Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Evschien Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 maja, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 14 maka zastrZyk otrivelle dzis na tescie blada kreska, czy to moze byc to?? Jakie macie doswiadczenia??

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 247 60

    Wysłany: 17 czerwca, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jakie macie doświadczenie z ovitrelle? Kiedy można zacząć testować aby wynik był wiarygodny?

  • A_like_Anna Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 30 czerwca, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Hej dziewczyny, jakie macie doświadczenie z ovitrelle? Kiedy można zacząć testować aby wynik był wiarygodny?


    Ja w ostatnim cyklu miałam tak, że w 9 dniu po zastrzyku miałam bielusieńko.

    Teraz w 9 i 10 dniu bladziutkie kreseczki ale liczę się z tym, że to prawdopodobnie otrivelle się tym razem utrzymuje :(


    Ehh dziewczyny jak to robić żeby nie zwariować i nie testować niepotrzebnie 🙄🙄🙁

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 4 lipca, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka! Jest tu ktoś?
    Dzisiaj mija pierwsza doba po zastrzyku. Narazie jest spoko, czuję pracę jajników. Jak u was?

  • A_like_Anna Znajoma
    Postów: 17 7

    Wysłany: 5 lipca, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Hejka! Jest tu ktoś?
    Dzisiaj mija pierwsza doba po zastrzyku. Narazie jest spoko, czuję pracę jajników. Jak u was?

    Powodzenia!

    ja miałam pozytywne testy od 9 dnia do 15, więcej nie sprawdzałam. Beta w 13 dniu po zastrzyku wyniosła 10,4; niestety 72 h później 11,4 więc nic z tego :( lekarka kazała odstawić duphaston i zaczynamy kolejny cykl.
    Teraz czekam na okres. Mam nadzieję, że szybko przyjdzie.
    Narobiłam sobie nadziei i teraz jest smuteczek 💔
    No ale trzeba dalej walczyć. To był dopiero 2 cykl z clo i ovi. Nie wiem zresztą nawet co to było czemu testy i beta wyszła, może biochemiczna…

  • Mała.mi 93 Ekspertka
    Postów: 294 98

    Wysłany: 9 lipca, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) u mnie zastrzyk był miesiąc temu i niestety, bez skutku. Działamy dalej, czekałam 14 dni żeby zrobić betę. Teraz jestem w trakcie miesiączki więc czekam na koniec. A jak u was jak długo czekacie na testowanie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca, 11:43

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 11 lipca, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, drugi cykl z ovitrelle.
    W poprzednim zrobilam test po 7 dniach aby sprawdzić obecność ovitrelle, no i był pozytywny. Po 10 dniach juz nie było drugiej kreski.

    W drugim cyklu odpuściłam sobie testowanie 7 dni po zastrzyku i 10 dni po zastrzyku i teraz żałuję...bo teraz nie wiem co myśleć.

    Wczoraj zrobiony test blada kreska tak blada że mój mąż jej nawet nie widzial (12 dzień po zastrzyku), dzisiaj rano (13 dzień po ovitrelle) zrobiony test i mocniejsza druga kreska widoczna nawet dla mojego męża. Czy myślicie że to może być ciąża? Czy miałyście doświadczenia że ovitrelle utrzymywało się jeszcze 13 dnia po?

    Dajcie znać bo zwariuję🤭🫠

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 11 lipca, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 8 dzień po zastrzyku i test biały.. tak myślałam że szybko zejdzie mi ovi z organizmu bo już po 3 dniach od zastrzyku nie mialam grubej krechy tylko taka delikatniejsza..

    Teraz tylko czekać z nadzieją 🥹🥹🥹

  • Niktważny Koleżanka
    Postów: 47 18

    Wysłany: 11 lipca, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam przygodę z Ovitrelle, mam nadzieję że nie na długo . Dostałam zastrzyk 2 dni temu przy pęcherzyku 22 mm i zastanawiam się czy nie było już trochę za późno. Nic mi nie pozostaje tylko czekać 🫣🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca, 22:35

  • Mała.mi 93 Ekspertka
    Postów: 294 98

    Wysłany: 12 lipca, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ xyzuza zrób sobie jeszcze dziś i jutro test albo biegni na betę :) ona ci wszystko wyjaśni :) trzymam kciuki

    xyzuza lubi tę wiadomość

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 12 lipca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że mamy realne szanse po ovitrelle ?
    Ja już chyba przestaję wierzyć w cud..

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 12 lipca, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    @ xyzuza zrób sobie jeszcze dziś i jutro test albo biegni na betę :) ona ci wszystko wyjaśni :) trzymam kciuki

    Bylam wczoraj na becie, 71,06
    Dzisiaj test rano i bardziej intensywny niż wczoraj. Zrobię betę jeszcze jutro ale wszystko wskazuje na to...jutro się dowiem na 100% :)

  • Mała.mi 93 Ekspertka
    Postów: 294 98

    Wysłany: 12 lipca, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Myślicie że mamy realne szanse po ovitrelle ?
    Ja już chyba przestaję wierzyć w cud..

    Oczywiście :) ja wierzę w to cacko :) czytałam tyle komentarzy pozytywnych więc musi się udać. Ja jestem dobrej myśli

  • Mała.mi 93 Ekspertka
    Postów: 294 98

    Wysłany: 12 lipca, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xyzuza wrote:
    Bylam wczoraj na becie, 71,06
    Dzisiaj test rano i bardziej intensywny niż wczoraj. Zrobię betę jeszcze jutro ale wszystko wskazuje na to...jutro się dowiem na 100% :)

    Super ;) daj znać. A ja już gratuluję ;) ja włączę dalej 😁

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 12 lipca, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Super że się udało!

    xyzuza lubi tę wiadomość

  • Kolezanka Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 13 lipca, 05:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy test 14 po ovitrelle - pozytywny
    15 dni po beta - 80
    Po 48h beta - 86 :(
    Niestety słabe szanse
    Jestem załamana to mój pierwszy cykl stymulowany.
    Czekam teraz na najgorsze

    Starania od 03.2023
    Ona - Hiperprolaktynemia
    On - morfologia 0% - od 06.2024

    06.2024 - clo + ovitrelle
    08.07 - ⏸️
    09.07 - beta 80 próg 51
    11.07 - beta 86 próg 30
    13.07 - beta 64 próg 17 :(
  • Mała.mi 93 Ekspertka
    Postów: 294 98

    Wysłany: 13 lipca, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka wrote:
    Pierwszy test 14 po ovitrelle - pozytywny
    15 dni po beta - 80
    Po 48h beta - 86 :(
    Niestety słabe szanse
    Jestem załamana to mój pierwszy cykl stymulowany.
    Czekam teraz na najgorsze

    Trzymam kciuki ✊

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 14 lipca, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Super ;) daj znać. A ja już gratuluję ;) ja włączę dalej 😁

    Dzisiaj beta 134,31🫠 robiona 40h po, wzrosła prawie dwukrotnie... w tygodniu wizyta u ginekologa. Ale wszystko wskazuje na to że drugi cykl z ovitrelle zakończył się sukcesem❤️

    Trzymam kciuki! Wiem co czujesz, tylko się nie poddawaj! 😘

  • xyzuza Znajoma
    Postów: 28 8

    Wysłany: 14 lipca, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Gratulacje! Super że się udało!

    ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 86 21

    Wysłany: 14 lipca, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj ból piersi jak na okres więc pewnie nic z tego.. 11 dni po zastrzyku więc niebawem @ stąd ból piersi..
    to by było za piękne jakby się udało w pierwszym cyklu z
    Ovitrelle 😥

‹‹ 336 337 338 339 340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ