X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 16 listopada 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarloo wrote:
    Dziewczyny, nie wiem czy to możliwe ale zastrzyk miałam robiony 2.11 o 20.00. Miałam testować dopiero w piątek ale po tym co napisała Pinkii stwierdziłam, że nie wytrzymam. Wczoraj wracając z pracy o 22 podjechałam do apteki i kupiłam 2 testy. Jeden zrobiłam od razu po przyjeździe. Wyszedł bardzo blady ale i tak byłam w szoku, ze coś zobaczyłam. Pomyślałam, że może to jednak pozostałości po zastrzyku i obiecałam sobie, że wytrzymam z kolejnym testem do piątku jak kazał lekarz.
    Taaa jasne 😅
    Jak tylko wstałam postanowiłam zrobić drugi test. No tu już nie mam wątpliwości, druga kreska jest wyraźna jak siemasz.
    Myślicie, że to może być już prawdziwy wynik? A nie jeszcze fałszywie dodatni po Ovitrelle? Na betę pojde jutro z samego rana.
    Musisz być dobrej mysli. Będę trzymać kciuki i koniecznie daj znać jak beta. Trzymam mocno kciuki. 😉 ja jutro idę jeszcze na betę sprawdzić czy rośnie. Okres mam mieć w czwartek, test pozytywny wczorajszy i dzisiejszy, beta 13,1. Tylko lekkie plamienia dalej mam. Lekarz kazał brać duphaston w razie w. To czekanie mnie wykończy 😉

    Kiki25 lubi tę wiadomość

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 555 251

    Wysłany: 16 listopada 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarloo koniecznie idź na betę 😃😃😃 cudownie kochane ze wam się udało!

    Pinkiii, Szarloo lubią tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 16 listopada 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarloo wrote:
    Dziewczyny, nie wiem czy to możliwe ale zastrzyk miałam robiony 2.11 o 20.00. Miałam testować dopiero w piątek ale po tym co napisała Pinkii stwierdziłam, że nie wytrzymam. Wczoraj wracając z pracy o 22 podjechałam do apteki i kupiłam 2 testy. Jeden zrobiłam od razu po przyjeździe. Wyszedł bardzo blady ale i tak byłam w szoku, ze coś zobaczyłam. Pomyślałam, że może to jednak pozostałości po zastrzyku i obiecałam sobie, że wytrzymam z kolejnym testem do piątku jak kazał lekarz.
    Taaa jasne 😅
    Jak tylko wstałam postanowiłam zrobić drugi test. No tu już nie mam wątpliwości, druga kreska jest wyraźna jak siemasz.
    Myślicie, że to może być już prawdziwy wynik? A nie jeszcze fałszywie dodatni po Ovitrelle? Na betę pojde jutro z samego rana.

    Gratuluje! 👏 W tą stronę raczej testy nie kłamią ;)

  • GorzkoGorzko Autorytet
    Postów: 2292 2351

    Wysłany: 16 listopada 2021, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Gratuluje! 👏 W tą stronę raczej testy nie kłamią ;)
    Oj kłamią ;-)

    Ja w lipcu 11d po ovitrelle mialam kompletnie bialy test.
    Tak z kolei wyglądał mój test 11d po ovitrelle w sierpniu:

    https://zapodaj.net/485fef491d421.jpg.html


    Oczywiście wszystkim Wam życzę, żeby to były same prawdziwe pozytywy, ale z tymi testami po zastrzykach to trzeba uważać i cierpliwie czekać do testowania w wyznaczonym przez lekarza terminie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 17:41

    cA3pp2.png

    👱‍♀️ '88, AMH 6,88 (10.2021)
    antytpo ⬆️ euthyrox 💊
    MTHFR hetero, PAI hetero, KIR Bx (brak 4 DS)

    OviKlinika od '02.2021:
    SonoHSG ✅
    2x cykl stymulowany ❌
    07.07.21 - 1IUI ❌
    05.08.21 - 2IUI ❌

    ICSI - protokół krótki - FET na cyklu sztucznym:
    02.11.21 - punkcja: 1x ❄ 3BB
    20.11.21 - histeroskopia ✅
    23.12.21 - usg: endo 11mm (11dc)
    30.12.21 - FET - embryoglue, AH (18dc)
    bhcg: 8dpt: 70, 11dpt: 252, 13dpt: 565, 18dpt: 3741

    25.01.22 (26dpt) - usg: CRL 6,8mm i ❤ (GA 6+4)
    03.03.22 - prenatalne + pappa - niskie ryzyka
    31.03.22 - usg: będzie chłopak ♂️ (GA 16+0)
    21.09.22 - 👶 4300g, 61cm
  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 16 listopada 2021, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GorzkoGorzko wrote:
    Oj kłamią ;-)

    Ja w lipcu 11d po ovitrelle mialam kompletnie bialy test.
    Tak z kolei wyglądał mój test 11d po ovitrelle w sierpniu:

    https://zapodaj.net/485fef491d421.jpg.html


    Oczywiście wszystkim Wam życzę, żeby to były same prawdziwe pozytywy, ale z tymi testami po zastrzykach to trzeba uważać i cierpliwie czekać do testowania w wyznaczonym przez lekarza terminie.

    No właśnie czytałam tu na forum, ze ovitrelle różnie sie utrzymuje w organizmie, chociaz producent w ulotce pisze ze do 10 dni a u mnie minelo 14.
    Dam znać jak będę mieć wynik bety.

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 16 listopada 2021, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GorzkoGorzko wrote:
    Oj kłamią ;-)

    Ja w lipcu 11d po ovitrelle mialam kompletnie bialy test.
    Tak z kolei wyglądał mój test 11d po ovitrelle w sierpniu:

    https://zapodaj.net/485fef491d421.jpg.html


    Oczywiście wszystkim Wam życzę, żeby to były same prawdziwe pozytywy, ale z tymi testami po zastrzykach to trzeba uważać i cierpliwie czekać do testowania w wyznaczonym przez lekarza terminie.
    GorzkoGorzko nie zazdroszczę takiej sytuacji. U Szarloo to już 13 dni po ovitrelle, a kreska mocniejsza niż poprzednia. Jestem dobrej myśli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2021, 17:54

  • GorzkoGorzko Autorytet
    Postów: 2292 2351

    Wysłany: 16 listopada 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak było.
    Czekam na dobre wiadomości :-)

    cA3pp2.png

    👱‍♀️ '88, AMH 6,88 (10.2021)
    antytpo ⬆️ euthyrox 💊
    MTHFR hetero, PAI hetero, KIR Bx (brak 4 DS)

    OviKlinika od '02.2021:
    SonoHSG ✅
    2x cykl stymulowany ❌
    07.07.21 - 1IUI ❌
    05.08.21 - 2IUI ❌

    ICSI - protokół krótki - FET na cyklu sztucznym:
    02.11.21 - punkcja: 1x ❄ 3BB
    20.11.21 - histeroskopia ✅
    23.12.21 - usg: endo 11mm (11dc)
    30.12.21 - FET - embryoglue, AH (18dc)
    bhcg: 8dpt: 70, 11dpt: 252, 13dpt: 565, 18dpt: 3741

    25.01.22 (26dpt) - usg: CRL 6,8mm i ❤ (GA 6+4)
    03.03.22 - prenatalne + pappa - niskie ryzyka
    31.03.22 - usg: będzie chłopak ♂️ (GA 16+0)
    21.09.22 - 👶 4300g, 61cm
  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 17 listopada 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co za farsa 🙈 poszlam rano na betę do najbliższej przychodni - kilka dni temu sie przeprowadziliśmy, więc nie wiedziałam zupełnie na jakich zasadach działają. Zapłaciłam, pielegniarka pobrała krew, więc pytam kiedy będą wyniki. A ona patrzy w kalendarz i mówi "No pewnie w piątek koło 14" 🤣🤣🤣 patrze na nią i chyba widzi wielkie WTF? na mojej twarzy, bo zaczyna tłumaczyć że to dlatego, że współpracują z nowym labem, krew pobierają tylko pon, śr, pt a kurier nie przyjezdza z wynikami w inne dni niż w te co przyjeżdża po próbki... koniec końców Pani dała mi kod kreskowy tych badań i numer do labu i powiedziała, żebym jednak probowala sama internetowo odebrac lub telefonicznie bo może mi się uda bo im jeszcze system w przychodni nie działa 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 17 listopada 2021, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarloo wrote:
    Dziewczyny co za farsa 🙈 poszlam rano na betę do najbliższej przychodni - kilka dni temu sie przeprowadziliśmy, więc nie wiedziałam zupełnie na jakich zasadach działają. Zapłaciłam, pielegniarka pobrała krew, więc pytam kiedy będą wyniki. A ona patrzy w kalendarz i mówi "No pewnie w piątek koło 14" 🤣🤣🤣 patrze na nią i chyba widzi wielkie WTF? na mojej twarzy, bo zaczyna tłumaczyć że to dlatego, że współpracują z nowym labem, krew pobierają tylko pon, śr, pt a kurier nie przyjezdza z wynikami w inne dni niż w te co przyjeżdża po próbki... koniec końców Pani dała mi kod kreskowy tych badań i numer do labu i powiedziała, żebym jednak probowala sama internetowo odebrac lub telefonicznie bo może mi się uda bo im jeszcze system w przychodni nie działa 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
    Haha masakra. U mnie są wyniki tego samego dnia po 17😉 i też kod dają i internetowo można. Kurcze musisz czekać do piątku. 😉

  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 17 listopada 2021, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze wstyd mi się mężowi przyznać, bo on jest taki, że skoro lekarz kazał sprawdzić w piątek to powinnam czekać do piątku i kropka. No i teraz wyjdzie na jego 🙈🙈🙈

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 17 listopada 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pierwsza beta poniedziałek 13,1 druga w środę 21, 6 co o tym sądzić 😉

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 17 listopada 2021, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Dziewczyny pierwsza beta poniedziałek 13,1 druga w środę 21, 6 co o tym sądzić 😉

    Ja kompletnie nie wiem jakie są normy, więc niech mądrzejsze dziewczyny się wypowiedzą 🙊

    Ale udało mi się zalogować na stronę z wynikami, badanie zarejestrowane więc siedzę jak na szpilkach 🤯🤯🤯

    Pinkiii lubi tę wiadomość

  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 17 listopada 2021, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Dziewczyny pierwsza beta poniedziałek 13,1 druga w środę 21, 6 co o tym sądzić 😉
    Rośnie! Czyli jesteś w ciąży 😍

  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 17 listopada 2021, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    97,28 🤯🤯🤯

  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 17 listopada 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratulacje! Ale mamy owocny listopad! ❤ U mnie dziś 969, wzrost o 108% od poniedzialku.

    Pinkiii, Szarloo lubią tę wiadomość

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 17 listopada 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarloo wrote:
    97,28 🤯🤯🤯
    Gratulacje😉

    Szarloo lubi tę wiadomość

  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 17 listopada 2021, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powiem wam dziewczyny, ze jestem w niezłym szoku. To chyba był pierwszy cykl, który totalnie spisałam na straty. A tu proszę taka niespodzianka. Dziękuję Wam za wszystkie kciuki <3 <3 <3 Oby teraz w piątek beta ładnie urosła.

    Pinkiii lubi tę wiadomość

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 17 listopada 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarloo wrote:
    No powiem wam dziewczyny, ze jestem w niezłym szoku. To chyba był pierwszy cykl, który totalnie spisałam na straty. A tu proszę taka niespodzianka. Dziękuję Wam za wszystkie kciuki <3 <3 <3 Oby teraz w piątek beta ładnie urosła.
    A tu niespodzianka 😉 mam pytanie kiedy miałaś mieć okres?

  • Szarloo Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 17 listopada 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam cykle 26dniowe więc właściwie to dzisiaj powinnam mieć pierwszy dzień.

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 18 listopada 2021, 02:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarloo wrote:
    Ja mam cykle 26dniowe więc właściwie to dzisiaj powinnam mieć pierwszy dzień.
    Miałaś jakieś objawy/symptomy sugerujące, że to ten cykl? :)

‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ