X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Konwalia_ Koleżanka
    Postów: 44 21

    Wysłany: 25 maja 2022, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj rano testowałam (25dc, 12 dni po ovitrelle) i niestety wynik negatywny. Czułość 10 mlU/ml. Chyba nie mam co się nastawiać.

    preg.png
  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 25 maja 2022, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia_ wrote:
    Ja dzisiaj rano testowałam (25dc, 12 dni po ovitrelle) i niestety wynik negatywny. Czułość 10 mlU/ml. Chyba nie mam co się nastawiać.
    Wszystko jest mozliwe😉 ja robiłam test 13 dni i biało a beta wynosiła chyba 14, 8 za dwa dni kolejny test i biało a beta wtedy juz 59 byla. Brzuch bolał jak na okres a tu niespodzianka 😉 obecnie biorę zastrzyki, tabletki i miałam wizyty co tydzień czy ładnie rośniemy 😉 jutro wizyta u gina kontrolna. 😉

    Konwalia_ lubi tę wiadomość

  • 30stka Ekspertka
    Postów: 227 241

    Wysłany: 26 maja 2022, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia_ wrote:
    Ja dzisiaj rano testowałam (25dc, 12 dni po ovitrelle) i niestety wynik negatywny. Czułość 10 mlU/ml. Chyba nie mam co się nastawiać.
    Wczoraj też mnie pokusiło by zrobić test ciążowy i też wynik negatywny...13 dni po iui. Dzisiaj tylko dla potwierdzenia beta...

  • Konwalia_ Koleżanka
    Postów: 44 21

    Wysłany: 26 maja 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Wszystko jest mozliwe😉 ja robiłam test 13 dni i biało a beta wynosiła chyba 14, 8 za dwa dni kolejny test i biało a beta wtedy juz 59 byla. Brzuch bolał jak na okres a tu niespodzianka 😉 obecnie biorę zastrzyki, tabletki i miałam wizyty co tydzień czy ładnie rośniemy 😉 jutro wizyta u gina kontrolna. 😉

    Dzięki za słowa pocieszenia :) Szukałam takich informacji w necie, ale każda z nas jest inna i ciężko coś ustalić. Zazwyczaj dziewczynom wychodziły testy ciążowe.
    Brzuch mnie zaczął boleć już 6 dni po zastrzyku i w sumie utrzymuje się do teraz.
    Mam zamiar iść w sobotę na betę. Nie chcę się nastawiać. Ale każda z nas chyba wie, że nadzieja umiera dopiero wraz z wynikiem bety, albo z nadejściem miesiączki...

    preg.png
  • Konwalia_ Koleżanka
    Postów: 44 21

    Wysłany: 26 maja 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30stka wrote:
    Wczoraj też mnie pokusiło by zrobić test ciążowy i też wynik negatywny...13 dni po iui. Dzisiaj tylko dla potwierdzenia beta...

    Podkusiło, dobrze powiedziane. Ja mówiłam sobie, że idę w sobotę na betę bez testowania domowego, ale nie wytrzymałam.

    Moja Gin odradzała nam IUI. Mój mąż ma bardzo dobre wyniki i szczerze nam powiedziała, że to strata kasy w naszym wypadku i lepiej byłoby dla nas od razu IVF.

    To Twój pierwszy raz z IUI? Daj koniecznie znać jaki jest wynik. Trzymam kciuki ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja 2022, 12:39

    preg.png
  • Isisi Ekspertka
    Postów: 124 197

    Wysłany: 26 maja 2022, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przywitam się z Wami 🙋‍♀️i dołączę do zniecierpliwionych czekających na testowanie po ovitrelle 🙂
    O ile dobrze zrozumiałam to będę testować w podobnym czasie do Nutki. Miałaś zastrzyk zrobiony 19 ?

    f31b33ca75.png

    02.2018 Aniołek 9tc
    03.2019 Synek
    01.2022 Aniołek 7tc
    06.2022 ⏸
  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 26 maja 2022, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia_ wrote:
    Ja dzisiaj rano testowałam (25dc, 12 dni po ovitrelle) i niestety wynik negatywny. Czułość 10 mlU/ml. Chyba nie mam co się nastawiać.
    Nic się nie przejmuj. Mi kiedy była ciąża test wyszedł dopiero 33 dnia cyklu (2 dni po spodziewanej miesiączce). Wiem jak to jest przebierać nogami, ale trzeba jeszcze na kilka dni uzbroić się w cierpliwość :)

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 26 maja 2022, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isisi wrote:
    Dziewczyny przywitam się z Wami 🙋‍♀️i dołączę do zniecierpliwionych czekających na testowanie po ovitrelle 🙂
    O ile dobrze zrozumiałam to będę testować w podobnym czasie do Nutki. Miałaś zastrzyk zrobiony 19 ?
    Cześć Isisi :) tak zgadza się. Zastrzyk 19.05. Już tez w kółko tylko się w myślach karcę, że co chwila tylko myśle „ciekawe czy coś wyszło czy nie”… no ale dzielnie będę czekać do dnia spodziewanej miesiączki. W listopadzie robiłam test 10 i 12 dni po owulacji, nic nie wyszło, 33 dzień wyszło. Także nie na się co spieszyć bo się tylko negatywnie nastawiamy :/

  • Isisi Ekspertka
    Postów: 124 197

    Wysłany: 27 maja 2022, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj zrobiłam test, tylko żeby sprawdzić czy 8 dni po zastrzyku utrzymuje się u mnie jeszcze ovi, ale jest już tylko jedna kreska. W związku z tym skusze się pewnie jeszcze zatestować z raz przed przewidywaną miesiączką. Jeżeli ciąża u mnie była to testy zawsze w 11 dpo to pokazywały.
    Dzisiaj już delikatnie czuje piersi, więc nadzieja rośnie jeszcze bardziej🙃

    f31b33ca75.png

    02.2018 Aniołek 9tc
    03.2019 Synek
    01.2022 Aniołek 7tc
    06.2022 ⏸
  • Konwalia_ Koleżanka
    Postów: 44 21

    Wysłany: 27 maja 2022, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nutka333 wrote:
    Nic się nie przejmuj. Mi kiedy była ciąża test wyszedł dopiero 33 dnia cyklu (2 dni po spodziewanej miesiączce). Wiem jak to jest przebierać nogami, ale trzeba jeszcze na kilka dni uzbroić się w cierpliwość :)

    Dzieki Nutka333. Ciężko jest tak czekać, ale nic innego nam nie pozostaje. Jutro idę na betę, może będą od razu wyniki to się dowiem.

    Isisi, Nutka333 czyli testowanie za około tydzień?

    preg.png
  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 27 maja 2022, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduje się w prawie 9 tygodniu ( jesteśmy obstawieni zastrzykami i lekami.) W między czasie 2 poronienia i zawsze za pierwszym ovitrelle się udawało. Nie skreślajcie cykli i czekajcie cierpliwie. Nasz organizm potrafi robić nam niespodzianki 😁 2 razy testy wychodziły mi pozytywne w 14 dniu po zastrzyku a za trzecim razem betę miałam 59 a test był negatywny. Wiem, że ciężko uzbroić się w cierpliwość ale w nas jest siła. ❤️

  • Konwalia_ Koleżanka
    Postów: 44 21

    Wysłany: 27 maja 2022, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Dziewczyny melduje się w prawie 9 tygodniu ( jesteśmy obstawieni zastrzykami i lekami.) W między czasie 2 poronienia i zawsze za pierwszym ovitrelle się udawało. Nie skreślajcie cykli i czekajcie cierpliwie. Nasz organizm potrafi robić nam niespodzianki 😁 2 razy testy wychodziły mi pozytywne w 14 dniu po zastrzyku a za trzecim razem betę miałam 59 a test był negatywny. Wiem, że ciężko uzbroić się w cierpliwość ale w nas jest siła. ❤️

    Pinkiii Gratulacje! Rośnijcie zdrowo. ❤️
    Trzymaj za nas kciuki 🙂

    preg.png
  • Isisi Ekspertka
    Postów: 124 197

    Wysłany: 27 maja 2022, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia na betę podjadę 3 tak jak wypada mi @, ale wcześniej 1/2 zrobię test , może akurat coś się pokarze :)
    Pinkiii dajesz ogromną nadzieję 😊

    f31b33ca75.png

    02.2018 Aniołek 9tc
    03.2019 Synek
    01.2022 Aniołek 7tc
    06.2022 ⏸
  • Wiki97 Koleżanka
    Postów: 43 8

    Wysłany: 27 maja 2022, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinkiii wrote:
    Dziewczyny melduje się w prawie 9 tygodniu ( jesteśmy obstawieni zastrzykami i lekami.) W między czasie 2 poronienia i zawsze za pierwszym ovitrelle się udawało. Nie skreślajcie cykli i czekajcie cierpliwie. Nasz organizm potrafi robić nam niespodzianki 😁 2 razy testy wychodziły mi pozytywne w 14 dniu po zastrzyku a za trzecim razem betę miałam 59 a test był negatywny. Wiem, że ciężko uzbroić się w cierpliwość ale w nas jest siła. ❤️
    A dlaczego jesteś na zastrzykach?

  • Pinkiii Ekspertka
    Postów: 209 174

    Wysłany: 27 maja 2022, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki97 wrote:
    A dlaczego jesteś na zastrzykach?
    Dostałam heparyne. Lekarz chciał mnie zabezpieczyć od samego poczatku( biorę zastrzyki clexane, tabletki prograf, acard, dupka, utrogestan, i coś na m jeszcze ale nie pamiętam). Końcem kwietnia a dokładnie 29 do 26 maja chodziłam prawie co tydzień do lekarza. Na samym początku mi powiedział, że wytaczamy teraz cięższe działa.

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 27 maja 2022, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia_ wrote:
    Dzieki Nutka333. Ciężko jest tak czekać, ale nic innego nam nie pozostaje. Jutro idę na betę, może będą od razu wyniki to się dowiem.

    Isisi, Nutka333 czyli testowanie za około tydzień?
    Trzymam kciuki ☺️

  • Nutka333 Koleżanka
    Postów: 54 17

    Wysłany: 27 maja 2022, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia_ wrote:
    Pinkiii Gratulacje! Rośnijcie zdrowo. ❤️
    Trzymaj za nas kciuki 🙂
    Gratulacje! ❤️

  • Sabrinayyy Przyjaciółka
    Postów: 83 108

    Wysłany: 27 maja 2022, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem 8 dni po lUl i cisza.. 😪

    Jak myślicie dziewczyny jeśli 19 Maja miałam podane o 12 zastrzyk Ovitrelle a o 16 była robiona lUl - widoczne 2 pęcherzyki po jednej stronie drożnej 21mm i 22mm. To kiedy mogło dojść do zapłodnienia? Żeby wiedzieć w jakim czasie może dochodzić do zagnieżdżenia się zarodka w macicy. Hmm
    ??? 🤔

  • Konwalia_ Koleżanka
    Postów: 44 21

    Wysłany: 28 maja 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabrinayyy wrote:
    A ja jestem 8 dni po lUl i cisza.. 😪

    Jak myślicie dziewczyny jeśli 19 Maja miałam podane o 12 zastrzyk Ovitrelle a o 16 była robiona lUl - widoczne 2 pęcherzyki po jednej stronie drożnej 21mm i 22mm. To kiedy mogło dojść do zapłodnienia? Żeby wiedzieć w jakim czasie może dochodzić do zagnieżdżenia się zarodka w macicy. Hmm
    ??? 🤔
    Nie wiem czy czas zagnieżdżania jest stały. Ja jak wzięłam o 20 w czwartek ovitrelle, to w piątek bolał mnie jeden jajnik, a w sobotę rano drugi (miałam po 1 pęcherzyku w dwóch jajnikach). Podejrzewam, że owulacja była właśnie piatek/sobota. Moja gin sugerowała przytulanie czwartek i sobota.

    preg.png
  • Jusiiaa Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 28 maja 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabrinayyy wrote:
    A ja jestem 8 dni po lUl i cisza.. 😪

    Jak myślicie dziewczyny jeśli 19 Maja miałam podane o 12 zastrzyk Ovitrelle a o 16 była robiona lUl - widoczne 2 pęcherzyki po jednej stronie drożnej 21mm i 22mm. To kiedy mogło dojść do zapłodnienia? Żeby wiedzieć w jakim czasie może dochodzić do zagnieżdżenia się zarodka w macicy. Hmm
    ??? 🤔

    Ja wyczytałam: "Do tego stanu dochodzi najczęściej między 6 a 12 dniem rozwoju zarodka i trwa to mniej więcej kilka dni. Najczęściej jest to jednak w 6-7 dobie od momentu zapłodnienia."
    Więc na spokojnie jeszcze musimy czekać ☺️

‹‹ 278 279 280 281 282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ