X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 108 25

    Wysłany: 1 marca, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, od ponad roku staramy się z mężem o bobasa, mąż miał badania które wyszły okey. Natomiast ja jestem po dwóch stymulowanych cyklach. Pierwszym razem dostałam Clarzole od 3 do 7 dc, później Ovestin globułki od 9-13 DC, kiedy zgłosiłam się na w 12 dc miałam już torbiel 56mm. Dwa cykle musiałam czekać aż się wchłonie. W lutym znowu dostałam Clarzole od 2-5 DC. I ovestin od 5-10, w 5 dniu cyklu miałam już pęcherzyk 18mm następnego miałam podany zastrzyk Ovitrelle. Czułam jak jajnik mnie kłuje, od kilku dni dokucza mi katar i kichanie boję się że przez to może znowu nic nie wyjść, nie mam podwyższonej temperatury. Od zastrzyku minęło 8 dni jak myślicie kiedy zrobić test? Dodam że od 16 dc mam brać dwa razy dziennie duphaston przez 10 dni i mam zazwyczaj długi cykl ok 30/31 dni? Czy któraś miała podobnie? Udało się którejś? Na stałe biorę również ovarin

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca, 20:07

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
  • Mq1991 Przyjaciółka
    Postów: 205 46

    Wysłany: 1 marca, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja99 wrote:
    Hejka, od ponad roku staramy się z mężem o bobasa, mąż miał badania które wyszły okey. Natomiast ja jestem po dwóch stymulowanych cyklach. Pierwszym razem dostałam Clarzole od 3 do 7 dc, później Ovestin globułki od 9-13 DC, kiedy zgłosiłam się na w 12 dc miałam już torbiel 56mm. Dwa cykle musiałam czekać aż się wchłonie. W lutym znowu dostałam Clarzole od 2-5 DC. I ovestin od 5-10, w 5 dniu cyklu miałam już pęcherzyk 18mm następnego miałam podany zastrzyk Ovitrelle. Czułam jak jajnik mnie kłuje, od kilku dni dokucza mi katar i kichanie boję się że przez to może znowu nic nie wyjść, nie mam podwyższonej temperatury. Od zastrzyku minęło 8 dni jak myślicie kiedy zrobić test? Dodam że od 16 dc mam brać dwa razy dziennie duphaston przez 10 dni i mam zazwyczaj długi cykl ok 30/31 dni? Czy któraś miała podobnie? Udało się którejś? Na stałe biorę również ovarin
    Hej, Podobno od zastrzyku trzeba czekać 14 dni, bo inaczej wynik może być zafałszowany.

    Nadzieja99 lubi tę wiadomość

    12.2022 CP usunięta laparoskopowo, jajowód zachowany
    04.2023 badanie HSG
    11.2023 histeroskopia (usunięcie polipa)
    Od 12.2023 stymulacja owulacji
  • Nadzieja99 Przyjaciółka
    Postów: 108 25

    Wysłany: 2 marca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Hej, Podobno od zastrzyku trzeba czekać 14 dni, bo inaczej wynik może być zafałszowany.

    Właśnie tak słyszałam, ale strasznie niecierpliwa jestem 😅😅, mam nadzieję że to będzie nasz udany cykl, za kilka dni zrobię test. Co jakiś czas czuje lekkie ukłucia albo takie ciągnięcie nie wiem jak to nazwać szczególnie jak kucam albo przechylamy się na tą stronę i już sama nie wiem co może to być

    Starania od 01.2023, stymulacja pełna od 02.2024
    Ona👰🏻‍♀️24l.
    PCOS
    Za niski progesteron
    Clarzole 2-5 dc
    Ovestin 5-10dc
    Ovitrelle
    Duphaston 16-25 dc X2
    AMH 20.03
    HSG oba jajowody drożne
    On🤵🏽‍♂️24l.
    Badania nasienia w porządku
  • Nawojka123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 marca, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy któraś z was po ovitrelle miała objawy jak bol podbrzusza, klucie w jajnikach juz około 2 godziny po podaniu ? Czy to sa zwykle objawy czy mozliwe ze moj pęcherzyk pękł tak szybko? Pękł na pewno, na monitoringu płyn po pęknietym pęcherzyku. A juz 4 dni po podaniu test ujemny. Wszystko to zastanawiające

  • Moni0114 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 kwietnia, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawojka123 wrote:
    Cześć dziewczyny czy któraś z was po ovitrelle miała objawy jak bol podbrzusza, klucie w jajnikach juz około 2 godziny po podaniu ? Czy to sa zwykle objawy czy mozliwe ze moj pęcherzyk pękł tak szybko? Pękł na pewno, na monitoringu płyn po pęknietym pęcherzyku. A juz 4 dni po podaniu test ujemny. Wszystko to zastanawiające


    Tak, ja miałam. Do tego ból piersi i pleców.

‹‹ 333 334 335 336 337
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ