X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Tycia ciężko powiedzieć. Jeśli owu miałaś 36h lub więcej po ovi. To będzie to dopiero 11d po owu. Czyli możesz spróbować zatestowac za 3-4 dni lub czekać na @
    U mnie w pierwszej ciąży 2 kreski wyszły dopiero 19 dni po owu a 22 po stosunku. Już mnie nic nie zdziwi ;)
    Trzymam kciuki, żeby się udało ✊

    Dziekuje za odp wiec czekam z wami na testowanie powodzwnia wszystkim ;)

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes92 wrote:
    Ja mam in vitro więc u mnie trochę inaczej z tym testowaniem bo chciałabym zrobić test 5 dni po transferze a to będzie 11 dni po Ovitrelle
    Teoretycznie powinien już zejść. A lekarz dał jakieś wytyczne kiedy testować?
    Przy pierwszej stymulacji zrobiłam test domowy 8 dni po ovitrelle i nic nie wyszło.

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Pamietam, pamietam 😁 jak się czujesz?
    Bo ja się w siebie wsłuchuję , wpatruje i nic 😂
    Boli mnie podbrzusze cały czas, ale to od luteiny pewnie.. A dzisiaj dopadł mnie taki ból stawów że nie wyrabiam, strzelił kręgosłup i mam 37.9 temperatury.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Teoretycznie powinien już zejść. A lekarz dał jakieś wytyczne kiedy testować?
    Przy pierwszej stymulacji zrobiłam test domowy 8 dni po ovitrelle i nic nie wyszło.

    Mówił żeby testować 8 dni po transferze, choć 5/6 dni już powinno wykazać czy jest ciąża czy nie, beta powinna być powyżej 20 na pewno.. a te 3 dni dłużej to wiecznosc 🙈 sprawdzę betę jeszcze w poniedziałek rano przed transferem i zobaczę ile spadła od wczoraj

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dostalam dzisiaj @ chcicialam sie zapytac czy owulacja mogla byc 4 grudnia 14 dni temu czy jak to jest liczone...? 3 grudnia wieczorem mialam zastrzyk z ovi serduszkowanie bylo na drugi dzien rano

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    Hej dostalam dzisiaj @ chcicialam sie zapytac czy owulacja mogla byc 4 grudnia 14 dni temu czy jak to jest liczone...? 3 grudnia wieczorem mialam zastrzyk z ovi serduszkowanie bylo na drugi dzien rano
    Jak najbardziej. Ja mam owulacje zazwyczaj max dobę po zastrzyku. Przy drugiej stymulacji, IUI miałam 2 dni po zastrzyku i nie było już śladu po pęcherzyku. Mam wrażenie, że bylo już tez po owulacji :/
    Przy pierwszej stymulacji zastrzyk miałam rano, a owu wieczorem, tego samego dnia.
    Teraz robiliśmy IUI dzień po zastrzyku i pęcherzyk był w trakcie pękania.
    Zobaczymy czy trafiliśmy, czy nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2021, 17:04

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia daj znac jak poszlo;)

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena.. wrote:
    Boli mnie podbrzusze cały czas, ale to od luteiny pewnie.. A dzisiaj dopadł mnie taki ból stawów że nie wyrabiam, strzelił kręgosłup i mam 37.9 temperatury.
    Mnie dziś plecy zaczęły boleć, ale one tak czasami mają, to już PESELoza😂 Uczucie ciężkości w podbrzuszu to efekt progesteronu i zaparć.
    Tkliwe piersi jak co miesiąc w 4 tyg cyklu.
    Nic nadzwyczajnego nie zauważyłam.
    Temp. nie sprawdzałam, ale u mnie nie ma reguły, po kilku cyklach stwierdziłam, ze jej obserwacja jest bez sensu ;)
    Jeszcze 2 dni😳

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 18 grudnia 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Mnie dziś plecy zaczęły boleć, ale one tak czasami mają, to już PESELoza😂 Uczucie ciężkości w podbrzuszu to efekt progesteronu i zaparć.
    Tkliwe piersi jak co miesiąc w 4 tyg cyklu.
    Nic nadzwyczajnego nie zauważyłam.
    Temp. nie sprawdzałam, ale u mnie nie ma reguły, po kilku cyklach stwierdziłam, ze jej obserwacja jest bez sensu ;)
    Jeszcze 2 dni😳
    Oby się udalo 😘

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 19 grudnia 2021, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz od 3 dc bede brac letroloz przez 5 dni i potem dopiero 3 stycznia moge zadzwonic do gin zeby mnie przyjela to bedzie 17 dc .nie bedzie zapozno? Niestety moja gin ma wolne w dni sw. I nie mam jak isc wczesniej na monitoring;(

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 19 grudnia 2021, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    Ja teraz od 3 dc bede brac letroloz przez 5 dni i potem dopiero 3 stycznia moge zadzwonic do gin zeby mnie przyjela to bedzie 17 dc .nie bedzie zapozno? Niestety moja gin ma wolne w dni sw. I nie mam jak isc wczesniej na monitoring;(

    Wiem tylko, że letrozol podobnie jak aromek pomaga pęcherzykom szybciej dojrzewać. Natomiast nie wiem, czy blokuje owulacje do momentu podania zastrzyku, czy nie. Warto spytać o to lekarkę. Jeżeli blokuje to co najwyżej wydłuży Ci się cykl. Może spróbuj tam zadzwonić i odpytać jak działa ten lek i co powinnaś zrobić w tej sytuacji. Może rozwiązaniem iść do innego lekarza w tym terminie? Mi zawsze lekarz kazał przychodzić w 12-13dc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2021, 10:35

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 19 grudnia 2021, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wlasnie ostatnio mialam w 14 dc 20 mm pecherzyk i na drugi dzien mialam zastrzyk nic bede probowac sie do dzwonic a jeli nie do dzwonie to sproboje tego 3 stycznia moze cos jeszcze bedzie mozna zdzialac dzieki;)

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam rano sikańca, brak kreski, brak cienia, brak nawet cienia cienia.
    Poszłam na betę i podczas rejestracji dowiedziałam się, że awaria laboratorium, wyniki jutro po południu☹️
    Podświadomie czuje, że nic z tego nie będzie 😔

    Mam nadzieje, że u Was lepiej dziewczyny!

  • MałaMonia Koleżanka
    Postów: 60 15

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też wszystko dziwne, pierwszy stymulowany cykl. W 11-13 dniu po zastrzyku robiłam testy i były cienie kreski. 13 była to ładna kreseczka nie cień, tak się nakręciłam że się udało. A od wczoraj czyli 15 d po ovi blado... 😐
    Czy to był efekt zastrzyk czy może biochemiczna? Dodam że mam bóle miesiączkowe od prawie 2 tyg i bol piersi jak nigdy dotąd.. 😑😑

    Starania od 2019
    Ona: lat 28
    📌 hiperinsulinemia
    📌hiperprolaktynemia
    📌Hiperandrogenizm
    📌mthfr hetero
    📌V Leiden hetero

    Tsh 0.655
    FT4 12.72
    Fsh 3.1
    LH 7.01
    Anty TPO 0.25
    Anty TG 0.69
    Estradiol 248
    Testosteron 0.61 mg/ml
    DHEA SO4 14.08
    SHBG 149
    Androstention 2.26

    ☑️AMH 3.38
    ☑️drożność sono hsg
    ☑️Homocysteina

    💊diostinex
    💊3x500mg glucophage
    💊Metylowany kwas foliowy i B12
    💊Acard 75mg

    On lat 29
    📌Morfologia 2%
    ☑️ Koncentracja 33,45 mln
    ☑️ Liczba całkowita 180,63M
    ☑️Ruchliwość 71.26%
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMonia wrote:
    U mnie też wszystko dziwne, pierwszy stymulowany cykl. W 11-13 dniu po zastrzyku robiłam testy i były cienie kreski. 13 była to ładna kreseczka nie cień, tak się nakręciłam że się udało. A od wczoraj czyli 15 d po ovi blado... 😐
    Czy to był efekt zastrzyk czy może biochemiczna? Dodam że mam bóle miesiączkowe od prawie 2 tyg i bol piersi jak nigdy dotąd.. 😑😑

    Najbezpieczniej zrób betę. Będziesz miała pewność. Niektóre dziewczyny pisały, że zastrzyk utrzymywał im się nawet do 13dni. A testy też mają różną czułość.

  • Mara20 Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, już kiedyś to pisalam, ale moja teoria się sprawdzila więc napiszę jeszcze raz, wierzę że Wam pomoże. Przytulajcie się codziennie, od 10 dc. Dzień na dzień. Nie ma że boli. Serio, ja słuchałam lekarza bo mówił że mamy współżyć w dzień zastrzyku i dzień po. Nie pomogło. Współżyliśmy przez tydzień. Teraz udało się zajść w 2 cyklu stymulowanym lametta+ovitrelle. Obecnie jestem w 10 tc. Na wakacjach też współżyliśmy praktycznie codziennie w dniach płodnych i też się nam udało, ale wtedy niestety była to CP. Tym razem wszystko jest dobrze. Wierzę że to nie przypadek. Trzymam za Was mocno kciuki!

    Angelles lubi tę wiadomość

  • Staraczka Magda Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMonia wrote:
    U mnie też wszystko dziwne, pierwszy stymulowany cykl. W 11-13 dniu po zastrzyku robiłam testy i były cienie kreski. 13 była to ładna kreseczka nie cień, tak się nakręciłam że się udało. A od wczoraj czyli 15 d po ovi blado... 😐
    Czy to był efekt zastrzyk czy może biochemiczna? Dodam że mam bóle miesiączkowe od prawie 2 tyg i bol piersi jak nigdy dotąd.. 😑😑

    U mnie w 13 dniu od zastrzyku pojawił się cień na zwykłym teście nie wczesnym, ale każdego następnego dnia kreska już bardziej widoczna. Ból piersi masz zawsze czy wyjątkowo w tym cyklu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2021, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny dzisiaj 6 dzień po ovitrelle i bety zostało 23 ale na sikancu kreska gruba, że po oczach razi

  • MałaMonia Koleżanka
    Postów: 60 15

    Wysłany: 21 grudnia 2021, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka Magda wrote:
    U mnie w 13 dniu od zastrzyku pojawił się cień na zwykłym teście nie wczesnym, ale każdego następnego dnia kreska już bardziej widoczna. Ból piersi masz zawsze czy wyjątkowo w tym cyklu?

    Mam zawsze ale tym razem jego mega większy niż zwykle. Byłam na becie, czekam na wynik

    Starania od 2019
    Ona: lat 28
    📌 hiperinsulinemia
    📌hiperprolaktynemia
    📌Hiperandrogenizm
    📌mthfr hetero
    📌V Leiden hetero

    Tsh 0.655
    FT4 12.72
    Fsh 3.1
    LH 7.01
    Anty TPO 0.25
    Anty TG 0.69
    Estradiol 248
    Testosteron 0.61 mg/ml
    DHEA SO4 14.08
    SHBG 149
    Androstention 2.26

    ☑️AMH 3.38
    ☑️drożność sono hsg
    ☑️Homocysteina

    💊diostinex
    💊3x500mg glucophage
    💊Metylowany kwas foliowy i B12
    💊Acard 75mg

    On lat 29
    📌Morfologia 2%
    ☑️ Koncentracja 33,45 mln
    ☑️ Liczba całkowita 180,63M
    ☑️Ruchliwość 71.26%
  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 22 grudnia 2021, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny i jak tam tesowanie ktora testuje albo juz po testach dajcie znac co sie dzieje u was pozdrawiam

‹‹ 250 251 252 253 254 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ