X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 18 listopada 2021, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Miałaś jakieś objawy/symptomy sugerujące, że to ten cykl? :)

    No właśnie zupełnie nie... to był nasz pierwszy cykl po tym jak się dowiedziałam, że mam jeden jajowód niedrożny a drugi "wątpliwy". Byłam załama i w zasadzie w głowie już byłam pogodzona że jedyna szansa dla nas to in vitro. Ale zmieniliśmy lekarza, który powiedział, żebyśmy przed in vitro spróbowali jeszcze 3-6 cykli ma stymulacji. Trafilam do niego przed samą owulacją, więc dostałam tylko Ovitrelle i progesteron dopochwowo (bo wcześniej mialam brązowe plamienia przed okresem).
    Jedyne czym ten cykl się różnił od poprzedniego to bolał mnie cały czas ten jajnik z którego miałam owulacje. Ale dziewczyny na forum pisały, że tak bywa po zastrzyku i żeby się tym nie sugerować.
    Tak na prawdę dopiero ze dwa dni temu kiedy normalnie miałabym już skurcze przed okresem to czułam w brzuchu takie dziwne uczucie bo niby troche jak skurcze ale jednak nie było to bolesne...
    Ale ani nie mam ani specjalnie bolesnych piersi, ani innych specyficznych objawow. Fakt jest mi cały czas zimno ale zawsze tak miałam w drugiej fazie cyklu. A i może jeszcze to, że pomimo że jestem wielkim śpiochem to ostatnie dwie noce kompletnie nie mogłam spać ale tak jak pisałam właśnie się przeprowadziliśmy więc równie dobrze to mogło być powodem.
    Podsumowując - byłam pewna, że jak w końcu się uda to na pewno będę to wiedzieć. Nic z tego. Ten cykl był raczej z tych "nic nie czuje, nie ma szans żeby się udało - byle jeszcze przertwać te kilka cykli i podejsc do in vitro".

    Także dziewczyny jak widzicie nie traćcie nadziei do samego końca cyklu bo możecie się nieźle zdziwić 🙊

    Ja podczas starań wylałam wiele łez, zrobiłam kilkadziesiąt testów i wiele razy wątpiłam że kiedyś nam się uda.

    Ale jak widać nie można tracić nadziei.
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki <3

    Tweety_, Pinkiii lubią tę wiadomość

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 18 listopada 2021, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarloo wrote:
    No właśnie zupełnie nie... to był nasz pierwszy cykl po tym jak się dowiedziałam, że mam jeden jajowód niedrożny a drugi "wątpliwy". Byłam załama i w zasadzie w głowie już byłam pogodzona że jedyna szansa dla nas to in vitro. Ale zmieniliśmy lekarza, który powiedział, żebyśmy przed in vitro spróbowali jeszcze 3-6 cykli ma stymulacji. Trafilam do niego przed samą owulacją, więc dostałam tylko Ovitrelle i progesteron dopochwowo (bo wcześniej mialam brązowe plamienia przed okresem).
    Jedyne czym ten cykl się różnił od poprzedniego to bolał mnie cały czas ten jajnik z którego miałam owulacje. Ale dziewczyny na forum pisały, że tak bywa po zastrzyku i żeby się tym nie sugerować.
    Tak na prawdę dopiero ze dwa dni temu kiedy normalnie miałabym już skurcze przed okresem to czułam w brzuchu takie dziwne uczucie bo niby troche jak skurcze ale jednak nie było to bolesne...
    Ale ani nie mam ani specjalnie bolesnych piersi, ani innych specyficznych objawow. Fakt jest mi cały czas zimno ale zawsze tak miałam w drugiej fazie cyklu. A i może jeszcze to, że pomimo że jestem wielkim śpiochem to ostatnie dwie noce kompletnie nie mogłam spać ale tak jak pisałam właśnie się przeprowadziliśmy więc równie dobrze to mogło być powodem.
    Podsumowując - byłam pewna, że jak w końcu się uda to na pewno będę to wiedzieć. Nic z tego. Ten cykl był raczej z tych "nic nie czuje, nie ma szans żeby się udało - byle jeszcze przertwać te kilka cykli i podejsc do in vitro".

    Także dziewczyny jak widzicie nie traćcie nadziei do samego końca cyklu bo możecie się nieźle zdziwić 🙊

    Ja podczas starań wylałam wiele łez, zrobiłam kilkadziesiąt testów i wiele razy wątpiłam że kiedyś nam się uda.

    Ale jak widać nie można tracić nadziei.
    Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki <3

    Dziękuję Ci za ten optymistyczny post! 🙂
    Ja będę testować w weekend. Też nic nie czuje i już straciłam nadzieje. Jednak postaram się być dobrej myśli.😉

  • Saraa Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 18 listopada 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakiś czas temu pisałam do was czy beta 20 10 dni po zastrzyku to pozostałości i zdania były podzielone 😊 cieszę się jeszcze tak na spokojnie bo to wcześnie ale wiem że ja sama szukałam takich postów. Udało się właśnie po zastrzyku! Co prawda clo plus zastrzyk
    Mało to udało się podwójnie bo będą bliźniaki 🙈 trzymam za Was kciuki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2021, 18:16

    Tweety_, Kiki25 lubią tę wiadomość

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 18 listopada 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saraa wrote:
    Dziewczyny jakiś czas temu pisałam do was czy beta 20 10 dni po zastrzyku to pozostałości i zdania były podzielone 😊 cieszę się jeszcze tak na spokojnie bo to wcześnie ale wiem że ja sama szukałam takich postów. Udało się właśnie po zastrzyku! Co prawda clo plus zastrzyk
    Mało to udało się podwójnie bo będą bliźniaki 🙈 trzymam za Was kciuki
    Gratulacje!! 🎉Dużo zdrówka!🙂

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 200 174

    Wysłany: 18 listopada 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saraa wrote:
    Dziewczyny jakiś czas temu pisałam do was czy beta 20 10 dni po zastrzyku to pozostałości i zdania były podzielone 😊 cieszę się jeszcze tak na spokojnie bo to wcześnie ale wiem że ja sama szukałam takich postów. Udało się właśnie po zastrzyku! Co prawda clo plus zastrzyk
    Mało to udało się podwójnie bo będą bliźniaki 🙈 trzymam za Was kciuki
    Gratulacje. A na drugą betę po 48 h jaki miałaś przyrost?

  • Saraa Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 18 listopada 2021, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Gratulacje. A na drugą betę po 48 h jaki miałaś przyrost?
    89 😊

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 200 174

    Wysłany: 18 listopada 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saraa wrote:
    89 😊
    Piękny wynik 😉

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 19 listopada 2021, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś sikańca 10 dni po ovitrelle, a 9 po IUI. Niestety zamiast kreski biel Vizyra. Miałam iść jutro na betę, ale to bez sensu. Powtórzę test za 2 dni. Mam przeczucie, że nic z tego nie będzie w tym miesiącu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2021, 08:58

  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 19 listopada 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Zrobiłam dziś sikańca 10 dni po ovitrelle, a 9 po IUI. Niestety zamiast kreski biel Vizyra. Miałam iść jutro na betę, ale to bez sensu. Powtórzę test za 2 dni. Mam przeczucie, że nic z tego nie będzie w tym miesiącu :/

    10 dni to bardzo wcześnie, daj sobie jeszcze chwile. Trzymam mocno kciuki <3

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 19 listopada 2021, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta dziś 217 🥳

    Tweety_, Pinkiii lubią tę wiadomość

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 19 listopada 2021, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarloo wrote:
    U mnie beta dziś 217 🥳
    Cudownie❤️ Zdrówka dla Was!

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 200 174

    Wysłany: 19 listopada 2021, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarloo wrote:
    U mnie beta dziś 217 🥳
    Gratulacje 😉😉😉😉 super wynik

  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 19 listopada 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie dziękuję 😬 będziemy świętować po wizycie u gina...

  • Marysia96 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 20 listopada 2021, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Dawno mnie nie było... Dużo się ostatnio u mnie działo... Problem z kręgosłupem i trochę problemów w domu...
    Ale jakoś wychodzimy na prostą.

    Serdecznie gratuluje wszystkim dziewczynom którym udało się zajść w ciążę! ❤️❤️

    U mnie w tym miesiącu przerwa od lekarza i leków z tytułu problemu z kręgosłupem.

    Ale... Dziś jestem w 17 dniu cyklu a od wczoraj zaczęła plamić /krwawić (w zależności od aktywności)

    Czy to może być plamienie implantacyjne?? Szczerze zgłupiałam już na maxa nigdy nie miałam podobnej suyuacji. W tym miesiącu odpuściliśmy totalnie ponieważ mieliśmy dużo innych rzeczy na głowie...

    Miała która taka sytuację i okazała się ciąża??

    Z góry dziękuję za przeczytanie i ewentualne odpowiedzi 🤗

    2 lata leczenia u PANI ginekolog bezowocne.
    Leczenie od nowa.

    1 cykl obserwacja. 06.2021
    07.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 14 dniach od zastrzyku <0.1 😔
    08.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku <0.2 😔
    09.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku < 0.1
    10.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 20 dniach od zastrzyku < 0.1
    11.2021 przerwa w leczeniu
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 20 listopada 2021, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia96 wrote:
    Hej dziewczyny! Dawno mnie nie było... Dużo się ostatnio u mnie działo... Problem z kręgosłupem i trochę problemów w domu...
    Ale jakoś wychodzimy na prostą.

    Serdecznie gratuluje wszystkim dziewczynom którym udało się zajść w ciążę! ❤️❤️

    U mnie w tym miesiącu przerwa od lekarza i leków z tytułu problemu z kręgosłupem.

    Ale... Dziś jestem w 17 dniu cyklu a od wczoraj zaczęła plamić /krwawić (w zależności od aktywności)

    Czy to może być plamienie implantacyjne?? Szczerze zgłupiałam już na maxa nigdy nie miałam podobnej suyuacji. W tym miesiącu odpuściliśmy totalnie ponieważ mieliśmy dużo innych rzeczy na głowie...

    Miała która taka sytuację i okazała się ciąża??

    Z góry dziękuję za przeczytanie i ewentualne odpowiedzi 🤗

    W pierwszej ciąży miałam plamienie implementacyjne. Było ok 20 dc trwało kilka dni, ale bardziej wyglądało to jak ostatni dzień okresu niż typowa@ Wtedy nie miałam pojęcia co to jest.
    Najlepiej poczekaj z 3-4 dni i zrób betę.
    Trzymam kciuki✊

  • Marysia96 Koleżanka
    Postów: 31 5

    Wysłany: 20 listopada 2021, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    W pierwszej ciąży miałam plamienie implementacyjne. Było ok 20 dc trwało kilka dni, ale bardziej wyglądało to jak ostatni dzień okresu niż typowa@ Wtedy nie miałam pojęcia co to jest.
    Najlepiej poczekaj z 3-4 dni i zrób betę.
    Trzymam kciuki✊

    Jak na razie leci ze mnie krew wymieszana ze śluzem. Pobolewa mnie podbrzusze. Nigdy tak nie miałam. A jak u ciebie wyglądało to plamienie? Miałaś obfite?

    2 lata leczenia u PANI ginekolog bezowocne.
    Leczenie od nowa.

    1 cykl obserwacja. 06.2021
    07.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 14 dniach od zastrzyku <0.1 😔
    08.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku <0.2 😔
    09.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 15 dniach od zastrzyku < 0.1
    10.2021 Clarzole + Ovitrelle beta po 20 dniach od zastrzyku < 0.1
    11.2021 przerwa w leczeniu
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 21 listopada 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia96 wrote:
    Jak na razie leci ze mnie krew wymieszana ze śluzem. Pobolewa mnie podbrzusze. Nigdy tak nie miałam. A jak u ciebie wyglądało to plamienie? Miałaś obfite?
    Raczej nie było obfite, to trwało chyba z 3 dni. Tak jakby @ nie zdążyła się rozkręcić a już skończyła. Potraktowałam to jako wczesny słaby okres i zignorowalam temat. choć z tą obfitością nie ma reguły, bo każda z nas jest inna.
    Tylko beta da odpowiedź.

    Ja dziś zrobiłam drugi test po 11 dniach od IUI i 12,5 od zastrzyku i znów negatywny :/
    Idę jutro na betę, żeby odstawić z czystym sumieniem duphaston i czekać na @. Zresztą już się czuje jakbym niedługo miała dostać…

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 549 251

    Wysłany: 21 listopada 2021, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej, z racji że w ostatnim czasie dużo z Was zaszło w ciążę, proszę podzielcie się informacjami w których dniach wspolzylyscie? 🙂

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Saraa Znajoma
    Postów: 16 11

    Wysłany: 21 listopada 2021, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Hej hej, z racji że w ostatnim czasie dużo z Was zaszło w ciążę, proszę podzielcie się informacjami w których dniach wspolzylyscie? 🙂
    My w sumie od początku cyklu co drugi dzień
    17 dc miałam podany zastrzyk o 15.30 więc wspolzylismy w dzień zastrzyku wieczorem następnie rano i o 17 i następny dzień rano także to był intensywny cykl ale opłacało się ❤️

  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 21 listopada 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Hej hej, z racji że w ostatnim czasie dużo z Was zaszło w ciążę, proszę podzielcie się informacjami w których dniach wspolzylyscie? 🙂

    Nam lekarz "kazał" przez 4 dni codziennie zaczynając od dnia zastrzyku.

‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ