X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • NowaJJ Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 4 stycznia 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie u mnie niestety się nie udało 1 stycznia dostałam @ 4 dni przed terminem jestem już umówiona na piątek do mojej gin zobaczymy co powie więcej i jaki dalszy plan działania. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w nowym roku dla was wszystkich

    Krakowska lubi tę wiadomość

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    U nas puste jajo płodowe 😭💔
    Przykro mi bardzo 😔Przytulam mocno.

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    Tweety tak bardzo trzymałam za Ciebie kciuki 😞 Wierzę że od lutego zaczniesz działać ze zdwojoną siłą😉
    U mnie ten cykl mam wrażenie że trochę spokojniejszy niż poprzednie. Przygotowania do Świąt, głowa zajęta wiecie jak to jest...
    Owulację miałam w samiuśką Wigilię tj.17 D.c. Dzień wcześniej pecherzyk miał 18.2 mm więc pewnie na owu miał ok 20. Po ostatnich komplikacjach po zastrzyku lekarz nie zdecydował się na podanie mi w tym m-c. Najważniejsze że owu się odbyła samoistnie 💪

    W tym cyklu zmieniliśmy taktykę i zgodnie z zaleceniami
    Mara20 ❤ codziennie bez dwudniowych przerw jak w zeszłym cyklu. W dniu owu nawet 2 razy.

    Mąż zrobił badania nasienia i wszystko ma super dobrze.

    Nie wiemy w czym tkwi problem. Z ciekawostek powiem Wam,że to mój 4 z rzędu mega dokładnie monitorowany cykl (wszystkie z owu ok 16 D.c przy cyklach 27-29 dniowych) i wszystkie te owu odbyły się z prawego jajnika. Czy u Was spotkalyscie sie z czyms takim? Więc jeśli mam coś nie tak np z prawym jajowodem to klops.

    Dostałam skierowanie na drożność jajowodow ( Ale że nie staramy się długo to nie na już tylko do przemyślenia za np kilka cykli mam sama zdecydowac).
    Cieszę się że mam lekarz (A nawet lekarzy) który ma otwarty umysł nie czeka i nie zwlekaj tylko slucha, sprawdza i działa. Póki co mam się wyluzować 🤪

    Ze względu na plamienia w drugiej fazie cyklu 2 dni po potwierdzonej owulacji zaczęłam brać Dupka 2×1.
    Skutków ubocznych nie odczuwam.

    Dzięki Angelles, jak zapowiadałam w tym mc luzuje, bo już mnie ostatnio stres zjadał.

    Daj znać jak już protestujesz. Trzymam ✊

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 5 stycznia 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Dzięki Angelles, jak zapowiadałam w tym mc luzuje, bo już mnie ostatnio stres zjadał.

    Daj znać jak już protestujesz. Trzymam ✊
    U mnie niestety kicha. Brałam w tym cyklu dupka. Beta w 10 dpo znowu 2.3 ( zawsze taką mam: tak jakby w laboratorium innych cyfr nie mieli 🤪). Teraz czekam na @. Więcej pisze w dziale:
    Ovitrelle - zastrzyk-kto stosował
    Zerknij tu czasami 😊

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • MONIKA Autorytet
    Postów: 507 460

    Wysłany: 7 stycznia 2022, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    Zastrzyk mialam 28.12 czyli 12dc.myślicie ze moge jutro testować? Dzisiaj mam jakies dziwne skurcze...

    👱‍♀️29 lat
    Amh 1.12
    FSH 9.57
    Drożność OK
    👩‍🦲28
    Morfologia 1-2%
    Ilość i ruchliwość w normie
    Starania od stycznia 2021, W klinice od grudnia 2021
    3 x IUI (luty-kwiecień 2022)
    Maj 2022 - decyzja o IVF
    Maj/czerwiec 2022 początek stymulacji - bemfola, cetrotide
    15.06.2022 - transfer blastka 4.1.1 🍀💪💪
    Mamy jeszcze mrozaczki ❄️❄️
    1. Transfer - beta 0.
    2. Transfer - Ciąża biochemiczna
  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej poczekać 14 dni tutaj dziewczyny tak miały że 12 dpo miały negatywny wynik a 14 dpo miały pozytywny a zastrzyk się utrzymuje w organizmie do 12 dnia więc lepiej się wttzymac wiem że to trudne ale trzeba wytrwać powodzenia;)

  • MONIKA Autorytet
    Postów: 507 460

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zatestuje jutro.
    Ale mam dziwne klucia i skurcze, wiec chyba nic z tego...

    👱‍♀️29 lat
    Amh 1.12
    FSH 9.57
    Drożność OK
    👩‍🦲28
    Morfologia 1-2%
    Ilość i ruchliwość w normie
    Starania od stycznia 2021, W klinice od grudnia 2021
    3 x IUI (luty-kwiecień 2022)
    Maj 2022 - decyzja o IVF
    Maj/czerwiec 2022 początek stymulacji - bemfola, cetrotide
    15.06.2022 - transfer blastka 4.1.1 🍀💪💪
    Mamy jeszcze mrozaczki ❄️❄️
    1. Transfer - beta 0.
    2. Transfer - Ciąża biochemiczna
  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trać nadzieji zatestuj i będziesz wiedzieć a jak się nie uda to nowy cykl może się uda 3mam kciuki

  • MONIKA Autorytet
    Postów: 507 460

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ovitrelle skrocil Wam cykl?
    Powinnam dostac @za trzy dni, w środę, a dzis mam juz plamienie. Cykle mam 27-28 dni

    👱‍♀️29 lat
    Amh 1.12
    FSH 9.57
    Drożność OK
    👩‍🦲28
    Morfologia 1-2%
    Ilość i ruchliwość w normie
    Starania od stycznia 2021, W klinice od grudnia 2021
    3 x IUI (luty-kwiecień 2022)
    Maj 2022 - decyzja o IVF
    Maj/czerwiec 2022 początek stymulacji - bemfola, cetrotide
    15.06.2022 - transfer blastka 4.1.1 🍀💪💪
    Mamy jeszcze mrozaczki ❄️❄️
    1. Transfer - beta 0.
    2. Transfer - Ciąża biochemiczna
  • Juszczynka Koleżanka
    Postów: 36 20

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mój pierwszy post na forum ale chyba potrzebuje trochę otuchy. Aktualnie 13 dni po Ovitrelle, cykl stymulowany Lamettą i dzisiaj na teście blada ale dość wyraźna kreska, jutro idę na betę. W poprzednim cyklu (pierwszy cykl stymulowany) była ciąża biochemiczna, strasznie nie chciałabym tego znowu przechodzić...

    Ametyst lubi tę wiadomość

    p19us65g9fbllvpn.png
  • karola Autorytet
    Postów: 1019 969

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juszczynka wrote:
    Cześć dziewczyny, mój pierwszy post na forum ale chyba potrzebuje trochę otuchy. Aktualnie 13 dni po Ovitrelle, cykl stymulowany Lamettą i dzisiaj na teście blada ale dość wyraźna kreska, jutro idę na betę. W poprzednim cyklu (pierwszy cykl stymulowany) była ciąża biochemiczna, strasznie nie chciałabym tego znowu przechodzić...

    Juszczynka, teoretycznie Ovitrelle już nie powinien się utrzymywać w organizmie wiec jest duża szansa ze jesteś w ciąży:) Ja tez miałam biochem w listopadzie i tez mam duże obawy co będzie jak uda się kolejny raz… Ale nie można tak myśleć. Biochemy się zdarzają i nie oznacza to ze kolejna ciąża tez skoczy się w ten sposób. Także głowa do góry!

    Ja ten cykl mam trzeci z CLO i wczoraj w nocy robiłam zastrzyk. Bardzo bym chciała żeby coś wyszło w tym cyklu…

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • Juszczynka Koleżanka
    Postów: 36 20

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie najbardziej boję się uwierzyć że tym razem będzie ok bo nie chce być zawiedziona 🙂 Najbardziej martwi mnie ból brzucha, bo w poprzednim cyklu też bolało, jednego dnia zdecydowanie bardziej o drugą beta była już ciut niższa 😔

    p19us65g9fbllvpn.png
  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MONIKA wrote:
    A czy ovitrelle skrocil Wam cykl?
    Powinnam dostac @za trzy dni, w środę, a dzis mam juz plamienie. Cykle mam 27-28 dni
    Tak ja miałam 2-3 dni wcześniej @ w poprzednich cyklach po ovi

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 9 stycznia 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juszczynka wrote:
    Właśnie najbardziej boję się uwierzyć że tym razem będzie ok bo nie chce być zawiedziona 🙂 Najbardziej martwi mnie ból brzucha, bo w poprzednim cyklu też bolało, jednego dnia zdecydowanie bardziej o drugą beta była już ciut niższa 😔
    Głową do góry nie ma co się za wczasy stresować co ma być i tak będzie. bądźmy dobrej myśli i życzę Ci 2 kreseczek i ładna bete;) pozdrawiam

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    U mnie niestety kicha. Brałam w tym cyklu dupka. Beta w 10 dpo znowu 2.3 ( zawsze taką mam: tak jakby w laboratorium innych cyfr nie mieli 🤪). Teraz czekam na @. Więcej pisze w dziale:
    Ovitrelle - zastrzyk-kto stosował
    Zerknij tu czasami 😊
    Angelles na pewno zerknę :) Do końca tygodnia chcemy podjąć decyzje co robimy dalej.odezwę się . Ściskam Cię mocno❤️

  • Juszczynka Koleżanka
    Postów: 36 20

    Wysłany: 10 stycznia 2022, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 56,7 a progesteron 25,8 - myślicie że progesteron jest ok? Biorę luteinę 2x 100 mg. W środę powtórka także trzymajcie kciuki

    Bezsilna;(, karola lubią tę wiadomość

    p19us65g9fbllvpn.png
  • Bezsilna;( Przyjaciółka
    Postów: 103 28

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.
    07.01 wizyta u gin. Piękny duży pęcherzyk o 16:00 podany zastrzyk z Ovitrelle
    08.01-10.01 ból obu jajnikow i podbrzusza.
    Dziś mija 5 dzień od zastrzyku od jakiegoś południa ból podbrzusza delikatny z silniejszym ;(
    Czy to jeszcze trzyma zastrzyk??

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej tak zastrzyk wiem że się utrzymuje do 12 dni ja 1 razu miałam cały czas jakieś bule od początku podania ovi do @ wiec może to być zastrzyk ale każda z nas jest inna więc poczekaj chwile jeszcze i tak za 8 9 dni zastestuj;) powodzenia

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 12 stycznia 2022, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juszczynka wrote:
    Dziewczyny beta 56,7 a progesteron 25,8 - myślicie że progesteron jest ok? Biorę luteinę 2x 100 mg. W środę powtórka także trzymajcie kciuki

    Super dawaj znac życzę dużego wzrostu bety 3maj się ciepło pozdrawiam

  • Bezsilna;( Przyjaciółka
    Postów: 103 28

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    Raczej tak zastrzyk wiem że się utrzymuje do 12 dni ja 1 razu miałam cały czas jakieś bule od początku podania ovi do @ wiec może to być zastrzyk ale każda z nas jest inna więc poczekaj chwile jeszcze i tak za 8 9 dni zastestuj;) powodzenia

    Dziękuję 😘
    Mam nadzieję że będzie to o czym marzę od dwóch lat 🤭
    Jeżeli to nie będzie to idziemy na pobranie komórek z moim niskim AMH ;(

‹‹ 252 253 254 255 256 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ