X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 6 sierpnia, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi wciąż nie daje spokoju dlaczego ten pęcherzyk nie pękł.. a może szybko jakiś urósł i pękł jednak?
    Albo może już był za duży bo miał 23 mm dzień przed zastrzykiem

    Może jednak lekarze się mylą i coś tam pękło?

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 6 sierpnia, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mój 10 dc i moja Pani gin już zaleciła zrobienie zastrzyku. Czyżbym miała wcześniej owulację niż zwykle? Trochę mnie to nie pokoi. Też ktoś tak miał?

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 6 sierpnia, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    A mi wciąż nie daje spokoju dlaczego ten pęcherzyk nie pękł.. a może szybko jakiś urósł i pękł jednak?
    Albo może już był za duży bo miał 23 mm dzień przed zastrzykiem

    Może jednak lekarze się mylą i coś tam pękło?


    W moim przypadku jest jeszcze dziwne to, że dzisiaj zrobiłam z ciekawości test i już jest czysta biel, 7 dzień od zastrzyku.. a w poprzednim miesiącu 10 dnia jeszcze miałam obecność ovitrelle

  • Sisi30 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 7 sierpnia, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    W moim przypadku jest jeszcze dziwne to, że dzisiaj zrobiłam z ciekawości test i już jest czysta biel, 7 dzień od zastrzyku.. a w poprzednim miesiącu 10 dnia jeszcze miałam obecność ovitrelle

    Ja miałam zastrzyk w 14 dc (w czwartek) a w poniedziałek usg i Gin potwierdziła owulacje z 2 pecherzykow. Jutro idę na Bete rozwiac wątpliwości. Powątpiewam ze się udało ale zawsze cień nadzieji jest

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 7 sierpnia, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Ja miałam kilka dni po, mocno mnie bolało - zastanawiałam się nawet czy to coś groźnego. Potem był śluz a potem zrobiłam betę (13 dni po zastrzyku) i wyszło 0.34. Teraz jestem w trakcie miesiączki i czekam na kolejny termin wizyty u gin (13 sierpnia) : )

    Widzę że wszystkie jesteśmy w trakcie @ i mamy podobnie wizyty u lekarza :) ja mam 14 😁

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 7 sierpnia, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi30 wrote:
    Ja miałam zastrzyk w 14 dc (w czwartek) a w poniedziałek usg i Gin potwierdziła owulacje z 2 pecherzykow. Jutro idę na Bete rozwiac wątpliwości. Powątpiewam ze się udało ale zawsze cień nadzieji jest

    Uuuu aż 2 pęcherzyki, ja też miałam w pierwszym cyklu 2 ale niestety nic z tego nie wynikło 😕 a jak testy wychodzą ?

  • Sisi30 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 7 sierpnia, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Uuuu aż 2 pęcherzyki, ja też miałam w pierwszym cyklu 2 ale niestety nic z tego nie wynikło 😕 a jak testy wychodzą ?
    Zrobiłam test w poniedzialek ale byłam po nocnej zmianie, zupełnie niepotrzebnie go robiłam. I tylko 1 kreska... przez tydzien bolał mnie brzuch, wczoraj bol z lewej strony. Jutro będzie wiadomo. Jak znów.sie nie uda to kolejny cykl z clostilbegyt i monitoring owulacji

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 7 sierpnia, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Uuuu aż 2 pęcherzyki, ja też miałam w pierwszym cyklu 2 ale niestety nic z tego nie wynikło 😕 a jak testy wychodzą ?

    Ja też pierwszy cykl z ovitrelle 2 pęcherzyki i nie udało się..
    teraz drugi cykl i nie pękł pęcherzyk więc to oznacza że nie ma szans, i już jestem umówiona wstępnie na 22 sierpnia na drożność w Łodzi

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 7 sierpnia, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    A mi wciąż nie daje spokoju dlaczego ten pęcherzyk nie pękł.. a może szybko jakiś urósł i pękł jednak?
    Albo może już był za duży bo miał 23 mm dzień przed zastrzykiem

    Może jednak lekarze się mylą i coś tam pękło?

    Mi kiedyś lekarz powiedział, że ścianki pęcherzyka mogą być zbyt grube i dlatego pęcherzyk nie pęka i robi się torbiel. Ale to nie było w kontekście zastrzyka, tylko ogólnie - dlaczego czasem robi się z tego torbiel : )

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 7 sierpnia, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Widzę że wszystkie jesteśmy w trakcie @ i mamy podobnie wizyty u lekarza :) ja mam 14 😁

    To dawaj znać co Ci tym razem wymyślą - ja też się odezwę. Chociaż martwię się że jednak będzie skierowanie na laparoskopię. No ale zobaczymy, 13 już niedługo. W między czasie mąż poszedł na badanie nasienia i wszystko ok poza morfologia 1%. Brał jednak tabletki na włosy i okazało się że one mają bardzo zły wpływ na nasienie i dopiero teraz to połączyliśmy… jutro ma wizytę u Urologa.

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 7 sierpnia, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Dziś mój 10 dc i moja Pani gin już zaleciła zrobienie zastrzyku. Czyżbym miała wcześniej owulację niż zwykle? Trochę mnie to nie pokoi. Też ktoś tak miał?

    U mnie zwykle 10/11 dzień pokazuje jako dni płodne - zarówno na teście jak i u lekarza miałam potwierdzone, że jest pęcherzyk. Więc głowa do góry : )

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 7 sierpnia, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Ja też pierwszy cykl z ovitrelle 2 pęcherzyki i nie udało się..
    teraz drugi cykl i nie pękł pęcherzyk więc to oznacza że nie ma szans, i już jestem umówiona wstępnie na 22 sierpnia na drożność w Łodzi

    Jestem ciekawa co wyjdzie na tej drożności i czy boli. Ja mam wizytę 14 i też jestem ciekawa ile pęcherzyków i potem chce się już umówić też na monitoring bo nigdy nit miałam a to chyba jest ważne

  • moooonaa Przyjaciółka
    Postów: 91 23

    Wysłany: 7 sierpnia, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Jestem ciekawa co wyjdzie na tej drożności i czy boli. Ja mam wizytę 14 i też jestem ciekawa ile pęcherzyków i potem chce się już umówić też na monitoring bo nigdy nit miałam a to chyba jest ważne

    Ważne bo dzięki temu ja wiem, że nie pękł mi w tym cyklu pęcherzyk i zrobił się torbiel z niego który ma 4 cm. Biorę leki na wchłonięcie go, więc dla mnie monitoring jest bardzo ważny w tym wszystkim

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 7 sierpnia, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    To dawaj znać co Ci tym razem wymyślą - ja też się odezwę. Chociaż martwię się że jednak będzie skierowanie na laparoskopię. No ale zobaczymy, 13 już niedługo. W między czasie mąż poszedł na badanie nasienia i wszystko ok poza morfologia 1%. Brał jednak tabletki na włosy i okazało się że one mają bardzo zły wpływ na nasienie i dopiero teraz to połączyliśmy… jutro ma wizytę u Urologa.

    Mój mąż idzie jutro na badania, oby wszystko było dobrze 😌

    WWiktoriAA92 lubi tę wiadomość

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 7 sierpnia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moooonaa wrote:
    Ważne bo dzięki temu ja wiem, że nie pękł mi w tym cyklu pęcherzyk i zrobił się torbiel z niego który ma 4 cm. Biorę leki na wchłonięcie go, więc dla mnie monitoring jest bardzo ważny w tym wszystkim
    To muszę mu to zaznaczyć :)

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 7 sierpnia, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    U mnie zwykle 10/11 dzień pokazuje jako dni płodne - zarówno na teście jak i u lekarza miałam potwierdzone, że jest pęcherzyk. Więc głowa do góry : )
    Tyle że wg USG mam pęcherzyk 29 mm trochę duży jak na początek dni płodnych , zwykle pękają przy 20-22mm.

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 7 sierpnia, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Tyle że wg USG mam pęcherzyk 29 mm trochę duży jak na początek dni płodnych , zwykle pękają przy 20-22mm.
    A może to jakaś torbiel prosta? Lekarz ma pewność że pęcherzyk? Nie znam się ale kiedy miałam takiego młodego lekarza i mi mówił że mam torbiel a potem za 2 dni poszłam do innego lekarza i mówi: to nie torbiel tylko pęcherzyk.

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 7 sierpnia, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    A może to jakaś torbiel prosta? Lekarz ma pewność że pęcherzyk? Nie znam się ale kiedy miałam takiego młodego lekarza i mi mówił że mam torbiel a potem za 2 dni poszłam do innego lekarza i mówi: to nie torbiel tylko pęcherzyk.
    Ginekolog twierdzi że to pęcherzyk

  • Sisi30 Debiutantka
    Postów: 11 0

    Wysłany: 8 sierpnia, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś bete, wynik 0.9 niestety tym razem się nie udało...

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 8 sierpnia, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi30 wrote:
    Zrobiłam dziś bete, wynik 0.9 niestety tym razem się nie udało...

    Nowy cykl, nowe możliwości : ) ja również czekam na koniec @ i działamy 🤪

    Sisi30 lubi tę wiadomość

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ