X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Test po zastrzyku ovitrelle
Odpowiedz

Test po zastrzyku ovitrelle

Oceń ten wątek:
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 13 sierpnia, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niktważny wrote:
    Jestem po badaniu drożności jajowodów i laparoskopii. Obydwa nic niepokojącego nie wykazały.

    No to super, że masz to już za sobą : ) jak się czułaś po laparoskopii?

    Ja dzisiaj byłam u swojego gin. Pęcherzyk na prawym jajniku (17 mm). Jutro wyjeżdżam na długi weekend i lekarz ponownie przepisał mi ovitrelle mam sobie ją jutro wieczorem podać. Potem od 17.08 femoston 2x1 do końca opakowania. A jak wystąpi miesiączka to: lametta i kontrola po miesiącu. A co u was nowego?

    Cytrynka 🍋, Mała.mi 93 lubią tę wiadomość

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 13 sierpnia, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Widzę że wszystkie jesteśmy w trakcie @ i mamy podobnie wizyty u lekarza :) ja mam 14 😁

    Mała mi - Ty masz jutro wizytę prawda? : ) daj znać jak dalszy plan działania

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 13 sierpnia, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    No to super, że masz to już za sobą : ) jak się czułaś po laparoskopii?

    Ja dzisiaj byłam u swojego gin. Pęcherzyk na prawym jajniku (17 mm). Jutro wyjeżdżam na długi weekend i lekarz ponownie przepisał mi ovitrelle mam sobie ją jutro wieczorem podać. Potem od 17.08 femoston 2x1 do końca opakowania. A jak wystąpi miesiączka to: lametta i kontrola po miesiącu. A co u was nowego?

    Też biorę femoston i lamette :) jutro wizyta. Jestem bardzo ciekawa co mi powie.

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 13 sierpnia, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Mała mi - Ty masz jutro wizytę prawda? : ) daj znać jak dalszy plan działania

    Tak tak jutro. Jasne :) mam pytania już naszykowane 😂 będę go bombardować :)

    Cytrynka 🍋 lubi tę wiadomość

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 14 sierpnia, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Tak tak jutro. Jasne :) mam pytania już naszykowane 😂 będę go bombardować :)
    To czekamy na info! 😊

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 14 sierpnia, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta dopiero na 15:45 ale już się nie umie doczekać :)

    Cytrynka 🍋 lubi tę wiadomość

  • AlicjaRogos Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 14 sierpnia, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wizytę w sobotę od 3 dnia cyklu przez 5 dni 2 razy dziennie przyjmowałam aromek i teraz w sobotę monitoring zobaczymy co dalej w ostatnim cyklu z aromek i ovitrelle nic nie wyszło :)

  • Niktważny Przyjaciółka
    Postów: 62 20

    Wysłany: 14 sierpnia, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    No to super, że masz to już za sobą : ) jak się czułaś po laparoskopii?

    Ja dzisiaj byłam u swojego gin. Pęcherzyk na prawym jajniku (17 mm). Jutro wyjeżdżam na długi weekend i lekarz ponownie przepisał mi ovitrelle mam sobie ją jutro wieczorem podać. Potem od 17.08 femoston 2x1 do końca opakowania. A jak wystąpi miesiączka to: lametta i kontrola po miesiącu. A co u was nowego?
    Po laparoskopii dużo gorzej byłam na chorobowym 2 tyg. Pierwszy tydzień był najgorszy. Nawet nie chodzi o ból blizn po nacięciach tylko ogromny bol pleców po gazie podawanym podczas operacji :/ nie wiem czy inne dziewczyny też miały takie dolegliwości, ale dla mnie to był dramat..

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 14 sierpnia, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, no to u mnie tak 3 pęcherzyki 2 z prawego i jeden z lewego. Endimetrium 7,2 więc się polepszyło. We wtorek idę na kontrolę czy pęcherzyki pękły. Dodtatkowo mam zrobić badania krwi i mój mąż też. Jak się teraz nie uda to mam przyjść i wymaz plus będę mieć laparoskopię. Zastrzyk mam jutro :)

    Cytrynka 🍋 lubi tę wiadomość

  • Pcos-ka Ekspertka
    Postów: 249 60

    Wysłany: 14 sierpnia, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też jestem dzisiaj po wizycie w 13dc. Mam tylko jeden pęcherzyk dominujący 17mm na prawym jajniku. Brałam aromek 2x1 od 3-7dc. Mam przepisany zastrzyk ovitrelle dopiero w niedzielę.
    To już mój 3 cykl. W poprzednich dwóch pęcherzyki były, pękały ale nic z tego 😢

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 14 sierpnia, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos-ka wrote:
    Hej, też jestem dzisiaj po wizycie w 13dc. Mam tylko jeden pęcherzyk dominujący 17mm na prawym jajniku. Brałam aromek 2x1 od 3-7dc. Mam przepisany zastrzyk ovitrelle dopiero w niedzielę.
    To już mój 3 cykl. W poprzednich dwóch pęcherzyki były, pękały ale nic z tego 😢

    U mnie też wczoraj 17 mm pęcherzyk na prawym jajniku. Jednak zastrzyk lekarz zalecił podać dzisiaj wieczorem, więc jestem już po. Test owulacyjny bardzo intensywnie wskazywał 2 kreski. Kiedyś czytałam, że pęcherzyk rośnie ok 2 mm na dobę. Trzymam kciuki, żeby tym razem się udało! Mąż również dostał tabletki: prolongatum (morfologia 1% - jednak pozostałe parametry ok więc nie jest najgorzej)

    Pcos-ka lubi tę wiadomość

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 14 sierpnia, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Hej, no to u mnie tak 3 pęcherzyki 2 z prawego i jeden z lewego. Endimetrium 7,2 więc się polepszyło. We wtorek idę na kontrolę czy pęcherzyki pękły. Dodtatkowo mam zrobić badania krwi i mój mąż też. Jak się teraz nie uda to mam przyjść i wymaz plus będę mieć laparoskopię. Zastrzyk mam jutro :)
    Wooow tyle pęcherzyków? 🤩 brałaś jakieś leki czy tak się też naturalnie dzieje? Trzymam kciuki żeby ten cykl był dla Ciebie szczęśliwy!
    A jakie badania krwi będziesz robić?

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 14 sierpnia, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Wooow tyle pęcherzyków? 🤩 brałaś jakieś leki czy tak się też naturalnie dzieje? Trzymam kciuki żeby ten cykl był dla Ciebie szczęśliwy!
    A jakie badania krwi będziesz robić?

    Noo aż jestem zdziwiona, lekarz zresztą też. Ogólnie to od 3-7 dc lametta i potem zastrzyk nic więcej :) dziękuję ci bardzo 🥰 ja też ci życzę żeby był szczęśliwy 😘 oby nam się udało 🤰badania takie- chodź bardzo to wszystko drogie i chce się zapytać czy teraz mam je zrobić czy przy kolejnym jakby mi się nie udało. Mam nadzieję że się uda
    AlloMLR, KIR, HLAC, Immunofenotyp

  • WWiktoriAA92 Przyjaciółka
    Postów: 118 22

    Wysłany: 14 sierpnia, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe - nic mi te skróty nie mówią. A to może jeszzcze takie głupie pytanie… jak jesteście po ovitrelle to miłe chwile z mężem spędzacie częściej czy raz dziennie wystarczy? 🤪 zawsze się nad tym zastanawiam! Wówczas działamy jak w jakimś zadaniu, ciężko o max romantyczną atmosferę 🤷🏻‍♀️

    AMH: 1,5
    Cytologia: 🆗
    🤵🏻‍♂️Morfologia: 1%, total 75.6 mln, żywe 81%, MAR ujemny
    1cs (07.24): ovitrelle, progesterone besins ❌
    2cs (08.24): ovitrelle, femoston conti ❌
    3cs (09.24): lametta (3 pęcherzyki), ovitrelle, progesterone besins ❓
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 14 sierpnia, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WWiktoriAA92 wrote:
    Ciekawe - nic mi te skróty nie mówią. A to może jeszzcze takie głupie pytanie… jak jesteście po ovitrelle to miłe chwile z mężem spędzacie częściej czy raz dziennie wystarczy? 🤪 zawsze się nad tym zastanawiam! Wówczas działamy jak w jakimś zadaniu, ciężko o max romantyczną atmosferę 🤷🏻‍♀️

    Noo to są badania genetyczne. Ogólnie to my raz dziennie. Niestety też tak mamy i też tak u nas to wygląda, ale romantyczne jest to e tym że mamy wspólny cel i chcemy tego najbardziej na świecie 🩵

  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 14 sierpnia, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Noo to są badania genetyczne. Ogólnie to my raz dziennie. Niestety też tak mamy i też tak u nas to wygląda, ale romantyczne jest to e tym że mamy wspólny cel i chcemy tego najbardziej na świecie 🩵

    A pęcherzyki miały 16 i 18 mm jajnik prawy i 15 mm jajnik lewy. Więc nie za wielkie ale może coś się urodzi z tego :)

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 15 sierpnia, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Hej, no to u mnie tak 3 pęcherzyki 2 z prawego i jeden z lewego. Endimetrium 7,2 więc się polepszyło. We wtorek idę na kontrolę czy pęcherzyki pękły. Dodtatkowo mam zrobić badania krwi i mój mąż też. Jak się teraz nie uda to mam przyjść i wymaz plus będę mieć laparoskopię. Zastrzyk mam jutro :)
    O kurcze, aż trzy! No to ładnie 😎

    Mała.mi 93 lubi tę wiadomość

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 16 sierpnia, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    O kurcze, aż trzy! No to ładnie 😎

    Noo, ciekawe czy któryś pękł. We wtorek się wszystkiego dowiem. Wczoraj miałam zastrzyk. A ty jak tam ? Jak samopoczucie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia, 06:30

  • Cytrynka 🍋 Koleżanka
    Postów: 53 18

    Wysłany: 16 sierpnia, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała.mi 93 wrote:
    Noo, ciekawe czy któryś pękł. We wtorek się wszystkiego dowiem. Wczoraj miałam zastrzyk. A ty jak tam ? Jak samopoczucie?
    Dzisiaj jest 9ty dzień od zastrzyku, a od owulacji będzie 8 dni :D
    Sama nie wiem szczerze, nie mam żadnych przeczuć 😁 jedynie brzuszek mi wywaliło i nie wiem czy to te leki? Jestem szczupła, na bank nie przytyłam, a mam tak nabrzmiały brzuch. Za wcześnie żeby to było od ciąży, więc nie wiem czy to jakieś skutki uboczne? Normalnie na imprezę nie mogłam założyć obcisłej sukienki 🫠

    No ale uparcie czekam na testowanie. Sama nie wiem kiedy zrobić test, żeby nie były to pozostałości po zastrzyku 🤣

    ✔️PCOS
    ✔️Niedoczynność tarczycy
    ✔️Hipoglikemia reaktywna
    ✔️Zespół antyfosfolipidowy
    ✔️MTHFR_1298A>C HOMO
    ✔️PAI-1 HETERO

    🥰Kariotypy prawidłowe
    🥰 Badanie nasienia prawidłowe


    09.2020 - 👧CÓRECZKA - nasza Zosia 🥰pierwszy cykl starań, ciąża bezproblemowa

    Starania o rodzeństwo od 12.2021 😊:
    06.2022 💔 poronienie zatrzymanie, 6tc
    02.2023 💔 terminacja 18tc, zagrożenie mojego życia, synek z wadami letalnymi

    Potem przerwa, starania od 05.2024
    08.2024 Lametta + Zivafert (dwa piękne pęcherzyki, ale niestety nie udało się)✖️
    09.2024 Lametta + Zivafert
  • Mała.mi 93 Autorytet
    Postów: 365 120

    Wysłany: 16 sierpnia, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka 🍋 wrote:
    Dzisiaj jest 9ty dzień od zastrzyku, a od owulacji będzie 8 dni :D
    Sama nie wiem szczerze, nie mam żadnych przeczuć 😁 jedynie brzuszek mi wywaliło i nie wiem czy to te leki? Jestem szczupła, na bank nie przytyłam, a mam tak nabrzmiały brzuch. Za wcześnie żeby to było od ciąży, więc nie wiem czy to jakieś skutki uboczne? Normalnie na imprezę nie mogłam założyć obcisłej sukienki 🫠

    No ale uparcie czekam na testowanie. Sama nie wiem kiedy zrobić test, żeby nie były to pozostałości po zastrzyku 🤣

    Ogólnie to ja też miałam taki wydęty brzuch miesiąc temu ale też miałam wydęty brzuch jak byłam w ciąży. Więc może być to i to 🙃 ja akurat będę na wakacjach więc ani bety nie zrobię. Więc albo test po 14 dniach bo to już powinno wyjść ok albo będę czekać na @ i jak go nie będzie to zrobię betę. A mam tak dostać właśnie pod koniec wakacji 🤣 będę próbowała nie zwariować 😵‍💫😅

‹‹ 358 359 360 361 362 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ