X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezsilna;( wrote:
    Dziękuję 😘
    Mam nadzieję że będzie to o czym marzę od dwóch lat 🤭
    Jeżeli to nie będzie to idziemy na pobranie komórek z moim niskim AMH ;(
    Trzymam mocno kciuki

  • Fragile Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie techniczne - cykle mam dość długie (33-35 dni), w tym miesiącu jestem po pierwszym zastrzyku ovitrelle, który przyspieszył mi owulację o około 5-6 dni. Czy w takim wypadku test mam robić w pierwszym dniu spodziewanego okresu "starego" (długi cykl), czy po 14 dniach od owulacji (tj. te 5-6 dni wcześniej niż by wypadał cykl bez zastrzyku). W praktyce chodzi o test 20.01 lub 26.01. Z góry dzięki za odpowiedź!

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 13 stycznia 2022, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragile wrote:
    A ja mam pytanie techniczne - cykle mam dość długie (33-35 dni), w tym miesiącu jestem po pierwszym zastrzyku ovitrelle, który przyspieszył mi owulację o około 5-6 dni. Czy w takim wypadku test mam robić w pierwszym dniu spodziewanego okresu "starego" (długi cykl), czy po 14 dniach od owulacji (tj. te 5-6 dni wcześniej niż by wypadał cykl bez zastrzyku). W praktyce chodzi o test 20.01 lub 26.01. Z góry dzięki za odpowiedź!
    Hej ja zawsze po zastrzyku 14 15 dni miałam @ tak że możesz spróbować zatestowqc np 12 po zastrzyku jak nic nie wydarzenia i nie będziesz miała @ proboj po 14 15 dniach tutaj na tym wątku któraś z dziewczyn pisała też że 12 dni po zastrzyku miała negatywny test a po 14 czy tam 15 po zastrzyku miała 2 kreski pozdrawiam i życzę powodzenia hej

  • Fragile Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    Hej ja zawsze po zastrzyku 14 15 dni miałam @ tak że możesz spróbować zatestowqc np 12 po zastrzyku jak nic nie wydarzenia i nie będziesz miała @ proboj po 14 15 dniach tutaj na tym wątku któraś z dziewczyn pisała też że 12 dni po zastrzyku miała negatywny test a po 14 czy tam 15 po zastrzyku miała 2 kreski pozdrawiam i życzę powodzenia hej

    Wielkie dzięki, tak właśnie zrobię. Dziś jestem 8 dzień po zastrzyku. Jakie miałyście objawy po nim? Ja od 3 dnia po zastrzyku rozpieranie i ciągnięcie prawej strony podbrzusza, wczoraj przez około 3 godziny było to nadzwyczaj dokuczliwe. Od dziś spory ból odcinka lędźwiowego. Cały czas czuję, że coś mi się po tej prawej stronie dzieje - czy to mogą być nadal skutki zastrzyku czy już raczej nie? Dodam, że owulacji nie czuję nigdy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2022, 16:09

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trudno powiedzieć ja po zastrzyku też miałam cały czas tkliwe piersi bol jajników pleców wszystko mnie tam rwało na dole aż do samej @ ale tak jak pisałam wcześniej każda z nas jest inna ale życzę Ci żeby to nie był zastrzyk ;)

  • Fragile Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    Trudno powiedzieć ja po zastrzyku też miałam cały czas tkliwe piersi bol jajników pleców wszystko mnie tam rwało na dole aż do samej @ ale tak jak pisałam wcześniej każda z nas jest inna ale życzę Ci żeby to nie był zastrzyk ;)

    Nie dziękuję, żeby nie zapeszać, jakby co - dam znać ;-)

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ;)

  • Bezsilna;( Przyjaciółka
    Postów: 103 28

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 7 miałam zastrzyk
    12.01. robiłam test 5dni po zastrzyku wyszedł pozytywny ale druga kreska ledwo widoczna.
    od piątku(14.01) mam straszny ból podbrzusza piersi napuchnięte jak cholera bolą że się wytrzymać nie da ;(
    Myślicie że mogę już zatestowac? Czy się jeszcze wstrzymać ?

  • Mrs_dz0ana Autorytet
    Postów: 1101 2283

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezsilna;( wrote:
    Dziewczyny 7 miałam zastrzyk
    12.01. robiłam test 5dni po zastrzyku wyszedł pozytywny ale druga kreska ledwo widoczna.
    od piątku(14.01) mam straszny ból podbrzusza piersi napuchnięte jak cholera bolą że się wytrzymać nie da ;(
    Myślicie że mogę już zatestowac? Czy się jeszcze wstrzymać ?
    Ja bym poczekała do 14 dni po zastrzyku. Wtedy raczej na pewno zastrzyk już nie powinien fałszować wyniku a i jeśli się udało to też powinno coś wyjść. Powodzenia :)

    age.png
    💃89' AMH 3, Niedrożne jajowody, Adenomioza, MTHFR, Polipy , KIR AA bez DS, Oboje HLA C1/C2, Allo 31%
    🕺 91' Ruch 24%, morfo 1%, DFI 21%, HBA 60%, Poli. apal IGF2, inwersja chrom. 9
    🧐Długi: marvelon, diostinex, gonalpeptyl, gonal, menopur + masa supli -> 19🥚
    10x❄️: 4x4.1.1, 2x5.1.1, 2x6.1.1, 4.1.2, 3.1.2; PGT-A: 3x zdrowe❄️: 2x5.1.1, 4.1.1
    🍍Sztuczny: Estrofem, Vagifem, Aspirin, Metypred, Accofil, Neoparin, Prolutex, Cyclogest, Crinone -> FET 5.1.1 (Embryoglue + Atosiban)🍀
    5 dpt: beta 35; 8 dpt: beta 186, 12 dpt: beta 832; 14 dpt: GS 6mm; 24 dpt: ASP 110; 8+4: CRL 2cm, ASP 175; 10+1: CRL 3,13cm, ASP 175, 37g; 11+3: CRL 4,66cm, ASP 172, 51g; 14+3: CRL 8,7cm, 95g KSIĘŻNICZKI 🥰; 17+2: 201g 23+1: 605g; 27+0 1,05kg; 31+0 1,80kg DO KOCHANIA ❤️
  • Bezsilna;( Przyjaciółka
    Postów: 103 28

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrs_dz0ana wrote:
    Ja bym poczekała do 14 dni po zastrzyku. Wtedy raczej na pewno zastrzyk już nie powinien fałszować wyniku a i jeśli się udało to też powinno coś wyjść. Powodzenia :)

    Nigdy tak nie miałam żeby mnie tak piersi bolały i były taki spuchnięte ( miałam rok temu jak się na chwilę udało😭)od tamtej pory nie miałam czego takiego a podbrzusze boli jak chorobcia i ciągle na siusiu biegam.

  • Fragile Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezsilna;( wrote:
    Nigdy tak nie miałam żeby mnie tak piersi bolały i były taki spuchnięte ( miałam rok temu jak się na chwilę udało😭)od tamtej pory nie miałam czego takiego a podbrzusze boli jak chorobcia i ciągle na siusiu biegam.

    Ja testuję w piątek (21.01), czuję się ogólnie jak na @, ale tym razem nie czuję piersi, a przeważnie mnie mocno bolą. Czuję za to bardzo macicę, poczucie jak uderzenie w splot słoneczny, tylko lżejsze ;-) Nigdy jej nie czułam w trakcie cyklu, tylko raz podczas HSG, więc wiem, że to akurat to. To mój pierwszy cykl z ovitrelle, nie wiem za bardzo, czego się spodziewać, ale nie testuj za wcześnie - ja cierpliwie czekam do 15. dnia po zastrzyku :-)

  • karola Autorytet
    Postów: 1019 969

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juszczynka wrote:
    Dziewczyny beta 56,7 a progesteron 25,8 - myślicie że progesteron jest ok? Biorę luteinę 2x 100 mg. W środę powtórka także trzymajcie kciuki

    Juszczynka, jak tam przyrost bety? Mam nadzieje ze wszystko książkowo :)))

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • karola Autorytet
    Postów: 1019 969

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezsilna;( wrote:
    Dziewczyny 7 miałam zastrzyk
    12.01. robiłam test 5dni po zastrzyku wyszedł pozytywny ale druga kreska ledwo widoczna.
    od piątku(14.01) mam straszny ból podbrzusza piersi napuchnięte jak cholera bolą że się wytrzymać nie da ;(
    Myślicie że mogę już zatestowac? Czy się jeszcze wstrzymać ?

    Bezsilna, ja bym jeszcze czekała bo może wyjść wynik pozytywny i w sumie nadal nie będziesz wiedzieć czy to zastrzyk czy ciąża.
    Ja tez mam niskie AMH i walczę teraz kilka cykli o naturalna ciąże a jak nie to pewnie czeka nas IVF:(

    Mogę Ci powiedzieć ze ja tez miałam w tym cyklu Ovitrelle, pierwszy raz w życiu. Miałam 8.01 wieczorem. Dziś mam wiec 9 dzień po zastrzyku. Dodatkowo od piątku biorę Duphaston. Mam ciężkie piersi, pobolewa mnie podbrzusze, mam trochę jelitowe problemy do tego.
    Ale myśle ze to mogą być objawy po zastrzyku i standardowe 2 fazy cyklu, bo tak naprawdę jestem dziś dopiero 7dpo. To za wcześnie na ciążowe objawy.

    Starania o pierwsze dziecko od lutego 2021
    Listopad '21 ciąża biochemiczna 💔

    Listopad 2022- nasza córeczka już z nami ❤️

    age.png
  • Agnieszka18 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! w piątek 14.01 wieczorem wzięłam ovitrelle. Czekam na czas, aby zatestować, więc przycupnę tu na chwilkę

    Od 2011 do 2013- 5 poronień

    2014 - córka

    Starania o drugie dziecko od 2021
    XI 2021 - ovitrelle
    I 2022 - CLO + ovitrelle, strata w 7w4d
  • Bezsilna;( Przyjaciółka
    Postów: 103 28

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fragile wrote:
    Ja testuję w piątek (21.01), czuję się ogólnie jak na @, ale tym razem nie czuję piersi, a przeważnie mnie mocno bolą. Czuję za to bardzo macicę, poczucie jak uderzenie w splot słoneczny, tylko lżejsze ;-) Nigdy jej nie czułam w trakcie cyklu, tylko raz podczas HSG, więc wiem, że to akurat to. To mój pierwszy cykl z ovitrelle, nie wiem za bardzo, czego się spodziewać, ale nie testuj za wcześnie - ja cierpliwie czekam do 15. dnia po zastrzyku :-)

    W takim razie zatestuje z tobą ;) trzymam kciuki🤭

  • Bezsilna;( Przyjaciółka
    Postów: 103 28

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola wrote:
    Bezsilna, ja bym jeszcze czekała bo może wyjść wynik pozytywny i w sumie nadal nie będziesz wiedzieć czy to zastrzyk czy ciąża.
    Ja tez mam niskie AMH i walczę teraz kilka cykli o naturalna ciąże a jak nie to pewnie czeka nas IVF:(

    Mogę Ci powiedzieć ze ja tez miałam w tym cyklu Ovitrelle, pierwszy raz w życiu. Miałam 8.01 wieczorem. Dziś mam wiec 9 dzień po zastrzyku. Dodatkowo od piątku biorę Duphaston. Mam ciężkie piersi, pobolewa mnie podbrzusze, mam trochę jelitowe problemy do tego.
    Ale myśle ze to mogą być objawy po zastrzyku i standardowe 2 fazy cyklu, bo tak naprawdę jestem dziś dopiero 7dpo. To za wcześnie na ciążowe objawy.


    Moje AMH z miesiąca na miesiąc jest coraz gorsze zaczęłam od 0.57 w listopadzie w grudniu kolejne AMH 0.35;( gin. Dał jasno do zrozumienia żeby pobrać komórki na wrazie....
    Puki co chcemy próbować naturalnie.

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny. Ja 28.01 idę do gin na kontrolę pęcherzyków jak urosna, będzie to mój 3 zastrzyk. Mam nadzieje że się uda w tym cyklu;)

  • Fragile Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    Powodzenia dziewczyny. Ja 28.01 idę do gin na kontrolę pęcherzyków jak urosna, będzie to mój 3 zastrzyk. Mam nadzieje że się uda w tym cyklu;)

    Trzymamy kciuki za nas wszystkie :-) ja chyba tracę powoli nadzieję, czuję się coraz bardziej jak na @, poza tym wczoraj badałam szyjkę - niska i twarda, a więc chyba kierunek jest jeden...

    Mam pytanie dotyczące AMH - u mnie wysokie (8.56), mój lekarz jednak wykluczył PCOS, bo innych przesłanek brak. Może być jakieś inne wyjaśnienie takiego wyniku?

  • Ametyst Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2022, 12:13

  • StaraniowaOna Ekspertka
    Postów: 224 177

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy testowalyscie ile wam się ovitrelle utrzymuje w ciele?U mnie 7-10 dni po zastrzyku testy dają fałszywie pozytywny wynik.Testowalam 14 dnia pi zastrzyku to była już biel wizira.Czekam niestety już tylko na okres.

‹‹ 253 254 255 256 257 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ