X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 26 grudnia 2021, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tycia88 wrote:
    Hej dziewczyny i jak tam tesowanie ktora testuje albo juz po testach dajcie znac co sie dzieje u was pozdrawiam
    Tycia,
    20.12 robiłam betę. Poniżej 0,1:/ Teraz czekam na @
    Styczeń robię przerwę, żeby nie zwariować. Wracam do boju w lutym.
    Angelles, Magdalena, jak tam u Was?
    Wesołych Świąt Dziewczyny!!🎄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 grudnia 2021, 20:55

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 26 grudnia 2021, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda ze się nie udało ale wrócisz silniejsza i powodzenia;)ja czekam za monitoringiem 3 stycznia mam dzwonić i nie wiem czy przymnie mnie tego 3 czy dopiero 4 to będzie 17-18 dzień cyklu tak że nie wiem czy dostanę ovitrelle mam nadzieję że pęcherze urosną i może same pękną i coś z tego wyjdzie pozdrawiam wszystkie staraczki;)

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 27 grudnia 2021, 02:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Tycia,
    20.12 robiłam betę. Poniżej 0,1:/ Teraz czekam na @
    Styczeń robię przerwę, żeby nie zwariować. Wracam do boju w lutym.
    Angelles, Magdalena, jak tam u Was?
    Wesołych Świąt Dziewczyny!!🎄
    Przepraszam, niee odzywałam się, ale miałam ciężki tydzień. Nie zdążyłam iść na betę, w 24 dniu cyklu dostałam miesiączki, w ten dzień co pisałam o bólu stawów. Co się okazało, ból stawów był covidem i tak o to sobie chorowałam. A wczoraj jeszcze plamiłam po okresie. Ale dzisiaj już wracam do pracy. Nie zgłosiłam się do sanepidu, zrobiłam sobie sama izolacje i prawie zwariowałam.

  • Kardamonka Autorytet
    Postów: 820 287

    Wysłany: 27 grudnia 2021, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przychodzę z pytaniem czy ktoś ma doświadczenie jak szybko znika z organizmu ovitrelle po podaniu pół ampulki?

    Jaki mniej więcej może być poziom po 4 dniach od zastrzyku?

    Ona:
    36 lat
    Hormony, drożność, owulacje, cukry - ok
    AMH styczeń 2021 - 6,15
    Mutacje: mtfhr, PAI, vleiden
    Leki: bromek/dostinex , acard, eurhyrox
    Suple: b9, B6, b12, d3, inozytol, koenzym q10, omega 3

    On:
    41 lat
    Morfologia 0%-3%, Hba - ok, SCD - 18%
    Suple: fertilman, l-kartynina, Wit. C, Wit d3

    Starania:
    Od marca 2020, 3 x IUI
    1 IVF - długi - start 04.10 INVICTA
    27.10 punkcja - > 2 blastki 5.1.1 i 5.2.2 prawidłowe po PGTA
    1FET + AH + UMA test: 23.12 - poronienie w 6 tc
    ERA,subpopulacje, cytokiny - ok
    2 FET V. 2022 - bhcg<0

    2 IVF - > start IX
    ET 04.10 - clexane, acard, accofil,
    Beta: 6dpt - 11,4; 8 dpt - 35, 10dpt - 84, 15dpt - 595 (popołudniu, usg pęcherzy 2. 2 mm) , 20 dpt - 4920
    29.10 - usg 🙏🙏🙏

    2 mrozaki
  • wojaniela Przyjaciółka
    Postów: 211 46

    Wysłany: 27 grudnia 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po 10 dniach od podania całej ampułki miałam 1,2

    Kardamonka lubi tę wiadomość

  • NowaJJ Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 27 grudnia 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. 18 grudnia miałam zastrzyk z ovi od kilku dni bolą mnie piersi a od dzisiaj brzuch jak na @ biorę tez duphaston kusi mnie żeby zrobić test ale gin mówiła żeby się nie spieszyć ale to czekanie jest najgorsze…

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 27 grudnia 2021, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena.. wrote:
    Przepraszam, niee odzywałam się, ale miałam ciężki tydzień. Nie zdążyłam iść na betę, w 24 dniu cyklu dostałam miesiączki, w ten dzień co pisałam o bólu stawów. Co się okazało, ból stawów był covidem i tak o to sobie chorowałam. A wczoraj jeszcze plamiłam po okresie. Ale dzisiaj już wracam do pracy. Nie zgłosiłam się do sanepidu, zrobiłam sobie sama izolacje i prawie zwariowałam.
    Magdalena przykro mi☹️ Rzeczywiście miałaś kumulacje :/ Mam nadzieje, że już lepiej się czujesz, a po covidzie nie ma śladu.
    Wierzę, że Nowy Rok będzie dla nas szczęśliwszy❤️
    Ja dziś zaczynam dostawać @ po 30dc, gdzie normalnie mam 26-27 :/

  • Tweety_ Ekspertka
    Postów: 191 53

    Wysłany: 27 grudnia 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJJ wrote:
    Witajcie. 18 grudnia miałam zastrzyk z ovi od kilku dni bolą mnie piersi a od dzisiaj brzuch jak na @ biorę tez duphaston kusi mnie żeby zrobić test ale gin mówiła żeby się nie spieszyć ale to czekanie jest najgorsze…
    Poczekaj najlepiej do Nowego Roku. Jest szansa, ze ok 31.12 wyjdzie Ci beta, sikany najwcześniej w styczniu.
    Objawy, które opisujesz ja mam co miesiąc od duphastonu, ból piersi, podbrzusza, złe samopoczucie, rozdrażnienie.
    Powodzenia! Trzymam kciuki, żeby się udało✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 grudnia 2021, 22:07

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 27 grudnia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas puste jajo płodowe 😭💔

    Miasa lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • Mrs_dz0ana Autorytet
    Postów: 1101 2283

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megson91 wrote:
    U nas puste jajo płodowe 😭💔
    Strasznie współczuje <3

    age.png
    💃89' AMH 3, Niedrożne jajowody, Adenomioza, MTHFR, Polipy , KIR AA bez DS, Oboje HLA C1/C2, Allo 31%
    🕺 91' Ruch 24%, morfo 1%, DFI 21%, HBA 60%, Poli. apal IGF2, inwersja chrom. 9
    🧐Długi: marvelon, diostinex, gonalpeptyl, gonal, menopur + masa supli -> 19🥚
    10x❄️: 4x4.1.1, 2x5.1.1, 2x6.1.1, 4.1.2, 3.1.2; PGT-A: 3x zdrowe❄️: 2x5.1.1, 4.1.1
    🍍Sztuczny: Estrofem, Vagifem, Aspirin, Metypred, Accofil, Neoparin, Prolutex, Cyclogest, Crinone -> FET 5.1.1 (Embryoglue + Atosiban)🍀
    5 dpt: beta 35; 8 dpt: beta 186, 12 dpt: beta 832; 14 dpt: GS 6mm; 24 dpt: ASP 110; 8+4: CRL 2cm, ASP 175; 10+1: CRL 3,13cm, ASP 175, 37g; 11+3: CRL 4,66cm, ASP 172, 51g; 14+3: CRL 8,7cm, 95g KSIĘŻNICZKI 🥰; 17+2: 201g 23+1: 605g; 27+0 1,05kg; 31+0 1,80kg DO KOCHANIA ❤️
  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety tak bardzo trzymałam za Ciebie kciuki 😞 Wierzę że od lutego zaczniesz działać ze zdwojoną siłą😉
    U mnie ten cykl mam wrażenie że trochę spokojniejszy niż poprzednie. Przygotowania do Świąt, głowa zajęta wiecie jak to jest...
    Owulację miałam w samiuśką Wigilię tj.17 D.c. Dzień wcześniej pecherzyk miał 18.2 mm więc pewnie na owu miał ok 20. Po ostatnich komplikacjach po zastrzyku lekarz nie zdecydował się na podanie mi w tym m-c. Najważniejsze że owu się odbyła samoistnie 💪

    W tym cyklu zmieniliśmy taktykę i zgodnie z zaleceniami
    Mara20 ❤ codziennie bez dwudniowych przerw jak w zeszłym cyklu. W dniu owu nawet 2 razy.

    Mąż zrobił badania nasienia i wszystko ma super dobrze.

    Nie wiemy w czym tkwi problem. Z ciekawostek powiem Wam,że to mój 4 z rzędu mega dokładnie monitorowany cykl (wszystkie z owu ok 16 D.c przy cyklach 27-29 dniowych) i wszystkie te owu odbyły się z prawego jajnika. Czy u Was spotkalyscie sie z czyms takim? Więc jeśli mam coś nie tak np z prawym jajowodem to klops.

    Dostałam skierowanie na drożność jajowodow ( Ale że nie staramy się długo to nie na już tylko do przemyślenia za np kilka cykli mam sama zdecydowac).
    Cieszę się że mam lekarz (A nawet lekarzy) który ma otwarty umysł nie czeka i nie zwlekaj tylko slucha, sprawdza i działa. Póki co mam się wyluzować 🤪

    Ze względu na plamienia w drugiej fazie cyklu 2 dni po potwierdzonej owulacji zaczęłam brać Dupka 2×1.
    Skutków ubocznych nie odczuwam.

    Tweety_, Mara20 lubią tę wiadomość

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tweety_ wrote:
    Magdalena przykro mi☹️ Rzeczywiście miałaś kumulacje :/ Mam nadzieje, że już lepiej się czujesz, a po covidzie nie ma śladu.
    Wierzę, że Nowy Rok będzie dla nas szczęśliwszy❤️
    Ja dziś zaczynam dostawać @ po 30dc, gdzie normalnie mam 26-27 :/
    Powiem Ci ze tak średnio, kaszel mam, węchu nie mam i ból głowy ale wróciłam do prscy, bo ja nie umiem wysiedzieć w domu. A w pracy nie mam czasu myśleć o tym, więc z jednej strony dobrze. A jeszcze u mnie na sklepie 14 stopni to tak szybko się nie wyleczę. Nie wiem, mam mętlik w głowie czy próbować tych inseminacji dalej, czy startować do in vitro. Mąż bardziej na inseminację nastawiony, ślepi wierzy że się uda, a ja mam wrażenie że to strata pieniędzy. Jeszczze chcemy lekarza zmienić, bo ten ma troche olewający stosunek do tego wszystkiego. Średnio go badania interesują, nic nie mówi, sama nie wiem, ciężkie to wszystko.

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 28 grudnia 2021, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJJ wrote:
    Witajcie. 18 grudnia miałam zastrzyk z ovi od kilku dni bolą mnie piersi a od dzisiaj brzuch jak na @ biorę tez duphaston kusi mnie żeby zrobić test ale gin mówiła żeby się nie spieszyć ale to czekanie jest najgorsze…
    Też miałam takie objawy i niestety nic z tego nie wyszło. Poczekaj trochę, szkoda się nakręcić niepotrzebnie.

  • wojaniela Przyjaciółka
    Postów: 211 46

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelles wrote:
    Z ciekawostek powiem Wam,że to mój 4 z rzędu mega dokładnie monitorowany cykl (wszystkie z owu ok 16 D.c przy cyklach 27-29 dniowych) i wszystkie te owu odbyły się z prawego jajnika. Czy u Was spotkalyscie sie z czyms takim? Więc jeśli mam coś nie tak np z prawym jajowodem to klops.

    Ja tak niestety mam :(. Monitoringi pokazują, że owulacja jest głównie z lewej strony, a z tej strony nie mam jajowodu (usunięty przy cp). Z prawej strony owulację mam raz na ok. 4 cykle. Co baaardzo komplikuje naszą sytuację.

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wojaniela wrote:
    Ja tak niestety mam :(. Monitoringi pokazują, że owulacja jest głównie z lewej strony, a z tej strony nie mam jajowodu (usunięty przy cp). Z prawej strony owulację mam raz na ok. 4 cykle. Co baaardzo komplikuje naszą sytuację.
    O widzisz. Ciekawa jestem co może być tego przyczyna. Mi gin mówi że lewy produkuje pęcherzyki ale sama drobnica i jakiś słaby ten jajnik

  • wojaniela Przyjaciółka
    Postów: 211 46

    Wysłany: 29 grudnia 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nigdy nie dostałam wiążącej odpowiedzi, dlaczego tak jest. Lekarze mówili, że tak po prostu jest i już - nie ma możliwości "wyboru" jajnika do owulacji. Mówili też, że w standardowej sytuacji, jak nie ma problemów z jajowodami i przy okazji regularnych monitoringów, to można nawet nie wiedzieć, że jajniki pracują nierówno.

    Czy słyszałaś może o jakichś niekonwencjonalnych sposobach pobudzenia jajnika do pracy?

  • Angelles Przyjaciółka
    Postów: 177 36

    Wysłany: 30 grudnia 2021, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wojaniela wrote:
    Ja też nigdy nie dostałam wiążącej odpowiedzi, dlaczego tak jest. Lekarze mówili, że tak po prostu jest i już - nie ma możliwości "wyboru" jajnika do owulacji. Mówili też, że w standardowej sytuacji, jak nie ma problemów z jajowodami i przy okazji regularnych monitoringów, to można nawet nie wiedzieć, że jajniki pracują nierówno.

    Czy słyszałaś może o jakichś niekonwencjonalnych sposobach pobudzenia jajnika do pracy?
    Słyszałam o ziołach ojca Sroki. Jeśli w tym m-c nie znajdę będę próbować w kolejnym cyklu. Niż na kupić w Necie

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 1 stycznia 2022, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkiego dobrego w nowym roku mam nadzieję że ten rok będzie owocny dla nas wszystkie ja dzisiaj 15 dc i wczoraj miałam pozytywny test owu. Dzisiaj strasznie mnie bolą jajniki jelita i tam nadole. W poniedziałek dopiero mam zadzwonić do gin i zobaczymy co powie może będę miała monitoring to zobaczę czy owu już byla. Która kiedy testuje w styczniu pozdrawiam

    Tweety_ lubi tę wiadomość

  • Vero90 Przyjaciółka
    Postów: 84 34

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę testować 6.01

  • Tycia88 Koleżanka
    Postów: 75 18

    Wysłany: 3 stycznia 2022, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj dzwoniłam do gin I mówi że za późno na zastrzyk monitoringu mi nie zrobił mam dzwonić jak dostane @ ;( chyba że jakimś cudem sie uda obecnie jestem w 17 dc 16 stycznia powinnam dostać @ wtedy będę tesowac jak nie przyjdzie pozdrawiam i powodzenia!

‹‹ 251 252 253 254 255 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ