X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Kacola123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 listopada 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki !
    Jestem tu nowa, ale od dłuższego czasu podglądam to forum i dajecie tutaj tyle wsparcia, że postanowiłam i ja zabrać głos i prosić o wsparcie...
    OM 17.10.21
    3.11 zastrzyk Ovitrelle
    5.11 potwierdzona owulacja zalecono duphaston 2x1 przez 5 dni, wszystko pięknie ładnie, ale...
    W środę 10go nie wytrzymałam i zatestowałam w ciągu dnia, więc bez nocnej próbki moczu - oczywiście negatyw.
    Dziś 28 dc, od wczoraj dziwne i nietypowe ciagniecie(?) w podbrzuszu, nie utożsamiam tego z bólem na @. Piersi powiększone, nie są bolesne ale takie pełne, ciężkie, tkliwe to chyba za dużo powiedziane.
    Co myślicie...? Zgłupiałam po tym teście środowym 😔

  • Kacola123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 listopada 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Dziewczyny 3. 11. miałam zastrzyk ovitrelle. Od tego czasu ból podbrzusza, jajników. W 9 i 10 dniu od owulacji lekkie plamienia. Betę mam dopiero we wtorek. Co o tym myslicie😉 jest nadzieja czy nie.

    testowalas już ? Jak wynik?🙂

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 13 listopada 2021, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Mara! 🥰🥰🥰 Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze

    Mara20 lubi tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 14 listopada 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacola123 wrote:
    testowalas już ? Jak wynik?🙂
    Jeszcze nie testowałam bo jesteśmy na wyjeździe i pojechaliśmy się zresetować i nie myśleć. 😁😉 Może wieczorem lub jutro. Jutro mam iść na betę. A ty wybierasz się na betę?

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 14 listopada 2021, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacola123 wrote:
    Cześć kobietki !
    Jestem tu nowa, ale od dłuższego czasu podglądam to forum i dajecie tutaj tyle wsparcia, że postanowiłam i ja zabrać głos i prosić o wsparcie...
    OM 17.10.21
    3.11 zastrzyk Ovitrelle
    5.11 potwierdzona owulacja zalecono duphaston 2x1 przez 5 dni, wszystko pięknie ładnie, ale...
    W środę 10go nie wytrzymałam i zatestowałam w ciągu dnia, więc bez nocnej próbki moczu - oczywiście negatyw.
    Dziś 28 dc, od wczoraj dziwne i nietypowe ciagniecie(?) w podbrzuszu, nie utożsamiam tego z bólem na @. Piersi powiększone, nie są bolesne ale takie pełne, ciężkie, tkliwe to chyba za dużo powiedziane.
    Co myślicie...? Zgłupiałam po tym teście środowym 😔

    Kacola test powinno robić się min 10 dni po zastrzyku z dwóch powodów. Jeden to taki, ze do 10 dni po ovitrelle można mieć wynik fałszywie dodatni, a po drugie najwcześniej 7-9 dni po owu i zapłodnieniu coś wyjdzie na teście.
    Najlepiej powtórz test i daj znać :) Trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2021, 12:00

  • Kacola123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 listopada 2021, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test z porannego moczu 11 dni od zastrzyku negatywny 😔 ból podbrzusza bez zmian, dziwny ciągnący nie przypominający tego na @... A samej zainteresowanej brak...
    Myślicie, że ten cykl już na straty ? 😥

  • Kacola123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 listopada 2021, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Jeszcze nie testowałam bo jesteśmy na wyjeździe i pojechaliśmy się zresetować i nie myśleć. 😁😉 Może wieczorem lub jutro. Jutro mam iść na betę. A ty wybierasz się na betę?

    Daj koniecznie znać ! Mocno trzymam kciuki 🤗
    Ja nie wiem co robić, najnowszy test negatywny więc chyba odpuszczam i czekam cierpliwie na miesiączkę.

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 15 listopada 2021, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacola123 wrote:
    Test z porannego moczu 11 dni od zastrzyku negatywny 😔 ból podbrzusza bez zmian, dziwny ciągnący nie przypominający tego na @... A samej zainteresowanej brak...
    Myślicie, że ten cykl już na straty ? 😥

    Kacola tu już różne cuda z testami widziałam, wiec jeszcze bym nie skreślała tematu. poczekaj może do wtorku i idź na betę.
    Mnie np. brzuch ciągnie w każdym cyklu od duphastonu. Jak na betaHCG nic nie wyjdzie to warto odstawić duphaston, bo może opóźniać @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2021, 08:13

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 15 listopada 2021, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katte wrote:
    Hej! Ja już jestem 10 dni po zatrzyku. Bolał mnie jajnik i macica jakby coś mnie ukuło... Staramy się już 4 cykl ( po 3 miesiącach przerwy) na stymulacji, ogólnie to już ponad 2 lata... Miała któraś z Was że jak was bolało to okazało się, że ciąża? :)
    I jak u cb? Robiłaś może test?

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 15 listopada 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Dziękuję 😉 będę myśleć pozytywnie. I ja też trzymam za wszystkie dziewczyny kciuki😉😉😉

    Pinkii i jak? Już po becie? Masz jakieś objawy?

    Ja testuje dopiero w sobotę.
    Jajniki bolą jak co miesiąc przy stymulacji. Z ciekawych nowych objawów bolą plecy🤔

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 15 listopada 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Pinkii i jak? Już po becie? Masz jakieś objawy?

    Ja testuje dopiero w sobotę.
    Jajniki bolą jak co miesiąc przy stymulacji. Z ciekawych nowych objawów bolą plecy🤔
    Z samego rana zrobiłam betę i czekam na wyniki może trochę za wcześnie bo w 13 dniu ale jutro nie mam możliwości zrobić. Moja pierwsza stymulacja. Miejmy nadzieję że listopad będzie szczęśliwym miesiącem ale nie nakręcam się bo już się raz nakręciłam pozytywnie i po 11 tyg się załamałam. Pozostaje mi tylko czekać 😁😁😁

  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 15 listopada 2021, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chciałam tylko zameldować ze mam wyniki pierwszej bety - 465 ❤

    Pinkiii, Tweety_, Kiki25 lubią tę wiadomość

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 15 listopada 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mara20 wrote:
    Hej, chciałam tylko zameldować ze mam wyniki pierwszej bety - 465 ❤
    Gratulacje. 🥰 A po ilu dniach robiłaś bete😉

    Mara20 lubi tę wiadomość

  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 15 listopada 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Gratulacje. 🥰 A po ilu dniach robiłaś bete😉
    Ze względu na weekend robiłam ją dzisiaj, czyli 18 dni od zastrzyku. W środę jeszcze raz zrobię żeby sprawdzić przyrost.

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 15 listopada 2021, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacola123 wrote:
    Daj koniecznie znać ! Mocno trzymam kciuki 🤗
    Ja nie wiem co robić, najnowszy test negatywny więc chyba odpuszczam i czekam cierpliwie na miesiączkę.
    3.11 koło 6rano zastrzyk. Dziś test sikany 2 kreski i beta 13,1. Co o tym sądzić 😉

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 15 listopada 2021, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    3.11 koło 6rano zastrzyk. Dziś test sikany 2 kreski i beta 13,1. Co o tym sądzić 😉
    Koniecznie zrób kolejną bete w środę. Trzymam kciuki! U mnie w poprzednim cyklu 12 dni po zastrzyku test był negatywny i beta na poziomie 1, zastrzyk się już nie utrzymywał. Sprawdź przyrost i wszystko będzie jasne ✊✊✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2021, 18:53

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 15 listopada 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mara20 wrote:
    Koniecznie zrób kolejną bete w środę. Trzymam kciuki! U mnie w poprzednim cyklu 12 dni po zastrzyku test był negatywny i beta na poziomie 1, zastrzyk się już nie utrzymywał. Sprawdź przyrost i wszystko będzie jasne ✊✊✊
    Do środy to chyba osiwieje 😁😁😁 no ale trzeba być dobrej mysli

    Mara20 lubi tę wiadomość

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 15 listopada 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    3.11 koło 6rano zastrzyk. Dziś test sikany 2 kreski i beta 13,1. Co o tym sądzić 😉
    Myśle, ze już można gratulować. Cieszę się bardzo i mocno ściskam!

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacola123 wrote:
    Daj koniecznie znać ! Mocno trzymam kciuki 🤗
    Ja nie wiem co robić, najnowszy test negatywny więc chyba odpuszczam i czekam cierpliwie na miesiączkę.
    Beta 13,1 a u Cb.? Kiedy powinnaś mieć okres?

  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nie wiem czy to możliwe ale zastrzyk miałam robiony 2.11 o 20.00. Miałam testować dopiero w piątek ale po tym co napisała Pinkii stwierdziłam, że nie wytrzymam. Wczoraj wracając z pracy o 22 podjechałam do apteki i kupiłam 2 testy. Jeden zrobiłam od razu po przyjeździe. Wyszedł bardzo blady ale i tak byłam w szoku, ze coś zobaczyłam. Pomyślałam, że może to jednak pozostałości po zastrzyku i obiecałam sobie, że wytrzymam z kolejnym testem do piątku jak kazał lekarz.
    Taaa jasne 😅
    Jak tylko wstałam postanowiłam zrobić drugi test. No tu już nie mam wątpliwości, druga kreska jest wyraźna jak siemasz.
    Myślicie, że to może być już prawdziwy wynik? A nie jeszcze fałszywie dodatni po Ovitrelle? Na betę pojde jutro z samego rana.

‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ