X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 16 lipca, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Serio się zastanawiam czy zaczynać znowu kolejny cykl z lekami na wzrost pęcherzyków i zastrzykiem.. czy nie odpuścić
    Jestem tym zmęczona, są wakacje a ja w głowie mam tylko ile dni minęło od zastrzyku, kiedy trzeba się przytulać, i co mi wyjdzie na teście..

    Przy pierwszym zastrzyku ovitrelle tez tak mialam. Chuchałam, dmuchałam i nic nie wyszło.

    Przy drugim wzielam zastrzyk, żeby nie stracić cyklu ale bardziej na zasadzie bedzie co będzie. Wyjechaliśmy na weekend nad morze i nawet drinka wypiłam. Gdzie przy pierwszym cyklu w ogóle nie było mowy o wypiciu grama alkoholu przy staraniach. Po prostu wyluzowalismy, i jutro jadę potwierdzić ciążę. W końcu mój ginekolog wraca z urlopu, i wcisnęła mnie przed pacjentów. Dzisiaj mam 18 dzień po ovitrelle, i każdy test wychodzi pozytywny.

    Odpuść w głowie. To też jest ważne.

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 342 113

    Wysłany: 16 lipca, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xyzuza wrote:
    Pamiętaj ze wiemy co teraz czujesz. Doświadczyłam tego rozczarowania wiele razy...

    Nie poddawaj się, trzeba walczyć dalej.
    Dokładnie, jesteśmy w tym tutaj razem.
    Ja też ciągle walczę i nie możemy się poddawać. Jak się poddamy to nic z tego nie wyjdzie. Jestem z tobą.

    xyzuza lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 342 113

    Wysłany: 16 lipca, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xyzuza wrote:
    Przy pierwszym zastrzyku ovitrelle tez tak mialam. Chuchałam, dmuchałam i nic nie wyszło.

    Przy drugim wzielam zastrzyk, żeby nie stracić cyklu ale bardziej na zasadzie bedzie co będzie. Wyjechaliśmy na weekend nad morze i nawet drinka wypiłam. Gdzie przy pierwszym cyklu w ogóle nie było mowy o wypiciu grama alkoholu przy staraniach. Po prostu wyluzowalismy, i jutro jadę potwierdzić ciążę. W końcu mój ginekolog wraca z urlopu, i wcisnęła mnie przed pacjentów. Dzisiaj mam 18 dzień po ovitrelle, i każdy test wychodzi pozytywny.

    Odpuść w głowie. To też jest ważne.

    Mądre slowa. Też chyba odpuszczę, jutro na wizytę potem zrobić co zrobić i jak wyjdzie to wyjdzie jak nie to próbujemy dalej a też czeka mnie fajny weekend bo świętujemy z mężem 2 rocznicę ślubu więc i głowa odpocznie i wszystko 😊

    xyzuza lubi tę wiadomość

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 90 23

    Wysłany: 17 lipca, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a powiedzcie mi proszę, kiedy dostałyście @ po zastrzyku? Bo przez zastrzyk owulacja była wcześniej niż powinna być. I zastanawiam się teraz czy miesiączka też będzie wcześniej z racji wcześniejszej owulacji czy normalnie ?

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 90 23

    Wysłany: 17 lipca, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xyzuza wrote:
    Przy pierwszym zastrzyku ovitrelle tez tak mialam. Chuchałam, dmuchałam i nic nie wyszło.

    Przy drugim wzielam zastrzyk, żeby nie stracić cyklu ale bardziej na zasadzie bedzie co będzie. Wyjechaliśmy na weekend nad morze i nawet drinka wypiłam. Gdzie przy pierwszym cyklu w ogóle nie było mowy o wypiciu grama alkoholu przy staraniach. Po prostu wyluzowalismy, i jutro jadę potwierdzić ciążę. W końcu mój ginekolog wraca z urlopu, i wcisnęła mnie przed pacjentów. Dzisiaj mam 18 dzień po ovitrelle, i każdy test wychodzi pozytywny.

    Odpuść w głowie. To też jest ważne.


    Daj znać jak wizyta u lekarza 😍

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 342 113

    Wysłany: 17 lipca, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Dziewczyny, a powiedzcie mi proszę, kiedy dostałyście @ po zastrzyku? Bo przez zastrzyk owulacja była wcześniej niż powinna być. I zastanawiam się teraz czy miesiączka też będzie wcześniej z racji wcześniejszej owulacji czy normalnie ?

    Ja dostałam wcześniej okres o 4 dni

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 342 113

    Wysłany: 17 lipca, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedzcie mi dziewczyny o której robicie zastrzyk ?

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 90 23

    Wysłany: 17 lipca, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zgodnie z zaleceniem lekarza, kazała mi w południe to zrobiłam chwilkę po 12..

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 342 113

    Wysłany: 17 lipca, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytam dziś mojego co i jak :) dzięki za info

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 17 lipca, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Dziewczyny, a powiedzcie mi proszę, kiedy dostałyście @ po zastrzyku? Bo przez zastrzyk owulacja była wcześniej niż powinna być. I zastanawiam się teraz czy miesiączka też będzie wcześniej z racji wcześniejszej owulacji czy normalnie ?

    Ja dostawałam zastrzyk w piątek (owulacja teoretycznie przypadała na sobotę) i okres dostalam normalnie w terminie.

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 17 lipca, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    A powiedzcie mi dziewczyny o której robicie zastrzyk ?

    Ja mialam tez kolo południa, ale to dlatego że akurat mialam wizyty u ginekologa (ocenę pęcherzyka) i akurat tak wypadało że bylam kolo 13/14 i zastrzyk podawała mi pielęgniarka.

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 17 lipca, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Daj znać jak wizyta u lekarza 😍

    UDAŁO SIĘ! CIĄŻA POTWIERDZONA❤️❤️❤️❤️ Oficjalnie, jestem w ciąży. Karta przebiegu ciąży założona. Mierzymy 2mm🤭😍

    Kochane, nie odpuszczajcie ale dajcie sobie luz w głowie, i nie zadręczajcie się tym. Odpocznijcie i działajcie. Trzymam za Was mocno kciuki! ❤️

    Weronikamw lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 342 113

    Wysłany: 17 lipca, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xyzuza wrote:
    UDAŁO SIĘ! CIĄŻA POTWIERDZONA❤️❤️❤️❤️ Oficjalnie, jestem w ciąży. Karta przebiegu ciąży założona. Mierzymy 2mm🤭😍

    Kochane, nie odpuszczajcie ale dajcie sobie luz w głowie, i nie zadręczajcie się tym. Odpocznijcie i działajcie. Trzymam za Was mocno kciuki! ❤️

    Gratulacje 🥳

    xyzuza lubi tę wiadomość

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 90 23

    Wysłany: 17 lipca, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xyzuza wrote:
    UDAŁO SIĘ! CIĄŻA POTWIERDZONA❤️❤️❤️❤️ Oficjalnie, jestem w ciąży. Karta przebiegu ciąży założona. Mierzymy 2mm🤭😍

    Kochane, nie odpuszczajcie ale dajcie sobie luz w głowie, i nie zadręczajcie się tym. Odpocznijcie i działajcie. Trzymam za Was mocno kciuki! ❤️


    Piękne gratulacje! Obyśmy wszystkie mogły tego uczucia i szczęścia doświadczyć!!

    xyzuza lubi tę wiadomość

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 90 23

    Wysłany: 17 lipca, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj byłam na becie, zgodnie z zaleceniami lekarza, 14 dzień po zastrzyku, czekam na wyniki, nie testuję już sikancami bo nie chce się tym zadręczać :p


    I czekam na kolejny cykl 🫣

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 342 113

    Wysłany: 17 lipca, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wizycie, jutro zastrzyk :) walczymy dalej 😊

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 90 23

    Wysłany: 17 lipca, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja po wizycie, jutro zastrzyk :) walczymy dalej 😊

    Jutro zastrzyk i najdłuższe 14 dni 🤣 straszne jest to czekanie!
    Trzymam kciuki 😍 który to Twój cykl z ovitrelle ? Co przyjmujesz na wzrost pęcherzyków?

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 17 lipca, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ja po wizycie, jutro zastrzyk :) walczymy dalej 😊

    Trzymamy kciuki!❤️

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 342 113

    Wysłany: 17 lipca, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Jutro zastrzyk i najdłuższe 14 dni 🤣 straszne jest to czekanie!
    Trzymam kciuki 😍 który to Twój cykl z ovitrelle ? Co przyjmujesz na wzrost pęcherzyków?

    No hahah maskara. Mam nadzieję że po tych 14 dniach będzie piękna wiadomość :) to mój 2 cykl, a na wzrost biorę lamette. A ty co bierzesz ?

    Ja też za siebie trzymam kciuki 😂😂

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 342 113

    Wysłany: 17 lipca, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xyzuza wrote:
    Trzymamy kciuki!❤️
    Dziękuję 🫶 jestem ciekawa co przyniesie los 😊😊 za 2 tygodnie się dowiemy 😊

    xyzuza lubi tę wiadomość

‹‹ 339 340 341 342 343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ