prawym Jajnik który rośnie ok 1 mm na dobę w porównaniu z 10 dc) poszłam na usg w 17 D.c pewna że dzień wcześniej pękł (zazwyczaj mam cykle ok 28 dni z owulacja w okolicy 15-16 D.c). Lekarz zaproponował że wtedy przepis ze mi Duphaston i w ten sposób spróbujemy zajść. Byłam pozytywnie nastawiona. Podczas usg w 17 D.c okazało się że nadal jest pecherzyk 17 mm ( czyli znowu urósł ok 1 mm w porównaniu z usg z 14 D.c.)Nie wyglada na taki, ktory ma zaraz peknac. W związku z cała ta sytuacja i tym że owulacja się odwleka A cykli nie mam dłuższych niż 30dni Pani doktor przepisała mi zastrzyk ovitrelle w brzuch. Ma on pomoc pęknąć pęcherzykowi i wspomóc zagniezdzenie. Wzięłam go i 3 razy stracilam przytomnosc. Wylafowalam na Sorze z podejrzemirm wstrzasu anafilaktycznego....
    Ledwo żywa po powrocie ze szpitala współżyjemy, następnego dnia znowu i kolejnego znowu (lekarz mowil o ❤ co 2 dni ale czytam tu ze dziewczyny ktorym sie udalo czesto w czasie owu wdpolzyly codziennie więc idziemy na całość ) Za kilka godzin mam usg- idę sprawdzić czy pecherzyk pękł. Trzymajcie kciuki by te wszystkie przeprawy w tym miesiącu okazały się owocne bo na kolejny zastrzyk chyba się już nie zdecydujemy....

    Angelles, Trzymam kciuki✊
    Ovitrelle ewidentnie nie jest dla Ciebie. Jeżeli co miesiąc masz normalnie owulacje, to może warto zamiast zastrzyków kupić testy owulacyjne, nawet kosztem dłuższych cykli. Używałam testy kilka mc i rzeczywiście zazwyczaj dobę po pozytywnym czułam bóle owulacyjne.
    Pewnie dalej próbowalibyśmy w sposób naturalny gdyby nie fakt, że jesteśmy sporo starsi i kończy nam się czas.

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs_dz0ana wrote:
    Cześć Dziewczyny,

    01.12 miałam robiony zastrzyk i teraz zastanawiam się kiedy mogę się testować i które testy ciążowe polecacie? Wiem, że najlepiej na betę ale chciałabym na przyszłość też wiedzieć, który test ciążowy jest wiarygodny i wcześnie wykrywa ciąże?

    Beta najlepiej 10-12 dni po zastrzyku. A testy hmm, moim zdaniem ważniejsza czułość niż marka. Czyli np. 10mlU/ml.
    Część dziewczyn kupuje w Rossmann, inne polecają clearblue. Ja używam z doz.pl albo najtańsze alpha med. Kiedyś używałam QuickTest, bo były najbardziej popularne.
    Ja jestem zwolenniczką bety, zamiast stresować się i wykonywać kilka testów co pare dni. W przychodni płace ok 25zł i mam jasną sytuację.

    Mrs_dz0ana lubi tę wiadomość

  • Mrs_dz0ana Autorytet
    Postów: 1101 2283

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Beta najlepiej 10-12 dni po zastrzyku. A testy hmm, moim zdaniem ważniejsza czułość niż marka. Czyli np. 10mlU/ml.
    Część dziewczyn kupuje w Rossmann, inne polecają clearblue. Ja używam z doz.pl albo najtańsze alpha med. Kiedyś używałam QuickTest, bo były najbardziej popularne.
    Ja jestem zwolenniczką bety, zamiast stresować się i wykonywać kilka testów co pare dni. W przychodni płace ok 25zł i mam jasną sytuację.
    Dzięki. Dziewczyny miałyście jakieś dolegliwości po zastrzyku? Ja tak jak teraz chyba nigdy nie czułam jajników.. nie wiem czy to zastrzyk czy bardziej drożność którą też miałam robioną pare dni temu

    age.png
    💃89' AMH 3, Niedrożne jajowody, Adenomioza, MTHFR, Polipy , KIR AA bez DS, Oboje HLA C1/C2, Allo 31%
    🕺 91' Ruch 24%, morfo 1%, DFI 21%, HBA 60%, Poli. apal IGF2, inwersja chrom. 9
    🧐Długi: marvelon, diostinex, gonalpeptyl, gonal, menopur + masa supli -> 19🥚
    10x❄️: 4x4.1.1, 2x5.1.1, 2x6.1.1, 4.1.2, 3.1.2; PGT-A: 3x zdrowe❄️: 2x5.1.1, 4.1.1
    🍍Sztuczny: Estrofem, Vagifem, Aspirin, Metypred, Accofil, Neoparin, Prolutex, Cyclogest, Crinone -> FET 5.1.1 (Embryoglue + Atosiban)🍀
    5 dpt: beta 35; 8 dpt: beta 186, 12 dpt: beta 832; 14 dpt: GS 6mm; 24 dpt: ASP 110; 8+4: CRL 2cm, ASP 175; 10+1: CRL 3,13cm, ASP 175, 37g; 11+3: CRL 4,66cm, ASP 172, 51g; 14+3: CRL 8,7cm, 95g KSIĘŻNICZKI 🥰; 17+2: 201g 23+1: 605g; 27+0 1,05kg; 31+0 1,80kg DO KOCHANIA ❤️
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs_dz0ana wrote:
    Dzięki. Dziewczyny miałyście jakieś dolegliwości po zastrzyku? Ja tak jak teraz chyba nigdy nie czułam jajników.. nie wiem czy to zastrzyk czy bardziej drożność którą też miałam robioną pare dni temu
    Od samego zastrzyku nie, ale od stymulacji przed zastrzykiem to mam okropne bóle podbrzusza jakbym mi ktoś kamienie w jajniki włożył.

    Mrs_dz0ana lubi tę wiadomość

  • Mrs_dz0ana Autorytet
    Postów: 1101 2283

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Od samego zastrzyku nie, ale od stymulacji przed zastrzykiem to mam okropne bóle podbrzusza jakbym mi ktoś kamienie w jajniki włożył.
    Stymulacji nie miałam tylko sam zastrzyk więc myślę, że to może być jednak ta drożność.

    Tweety_ lubi tę wiadomość

    age.png
    💃89' AMH 3, Niedrożne jajowody, Adenomioza, MTHFR, Polipy , KIR AA bez DS, Oboje HLA C1/C2, Allo 31%
    🕺 91' Ruch 24%, morfo 1%, DFI 21%, HBA 60%, Poli. apal IGF2, inwersja chrom. 9
    🧐Długi: marvelon, diostinex, gonalpeptyl, gonal, menopur + masa supli -> 19🥚
    10x❄️: 4x4.1.1, 2x5.1.1, 2x6.1.1, 4.1.2, 3.1.2; PGT-A: 3x zdrowe❄️: 2x5.1.1, 4.1.1
    🍍Sztuczny: Estrofem, Vagifem, Aspirin, Metypred, Accofil, Neoparin, Prolutex, Cyclogest, Crinone -> FET 5.1.1 (Embryoglue + Atosiban)🍀
    5 dpt: beta 35; 8 dpt: beta 186, 12 dpt: beta 832; 14 dpt: GS 6mm; 24 dpt: ASP 110; 8+4: CRL 2cm, ASP 175; 10+1: CRL 3,13cm, ASP 175, 37g; 11+3: CRL 4,66cm, ASP 172, 51g; 14+3: CRL 8,7cm, 95g KSIĘŻNICZKI 🥰; 17+2: 201g 23+1: 605g; 27+0 1,05kg; 31+0 1,80kg DO KOCHANIA ❤️
  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 3 grudnia 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Angelles, Trzymam kciuki✊
    Ovitrelle ewidentnie nie jest dla Ciebie. Jeżeli co miesiąc masz normalnie owulacje, to może warto zamiast zastrzyków kupić testy owulacyjne, nawet kosztem dłuższych cykli. Używałam testy kilka mc i rzeczywiście zazwyczaj dobę po pozytywnym czułam bóle owulacyjne.
    Pewnie dalej próbowalibyśmy w sposób naturalny gdyby nie fakt, że jesteśmy sporo starsi i kończy nam się czas.

    Tweety dziękuję
    W chwili obecnej jestem w 25 D.c, 8 dni po zastrzyku. Dzisiaj miałam rano i wieczorem delikatne pasemko lekko zaczerwienione(żyje nadzieja że to zagniezdzenie A nie początku @). W 4 dniu po zastrzyku kreska na teście konkretna, dzisiaj ledwo widoczna więc zastrzyk już się wyplukuje.
    Masz rację wzięłam go zapewne ostatni raz. Nie stosuje testów owu bo mam monitoring na bieżąco u lekarza. 😊

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    Tweety dziękuję
    W chwili obecnej jestem w 25 D.c, 8 dni po zastrzyku. Dzisiaj miałam rano i wieczorem delikatne pasemko lekko zaczerwienione(żyje nadzieja że to zagniezdzenie A nie początku @). W 4 dniu po zastrzyku kreska na teście konkretna, dzisiaj ledwo widoczna więc zastrzyk już się wyplukuje.
    Masz rację wzięłam go zapewne ostatni raz. Nie stosuje testów owu bo mam monitoring na bieżąco u lekarza. 😊
    To może być zagnieżdżenie ❤️ Daj koniecznie znać co pokaże test za 2-3 dni :)

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    To może być zagnieżdżenie ❤️ Daj koniecznie znać co pokaże test za 2-3 dni :)

    Tweety tak bardzo bym chciała. Ale wiem , że dokładnie w ten sposób zaczyna się u mnie @. Dodatkowo nie mam wysokich temp ok 37 a podobno takie powinny być. Co prawda wczoraj to lekkie plamienie połączone było ze spadkiem ale do 37 to mi daleko. Dzisiaj zrobiłam kolejny test (9 d.p.o) i jest kompletnie biało. Czyli gdybym nie dostała @ to koło wtorku spokojnie mogłabym testować.
    Trzymajcie kciuki

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety u mną niestety jeden pęcherzyk nie pęknął wg ginekologa, ale pęknął za to z lewego jajnika z którego nigdy owulacji nie czułam. Ja w tym cyklu zdecydowanie myślowo odpuściłam, zajęłam się porządkami i prezentami świątecznymi, zrobiłam coś dla siebie, przestałam po prostu się zamartwiać jakoś tym,
    Mam skierowanie do szpitala na Polna w Poznaniu na drożność (wie ktoś może ile takie skierowanie jest ważne?), myślę żeby odpuścić jednak jej zrobienie w grudniu i zrobić dopiero za 2 miesiące z tego względu że będzie teraz więcej okazji do świętowania a praktycznie pół roku żadnego alkoholu nie piłam także chce też coś od życia 🤣😅.
    Dzisiaj mija 9 dzień od zastrzyku (NIE TESTOWAŁAM WG), planuje za testować w swoje urodziny to będzie akurat 12 dzień po ovi 😅, może akurat będzie prezent 🤷🏼.
    Trzymam za wszystkie z Was kciuku, kiedyś nam się uda!

    Tweety_ lubi tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Tweety u mną niestety jeden pęcherzyk nie pęknął wg ginekologa, ale pęknął za to z lewego jajnika z którego nigdy owulacji nie czułam. Ja w tym cyklu zdecydowanie myślowo odpuściłam, zajęłam się porządkami i prezentami świątecznymi, zrobiłam coś dla siebie, przestałam po prostu się zamartwiać jakoś tym,
    Mam skierowanie do szpitala na Polna w Poznaniu na drożność (wie ktoś może ile takie skierowanie jest ważne?), myślę żeby odpuścić jednak jej zrobienie w grudniu i zrobić dopiero za 2 miesiące z tego względu że będzie teraz więcej okazji do świętowania a praktycznie pół roku żadnego alkoholu nie piłam także chce też coś od życia 🤣😅.
    Dzisiaj mija 9 dzień od zastrzyku (NIE TESTOWAŁAM WG), planuje za testować w swoje urodziny to będzie akurat 12 dzień po ovi 😅, może akurat będzie prezent 🤷🏼.
    Trzymam za wszystkie z Was kciuku, kiedyś nam się uda!

    Kiki testujemy w podobnym czasie. Trzymam kciuki i wszystkiego najlepszego

‹‹ 244 245 246 247 248 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ