Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Bianka Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety, tak zrobię dzięki ☺️
    W takim razie zatestuję w czwartek.

    Dzisiaj i wczoraj czułam mdłości, ale wiem wiem, że to by było za szybko 😂 🤦🏻‍♀️

    Aaa, czyli Wy przyszły tydzień. oki, będę śledzić✊🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 grudnia 2021, 21:07

    Starania od października 2020r. z przerwami.
    Od samego początku starań Clostilbegyt 1 tabl. dziennie, od 2 miesięcy 2 tabl., a mimo to zawsze 1 pęcherzyk.
    😩:
    - niedoczynność tarczycy,
    - wrogi śluz,
    - problemy z owulacją,
    - nieregularne cykle,
    😁:
    - przeciwciał przeciwplemnikowych w krwi brak,
    - jajowody drożne,
    - nasienie męża dobre,

    1.IUI- 16.09.2021- ☹️ (clo + ovitrelle)
    2.IUI- 2.12.2021 🙏🏻 (clo+ovitrelle)
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bianka wrote:
    Tweety, tak zrobię dzięki ☺️
    W takim razie zatestuję w czwartek.

    Dzisiaj i wczoraj czułam mdłości, ale wiem wiem, że to by było za szybko 😂 🤦🏻‍♀️

    Tu tez nie ma reguły ;) Nim mi wyszły kreski to tez mnie mdliło, a po drinku czułam się jakbym wpadła do beczki ze spirytusem😂 Wtedy byłam prawie pewna, mimo ze test tego jeszcze nie potwierdzał.
    Trzymam kciuki i daj znać jak zatestujesz.

    Bianka lubi tę wiadomość

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    @Angelles, @Magdalena,
    Jak my wytrzymamy cały kolejny tydzień ?😳🙃🤪
    Haha, dzisiaj kupiłam 2 testy ciążowe. Bo swego czasu tak się wkurzyłam że rozstałam je robić.

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 13 grudnia 2021, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Kurcze dziewczyny doradźcie bo nie mam w sumie z kim o tym porozmawiać,
    Mam skierowanie na drożność do szpitala, ale chce zrezygnować z mojego ginekologa, zastanawiam się czy nie lepiej iść do InviMed i tam zrobić wszystkie badania łącznie z drożnością. Trochę kasy to kosztuje ale podejrzewam że i tak będziemy musieli tam trafić.. Jakoś nie czuje w kościach tej drożności w szpitalu, a InviMed ma bardzo dobre opinie
    Mnie z Gamety lekarz wysłał i robiłam normalnie w szpitalu na NFZ.

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 14 grudnia 2021, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena.. wrote:
    Haha, dzisiaj kupiłam 2 testy ciążowe. Bo swego czasu tak się wkurzyłam że rozstałam je robić.
    Świetnie Cię rozumiem, tez mam 3szt. w zapasie i pewnie znając siebie zrobię w niedziele lub poniedziałek jeszcze przed beta ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2021, 07:15

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Świetnie Cię rozumiem, tez mam 3szt. w zapasie i pewnie znając siebie zrobię w niedziele lub poniedziałek jeszcze przed beta ;)
    Zrobiłam dzisiaj. Jedna kreska.

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena.. wrote:
    Zrobiłam dzisiaj. Jedna kreska.
    Magdalena, czyli ovitrelle zszedł. A żeby ciąża wyszła to za wcześnie. Z tego co pamietam to IUI miałaś 6.12. ?
    Idziesz w piątek betę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 08:00

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słabo wybarwiający się pink sprzed 2 dni i z dzisiaj 🥺😍💜

    3-AD8-B408-FFA0-4315-8-C9-D-0-A4-AAD1842-A9.jpg

    Pinkiii, Bianka, Tweety_, Malinka2021, Gucik, Szyszka90 lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Pączek89 Ekspertka
    Postów: 195 65

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja też jestem w tym cyklu po ovitrelle, dziś jest 11dpo ale nie byłam na potwierdzeniu owu bo ginekolog mówiła, że nie ma potrzeby. Dziś zobaczyłam cień. Jutro zrobię kolejny test z rana z pierwszego moczu bo dziś zrobiłam z drugiego. W piątek jeszcze ewentualnie beta :)

    Malinka2021, megson91 lubią tę wiadomość

    Insulinooporność, niedoczynnosc tarczycy, podejrzenie pcos,nadciśnienie
    Dieta z niskim IG ➕➖

    Staramy się o nasz pierwszy skarb❤️❤️❤️
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Słabo wybarwiający się pink sprzed 2 dni i z dzisiaj 🥺😍💜

    3-AD8-B408-FFA0-4315-8-C9-D-0-A4-AAD1842-A9.jpg
    Megson,
    No już ładnie widać!😁
    Jeszcze raz gratuluje😘

    To jest 14d po Ovitrelle?
    Masz/ miałaś jakieś objawy? Bóle podbrzusza, upławy, inne?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 13:24

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pączek89 wrote:
    Dziewczyny, ja też jestem w tym cyklu po ovitrelle, dziś jest 11dpo ale nie byłam na potwierdzeniu owu bo ginekolog mówiła, że nie ma potrzeby. Dziś zobaczyłam cień. Jutro zrobię kolejny test z rana z pierwszego moczu bo dziś zrobiłam z drugiego. W piątek jeszcze ewentualnie beta :)

    Pączek kolejne dobre wiadomości 🤩 Super!
    Idź koniecznie na betę i daj znać po :)

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Megson,
    No już ładnie widać!😁
    Jeszcze raz gratuluje😘

    To jest 14d po Ovitrelle?
    Masz/ miałaś jakieś objawy? Bóle podbrzusza, upławy, inne?

    Dziękuje! <3
    Delikatnie pobolewają mnie piersi i często mam bóle okresowe. Wczoraj bolało tak, jak w najgorszy, pierwszy dzień okresu :( Często bolą mnie jajniki, a jak zerwę się za szybko np jak wstaje, to potrafi mnie nieźle sieknąć bólowo w okolicy macicy/jajników.

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test 15 dni po Ovitrelle, a 14 dni po owulacji.
    W tym cyklu miałam owulacje po 24h od zastrzyku, więc bardzo szybko.
    a serduszkowaliśmy raptem raz, bo miałam biocenozę pochwy na szybko przed histeroskopią, a zaraz histeroskopię z HSG i biopsją endometrium i zakaz serduszek 48h po zabiegu. Lekarz z kliniki spisał cykl na straty, bo podobno przeorał mi i tak cienkie endometrium 7,6mm histeroskopem i nie dawał nam szans.
    Jak widać los potrafi być przewrotny <3

    Bianka, Tweety_ lubią tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    Dziękuje! <3
    Delikatnie pobolewają mnie piersi i często mam bóle okresowe. Wczoraj bolało tak, jak w najgorszy, pierwszy dzień okresu :( Często bolą mnie jajniki, a jak zerwę się za szybko np jak wstaje, to potrafi mnie nieźle sieknąć bólowo w okolicy macicy/jajników.

    A pamiętasz może od kiedy zaczęło Cię bolec podbrzusze?
    Mnie dziś ciągnie cały dzień. Ale oczywiście nie notuje i potem nie pamietam jak było w poprzednim cyklu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy juz wie ze zaszłas i widział Twoje testy gratulacje.Nie każdy ma jednak tyle szczescia. A testy to tak intymne badanie ze nikt ich tu raczej nie wkleja i nie każdy chce ogladac testy robione z moczu.Przepraszam za szczerosc. Ciesz sie ciążą.

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm jakoś już po pozytywnej becie jak było bliżej terminu miesiączki :)

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    hmmm jakoś już po pozytywnej becie jak było bliżej terminu miesiączki :)
    Cudownie!!!
    Zaglądaj tu jeszcze czasem i dawaj znać jak się czujesz :)

    megson91, Gucik lubią tę wiadomość

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Ritko, nie wystarczy Ci gnębienie mnie w moim prywatnym pamiętniku? :)
    Jeszcze tu musiałaś wtrącić swoje 3 grosze?
    Naprawdę współczuje Ci jeżeli nie masz co robić w życiu poza ciągłym stalkowaniem mnie i wylewaniem swoich żali na mój temat :)
    Musisz mieć bardzo smutne życie, przytulam mocno!

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ritka wrote:
    Każdy juz wie ze zaszłas i widział Twoje testy gratulacje.Nie każdy ma jednak tyle szczescia. A testy to tak intymne badanie ze nikt ich tu raczej nie wkleja i nie każdy chce ogladac testy robione z moczu.Przepraszam za szczerosc. Ciesz sie ciążą.
    Ritka,
    Właśnie to forum jest do tego, żeby dzielić się dobrymi i złymi wiadomościami. Wklejać testy, wyniki, dzielić się przemyśleniami. Szukać wsparcia lub dawać nadzieję innym jak robi to megson.
    Podstawowa zasada jest taka, ze sobie pomagamy i nikt nikogo nie hejtuje.
    Jeżeli jest to dla Ciebie zbyt trudne, to nie wchodź tutaj lub omijaj posty z obrazkami.
    Jeżeli szukasz wsparcia lub rady, napewno ją od nas dostaniesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2021, 16:30

    megson91, Bianka, Angelles lubią tę wiadomość

  • Bianka Koleżanka
    Postów: 42 16

    Wysłany: 15 grudnia 2021, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że na tym forum większość zdjęć wklejanych to testy, więc ja nie widzę w tym nic dziwnego i wg mnie możecie wklejać ☺️

    Bardzo dobrze też, że dziewczyny się chwalą ciążą, gdyby tak nie było, byłoby tu strasznie smutno i bez wiary, że nam się też kiedyś uda.

    Sama bym się chętnie pochwaliła testem, ale póki co biało, jutro beta 🥺🙏

    Tweety_, megson91, Mrs_dz0ana lubią tę wiadomość

    Starania od października 2020r. z przerwami.
    Od samego początku starań Clostilbegyt 1 tabl. dziennie, od 2 miesięcy 2 tabl., a mimo to zawsze 1 pęcherzyk.
    😩:
    - niedoczynność tarczycy,
    - wrogi śluz,
    - problemy z owulacją,
    - nieregularne cykle,
    😁:
    - przeciwciał przeciwplemnikowych w krwi brak,
    - jajowody drożne,
    - nasienie męża dobre,

    1.IUI- 16.09.2021- ☹️ (clo + ovitrelle)
    2.IUI- 2.12.2021 🙏🏻 (clo+ovitrelle)
‹‹ 248 249 250 251 252 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ