X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 333 111

    Wysłany: 14 lipca, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xyzuza wrote:
    Dzisiaj beta 134,31🫠 robiona 40h po, wzrosła prawie dwukrotnie... w tygodniu wizyta u ginekologa. Ale wszystko wskazuje na to że drugi cykl z ovitrelle zakończył się sukcesem❤️

    Trzymam kciuki! Wiem co czujesz, tylko się nie poddawaj! 😘

    To się cieszę że się udało :) ale jak mówisz po 2 razie się udało to mam nadzieję 🙂

    Trzymaj trzymaj bo za parę dni zaczynamy :)

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 333 111

    Wysłany: 14 lipca, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    U mnie dzisiaj ból piersi jak na okres więc pewnie nic z tego.. 11 dni po zastrzyku więc niebawem @ stąd ból piersi..
    to by było za piękne jakby się udało w pierwszym cyklu z
    Ovitrelle 😥

    Nie poddajemy się :) kiedyś i nam się uda :) mam nadzieję że niebawem

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 14 lipca, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę nie wiem co myślę .. nie wytrzymałam i zrobiłam z porannego moczu test..
    w podsumowaniu:
    3 lipca zastrzyk
    4 lipca owulacja
    5 lipca test dwie kreski ale nie jakieś bardzo grube, po tym wiedziałam że zastrzyk pewnie nie będzie się utrzymywał az 14 dni u mnie
    11 lipca test biel
    Dzisiaj, 14 lipca test pink super czuły blada kreska…

    Poprzednie testy to były bobotest..
    nie wiem co myśleć..

    Często się mówi że PiNK źle wybarwia.. czy mógł on jednak być bardziej czuły i widzieć jeszcze zastrzyk?

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 14 lipca, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko test 11 lipca nie był z porannego moczu..

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 333 111

    Wysłany: 14 lipca, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Tylko test 11 lipca nie był z porannego moczu..

    A może poszłabyś na betę ? Jednak jest to najwiarygodniejsze ;)

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 14 lipca, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę na betę dopiero w środę, to będzie 14 dzień po zastrzyku

    Jutro powtórzę test i zobaczę czy ciemnieje

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 333 111

    Wysłany: 14 lipca, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Pójdę na betę dopiero w środę, to będzie 14 dzień po zastrzyku

    Jutro powtórzę test i zobaczę czy ciemnieje

    Trzymam kciuki :)

  • HappyMum Koleżanka
    Postów: 47 1

    Wysłany: 14 lipca, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiadam:
    Cyclogest 400 mg całe opakowanie (zamknięte)(10/2026);
    Cyclogest 400 mg 12 szt. (10/2026);
    Latrozole Bluefish 2,5 mg, 20 szt. (05/2025);
    Progesteron Besins 100 mg, 22 szt. (03/2025);
    Duphaston 18 szt. (07/2026);
    Clexane 4000 j.m. 7 szt.(08/2026)
    Luteina 50 mg pod język 19 szt. (08/2026);
    Ovarin 19 szt. (12/2024);
    Bromocorn 2,5 mg całe opakowanie (02/2025);
    Acard 150 mg, 53 szt.(08.2025)
    Acard 75 mg całe opakowanie (01.2026).
    Zapraszam
    [email protected]

  • Kolezanka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 lipca, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety u mnie wszystko spada :(
    Beta i próg lecą w dół ... biochemiczna..
    Pierwszy cykl po stymulacji nie powiódł się.
    Pytanie teraz jak z podejściem do drugiej stymulacji. Starać się od razu? Poczekać? Zrobić jakieś badania? Jeszcze czekam aktualnie na krwawienie po bichemie.

    Starania od 03.2023
    Ona - Hiperprolaktynemia
    On - morfologia 0% - od 06.2024

    06.2024 - clo + ovitrelle
    08.07 - ⏸️
    09.07 - beta 80 próg 51
    11.07 - beta 86 próg 30
    13.07 - beta 64 próg 17 :(
  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 15 lipca, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka wrote:
    Niestety u mnie wszystko spada :(
    Beta i próg lecą w dół ... biochemiczna..
    Pierwszy cykl po stymulacji nie powiódł się.
    Pytanie teraz jak z podejściem do drugiej stymulacji. Starać się od razu? Poczekać? Zrobić jakieś badania? Jeszcze czekam aktualnie na krwawienie po bichemie.

    A jaką masz betę? I jaką miałaś?

    Ja miałam dwa cykle z ovitrelle, na nastepnym mój lekarz chciał mnie wysłać na badanie drożności jajowodów.

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 333 111

    Wysłany: 15 lipca, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka wrote:
    Niestety u mnie wszystko spada :(
    Beta i próg lecą w dół ... biochemiczna..
    Pierwszy cykl po stymulacji nie powiódł się.
    Pytanie teraz jak z podejściem do drugiej stymulacji. Starać się od razu? Poczekać? Zrobić jakieś badania? Jeszcze czekam aktualnie na krwawienie po bichemie.

    Uuu, szkoda ale się nie poddawaj, mi się teraz też nie udało lecz nie mialam takiej sytuacji jak ty. Zapytaj lekarza, mi po drugiej biochemicznej powiedzieli żeby macica odpoczęła ale co lekarz to inna opinia. Trzymam kciuki za nas żeby się w końcu udało

    Kolezanka lubi tę wiadomość

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 15 lipca, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    To się cieszę że się udało :) ale jak mówisz po 2 razie się udało to mam nadzieję 🙂

    Trzymaj trzymaj bo za parę dni zaczynamy :)


    Jakoś narazie to do mnie nie dociera, wszystko wskazuję na to że się udało ale po tylu miesiącach niepowodzeń, chyba muszę usłyszeć te słowa od lekarza żeby uwierzyć 🥰

    Jak długo się staracie?

    My 9 miesięcy, z tego od 4 pod opieką lekarza

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 15 lipca, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My 12 cykl teraz..

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 333 111

    Wysłany: 15 lipca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xyzuza wrote:
    Jakoś narazie to do mnie nie dociera, wszystko wskazuję na to że się udało ale po tylu miesiącach niepowodzeń, chyba muszę usłyszeć te słowa od lekarza żeby uwierzyć 🥰

    Jak długo się staracie?

    My 9 miesięcy, z tego od 4 pod opieką lekarza

    W grudniu zaczęliśmy się starać i zaszłam w ciążę ale niestety poroniłam, 2 miesiące miałam luzu bo czekałam na okres w marcu nie miałam owulacji w maju znowu beta wskazywała że jestem ale coś się nie powiodło i zaczęła spadać więc miesiąc znowu przerwy ale w maju już poszłam do innego ginekologa i od tego czasu inaczej lekarz reaguje więc w czerwcu właśnie pierwszy raz z ovitrella i lametta :) teraz 17 znowu do ginekologa żeby zobaczył co tam się dzieje


    A tobie bardzo gratuluję 🥂 mam nadzieję że też niebawem będę się cieszyć 😊

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 15 lipca, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    My 12 cykl teraz..

    12 cykl na ovitrelle? Byłaś na drożności? Mi po 8 miesiacach starań ginekolog proponowała juz drożność, a w dalszej kolejności inseminacje

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 15 lipca, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    W grudniu zaczęliśmy się starać i zaszłam w ciążę ale niestety poroniłam, 2 miesiące miałam luzu bo czekałam na okres w marcu nie miałam owulacji w maju znowu beta wskazywała że jestem ale coś się nie powiodło i zaczęła spadać więc miesiąc znowu przerwy ale w maju już poszłam do innego ginekologa i od tego czasu inaczej lekarz reaguje więc w czerwcu właśnie pierwszy raz z ovitrella i lametta :) teraz 17 znowu do ginekologa żeby zobaczył co tam się dzieje


    A tobie bardzo gratuluję 🥂 mam nadzieję że też niebawem będę się cieszyć 😊

    Bardzo mi przykro, mogę zapytać w którym tygodniu poroniłaś? Przykro mi, że was to spotkało.
    A w maju jaka beta?

    Tak strasznie się boję, że cieszę się za wcześnie. Że coś pojdzie nie tak. Tak długo na to czekałam. Mój ginekolog na urlopie, tez idę dopiero 17.07 na potwierdzenie. Najchętniej jeździłabym codziennie na krew, czy beta rośnie. Codziennie robię test.

    Wszystko musi być już dobrze!

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 88 23

    Wysłany: 15 lipca, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    12 cykl starań ogólnie, pierwszy na ovitrelle, do drożności będziemy podchodzić jak ale najpierw doktor stwierdziła że 2 razy spróbujemy z ovitrelle

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 333 111

    Wysłany: 15 lipca, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xyzuza wrote:
    Bardzo mi przykro, mogę zapytać w którym tygodniu poroniłaś? Przykro mi, że was to spotkało.
    A w maju jaka beta?

    Tak strasznie się boję, że cieszę się za wcześnie. Że coś pojdzie nie tak. Tak długo na to czekałam. Mój ginekolog na urlopie, tez idę dopiero 17.07 na potwierdzenie. Najchętniej jeździłabym codziennie na krew, czy beta rośnie. Codziennie robię test.

    Wszystko musi być już dobrze!
    Ogólnie to było obronienie biochemiczne do 300 wzrosła beta i się zatrzymała, ale lekarz napisał że to było poronienie i trafiłam do szpitala. Ogólnie to było to bardzo ciężkie no człowiek się cieszy a tu taka sytuacja ale wytłumaczyłam to sobie w głowie. A w maju była 150 i po 2 tyg już 30 i dostałam okresu tak sobie to tłumaczę 🙂

    Ja cię w zupełności rozumie, teraz jak szłam robić betę żeby zobaczyć czy się udało to się trzasłam ze staruchu, ani razu nie zrobiłam testu bo się bałam tego rozczarowania. Także bardzo dobrze cię rozumie, i wierzę że jesteś mocno zdenerwowana ale dalej trzymam kciuki i wierzę że się uda wam :)

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 15 lipca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Ogólnie to było obronienie biochemiczne do 300 wzrosła beta i się zatrzymała, ale lekarz napisał że to było poronienie i trafiłam do szpitala. Ogólnie to było to bardzo ciężkie no człowiek się cieszy a tu taka sytuacja ale wytłumaczyłam to sobie w głowie. A w maju była 150 i po 2 tyg już 30 i dostałam okresu tak sobie to tłumaczę 🙂

    Ja cię w zupełności rozumie, teraz jak szłam robić betę żeby zobaczyć czy się udało to się trzasłam ze staruchu, ani razu nie zrobiłam testu bo się bałam tego rozczarowania. Także bardzo dobrze cię rozumie, i wierzę że jesteś mocno zdenerwowana ale dalej trzymam kciuki i wierzę że się uda wam :)


    Bardzo mi przykro że was to spotkało. Mam nadzieję, że uda wam się jak najszybciej spełnić marzenie o dziecku.

    W środę wrócę z aktualizacją, mam nadzieję że obie wyczerpałysmy już limit pecha.



    Trzymaj się!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca, 11:24

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 15 lipca, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    12 cykl starań ogólnie, pierwszy na ovitrelle, do drożności będziemy podchodzić jak ale najpierw doktor stwierdziła że 2 razy spróbujemy z ovitrelle


    Trzymam kciuki!

‹‹ 337 338 339 340 341 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ